تور کوالالامپور

این مطلب در مورد تور لحظه آخری کوالالامپور و شرایط رزرو تور کوالالامپور نوشته شده است. در پکیج این صفحه قیمت تور کوالالامپور آمده که همواره سعی می شود قیمت ها بر اساس تور ارزان کوالالامپور آماده و به روز شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور کوالالامپور کامل شود.

ضمنا در صفحات مرتبط نیز می توانید اطلاعاتی که لازم دارید را پیدا کنید. مثلا در صفحۀ تورهای مالزی اطلاعات و جزئیات سفر به این کشور در تمام شهرهای آن قرار داده شده است. یا در صفحۀ هتل های کوالالامپور اطلاعات هتل های این شهر آمده است. و یا در صفحۀ جاذبه های گردشگری کوالالامپور توضیحات کاملی در مورد دیدنی های این شهر داده شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی نیز، سایر تورهای خارج از ایران در دیگر مسیرهای گردشگری خارجی وجود دارد که می توانید از بین آنها نیز، یک تور را برای سفر خود انتخاب کنید.

در نهایت می توانید در این سایت، اطلاعات خود را در زمینۀ قیمت تورها و همچنین هتل ها و دیدنی های هر مقصدی کامل کنید و همچنین اگر سوالی داشتید، یا فرم مشاوره را پر کنید و یا با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در تماس باشید.

قیمت تور کوالالامپور
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
HOLIDAY INN EXPRESS3*39.450.00043.800.00037.750.00034.850.000
OAKWOOD4*40.550.00045.950.000NA35.450.000
ROYAL HOTEL4*41.100.00046.850.00038.400.00035.950.000
MERCURE4*41.650.00046.900.00038.400.00036.000.000
DORSETT BUKIT BITANG4*41.650.00048.100.00039.400.00036.300.000
IBIS CITY CENTER4*41.650.00048.100.000NA36.400.000
CORUS4*41.850.00048.300.00039.400.00036.500.000
MAYA HOTEL4*42.200.00049.900.00039.500.00036.600.000
ROYAL CHULAN4*TOP42.200.00050.000.00039.600.00036.700.000
INTERCONTINENTAL5*45.250.00056.200.00041.650.00036.800.000
GRAND MILLENNIUM5*45.500.00056.400.00041.850.00036.900.000
خدمات تور کوالالامپور

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت تهران به بانکوک هواپیمایی ماهان با پرواز بانکوک – کوالالامپور، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و سیم کارت.

قوانین:

تمامی تورها چارتر غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و پس از کسر هزینه ها، مابقی مسترد خواهد شد.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 55 سال اجباری بوده و هزینۀ آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

مسئولیت هر گونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر بوده و در صورت دیپورت شدن مسافر از فرودگاه مقصد، تور سوخت کامل خواهد بود.

در صورت جا ندادن هتل، هتل هم رده جایگزین خواهد شد.

این تور طبق قوانین کرونایی مقصد در حال حاضر برنامه ریزی خواهد شد و در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تغییرات نرخ دلار و تغییرات نرخ هتل، احتمال تغییر نرخ ها وجود دارد.

گواهی دیجیتال واکسن برای مسافران بالای 12 سال اجباری است و افراد 5 تا 12 حتما باید تست منفی کرونا تا 72 ساعت قبل از سفر داشته باشند.

تست منفی برای افراد زیر 5 سال نیاز نیست.

پر نمودن فرم پیش سفر در برنامۀ mysejahtera الزامی است.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور کوالالامپور
تور ارزان کوالالامپور

در مورد کوالا

اینجا در مورد شهر کوالالامپور، زیبایی ها و خصوصیات آن و البته جاذبه های توریستی آن، صحبت خواهیم کرد. در مورد اینکه، چرا از بین تمام تورهای خارجی و البته تورهای مالزی، پس از مشاهدۀ شرایط و البته قیمت تور کوالالامپور ، باید اقدام به خرید تور تکی و یا تور ترکیبی تور کوالالامپور کنید تا در سفرتان، به مالزی، به شهر کوالالامپور نیز سفر کنید و از آن دیدن کنید.

پس با ما در ادامه همراه باشید تا از این شهر زیبا و با شکوه و وسیع صحبت کنیم. از تمام آن چیزهایی که در زمان سفرتان به کوالا، باید از آنها دیدن کنید. می خواهیم در ادامۀ این مطلب، شما را با شهری آشنا کنیم که در سالهای اخیر بسیار پیشرفت کرده است. شهری که می توان به عنوان یک شهر پیشرفته و زیبا نام برد.

بله کوالالامپور شهری است که از تمام شهرهای هم تراز خود در دنیای امروز عقب نمانده و به عنوان پایتخت کشور مالزی، شهری بزرگ و در حال توسعه شناخته می شود. دقیقا مانند کشور مالزی که، به عنوان کشوری در حال توسعه و رو به پیشرفت شناخته می شود. در مورد حمل و نقل نیز می توانید از تاکسی، تاکسی اینترنتی، مترو و اتوبوس استفاده کنید.

ویزای مالزی

در این قسمت از این صفحه در مورد ویزای مالزی توضیح خواهم داد تا با شرایط سفر به این کشور آشنا شوید. اول کار، خیالتان را راحت کنم، شما برای سفر به مالزی و برای اقامت های کمتر از دو هفته یا 14 روز، نیاز به اخذ ویزا ندارید. پس اگر قصد رزرو تور کوالالامپور را دارید که معمولا زیر 14 روز است، در همان بدو ورود و در فرودگاه مالزی، ویزای فرودگاهی یا مهر ورود در پاسپورت شما درج خواهد شد.

اما برای کسانیکه می خواهند اطلاعاتی در مورد ویزای مالزی بدست آورند، باید توضیح دهم که ویزای این کشور انواع مختلفی دارد که نام آنها را در ادامه خواهم گفت. انواع ویزای مالزی شامل، ویزای توریستی، ویزای سوشیال، ویزای تحصیلی، ویزای کاری یا تجاری، ویزی MM2H و ویزای همراه که اینها انواع ویزاهایی هستند که بسته به نوع سفر، مدت زمان اقامت، هدف از سفر و اقامتتان، می توانید دریافت کنید.

اما این ویزاها، بسته به دفعات ورود، به ویزاهای یکبار ورود یا سینگل، ویزای چندبار ورود یا مولتی و ویزای ترانزیت تقسیم بندی می شوند. اما توضیحات کوتاهی در مورد انواع ویزا خواهم داد تا بیشتر با آن آشنا شوید و اگر قصد اقامت بیش از دو هفته، یا قصد سفر با هدفی غیر از گردشگری را داشتید، بدانید که به چه نوع ویزای نیاز دارید.

رزرو تور کوالالامپور
قیمت تور کوالالامپور

انواع ویزای مالزی

ویزای توریستی مالزی که برای مسافران ایرانی به همان ویزای فرودگاهی یا مهر ورود تغییر پیدا کرده است اولین نوع این ویزا است که ویزای سوشیال نیز، نوعی از این ویزا است. این ویزا برای کسانیکه قصد اقامت بیش از 14 روز را دارند و یا برای کسانیکه قصد دریافت ویزای تحصیلی را دارند، صادر می شود.

ویزای تحصیلی مالزی ، برای دانش آموزان در مقاطع قبل از دانشگاه و برای دانشجویان در مقاطع دانشگاهی و تکمیلی صادر می شود که به نامهای ویزای دانش آموزی و ویزای دانشجویی شناخته می شوند. شما برای دریافت این ویزا، باید ابتدا نامۀ تایید ویزا را داشته باشید، سپس ویزای سوشیال یکبار ورود دریافت کنید و با حضور در کشور مالزی ثبت نام کرده و سپس ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل کنید و یا ویزای تحصیلی را اخذ کنید.

ویزای همراه مالزی ، برای همراهان دانش آموزان و یا دانشجویان در این کشور صادر می شود که قوانین خاص خود را دارد. اول اینکه این ویزا فقط برای مادران محصلین صادر می شود و فقط در صورتی برای پدر محصل صادر می شود که والدین متارکه کرده باشند و حق حضانت فرزند به پدر داده شده باشد و همچنین نامۀ تاییدیه یا رضایت مادر محصل وجود داشته باشد.

در این ویزا نیز، فرد همراه محصل باید ابتدا ویزای سوشیال دریافت کند و سپس اقدام به تبدیل این ویزا به ویزای همراه کند یا ویزای همراه را مجدد اخذ نماید. دلیل اینکه محصلین و همراهان نمی توانند ویزای فرودگاهی بگیرند این است که طبق قوانین، ویزای فرودگاهی مالزی ، به هیچ وجه نه تمدید می شود و نه می توان آنرا به ویزای دیگری تبدیل کرد. بنابرانی حتی اگر برای ثبت نام کمتر از دو هفته در مالزی می مانید، باید حتما ویزای سوشیال دریافت کنید.

ویزای تجاری مالزی ویزایی است که برای افرادی که به قصد کار به مالزی سفر می کنند صادر می شود. برای دریافت این ویزا حتما باید دعوت نامۀ کاری از یک مجموعه یا صاحب کار معتبر داشته باشید، و او اثبات کند که هیچ شهروندی از مالزی نبوده که این کار را انجام دهد و برای انجام کار به شما نیاز دارد.

ویزای MM2H مالزی همان ویزای مولتی 5 ساله است که در این کشور برای تجار و سرمایه گذاران صادر می شود. این ویزا برای افرادی صادر می شود که به قصد سرمایه گذاری و بیشتر کارآفرینی در این کشور، وارد این کشور می شوند. دولت مالزی به این افراد اجازۀ اقامت بلند مدت می دهد. گرچه در مورد ماندن و اخذ شهروندی به آنان بسیار سخت گیر است، اما فقط برای کار و سرمایه گذاری می توانید این ویزا را اخذ کنید.

دیدنی های شهر

اگر مسافر تورهای کوالالامپور هستید و اقدام به رزرو تور کوالالامپور کرده اید، بهتر است که از دیدنی ها و جاذبه های شهر اطلاعات کاملی داشته باشید تا بتوانید در طی روزهایی که در این شهر هستید، برنامه ریزی درستی برای بازدید از آنها داشته باشید.

اگر بخواهیم جاذبه های توریستی این شهر را نام ببریم می توانیم به برجهای دوقلوی پتروناس،  مسجد نگارا، مسجد جامع کوالالامپور، مرکز تجارت جهانی پوترا، میدان استقلال یا میدان مرداکا، پارک پرندگان، پارک آبی سان وی لاگون، مناره کوالالامپور، ایستگاه مترو کوالالامپور یا همان ایستگاه راه آهن سابق کوالالامپور، میدان برجایا تایمز، معابد هندی، قسمت قدیمی شهر با بافت قدیمی و زیبا، کولمار تروپیکال، ساختمان سلطان عبدالصمد، گالری شهر، محله چینی ها، معبد چینی گوان دی، باغ وحش نگارا و بسیاری دیدنی های دیگر اشاره کرد.

در کنار تمام اینها، طبیعت زیبای این شهر نیز بسیار دیدنی و جالب توجه است. علاوه بر اینها، وجود مراکز خرید سنتی و بازارهای امروزی و مدرن در کنار بازارهای خیابانی و محلی، از دیگر دیدنی هایی است که در این شهر بزرگ و زیبا، می توانید ببینید و لذت ببرید.

توضیح دیدنی ها

اگر بخواهیم کمی توضیح بیشتر در مورد دیدنی های کوالالامپور بدهیم، باید از پارک آبی آن شروع کنیم، پارک آبی سان وی لاگون، یک پارک آبی بزرگ و جذاب است که حداقل یک روز از سفرتان را، پس از خرید تور کوالالامپور ، پر خواهد کرد. این پارک دارای شهربازی، باغ وحش، پارک هیجان و پارک وحشت نیز می باشد.

پارک پرندگان نیز از قسمت های مختلفی مانند پارک پرندگان، پارک ارکیده ها، موزه ملی، پارک پروانه، پارک آهو، باغ های استوایی، نمایشگاه فضایی، آمفی تاتر، موزه گیاه شناسی، موزه هنرهای اسلامی و چند قسمت جذاب دیگر تشکیل شده که باید حتما یک روز دیگر از سفرتان را به بازید از آن اختصاص دهید.

غارهای هندی که مردم ایران به آن غار میمونها می گویند نیز از دیگر دیدنی های این شهر است که البته خارج از شهر کوالالامپور قرار دارد. علاوه بر اینکه در این محیط، میمونها در غارها زندگی می کنند و در محیط بیرون نیز آزادانه گشت و گذار می کنند، معابد هندی نیز وجود دارد که بسیار دیدنی و جذاب هستند. ضمن اینکه بازی و غذا دادن به میمونها، از جذابیتهای این مکان توریستی زیبا است.

ضمن اینکه غارهای رامایانا، پر است از مجسمه های بزرگ و کوچک از انسانها و موجوداتی با بدنی نیمه انسان و نیمه میمون که دیدنی و جالب هستند.

قیمت تور لحظه آخری کوالالامپور
قیمت تور ارزان کوالالامپور

سایر جاذبه ها

یکی از اصلی ترین دیدنی های شهر کوالالامپور، برجهای دوقلوی پروناس هستند که در مرکز شهر واقع شده اند. دو برج بلند که توسط یک پل ارتباطی در آسمان، به یکدیگر راه دارند. در کنار این برج، پارکی زیبا قرار دارد که بسیار زیبا و دیدنی است. در پایین برجها، یک دریاچه یا حوض بزرگ با فواره قرار دارد که رقص فواره ها با موزیک، بسیار دیدنی است.

در قسمت دیگری از این برجها، آکواریومی ساخته شده که بصورت تونلی شیشه ای طراحی شده است. با راه رفتن در این تونل شیشه ای، در بالای سرتان ماهیها و کوسه ماهی های بسیار زیاد متنوعی را خواهید دید که حتما یکی از به یاد ماندنی ترین اوقات سفرتان در تورهای کوالالامپور خواهد شد. در ضمن غذا دادن به ماهی ها، یکی از جذابیت های این بازدید شگفت انگیز خواهد بود.

قسمت قدیمی شهر نیز، در کنار قسمت ها جدید و مدرن شهر، بسیار جالب توجه هستند. در این قسمت ها، ساختمانها و بناهای قدیمی شهر و بافت قدیمی و کهن شهر قرار گرفته که در آنها، بازارهای محلی و خیابانی، شما را به اصل فرهنگ و سنت کشور مالزی پیوند می دهد.

در ادامه

پس اگر به بررسی مشخصات تور کوالالامپور پرداختید و از بین تورهای کوالالامپور و یا تورهای ترکیبی با کوالالامپور، یکی را انتخاب کردید، به این جاذبه های توریستی که نام برده شد بروید و روزهای سفرتان را خاطره انگیز کنید. در ادامه به توضیح در مورد سایر دیدنیهای شهر کوالالامپور خواهم پرداخت.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کوالالامپور، به کولارتروپیکال یا دهکده فرانسوی معروف است. این دهکده شامل دهکده فرانسوی و باغ ژاپنی است که بسیار زیبا و باشکوه ساخته شده است. از شهر، یکساعت فاصله دارد و دیدن آن خالی از لطف نیست.

ارتفاعات گنتینگ در ده کیلومتری شهر، با یک تله کابین 3.5 کیلومتری و چند معبد و شهر بازی و یک مرکز خرید و از همه جالبر، یک کازینو، از زیباترین دیدنی های شهر کوالالامپور می باشد. باید بدانید که با توجه به اینکه مذهب اصلی کشور مالزی اسلام است، وجود کازینو در آن ممنوع است که تنها کازینوی شهر، در بیرون شهر و در ارتفاعات گنتینگ ساخته شده است.

این ارتفاعات دارای یک معبد بسیار زیبا و با شکوه 9 طبقه است که بسیار دیدنی است. معبد چین سویی نیز با مجسمه های سنگی عظیم و غول پیکر نیز، در آن واقع شده که بسیار جذاب و دیدنی است. شهر بازی بزرگ و مرکز خرید معروف آن نیز، بسیار جالب توجه می باشد.

پوتراجایا

یکی دیگر از مکانهایی که پس از خرید تور کوالالامپور و در سفرتان به این شهر می توانی به بازدید از آن بپردازید، شهر پوتراجایا یا همان پایتخت اداری کشور مالزی است. باید بدانید که فاصله این دو شهر از یکدیگر، با مترو نیم ساعت است. پس اگر دوست داشتید کلی دیدنی دیگر نیز در این کشور زیبا ببینید، به این شهر نیز بروید.

از دیدنی های این شهر می توان به، ساختمان نخست وزیری، ساحتمان اجلاس مالزی، ساختمان دادگستری، ساختمان مهاجرت، مسجد پوترا یا مسجد صورتی، مسجد سیلور، گشت کشتی کروز در رودخانۀ شهر و پل های، پوترا، پل کابلی سری واواسان، سری جملینگ، سری جانا و پل جامباتان مونورل اشاره کرد.

مراکز خرید این شهر نیز، برای بازدید و خرید، می توانند زیبا و جالب توجه باشند. بنابراین پس از رزرو تور کوالالامپور و سفر به این شهر، در برنامه ریزی سفرتان، این شهر را نیز مدنظر قرار دهید.

مراکز خرید

شهر کوالالامپور، پر است از مراکز خرید که دیدن آنها و خرید از آنها، یکی از سرگرمی های مسافران در تورهای کوالالامپور خواهد بود. این شهر تعداد زیادی مرکز خرید بزرگ و مدرن بصورت مگا مال دارد. همچنین مراکز خرید و پاساژهای معمولی و کوچکتر نیز دارد که خرید از آنها معمولا به صرفه تر و جذاب تر خواهد بود. ضمن مراکز خرید سنتی و محلی و بازارهای خیابانی نیز وجود دارد که دیدنشان جزو با مزه ترین خاطرات سفرتان به یادتان خواهد آمد.

مراکز خرید برجهای پتروناس، مرکز خرید سوگو، خیابان عبدالرحمن، خیابان بوکیت بیتانگ، مرکز خرید پاویون، مرکز خرید استارهیل، مرکز خرید فاهون هیت 88، مرکز خرید سانگی وانگ، مرکز خرید میدان برجایا تایمز، مرکز خرید لویت، مرکز خرید سوویا کی ال سی سی، مگامال میدوالی، مرکز خرید سنترال مارکت، خیابان پتالینگ، مرکز خرید پیرامید و بسیاری مرکز خرید دیگر، از مراکز خریدی هستند که می توانید آنها را ببینید و در آنها خرید کنید.

یکسری مراکز خرید خیابانی نیز وجود دارد که بصورت محلی هستند و بسیار جذاب دیدنی هستند. مثل بازارهای خیابانی بوکیت بیتانگ که مهمترین بازار خیابانی شهر کوالالامپور می باشد. پس در سفرتان به کوالالامپور، به این مراکز خرید نیز بروید و لذت ببرید.

رزرو تور ارزان کوالالامپور
رزرو تور کوالالامپور
طبیعت و آب و هوا

در کل کشور مالزی و البته شهر کوالالامپور، با توجه به قرار گرفتن در منطقۀ استوا، داراری آب و هوای گرم و استوایی است که این مورد باعث شده تا طبیعت این کشور، بسیار سرسبز و البته گرم و شرجی باشد. پس بهتر است در زمان رزرو تور کوالالامپور ، در مورد فصل سفر به مالزی، دقت داشته باشید.

از خصلت های این نوع آب و هوا، و البته احاطه شدن کشور مالز توسط دریا، این است که در این شهر، بارانهای موسمی، بصورت رگبار و بسیار شدید، اتفاق می افتد که این مورد نیز، جزو جذابیت های این سفر محسوب می شود.

در تمام طول این کشور و البته در شهر کوالالامپور و اطراف آن نیز، وجود طبیعت سبز و جنگلهای انبوه و درختان بسیار، به شکل زیادی به چشم می آید که زیبایی آن، حتما در خاطرتان خواهد ماند.

غذا و خوراکی

اکثر مسافران تورهای کوالالامپور ، پس از رزرو تور کوالالامپور ، مهمترین چیزی که ذهنشان را درگیر خود می کند این است که در سفرشان به این کشور، چه چیزی می توانند بخورند. این مورد با توجه به نوع مواد غذایی که در مالزی وجود دارد و نوع تبخ غذاها، بسیار با اهمیت است.

گرچه خود من، ترجیح می دهم در سفر به هر منطقه، شهر یا کشوری، از غذاهای محلی آن منطقه استفاده کنم اما این مورد برای بسیاری از افراد، سخت و حتی گاهی غیر قابل تحمل است.

پس در سفرتان به مالزی و کوالالامپور، می توانید از رستورانهایی که غذاهای ایرانی دارند، یا رستورانهای زنجیره ای بین المللی با غذاهایی که در اکثر کشورها مشترک هستد استفاده کنید. غذاهای دریایی و غذاهای مالایی نیز بسیار زیاد و لذیذ هستند که پیشنهاد می دهم حتما امتحان کنید. البته باید حواستان به ادویه ها و البته میزان فلفل غذاها باشد. رستورانهای چینی نیز از دیگر گزینه های صرف غذا می باشند.

میوه های استوایی و محلی نیز در کنار آب میوه ها، از دیگر خوراکی هایی است که در طی این سفر، در دسترستان می باشد که باید حتما میل کنید. میوه های استوایی با طعم هایی بی نظیر و بسیار خوشمزه که شاید فرصت استفاده از آنها زیاد اتفاق نیافتد.

در انتها

آنچه که در انتهای این مطلب باید بگویم این است که، برای کسانی که در حال جستجو هستند تا از بین تمام تورهای خارجی، یک تور خوب و البته با شرایط مناسب تر برای خانواده را انتخاب کنند، تورهای کوالالامپور ، جزو مناسبترین گزینه ها می باشد. این کشور مسلمان، برای ما با فرهنگ و مذهب اسلام، جزو یکی از پر طرفدارترین تورهای مسافرتی می باشد.

بنابراین، پس از مشاهدۀ شرایط و البته قیمت تور کوالالامپور ، برای رزرو تور کوالالامپور با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.