تور باکو پاییز

در این صفحه در مورد تور لحظه آخری باکو پاییز و همچنین شرایط رزرو تور باکو پاییز اطلاعات کاملی وجود دارد. همچنین قیمت تور باکو پاییز در پکیج مربوطه آمده که قیمت ها بر اساس تور ارزان باکو پاییز آماده شده و می توانید برای مشاهده و مقایسۀ قیمت ها به آن مراجعه کنید. بنابراین به ادامۀ مطلب تور باکو پاییز توجه کنید تا بتوانید خرید خوب و به صرفه ای داشته باشید.

ضمنا در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جالب باشد. مثالا در صفحۀ تورهای آذربایجان ، اطلاعات و قیمت تورها در تمام مقاصد گردشگری این کشور آمده است. یا در صفحۀ تورهای باکو ،اطلاعاتی در مورد تور باکو در سایر فصول قرار داده شده و همچنین در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات و قیمت های پکیج های سفر در دیگر مقاصد گردشگری خارجی قرار دارد که حتما آن اطلاعات برایتان مفید خواهد بود.

و اگر سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما با مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا  ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ارزان باکو پاییز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور باکو پاییز
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000

خدمات تورهای باکو پاییز : ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور باکو پاییز
تور ارزان باکو پاییز

توضیحات

در این قسمت از این صفحه قصد دارم توضیحاتی در مورد شهر زیبای باکو ارائه کنم و اینکه خصوصیات و شرایط سفر به کشور آذربایجان و مخصوصا شهر باکو در فصل پاییز چیست و در این زمان از سال با چه شرایط و ویژگی هایی در این سفر روبرو خواهیم بود. بنابراین در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.

ضمنا در مورد فصول دیگر سفر به این شهر، در صفحۀ تورهای باکو ، اطلاعات آن آمده است و البته در صفحۀ تورهای نوروزی باکو نیز اطلاعات و شرایط سفر به باکو در تعطیلات عید نوروز توضیح داده شده که به همراه قیمتهای آن قابل مشاهده و مطالعه می باشد.

شما در این سایت می توانید، اطلاعات هتل های خارجی را در تمام کشورها، به تفکیک کشور و شهر و اطلاعات دیدنی های کشورها و شهرهای مختلف را نیز به تفکیک، در صفحۀ جاذبه های گردشگری جهان  مشاهده کنید.

جغرافیا

در این قسمت از این صفحه، در مورد جغرافیای کشور آذربایجان صحبت خواهم کرد تا تصور درستی از شرایط جغرافیایی و آب و هوای این کشور و البته شهر باکو در فصل پاییز داشته باشید. این توضیحات برای شناخت بیشتر شرایط جغرافیایی و در نهایت شرایط جوی این شهر لازم است.

کشور آذربایجان، در شمال غربی ایران قرار گرفته است و از دو بخش جدا از هم تشکیل شده است. یک بخش سرزمین اصلی که بزرگتر است و شهر باکو نیز در آن قرار گرفته است، و بخش کوچکتر آن با نام نخجوان در غرب این کشور قرار گرفته است که کشور ارمنستان، این دو تکه سرزمین کشور آذربایجان را از یکدیگر جدا کرده است.

بخش اصلی آذربایجان، از جنوب با ایران و با سه استان گیلان ، اردبیل و آذربایجان شرقی مرز مشترک دارد، از شرق به دریای خزر می رسد که بخشی از این ساحل، در شهر باکو قرار گرفته است، از شمال با روسیه مرز دارد و در شمال غرب آن، کشور گرجستان قرار گرفته است.

در غرب آن کشور ارمنستان واقع شده است و بخش دوم که نخجوان نام دارد، از شرق با ارمنستان، از جنوب و غرب با ایران و استان آذربایجان غربی مرز خاکی دارد و از شرق به ارمنستان هم مرز است. تنها در شمال غربی، مرز بسیار کوتاهی با کشور ترکیه دارد.

تور پاییزی باکو
رزرو تور باکو پاییز

آب و هوا

با توجه به توضیحاتی که در مورد موقعیت جغرافیایی کشور آذربایجان داده شد، متوجه شدید که این کشور در شمال ایران و نزدیک به دریای خزر و کشور روسیه قرار گرفته است. این توضیحات قطعا نشان از آب و هوایی سردتر از ایران را دارد. البته شهر باکو، به عنوان پایتخت این کشور، در حاشیۀ دریای خزر قرار گرفته است.

که این مورد، نشان می دهد آب و هوای شهر باکو، نسبت به ایران سردتر است و البته حتی نسبت به مناطق و شهرهای شمالی ایران، سردتر خواهد بود. برای تشابه، آب و هوای شهر اردبیل را در نظر داشته باشید که نسبت به شهرها و مناطق مرکزی ایران، سردتر است و زمستانهای آن نیز، سرد و برفی است.

البته تفاوتی که شهر باکو با شهری مانند اردبیل دارد، این است که این شهر در حاشیه و ساحل دریای خزر قرار گرفته است، و البته که به نقاط شمالی و سردسیر زمین نزدیک تر است. این موارد همگی نشان از آب و هوایی سرد و البته مرطوب در این شهر دارد.

البته رطوبت هوای باکو، به نسبت شهرهای شمالی ایران که در ساحل دریای خزر قرار گرفته اند، کمی کمتر است. و دلیل این موضوع این است شهرهای شمالی ایران، در بین دریای خزر و کوههای البرز قرار دارند که این رشته کوه، مانع از عبور ابرها و رطوبت دریا به سمت مناطق جنوبی می شود.

این مورد باعث می شود که رطوبت، در نوار ساحلی و در فاصلۀ کمی از دریا، انباشته شود که باعث ایجاد هوای شرجی در شهرهای ساحلی دریای خزر گردیده است. این مورد کمی در شهر باکو متفاوت است. به دلیل اینکه گرچه کشور آذربایجان، کشوری حدودا کوهستانی محسوب می شود، اما شکل رشته کوهها به شکلی نیست که باعث انباشته شدن رطوبت در شهر باکو شود

البته با توجه به توضیحات داده شده در مورد جغرافیا و آب و هوای این شهر، باید متوجه شده باشید که این شهر، در فصل پاییز، دارای آب و هوایی به نسبت سرد و مرطوب است که باعث می شود شما در تور پاییزی باکو با شرایط جوی نسبتا سردی مواجه باشید که باید برای سفر این مورد را در نظر داشته باشید. البته هستند کسانیکه این آب و هوا را برای سفر ترجیح می دهند.

سفر باکو پاییز

شهر باکو، به عنوان پایتخت کشور آذربایجان در شمال غربی ایران و در حاشیۀ دریای خزر قرار گرفته و در مرز با ایران، با سه استان گیلان، اردبیل و آذربایجان غربی مرز مشترک دارد. البته باید بدانید که شهر نخجوان که بخش جدای کشور آذربایجان از سرزمین اصلی آن است، با استانهای آذربایجان غربی و شرقی مرز مشترک دارد. نخجوان قسمتی از خاک کشور آذربایجان است که از سرزمین اصلی آن جدا افتاده و کشور ارمنستان بین این دو تکه از خاک آذربایجان قرار گرفته است.

البته که این شهر که پایتخت کشور آذربایجان است، به عنوان یک مقصد گردشگری نسبتا محبوب در بین مسافران ایرانی شناخته می شود و به همین دلیل هر ساله مسافران بسیاری از ایران، عالاوه بر گردشگران بین المللی که به این شهر می روند، برای بازدید از آن، عازم آن شده و از سفری نسبتا ارزان نزدیک لذت می برند.

سفر به این شهر در فصل پاییز نیز می تواند جزو سفرهای لذت بخش شما در این فصل باشد. به دلیل آب و هوای سردتر کشور آذربایجان نسبت به آب و هوای ایران، بسیاری از مسافران، که ترجیح می دهند به مناطق سردسیر سفر کنند، می توانند این مقصد را در فصل پاییز مشاهده کنند تا علاوه بر جاذبه های توریستی، جاذبه های طبیعی آنرا نیز در پاییز زیبا ببینند.

در آخر

و در آخر، اگر خواستید در مورد تور ارزان باکو پاییز بیشتر بدانید، یا در مورد قیمت تور باکو پاییز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو پاییز را برایتان انجمام دهیم.

قیمت تور باکو پاییز
قیمت تور ارزان باکو پاییز

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور مشهد زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور بانکوک تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید