تور آذربایجان

این مطلب در مورد تور ارزان آذربایجان و شرایط رزرو تور آذربایجان نوشته شده است. همچنین در پکیج این صفحه، قیمت تور آذربایجان نیز آمده است. علاوه بر آن، در مواردی نیز تور آذربایجان به صورت ارزانتر و با عنوان آفر تور آذربایجان به فروش می رسد.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعات کاملی وجود دارد که می تواند در انتخاب مقصد سفر و مقایسۀ قیمتها کمکتان کند. مثلا در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت و مشخصات تورها در تمام مقاصد گردشگری خارجی وجود دارد و در صفحۀ تورها نیز، اطلاعات تمام سفرهای داخلی و خارجی قرار داده شده است.

و اگر سوالی داشتید، حتما با مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور آذربایجان را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور آذربایجان
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000

خدمات تور: ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور آذربایجان
تور ارزان آذربایجان

سفر به آذربایجان

گرچه در صفحۀ تور باکو ، اطلاعات تورها و سفر و دیدنی های شهر باکو قرار داده شده است، اما در این قسمت قصد دارم تا مورد کشور آذربایجان و شرایط سفر به این کشور و شهرهای مهم و توریستی آن صحبت کنم. در مورد ویزای آذربایجان و دیدنی های آن نیز توضیحاتی داده خواهد شد. البته در مورد شرایط رزرو تور آذربایجان نیز توضیح داده خواهد شد و البته انواع مختلف شرایطی که برای سفر به آن وجود دارد نیز توضیح داده خواهد شد.

منظور از انواع مختلف شرایط سفر، انواع مختلف راههای سفر است. شما می توانید زمینی یا هوایی و به روشهای مختلفی به این کشور سفر کنید که در ادامه توضیح داده خواهد شد. در مورد شهرهای مهم و گردشگر پذیر آن نیز توضیح داده خواهد شد.

و اگر با مطالعۀ توضیحات و مشاهدۀ قیمت تور آذربایجان در پکیج مربوطه و بازدید سایر صفحات مرتبط، باز هم سوالی بود، حتما با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور آذربایجان را برایتان انجام دهیم.

درباره

اما در این قسمت باید در مورد این کشور و گذشتۀ آن توضیحاتی را ارائه کنم. شاید دلیل اینکه شما در بدو ورود به این کشور با شباهتهایی بسیار با فرهنگ و رسوم مردم با مردمان کشور خودمان مواجه خواهید شد، این باشد که این کشور، تا پیش از معاهدات ترکمانچای و گلستان که در زمان قاجار بسته شد، جزئی از کشور ایران بوده است.

اما علاوه بر فرهنگ ایرانی، با ویژگی های فرهنگی ترکی و روسی نیز مواجه خواهید شد. ترکیب ویژگی های فرهنگی و رسومات ایرانی، ترکی و روسی با فرهنگ و سنن محلی مردمان این سرزمین، به این دلیل است که کشور آذربایجان، سالهای طولانی، بین حکومتهای قدرتمند ایران، عثمانی و شوروری، در گذشته، دست به دست می شده است و هر زمانی، هر کدامشان که قدرت بیشتری داشتند، دست به کشورگشایی زده و کنترل این سرزمین را به دست می گرفته و حاکمان خود را در آن به کار می گداشتند.

این مورد باعث می شده که هرکدام، اقدام به گسترش و ترویج فرهنگ، مذهب و آیینهای خود، در این کشور و در میان مردمانش می کرده اند. این مورد باعث شده که مردمانش، با فرهنگی چندجانبه و آمیخته، بار آیند و زندگی کنند که این موضوع خود، بخشی از زیبایی این سفر خواهد بود.

اما پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، چند کشور از آن جدا شده و اعلام استقلال کردند که یکی از آنها، همین کشور گرجستان است. اما نکته ای در مورد آن وجود دارد که باید بدانید. این کشور، از دو قسمت جدا از هم تشکیل شده است. سرزمین اصلی، قسمت بزرگتر این کشور و شامل چندین شهر است و شهر باکو، پایخت آن نیز در این قسمت قرار گرفته است. بجز آن، قسمت کوچکتری نیز وجود دارد که کشور ارمنستان بین این دو تکه قرار گرفته است و نام آن نخجوان است.

این قسمت نیز بخشی توریستی از کشور آذربایجان است و مسافرانی هستند که در سفرشان و با رزرو تور آذربایجان و سفر به آن، سعی می کنند از هر دوی این قسمتها دیدن کنند. حداقل این است که کسانی که در پی تور ارزان آذربایجان هستند، حتما به صورت زمینی سفر می کنند. آنها ابتدا به نخجوان رفته و از آنجا با پرواز به باکو  می روند.

قیمت تور ارزان آذربایجان
رزرو تور آذربایجان

جغرافیا و آب و هوا

کشور آذربایجان، از شرق با دریای خزر مرز آبی دارد و از شرق به ارمنستان و شمال با گرجستان و روسیه مرز دارد و از جنوب نیز به ایران می رسد. هم سرزمین اصلی و هم نخجوان، از جنوب با ایران مرز دارند و مابقی قسمتهای مرزی نخجوان، در مرزهای کشور ارمنستان محصور شده است. البته تخجوان، در شمال غربی خود، مرز کوچکی با کشور ترکیه نیز دارد.

در شمال این کشور کوههای قفقاز و در جنوب رود ارس در مرز ایران و در شرق نیز دریای خزر واقع شده است. اطراف آنرا کوههایی فرا گرفته و حدود چهل درصد مساحت آنرا در بر دارد و مناطق پست و هموار و سواحل دریای خزر، مناطق جلگه ای و حاصلخیز آن، مابقی این سرزمین هستند که در مرکز آن، جلگه های حاصلخیز قرار دارد که از طریق رودخانه های ارس و کورا سیراب می شوند.

این شکل از عارضه های طبیعی و تنوع آب و هوایی که در آذربایجان وجود دارد، باعث شده که از لحاظ طبیعی نیز، شما در سفرتان، با تنوع گیاهی و زیستی بالایی مواجه شوید که این مورد خود از زیبایی های این سفر خواهد بود که جاذبه های طبیعی آذربایجان، حتما برایتان جالب و جذاب خواهد بود.

از نظر آب و هوایی نیز باید گفت، این کشور از طرفی در حاشیۀ دریای خزر قرار دارد و از طرف دیگر وجود کوهستان در شمال، غرب و جنوب آن، و جلگه ها و نواحی مسطح و حاصلخیز نیز در مرکز آن واقع شده است که این موارد باعث شده تا با تنوع آب و هوایی بالایی برخورد کنید که معمولا فصول بهار تا پاییز، برای سفر به این کشور مناسبتر خواهند بود.

در آخر

و در آخر، سعی شده که توضیحات در مورد کشور آذربایجان و شرایط سفر به آن توضیحات کاملی داده شود تا بتوانید در مورد این سفر اطلاعات کاملی داشته باشید. این مورد می تواند باعث شود که اولا مقصد سفرتان را از بین تمام تورهای خارجی به درستی انتخاب کنید و در سپس خرید خوب و به صرفه ای داشته باشید و در نهایت، در سفر، برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی درست و کامل دقیقی داشته باشید.

بنابراین اگر با وجود توضیحات و قیمتها، هنوز سوالی بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس گرفته و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور آذربایجان را برایتان انجام دهیم.