تورهای ترکیه ویژه زمستان

تورهای ترکیه ویژه زمستان

در این صفحه در مورد تورهای ترکیه ویژه زمستان و قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان و شرایط رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان صحبت شده است که شما می توانید از طریق سایت ما و یا تماس با همکاران ما تور ترکیه ویژه زمستان مورد نظر خود را از بین تورهای مختلف ترکیه انتخاب و نسبت به خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان یا تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان و یا تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان اقدام کنید. ( turkey winter tours )

کشور ترکیه کشوری پهناور است که تنها کشوری است که سرزمینش در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. پهناور بودن این کشور و زیبایی های طبیعی آن، بهمراه پیشینۀ تاریخی طولانی آن باعث شده است که دیدنی های ترکیه به شکل جاذبه های طبیعی و مصنوعی بسیاری در نقاط مختلف کشور ترکیه برای بازدید توریستها وجود داشته باشد.

تمام این موارد باعث شده تا گردشگران بسیاری علاقمند به سفر به ترکیه باشند تا بتوانند از نزدیک این کشور زیبا را ببینند. در ضمن هتل های ترکیه نیز با کیفیت ها و درجه ها و قیمتهای مختلف در تمام شهرها و نقاط آن احداث شده اند تا پذیرای شما باشند.

تورهای ترکیه ویژه زمستان

این صفحه بطور کامل به تورهای ترکیه اختصاص دارد و می توانید در مورد قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان ، خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان ، رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان و هر چیز دیگر در مورد تور ترکیه اطلاعات کاملی بدست آورید.

کشور پهناور و کهن ترکیه یکی از مقاصد گردشگری مهم نه تنها برای ما و هم وطنانمان محسوب می شود ، بلکه ، از سرتاسر جهان ، برای بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی و صنعتی و گردشگری ، به آنجا سفر می کنند. پس با ما همراه باشید تا مطالب مفید و جدیدی را در مورد کشور ترکیه بدانید و بخوانید.

در مورد مسافران با ملیت ایرانی باید بدانید که با توجه به روابط دیپلماتیک بین دو کشور ، مسافران ایرانی نیازی به اخذ ویزا برای ورود به این کشور ندارند . این مورد باعث می شود تا سفر به ترکیه بسیار آسان باشد و با توجه به هزینه هایی که همواره دریافت ویزا در پی دارد، قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان ارزانتر تمام شود.

بنابر این با توجه به تعداد مسافران و شرایط سفر ، گاهی پیش می آید که تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان یا تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان را به مسافران خود ارائه کنیم ، که دلیل اصلی وجود تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان ، عدم نیاز به اخذ ویزا برای ورود به ترکیه می باشد.

تورهای ترکیه زمستان 99

تورهای ترکیه زمستان 99 و تورهای زمستانی ترکیه

بیشتر بدانید

حکومت کشور ترکیه حکومتی لائیک می باشد که بر مبنای اصل جدایی دین از سیاست بنا شده است ، اما موردی که باید بدانید و بسیار هم مهم می باشد این است که ، اغلب مردم ترکیه مسلمان هستند و این امر از این جهت ضروری است که باید در مورد رفتار و نوع پوشش خود در زمان سفر به این کشور دقت داشته باشید.

وجود دین اسلام و آزادی مذهب وهمچنین وجود طیف گسترده ای از مردم با مذاهب و فرهنگ های گوناگون باعث شده تا در سفر خود به کشور ترکیه با تنوع فرهنگی و قومی و مذهبی مواجه شوید که این مسئله ، نوع رفتار و گفتار و پوشش شما را بعد از خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان و سفر به ترکیه تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ذکر این مسائل از این جهت نیست که شما را در رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان و سفر به ترکیه دچار تردید و یا ترس کنم ، اما دانستن این مسائل ، باعث خواهد شد سفری بی دردسر ، بدون استرس و امن را به این کشور داشته باشید.

سفری که در آن علاوه بر آزادی در رفتار ، مبادا رفتاری یا گفتاری یا پوششی داشته باشید که هم از نظر قانونی و عرفی منافاتی با آنچه در این کشور باب است داشته باشید و هم از نظر فرهنگی ، در نگاه مردم کشور ترکیه و دیگر ملیت که همچون شما به سفر آمده اند ، مردم ایران را ، عاری از فرهنگ ببینند.

کشوری با اقوام گوناگون

مسافران ترکیه باید بدانند که علاوه بر نوع حکومت ترکیه در مورد آن گفته شد، باید بدانید که اغلب مردم ترکیه مسلمان هستند و جدا از نوع فرهنگ و قانون این کشور، اعیادی همچون عید قربان و عید فطر از اعیاد اصلی این کشور محسوب می شود. همچنین بیشتر مردم این کشور ترک ، سپس درصدی از مردم آن کرد و مابقی مردم، از سایر اقوام می باشند.

زبان مردم ترکیه، ترکی استانبولی می باشد که تا حدودی، نزدیکه به زبان ترکی مرسوم در کشور خودمان می باشد ، از این جهت مردم ترک زبان ایران که این تورها را انتخاب می کنند و به ترکیه سفر می کنند ، برای برقراری ارتباط ، مشکل کمتری دارند.

البته با توجه به توریستی بودن کشور ترکیه، بیشتر فروشندگان و کسانی که بیشتر با گردشگران در ارتباط هستند، تا حدودی به زبانهای انگلیسی، روسی، آلمانی و فارسی آگاهی دارند که این مورد، با مرور زمان و برخوردشان با گردشگران، از کشورهای مختلف ایجاد شده است.

مناطق مختلف در این کشور

از مواردی که مسافران در انتخاب خود باید بدانند این است که کشور ترکیه دارای هفت منطقه ی آب و هوایی یا منطقه ی جغرافیایی اصلی است که هر کدام از این مناطق ، در سمتی از این کشور پهناور قرار گرفته است که دارای چند شهر معروف است.

داشتن اطلاعات در مورد این مناطق با شهرهایشان ، در انتخاب درست مسیر سفرتان در بین تورهای مختلف شما را راهنمایی خواهند کرد تا در رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان انتخاب درستی داشته باشید. شما باید بدانید که هرکدام از این مناطق دارای چه شهرهایی و جاذبه هایی هستند تا در سفرتان به ترکیه بتوانید برنامه ی سفر درستی داشته باشید.

این مناطق عبارنتد از منطقه ی مدیترانه ای ، منطقه ی آناتولی شرقی ، منطقه ی اژه، منطقه ی مارمارا ، منطقه ی آناتولی جنوب شرقی ، منطقه ی آناتولی مرکزی و منطقه ی دریای سیاه.

منطقه ی مدیترانه ای  The Mediterranean

منطقه ی مدیترانه ای در زبان ترکی akdeniz نامیده می شود و در غرب با منطقه ی اژه ای، در شمال و جنوب شرقی با آناتولی مرکزی و در شرق با آناتولی شرقی احاطه شده است. منطقه ی مدیترانه ای منطقه ای کوهستانی و سرسبزی می باشد که کوههای توروس در این منطقه قرار گرفته اند.

این منطقه دارای آب و هوای نیمه خشک است که تابستانهایش گرم و خشک و زمستانهایش معتدل است که این آب و هوا و طبعت کوهستانی آن باعث شده که بسیار مورد علاقه توریست ها و گردشگران قرار بگیرد.

مهمترین شهرهای این منطقه عبارتند از آدانا adana ، آناوارزا anavarza و بوردور burdur . در انتخاب مقصد سفر، دانستن اینکه هر شهری در کدام منطقه قرار دارد برای برنامه ریزی سفر بسیار موثر است.

تورهای ترکیه زمستان 99

تورهای ترکیه زمستان 99 و تورهای زمستانی ترکیه

منطقه ی آناتولی شرقی  Eastern Anatolia

منطقه ی آناتولی شرقی در شرقی ترین قسمت کشور ترکیه قرار گرفته است و کل این منطقه بیشتر شبیه به یک پارک ملی می باشد. نماهای جذاب و دیدنی از طبیعت و خانه ها در کوه آرارات می باشد. همچنین مناطق و استراحت گاههای مخصوص اسکی نیز در این منطقه ی با شکوه قرار دارد.

در این منطقه، جاذبه ها و بناهای باستانی و قدیمی بسیاری قرار دارد که عظمت و شکوه امپراتوری هایی که در گذشته در این منطقه قرار داشته اند را به رخ تمام بازدید کنندگان می کشاند.

پس اگر می خواهید از تمدن های امروزی و تکنولوژی که خود را بخشی از زندگی و روزمرگی های شما کرده است ، برای چند روز بگذرید و به گذشته سفر کنید ، حتما منطقه ی آناتولی شرقی و شهرهای آنرا از بین تمام شهرهای ترکیه، برای سفر خود انتخاب کیند.

شهرهای معروف و دیدنی منطقه ی آناتولی شرقی شامل ، آگری agri ، بیتلیس bitlis و ارزروم erzurum می باشند.

منطقه ی اژه  The Aegean

منطقه ی اژه در کشور ترکیه منطقه ای بی نظیر برای عاشقان طبیعت و دریا است. منطقه ای با سواحل بی کران، مناظری زیبا، درختان کاج و باغهای زیتون.

مسافران برای خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان و تصمیم درست باید در مورد منطقه ی اژه بدانند که، این منطقه برای دوستداران ماهی گیری و عاشقان عکاسی بهشتی کم نظیر است که اگر در بین تورهای ترکیه به شهرهای این منطقه سفر کنید ، برای هر روز سفرتان برنامه ای جذاب و تکرار نشدنی خواهید داشت.

این منطقه ی عالی در سرتاسر آن دارای روستاهای توریستی جذاب است و در بالا و پایین آن اسکله های ماهی گیری ، شما را جذب خود خواهند کرد.

شهرهای مهم منطقه ای اژه در کشور ترکیه عبارتند از ، آیدین aydin ، دنیزلی denizli و موگلا mugla .

منطقه ی مارمارا  The Marmara

سایر مواردی که در مورد انتخاب مقصد سفر خود باید بدانید ، منطقه ی بعدی ترکیه است که منطقه ی مارمارا منطقه ای است که در واقع شرق با غرب پیوند می خورد. منطقه ای که تلاقی و مجاورتش با یونان و بلغارستان، تلفیقی از فرهنگ محلی و فرهنگ ترک با فرهنگ اروپایی و فرهنگ غربی ایجاد کرده است.

برای رزرو تور ترکیه ویژه زمستان و خرید تور ترکیه ویژه زمستان باید بدانید که استانبول از مهمترین شهرهای کشور ترکیه ، و مرکز حکومت ها و امپراتوری های کهن پیشین ، در این منطقه و در نقطه ی برخورد این تلاقی اقلیمی و فرهنگی قرار گرفته است. یادآوری امپراتوری کهن عثمانی و قدرت و عظمت آن در پایتخت آن بورسا برای تمام گردشگران شکل می گیرد.

این منطقه نه تنها بوسیله ی امارت ها و بناهای تاریخی و منحصر به فرد خود ، بلکه بوسیله کوههای اولوداگ Uludag که در زمستان مرکز اسکی علاقمندان به این ورزش از گذشته تا امروز بوده است شناخته می شود. پس تمام گردشگران در بین تمام تورهای ترکیه ویژه زمستان باید حتما یکبار تور استانبول را انتخاب کنند و به این شهر بی نظیر سفر کنند.

قسمتهای مهم منطقه ی مارمارا عبارتند از ، اولوداگ uludag ، تروی troy ، گلانه پارک gulhane park ، ادیرنه edirne ، گاناکاله ganakkale و جزیره ی کوندا علی بی cunda alibey island .

منطقه ی آناتولی جنوب شرقی  Southeastern Anatolia

اگر می خواهید از شن و ماسه ی کنار دریا و آفتاب گرفتن و شنا کردن در ساحل فاصله بگیرید ، منطقه ی آناتولی جنوب شرقی را به شما پیشنهاد می کنم. منطقه ی قدیمی تر ترکیه. منطقه ای با تاریخی کهن و روزگارانی پر هیاهو.

منطقه ای که چهارراه تمدن در دوران کهن و دوران اوج مسیحیت و هیاهوی روم و ایران و یونان. این منطقه مرکز تلاقی این تمدنهای کهن بوده و قطعا تحت تاثیر آن روزگاران و شرایط خاص فرهنگی و اقلیمی آن دوره ، به طبیعت و بافت و معماری و فرهنگی خاص رسیده که تمام اینها گردشگران را تورهای ترکیه به سمت خود می کشاند.

صومعه های سریانی در ماردین  mardinو میدیا midyat ، هنوز با زبان آرامیک مختص آن زمان با شما حرف می زنند و شما را تا آن روزگاران به گذشته باز می گردانند.

در این منطقه تابستانها خشک و طولانی هستند که باعث شده این منطقه، برای کشاورزی بسیار مناسب باشد، بنابراین در سفر خود به این منطقه ، غذاهایی با مواد بسیار با کیفیت، عالی و خوشمزه را تجربه خواهید کرد که بهترین کباب ها و سبزیجات از جمله ی آنها خواهد بود.

شهرهای مهم این منطقه شامل ، سانلورفا sanlurfa ، ماردین mardin ، قاضی عنتپ gaziantep ، دیاربکر diyarbakr ، باتمان batman ، آدیامان adiyaman و قوبکلی تپه gobeklitepe می باشد.

منطقه ی آناتولی مرکزی  Central Anatolia

منطقه ی آناتولی مرکزی ، منطقه ای است که مهد تمدن در ترکیه معروف است. این منطقه خانه ی موزه هاست و شهر آنکارا که پایتخت ترکیه است ، در این منطقه قرار دارد. منطقه ی معروف دودکش های سنگی کاپادوکیا و آرامگاه مولانا در قونیه نیز، در این منطقه قرار دارد.

اکثر فرشهایی که در ترکیه می بینید، در روستاهای کوچکی که در این منطقه قرار دارند بافته می شوند و بسیاری جذابیت های تاریخی و طبیعی دیگر نیز در منطقه ی آناتولی مرکزی قرار دارد که می توانید در بین تورهای ترکیه ویژه زمستان و تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان و تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان ، تورهای این منطقه را بعنوان تجربه ای جدید انتخاب کنید. مثل تور کاپادوکیا.

این منطقه که معمولا دارای تابستان های گرم و خشک می باشد دارای شهرهای معروفی همچون ، سیواس sivas ، نیگله nigle ، نِوِشهیر neveshehir ، کِرِشهیر krsehir ، کایسری kayseri ، ایهلارا ihlara ، پریستراما peristreamma ، حامامانا hamamona ، اسکی شهیر eskisehir ، آنکارا ankara ، آکسارای aksaray ، کاپادوکیا cappadocia و کُنیا konya می باشد.

منطقه ی دریای سیاه  The Black Sea

منطقه ی دریای سیاه بخاطر، باغهای گیلاس ، چای ، فندوق و ساردین تازه معروف می باشد. آبهای سرد دریا در شمال و دامنه های سرسبز کوه در جنوب مناطقی زیبا و رویایی برای مسافران و عاشقان طبیعت و ماجراجویی و مخصوصا دوچرخه سواران ایجاد کرده است.

شهرهای ساحلی در این منطقه با سواحلی بکر، برای کسانی که می خواهند از گذراندن اوقاتی آرام در سواحل و روستاهای کوچک و آرام و ماهی گیری لذت ببرند بسیار مناسب است. پس در خرید تور ترکیه ویژه زمستان به این نکته دقت داشته باشید.

از شهرهای مهم این منطقه می توان به، ترابوزان terabzon ، سینوپ sinop ، سامسان samsun ، ریزه rize ، اوردو ordu ، کاستامونو kastamonu ، کارابوک karabuk ، گیره سان giresun ، گوروم gorum ، بولو bolu ، بارتین bartin ، آرتوین artvin ، آماسیا amasya ، هاتوساس hattusas و سافران بولو safranbolu اشاره کرد.

تفریحات ترکیه

تورهای ترکیه و طبیعت ترکیه بسیار جذاب است.


جذابیت های ترکیه

تورهای ترکیه و جذابیت های آن برای سفر به ترکیه بسیار مهم است.

جذابیت ها

در زمینه ی گردشگری، ترکیه جذابیت های فراوانی دارد که در اینجا به شرح آنها خواهیم پرداخت تا بتوانید در برنامه ریزی خود برای خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان و رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان بتوانید درست تصمیم بگیرید تا در نهایت بتوانید با اطلاع از قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان انتخاب درستی داشته باشید.

جاذبه های گردشگری ترکیه ، فقط بنا و ساختمان و یا طبیعت نیست، علاوه بر آنها موارد دیگری نیز وجود دارد که باید مجموع آنها را بعنوان جذابیت های این کشور، برای جذب گردشگر موثر دانست.

دریا و طبیعت ، فرهنگ ، غذاهای لذیذ و محلی ترکیه ، تاریخ کهن کشور ترکیه ، سلامت و تندرستی و مذهب یا گردشگری مذهبی از جذابیت هایی است که مجموعا باعث جذب گردشگر به این کشور زیبا و کهن می شود.

دریا و طبیعت

اصلا مهم نیست که در چه فصلی به ترکیه سفر کنید، مهم نیست کدامیک از تورها را بخرید، باید بدانید که در تمام فصول سال می توانید از طبیعت و تفریحات ترکیه لذت ببرید و استفاده کنید، به همین جهت اینجا در مورد قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان و رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان ، تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان ، تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان و خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان صحبت کرده ایم.

طبیعت ترکیه

طبیعت و جذابیت های ترکیه در تورهای ترکیه


تورهای ترکیه

تورهای کشور ترکیه و طبیعت ترکیه توضیح داده شده است

گلف ، تفریحات آبی ، پیاده روی ، کمپینگ ، قایقرانی و قایق سواری و یا استفاده و استراحت در سواحلی شنی تفریحاتی هستند که می توانید در تمام طول سال و یا در اکثر مناطق ترکیه ، از آنها بهره ببرید.

از کارهایی که در این طبیعت زیبا و بی نظیر می توانید انجام دهید شامل سخره نوردی و رفتینگ ، گلف ، شنا و حمام آفتاب در ساحلهای شنی ، پیاده روی در مسیرهای مختلف با انواع موانع و ورزشهای زمستانی در سطح بین المللی با کوههایی بکر.

سواحل

سواحل شنی با آبهای فیروزه ای از ویژگی های کشور ترکیه است که گردشگران بسیاری را به این کشور زیبا می کشاند. این سواحل در استانهای آنتالیا ، موقله و اژه ی جنوبی در ازمیر وجود دارد که گردشگران تورهای ترکیه ویژه زمستان یا تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان و یا تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان را به دلیل این سواحل انتخاب کنند.

زیبایی طبیعی این مناطق حقیقتا نفس گیر است. آب و هوایی گرم ، دریا با آبهایی گرم ، مناظر کوهستانها ، سواحل با ماسه های طلایی ، هزاران کیلومتر خط ساحلی برای گشتن و پیاده روی و شنا و آفتاب گرفتن و آرامش.

تورهای ترکیه

تور ترکیه و قیمت تور ترکیه و رزرو تور ترکیه

تعداد زیادی غار برای گشتن و دیدن بهمراه آبشارها و جنگل ها و مسیرهایی مخصوص پیاده روی و بسیاری چیزهای دیگر برای دیدن و لذت بردن. تمام مواردی که گفته شد جزو طبیعت و جاذبه هایی است که شما را مجبور می کند تورهای ترکیه ویژه زمستان را انتخاب کنید و به همین جهت باید از قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان خبر داشته باشید تا بتوانید به رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان یا تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان یا تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان بپردازید.

این سواحل را بشناسید

ساحل اولودنیز Ölüdeniz ساحلی با ماسه های طلایی و آبهای فیروزه ای است که یکی از بهترین هاست در سرتاسر جهان برای دیدن و یا شنا کردن که باید در زمان رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان و یا خرید تورهای ترکیه ویژه زمستان  یا تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان و یا تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان باید بدانید.

تور ترکیه

سواحل پروانه جزو طبیعت ترکیه می باشد.

دره ی پروانه Butterfly Valley که دره ای است مشرف به ساحل و در بین دو کوه به شکل دره که خانه صدها نوع از انواع و گونه های پروانه هایی است که این دره را بعنوان محل زندگی خود انتخاب گرده اند. تنها راه دسترسی به این دره و ساحل ، استفاده از قایق است و باید بدانید که ساحل و صخره های سنگی و شیب دار مشرف به آن باور کردنی نیست.

دو جزیره ی بوزکادا Bozcaada و گوکِ آدا Gökçeada  از جزایر زیبا، در مقابل آبهای کاناکاله هستند و دارای غذاهای محلی ویژه ای هستند که جذابیت آنها حتما شما را جذب خواهد کرد.

ساواحل ایزتوزو İztuzu ، پاتارا  ، کاپوتاش و الیمپوس

زمانیکه به ترکیه سفر کردید و از بین تورهای ترکیه ویژه زمستان و تورهای لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان و تورهای ارزان ترکیه ویژه زمستان ، یکی را انتخاب کردید ، قطعا باید به دیدن این زیبایی ها بروید.

ساحل ایزتوزو ساحلی بسیار طولانی است به طول 4.5 کیلومتر که در کناره رودخانه دالیان قرار گرفته است، این ساحل بین دلتای این رودخانه و دریای مدیترانه، یک سد طبیعی ایجاد کرده که منطقه ای بی نظیر و بکر در کناره ی دریای مدیترانه برای قایق سواری می باشد.

تورهای ترکیه

تور ترکیه و سواحل ایزتوزو

ساحل بعدی که به شما معرفی می کنم، ساحل پاتارا در کشور ترکیه است. ساحلی طولانی و زیبا که به طرف شهر باستانی پاتارا، در امتداد آبهای فیروزه ای ترکیه کشیده شده است.

ساحل بعدی ، ساحل کاپوتاش Kaputaş است. قسمتی از بهشت که در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است. منطقه ای بی نظیر و مبهوت کننده از آبهای فیروزه ای دریای مدیترانه و ماسه های طلایی در ساحل که صخره های بزرگ و عظیم، از کنار آنها دور می شوند.

ساحل بعدی که معرفی می شود، ساحل الیمپوس olympos می باشد. ساحلی زیبا و رؤیایی که در کنار درۀ یک رودخانه قرار گرفته است. و نام آن بر اساس یک شهر باستانی که در نزدیکی آن است، انتخاب شده است.

مناطق تاریخی ترکیه

ترکیه به دلیل داشتن تاریخ غنی و متنوع توانسته توریست های زیادی را به خود جذب کند. از این رو با اجرای تورها از جمله تور ارزان ترکیه ویژه زمستان و تور های لحظه آخری ترکیه ویژه زمستان شما را در این سفر همراهی خواهیم کرد. ترکیه دارای مکان های باستان شناسی مربوط به دوره نئولیتیک و شهر های اسطوره ای مانند هاتوسا است که باستان شناسان هنوز در حال کشف اسرار آن ها می باشند. می توانیم بگوییم ترکیه از جمله کشورهایی است که دارای قدمت بالایی می باشد.

از جمله این مکان های باستان شناسی می توانیم به افسوس، شهر هاتوسا یا به عبارتی خاتوشا ، شهر گوبکلی تپه ، جزیره ککوا ، شهر کتل هویوک یا چتل هویوک ، کوه نمروت، شهر تروآ و معبد پرگامون اشاره کنیم.که در ادامه به اختصار درباره هرکدام توضیح خواهیم داد. مطالب موجود در این سایت به شما کمک می کند تا این مناطق را به خوبی بشناسید.

شما می توانید از طرق مختلف به این مناطق بروید. مثلا برای رفتن به جزیره ککوا می توانید از قایق استفاده کنید و از فضای موجود لذت ببرید. خرید تور ترکیه ویژه زمستان این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید برای سفری چند روزه به این مناطق باستانی بروید و با گذشته ترکیه آشنا شوید. ترکیه به خودی خود دارای آثار باستانی با ارزشی است که دیدن آن ها برای شما جالب و شگفت انگیز می باشد.

منتظر ادامه ی مطالب باشید…

اگر می خواهید در مورد رزرو تورهای ترکیه ویژه زمستان اقدام کنید و می خواهید از قیمت تورهای ترکیه ویژه زمستان مطلع شوید ، با ما همراه باشید.

5/5

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای قشم ویژه پاییز
نوشتهٔ بعدی
تورهای استانبول ویژه زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست