تورهای اروپا ویژه زمستان

در این صفحه در مورد تورهای اروپا ویژه زمستان و قیمت تور زمستان اروپا اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمنا در مورد شرایط رزرو تور زمستان اروپا و همچنین تور ارزان زمستان اروپا نیز، اطلاعات کاملی وجود دارد که می توانید مطالعه نمایید. و برای اطلاع از شرایط تور زمستان اروپا پکیج ها را مشاهده کنید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعات کاملی از تورهای اروپا و سایر تورهای خارجی وجود دارد که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات و قیمتهای آنها نیز استفاده کرده و یا تور خود را بخرید.

ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تور اروپا ویژه زمستان
فرانسه-ایتالیا
1590€14.990.000 تومان
 • 4 شب پاریس
 • 3 شب رم
 • هتل 4 ستاره
 • پرواز ترکیش
فرانسه-اسپانیا
1990€+ نرخ پرواز
 • 4 شب پاریس
 • 4 شب بارسلون
 • هتل 4 ستاره
 • پرواز ترکیش
اسپانیا
990€11.990.000 تومان
 • 7 شب بارسلون
 • هتل 4 ستاره
 • پرواز پگاسوس
فرانسه
990€11.900.000 تومان
 • 7 شب پاریس
 • هتل رنسانس4*
 • پرواز پگاسوس
اسپانیا
1390€13.990.000 تومان
 • 4 شب بارسلون
 • 3 شب مادرید
 • هتل 4 ستاره
 • پرواز ترکیش
سوئیس
1890€14.990.000 تومان
 • 3 شب زوریخ
 • 2 شب لوسرن
 • 2 شب لوزان-ژنو
 • پرواز ترکیش

سفر به ارپا

در این قسمت از این صفحه قصد دارم در مورد تور زمستان اروپا صحبت کنم. شاید زمستان و مخصوصا تعطیلات ژانویه و سال نوی میلادی مهمترین دلیل برای سفر به اروپا و وجود تور اروپا ویژه زمستان باشد. این فصل و این سفر می تواند از بهترین سفرهایی باشد که در طول عمرتان انجام داده اید.

همچنین در این صفحه، قیمت تور زمستان اروپا نیز آمده است که می توانید آنها را مشاهده نمایید. برای اطلاع از جزئیات تورها و شرایط و مشخصات هر تور، بعلاوۀ مدارک تور اروپا ، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره و تماس را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم. یا کار رزرو تور زمستان اروپا را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور زمستان اروپا
تور ارزان زمستان اروپا

مدارک لازم

زمانیکه قصد سفر به اروپا را دارید، حتما باید ویزای شنگن دریافت کنید. برای  دریافت این ویزا مدارکی لازم است که بعنوان اولین کار برای سفر به قارۀ اروپا، باید این مدارک را داشته باشید. مدارک تور اروپا ویژه زمستان همان مدارک مالی، ملکی و شغلی است که برای دریافت ویزای شنگن لازم است.

شما برای دریافت این ویزا، به یک ماه تا یک ماه و نیم زمان احتیاج دارید. بنابراین باید خیلی زودتر از زمان برگزاری تورها، اقدام به ثبت نام و خرید تور نمایید. پس از اینکار، مدارکتان را طبق مشخصاتی که کارشناستان در اختیارتان قرار می دهد آماده کرده و برای دریافت ویزا آماده می شوید.

همکاران ما برای شما وقت سفارت یا وقت انگشت نگاری گرفته و در زمان تعیین شده، با حضور در سفارت یا دفاتر تعیین شده از طرف سفارت، انگشت نگاری انجام می گیرد. پس از آن، دو تا سه هفته زمان بررسی مدارکتان خواهد بود. پس از آن ویزای شما صادر شده و برچسب ویزا، روی پاسپورتتان چسبانده می شود.

سفری زمستانی

با توجه به اینکه در قارۀ اروپا، از شمال تا جنوب آن، آب و هوای متفاوتی حاکم است و با توجه به اینکه گرچه این قاره در منطقۀ معتدل زمین قرار دارد، اما در برخی کشورها بخاطر قرار گرفتن در حاشیۀ دریا و اقیانوس، آب و هوا مرطوبتر و در کشورهای شمالی اروپا، بخاطر نزدیکی به قطب شمال، آب و هوا سردتر و حتی طول روز کوتاهتر است، باید به کشور مقصد و آب و هوای آن دقت داشته باشید.

تور زمستان اروپا معمولا برای کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس و یا ترکیبی از این کشورها برگزار می شود. که معمولا هم آب و هوای سرد اما نه خیلی آزار دهنده دارند. پس زمستان نیز می تواند فصل مناسبی برای سفر به این قاره باشد.

علاوه بر آب و هوا که گفته شد، موردی که زمستانها را فصلی جذاب برای سفر به اروپا می گرداند، سال نوی میلادی، تعطیلات و جشن های کریسمس است. این اتفاق هم برای مردمان این قاره و هم برای گردشگرانی که به آن سفر می کنند، می تواند جذاب و دوست داشتنی باشد. بنابراین پس از مشاهدۀ قیمت تور زمستان اروپا ، اقدام کنید و تور اروپا ویژه زمستان را از دست ندهید و به برای ثبت نام در آن اقدام کنید.

رزرو تور زمستان اروپا
تور زمستان اروپا
تورهای تک شهری

در این قسمت، قصد دارم انواع تورهای اروپا را معرفی کنم. البته در اکثر مسیرهای گردشگری، شما می توانید به یک شهر از یک کشور سفر کنید، یا به دو یا چند شهر، از یک یا چند کشور بروید. در مسیر قارۀ اروپا نیز به همین شکل است. ابتدا در مورد تورهای تک مسیره صحبت خواهم کرد. ضمنا باید بگویم، در تورهای تک کشوری نیز ممکن است شما به دو یا چند شهر بروید.

تورهای اروپا ویژه زمستان نیز انواع مختلفی دارد. تورهایی که در این مسیر، در یک کشور برگزار می شوند، معمولا جزو تورهای تک مسیره هستند. مثلا شما به فرانسه می روید و در فرانسه، در شهر پاریس اقامت می کنید. تمام طول سفرتان در این شهر سپری می شود. این تور، یک تور تک مسیره است.

گاهی نیز ممکن است شما به یک کشور بروید، اما در آن کشور، به دو یا چند شهر بروید. مثلا در تور اسپانیا، ممکن است در دو شهر بارسلون و مادرید اقامت داشته باشید. یا حتی در تور تک کشوری سوئیس، به سه شهر زوریخ، لوزان و لوسرن رفته و در چند شبی را در هر کدام سپری کنید. این نوع تورها گرچه تک کشوری هستند، اما در نهایت جزو تورهای چند مسیره می باشند.

تورهای چند مسیره

در مورد تورهای تک کشوری و تک شهری توضیح داده شد. ابتدا بدانید که قیمت تورهای زمستان اروپا ، در حالتی که شما به یک کشور یا یک شهر می روید، بسیار ارزانتر از تورهایی است که به چند کشور و چند شهر می روید. بنابراین، در انتخاب تورتان و در زمان رزرو تور زمستان اروپا ، به این مورد نیز دقت داشته باشید.

تورهایی که در آن، چند شهر و یا چند کشور بعنوان مقاصد سفر گنجانده شده اند، با عنوان تورهای چند مسیره شناخته می شوند. مثلا همانطور که قبلا گفتم، در تور اسپانیا که اقامت مسافر، در شهرهای بارسلون و مادرید برنامه ریزی شده است، بعنوان تور چند مسیره شناخته می شود.

یا در مثالی دیگر، تور فرانسه-ایتالیا، یا تور فرانسه-اسپانیا، جزو تورهای چند مسیره هستند. که به طبع، قیمت بالاتری را نیز دارند. در نظر داشته باشید که ترانسفر بین کشوری یا بین شهری در این نوع از تورها، بسته به فاصلۀ بین دو مقصد می تواند زمینی یا هوایی باشد. البته در این مورد قیمت تور نیز می تواند تاثیرگذار باشد. در مسیرهای اروپایی، معمولا حرکت بین شهرها اگر زمینی برنامه ریزی شوند، با قطارهای سریع السیر انجام می شوند.

در آخر

و در آخر، در برنامه ریزی های سفرتان، حتما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تعداد تورهایی که به مقصد اروپا برنامه ریزی می شوند محدود هستند و ظرفیت آنها نیز زیاد نیست، سعی کنید زودتر برای رزرو تور زمستان اروپا اقدام کنید تا، هم با افزایش قیمت مواجه نشوید و هم تنوع تورها را از دست ندهید.

ضمن اینکه برای اخذ ویزای اروپا ، باید حداقل یکماه زودتر از زمان سفرتان اقدام کنید. این مدت برای آماده کردن مدارک، وقت سفارت، انگشت نگاری و صدور ویزا صرف می شود که باید آنرا در نظر داشته باشید. البته از نظر من یکماه هم برای این کار زمان کمی است و بهتر است مسافران حداقل دو ماه قبل از زمان سفر برای این کار اقدام کنند.

در نهایت اگر سوالی داشتید و یا خواستید قیمت تور زمستان اروپا را بدانید و یا از مشخصات و شرایط تورها مطلع شوید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره و تماس را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی باکو
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی هند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست