تور باکو نوروز

در این صفحه در مورد تور نوروزی باکو و همیچنین شرایط رزرو تور باکو نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است.  ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور باکو نوروز آمده است که سعی خواهد شد تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان باکو نوروز آماده و به روز شوند. همچنین در مورد جغرافیای این شهر و شرایط جوی آن در زمان تعطیلات عید نوروز نیز صحبت خواهم کرد و توضیحاتی نیز در مورد جاذبه های گردشگری آن خواهم داد تا با دید باز و اطلاعات کامل برای خرید تور اقدام کنید و پس از آن بتوانید برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید. بنابراین در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور باکو نوروز کامل و به روز شود.

ضمنا در صفحات مرتبط با این صفحه می توانیدد اطلاعات مفیدی را مشاهده کنید، مثلا در صفحۀ تورهای نوروزی آذربایجان ، اطلاعات تمام سفرها به این کشور قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی ، اطلاعات کامل تورهای نوروزی برای تمام مقاصد خارج از ایران آمده است. و یا در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی اطلاعات سفرهای نوروزی در کشورمان ایران قرار داده شده است. همچنین در صفحۀ هتل ها اطلاعات هتل های ایران و جهان و در صفحۀ جاذبه های گردشگری ، اطلاعات دیدنی های ایران و جهان قابل مشاهده می باشد.

همچنین اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، می توانید با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور باکو نوروز
هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تخت
CONSUL3000
AUROOM4000
ROYAL4000
GANJALI PALACE4000
AZCOT4000
SAFRON4000
DIAMOND4000
ASTORIA4000
MIDWAY4000
SHAHIL INN4000
RENAISSANCE BOUTIQE4000
AKSENT4000
PARSIDE4000
SHAH PALACE4000
PARK INN4000
HOLIDAY INN4000
GM CITY5000
QAFQAZ POINT5000
PREMIER PALACE5000
BOULVARD MARRIOTT5000
خدمات تور 3 شب و 4 روز باکو نوروز

بلیط پرواز رفت و برگشت، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تورلیدر فارسی زبان.

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد هستند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم کنسلی طبق قوانین هتل، چارتر کننده و ایرلاین محاسبه خواهد شد و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

طبق شرایط کرونایی، ممکن به دلیل تغییر قوانین مقصد، تغییراتی در تورها ایجاد شود.

پرداخت 70% مبلغ تور، در زمان عقد قرارداد الزامی می باشد.

کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

امکان دریافت ویزای آذربایجان قبل از سفر وجود دارد و در صورتیکه بخواهید ویزای شما در هنگام ورود به آذربایجان صادر شود، کپی مدارکتان را به همراه داشته باشید و اسکن تصویر آنها را در تلفن همراه خود داشته باشید.

ارائۀ کارت واکسن دیجیتال در زمان صفر الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور نوروزی باکو
تور ارزان باکو نوروز

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، در مورد مشخصات و قیمت تور باکو نوروز اطلاعات کاملی ارائه شده است. ضمنا در مورد دیدنی های این شهر و آنچه که در این سفر در انتظار شما خواهد بود نیز صحبت خواهم کرد تا بتوانید در انتخاب خود به درستی تصمیم بگیرید و برنامه ریزی درستی برای این سفر داشته باشید.

در ادامه نیز، دیدنی های این شهر را نام خواهم برد تا با جاذبه های گردشگری باکو آشنا شوید و بتوانید برنامه ریزی کنید تا در این سفر از آنها دیدن کنید و خاطرات خوشی را از این سفر برای خود و همراهانتان به یادگار بگذارید.

ضمن اینکه می توانید قیمت این تور را با سایر قیمتها مقایسه نمایید و بعد تصمیم بگیرید. در مقایسه نیز به نوع پرواز، تعداد شبهای اقامت، درجه و کیفیت هتل و خدمات تورها دقت داشته باشید تا تورهای با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

تصمیم گیری

در این قسمت در مورد تصمیم گیری برای سفرهای نوروزی صحبت خواهم کرد. در این مورد باید نکاتی را مد نظر قرار دهید که معمولا در تصمیم گیری در مورد انتخاب مقصد سفر مورد توجه قرار می گیرند. اولین مورد در این زمینه، تعداد نفراتی است که قرار است در این سفر همراه شما باشند. ببینید چند نفر هستید. آیا می خواهید با خانوادۀ کوچک خود سفر کنید و یا از اقوام یا دوستانتان نیز کسی همراه شما خواهد بود.

پس از مشخص شدن تعداد نفرات باید بودجۀ سفر را تعیین کنید. باید بدانید که شما و همراهانتان می خواهید برای این سفر چقدر هزینه کنید. در نظر داشته باشید که علاوه بر مبلغی که بعنوان قیمت تور باکو نوروز خواهید پرداخت، هزینه هایی نیز در مقصد خواهید داشت. هزینۀ خورد و خوراک، رفت و آمد و خرید که باید برای آن نیز برنامه ریزی کرده و بعنوان بودجۀ سفر آنرا در نظر داشته باشید. حالا باید قیمت تورهای مختلف را مقایسه کنید و آنهایی را که با بودجۀ شما مطابقت دارد را جدا کنید. ضمنا این بودجه باید برای همه مناسب و تقریبا یکسان باشد.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که، قبلا به کجاها سفر کرده اید. آیا می خواهید به مقصدی جدید بروید و یا به پیشنهاد یکی از همراهان که قبلا سفری را تجربه کرده، می خواهید همان سفر را دوباره تجربه کنید. اینها مورادی هستند که در انتخاب مقصد سفر مهم هستند.

قیمت تور ارزان باکو نوروز
قیمت تور باکو نوروز

ویزای باکو

باید بدانید که شما برای سفر به کشور آذربایجان یا رزرو تور باکو نوروز نیاز به اخذ ویزا دارید. ویزای این کشور به چند صورت صادر می شود و چند نوع ویزا دارد که در ادامه در مورد آن توضیحاتی خواهم داد. اول اینکه اعتبار ویزای یکبار ورود 90 روز با زمان اقامت 30 روزه و اعتبار ویزای چندبار ورود 2 سال می باشد.

اول اینکه ویزا بصورت الکترونیکی یا از طریق مراجعه حضوری به سفارت و کنسولگری در تهران و تبریز صادر می شود. ویزایی که از کنسولگری صادر شود بصورت لیبل در پاسپورت شما چسبانده می شود و ویزای الکترونیکی و ویزای فرودگاهی، یک برگه است که پرینت می گیرید و همراه خود می برید. همچنین می توانید ویزا را بسته به زمانی که برای صدور آن دارید، بصورت فوری و عادی درخواست دهید. ویزای فرودگاهی در سه دقیقه، ویزای فوری در سه ساعت و ویزای عادی در سه روز کاری صادر می شود.

هزینۀ ویزای عادی 20 دلار، ویزای فرودگاهی 26 دلار و ویزای فوری 50 دلار خواهد بود. ضمنا ویزا بصورت یکبار ورود با هزینه های گفته شده و ویزای چندبار ورود با هزینۀ 350 دلار صادر می شوند. مدارکی که برای صدور ویزای شما لازم است، کپی پاس با اعتبار سه ماه، بیمه مسافرتی، فیش واریزی وجه سفارت، دعوتنامه و رزرو هتل، دو قطعه عکس 4*3 و فرم تقاضای ویزا می باشند.

شهر و آب و هوا

در مودر شهر باید گفت، که شهر باکو بعنوان خواهر خواندۀ شهر تبریز تعیین شده است. شهری زیبا متاثر از تمدنها ایران، عثمانی و شوروی سابق، با زبان ترکی آذربایجانی که شبیه به ترکی ایران است، هم داراری معماری سنتی باشکوهی از قرنهای گذشته با کوچه های تنگ و سنگ فرش، و هم ساختمانها و آسمان خراشهاهی مدرن و امروزی است.

در مورد آب و هوای آن نیز باید بگویم که کشور آذربایجان، در شمالغربی ایران و در کنارۀ دریای خزر یا کاسپین واقع شده است. بنابراین، در فصل بهار و پاییز آب و هوایی خنک و مطبوع دارد، در تابستان گرم و شرجی و در زمستان سرد است. پس بهترین فصل برای سفر همان بهار و پاییز است. در نتیجه تعطیلات عید نوروز و رزرو تور باکو نوروز ، می تواند یکی از بهترین انتخابها برای سفر در ایام عید باشد.

بنابر آنچه که گفته شد، می توانید ابتدا تصمیم بگیرید و سپس با بررسی قیمت تور باکو نوروز و مقایسۀ قمیت سایر تورها، اقدام به رزرو تور نوروزی باکو کرده و به این سفر جذاب بروید. در ادامه نیز در مورد جاذبه های گردشگری باکو توضیحاتی خواهم داد. با من همراه باشید.

دیدنی ها

در مورد اینکه در سفرهای نوروزی باکو و با رزرو تور باکو نوروز چه چیزهایی در انتظار شماست، در این قسمت توضیحاتی خواهم داد. این کشور با توجه به اینکه زمانی جزئی از ایران بوده و زمانی در کشاکش تصرف از طرف عثمانی و زمانی نیز جزئی از خاک شوروی، تلفیقی از فرهنگ و معماری و حتی زبان و گویش و مذهب را از تمام این فرهنگ ها و حکومت ها، در خود دارد.

پس شما در بازدید از شهر باکو و آثار تاریخی و فرهنگی آن و حتی در غذا و خوراکی، شباهتهای بسیاری با ایران خواهید یافت. اول می خواهم از مراکز خرید باکو نام ببرم. اولا که خیابانها و بلوارهای اصلی شهر باکو، پر است از فروشگاههایی که می توانید محصولات مختلف داخلی و سوغاتی و پوشاک را در آنها خریداری کنید. جاهایی مانند خیابان نظامی گنجوی، خیابان تورگووایا و بلوار ساحلی باکو از این دست هستند.

مرکز خرید پارک بلوار، مرکز خرید 28 مال باکو و مرکز خرید مترو پارک باکو، نیز از مراکز خرید معروف محبوب در بین مسافران هستند که می توانید پس از رزرو تور نوروزی باکو و سفر به باکو از آنها دیدن کرده و خرید خود را در آنها انجام دهید.

سایر جاذبه ها

از دیگر جاذبه های این شهر می توان به موزه های آن اشاره کرد. موزه تاریخ ملی آذربایجان، موزه ادبیات نظامی گنجوی، موزه فرش و موزه کتاب مینیاتوری باکو اشاره کرد. پارک مفاخر باکو نیز در نوع خود جالب توجه است. این پارک پر است از مجسمه های افراد مشهور و سرشناس آذربایجان که نکتۀ جالب آن، در این است که قبر هرکدام از این مشاهیر، در پای مجسمۀ خودش قرار گرفته است.

از مشهورترین دیدنی های باکو، برج های شعله است که سه برج شیشه ای 190 متری با الهام از شکل شعله ای آتش، در مرکز شهر ساخته شده است که تقریبا از تمام نقاط شهر دیده می شود. در اطراف آن نیز می توانید از رستورانها و کافه های جالبی که وجود دارد استفاده کنید و یا از فروشگاههای آن خرید کنید.

یکی دیگر از دیدنی های این شهر که پس از رزرو تور باکو نوروز می توانید ببینید، مسجد حیدر است. مسجدی با 12 هزار متر مربع محوطه و بنا که بزرگترین فرش ماشینی جهان نیز در شبستان آن قرار داده شده است. برج تلویزیون باکو نیز برجی شبیه به برج میلاد با 310 متر ارتفاع است که همانند آن، یک رستوران گردان دارد و از تمام نقاط شهر دیده می شود و از بالای آن، تمام شهر زیر پایتان قرار خواهد داشت.

در ادامه

اما از نظر خود من، چند جاذبۀ گردشگری بسیار جذاب در شهر باکو قرار دارد که حتما باید در زمان سفر نوروزی باکو از آنها دیدن کنید. یکی از آنها فیلارمونیا است. سالن فیلارمونیک باکو، با قدمتی حدودا صد ساله محلی برای برگزاری کنسرت است که به سبک معماری رنسانس ساخته شده است. لذت دیدن کنسرتهای عظیم کلاسیک در آن، قابل وصف نیست. پس اگر در زمان سفرتان، کنسرتی بود، حتما بروید و تجربه ای که ممکن است برای هر کسی اتفاق نیافتد را بدست آورید.

یکی دیگر از این دیدنی های جذاب، کانال آبی ونیز کوچک در بلوار باکو است. محوطه ای شبیه به شهر ونیز با مساحتی حدود ده هزار متر مربع که می توانید همانند ونیز، در قایقهایی به همان سبک، در خیابانهای پر از آب و کانالهای آن لذت و تجربه ای شیرین را از سر بگذرانید.

اما ایچری شهر، با قدمتی بسیار کهن که از قرن 12 میلادی، با معماری سنگی بسیار زیبا و جذاب و با خیابانهایی سنگ فرش و باریک، در انتظار شماست تا در حقیقت سفری در زمان داشته باشید و لذتی جذاب را تجربه کنید. ضمن اینکه در کنار این شهر کهن، در دل شهر باکو، کارخ شیروان شاه و قلعۀ دختر باکو یا قیز قالاسی با ارتفاع 29 متر که زمانی آتشگاه زردتشتیان بوده نیز وجود دارد که بازدید از آنها، جزو ضرورتهای این سفر است.

ضمنا در کنار این شهر کهن، رستوران ها و کافه ها و فروشگاه های بسیار جذابی برای تفریح، صرف غذا، خرید و دیدن و شنیدن موسیقی هنرمندان خیابانی وجود دارد که پیشنهاد می کنم حتما به آنها نیز سری بزنید. قول می دهم زمان زیادی را بدون اینکه خسته شوید سپری خواهید کرد.

قیمت تور باکو نوروز
تور نوروزی باکو

و باز هم جاذبه

دیدنی های این شهر شاید در دید ما زیاد نباشد، اما حتما پس از رزرو تور نوروز باکو و سفر به این شهر، متوجه خواهید شد، بیش از سه یا چهار روز زمان لازم دارید که تمام آنها را ببینید و از وقت گذراندن در آنها لذت ببرید. بلوار ساحلی باکو از دسته جاهایی است که شاید بنا یا تفریح خاصی نداشته باشد. اما آنقدر زیبا و جذاب در راستای ساحل دریای خزر ساخته شده که دوچرخه سواری با دوچرخه های اجاره ای، قدم زدن و غذا خوردن و وقت گذراندن در این خیابان سنگ فرش، یکی از جذابیت های این سفر خواهد بود.

در نزدیکی آن نیز، مرکز تجارت باکو، مرکز خرید پارک بلوار و مرکز موغام وجود دارد که با رفتن به این بلوار، می توانید از آنها نیز دیدن کنید. اما میدان فونتین یا میدان چشمه یا میدان فواره، با ده فواره که در شب با نورپردازی بسیار جذابی چشم نوازی می کند نیز، از جاهای دیدنی این شهر است که می توانید به رستورانها و کافه ها و فروشگاههای اطراف آن نیز رفته و لذت ببرید.

سایر دیدنی های این شهر نیز شامل، مسجد پیر تازه، کاخ اسماعیلیه، کاخ خوشبختی، معبد آتشگاه در 30 کیلومتری باکو، دروازه مراد باکو، سالن تاتر، اپرا و بالۀ جمهوری آذربایجان است که در برنامۀ گشتهایتان در تورهای باکو ویژه نوروز می توانید از آنها دیدن کنید. البته هر کدام این دیدنی ها داستان یا افسانه ای در دل خود دارند که اینجا نخواهم گفت. حتما در سفرهای نوروزی آذربایجان ، وقتی به دیدن هرکدامشان رفتید، از داستانها و افسانه های هر کدام بپرسید و کشف کنید و لذت ببرید.

دیگر دیدنی ها

شاید نام بردن از تمام آنچه که در این شهر وجود دارد، در این قسمت لازم نباشد. اما بیشتر مسافران، فقط در بررسی قیمتها، به مشاهدۀ قیمت تورهای نوروزی باکو و خدمات تورها دقت می کنند. من تمام این مطالب را می نویسم تا شاید با آشنایی بیشتر و هیجان بیشتری اقدام به رزرو تورهای نورزی باکو نمایید.

از دیگر دیدنی های باکو می توان به دومین پرچم بلند جهان اشاره کرد که با 162 متر ارتفاع، از سرتاسر شهر پیداست. قطار کابلی باکو، با مسیری به طول تنها 450 متر، اولین قطار این شهر بوده که به نام قطار فولیکولار نیز معروف است و امروزه برای گردشگران، بعنوان یکی از جذابیتهای این سفر شناخته می شود. با سوار شدن به آن، می توانید از زیبایی های مسیری که طی می کنید لذت برده و عکاسی کنید.

چشم باکو یا چشم شیطان، چرخ و فلکی 60 متری است که یادآور چشم لندن برایتان خواهد بود. این چرخ و فلک در پارک ملی باکو قرار دارد و هر دور آن نیم ساعت طول خواهد کشید. مرکز فرهنگی حیدر علی اف، رئیس جمهور آذربایجان که نمایشگاهی از لوازم، خودروها و یادبودهای شخصی اوست، به شکلی بسیار زیبا و مدرن طراحی و ساخته شده است. در این مرکز علاوه بر نمایشگاهی که گفته شد، کنسرت ها، سمینارها و برنامه های فرهنگی نیز اجرا می شوند.

تور لحظه آخری باکو نوروز

در این قسمت لازم است در مورد تورهای لحظه آخری یا تورهای آفری که برای شهر باکو تبلیغ می شوند صحبت کنم. این اطلاعات باعث آشنایی بیشتر شما با این اصطلاحات گردشگری خواهد شد تا بدانید که در چه مواردی این تورها ایجاد و تبلیغ می شوند. در توضیح این موضوع باید بدانید که این تورها در دو حالت ممکن است ایجاد شوند که، در ادامه در مورد این دو حالت توضیح خواهم داد.

حالت اول زمانی است که پروازهای یک تور شامل تخفیف شوند. توضیح اینکه، آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تورها، از مدت ها قبل، صندلی های پرواز را برای سفر به مقاصد گردشگری محبوب رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به عنوان مثال، از ابتدای سال، پرواز تهران به باکو و بلعکس را برای تعطیلات عید نوروز سال بعد، از ایرلاین خریده و پول آنرا تسویه می کنند. به این کار در اصطلاح گردشگری چارتر کردن پرواز گفته می شود.

آنها با استفاده از این پروازهای چارتری، یک برنامۀ سفر آماده می کنند و یک پکیج کامل تور را ترتیب می دهند و برای فروش آن تبلیغات را آغاز می کنند. اما با نزدیک شدن به تاریخ هر پرواز، در صورتیکه هنوز تمام ظرفیت صندلی های رزرو شده پر نشده باشد یا به اصطلاح فروخته نشده باشد، با اعمال تخفیف روی قیمت تور و تبلیغات آفر تور باکو نوروز سعی می کنند مسافران بیشتری را ترغیب به خرید تور کنند تا بتوانند مابقی ظرفیت خالی پرواز را پر کنند.

آنها با این کار سعی می کنند از ضرر و زیان جلوگیری کنند یا حداقل بخشی از آنرا جبران کنند. در این حالت است که شما تبلیغات تور لحظه آخری باکو نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با قیمت کمتر و با تخفیف خریداری کنید و سفری ارزانتر داشته باشید.

تور لحظه آخری باکو نوروز

اما حالت دوم زمانی رخ می دهد که، هتل های یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد باید بدانید که کارگزاران یا گردانندگان تورها یا آژانس های مسافرتی، از مدت ها قبل تعدادی هتل را برای اقامت مسافران رزرو می کنند و با استفاده از آنها پکیج تور را آماده می کنند.

آنها ضمن عقد قرارداد با این هتل ها، متعهد می شوند که تعداد مشخصی مسافر را در یک بازۀ زمانی معین به هتل بفرستند یا تعداد مشخصی از اتاق های هتل را در این بازۀ تعیین شده پر کنند. آنها با استفاده از این هتل ها و آن پروازهای چارتری یک برنامۀ سفر ترتیب می دهند و یک پکیج تور آماده می کنند و برای فروش آن تبلیغ می کنند.

به عنوان مثال، قرارداد برای بازۀ زمانی فصل بهار یا عید نوروز است. پکیج ها هم فصلی یا ماهانه ارائه می شوند. اگر به پکیج ها دقت کنید، تعدادی هتل از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که از کمترین تا بیشتری قیمت مرتب شده اند. این هتل ها همان هتل های رزرو شده هستند که برای اقامت مسافران آماده شده اند.

اما اگر حس کنند تا انتهای بازۀ تعیین شده نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، یا نخواهند توانست به تعداد تعیین شده برسند، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تور باکو نوروز ، سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کنند تا بتوانند تمام یا بخشی از ضرر را جبران کنند.

در این دو حالت است که شما تبلیغات تور ارزان باکو نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی آن و با قیمت کمتر خریداری کنید و سفری ارزان را تجربه کنید. اما در سفرهای خارجی، بجز این دو حالت، یک شرط برای ایجاد این تورها وجود دارد که اگر آن شرط برقرار نباشد، این تورها ایجاد نمی شوند.

این شرط، عدم نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر است. همانگونه که در قسمت ویزا توضیح داده شد، شما می توانید ویزای خود را در مرز ورودی کشور آذربایجان، چه در سفرهای زمینی و چه در سفرهای هوایی، در زمان ورود خود و ظرف 3 دقیقه بگیرید. شما گرچه برای سفر به باکو باید ویزا بگیرید، اما به دلیل اینکه امکان اخذ این ویزا به سهولت و سرعت وجود دارد، بنابراین، می توان کشور آذربایجان را مثل کشورهای ترکیه، مالزی، گرجستان و ارمنستان، جزو کشورهایی دانست که ممکن است در تورهای آنها، تورهای آفری و لحظه آخری ایجاد شود.

اما برای استفاده از این تورها باید دقت داشته باشید که همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و نهایتا دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند. بنابراین باید برای سفر کاملا آماده باشید و ساکتان بسته باشد و مشکلی برای سفر کردن فوری نداشته باشید.

از طرف دیگر، از نظر مالی نیز، با هزینه های فوری سفر مشکلی نداشته باشید و اگر شاغلید، با مرخصی گرفتن یا حاضر در محل کارتان مشکلی نداشته باشید. تمام این موراد شامل حال همراهان شما نیز می شود.

و در آخر

آخرین نکات این است که واحد پول آذربایجان منات است که برای سفر، هم می توانید منات بخرید و هم دلار. تبدیل دلار در باکو نیز بسیار ساده و با نرخ تبدیل به روز انجام می شود. وسایل حمل و نقل عمومی نیز مانند اکثر شهرها، تاکسی، اتوبوس، مینی بوس، مترو، تراموا و حتی دوچرخه می باشد.

و برای کسانی هم که می خواهند به صورت زمینی به این شهر سفر کنند، باید بگویم که می توانید از مرز زمینی آستارا در زمان سه ساعت و از مرز بیله سوار در زمان حدودا دو ساعت به باکو برسید. البته این گونه سفر هم ویژگی های خاص خود را دارید و در طول راه می توانید از مسیر زیبایی که در پیش روی شماست لذت ببرید.

و در نهایت، اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو نوروز را برایتان انجام دهیم.

مطالب مرتبط با تورهای باکو ویژه نوروز

تور کوش آداسی نوروز

تور کوش آداسی نوروز

بدون دیدگاه
تور کوش آداسی نوروز این صفحه در مورد تور نوروزی کوش آداسی و همچنین در مورد شرایط رزرو تور کوش آداسی نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در…
تور اروپا نوروز

تور اروپا نوروز

بدون دیدگاه
تور اروپا نوروز در این صفحه در مورد تور نوروزی اروپا و همچنین شرایط رزرو تور اروپا نوروز صحبت شده است. ضمنا در پکیج این صفحه قیمت تور اروپا نوروز…

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور دبی نوروز
نوشتهٔ بعدی
تور اروپا زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید