تور باکو بهار

در این صفحه، اطلاعاتی در مورد تور بهاری باکو و شرایط ررزو تور باکو بهار ارائه شده است. و همچنین در پکیج این صفحه قیمت تور باکو بهار آمده که سعی می شود بر اساس تور ارزان باکو بهار آماده و به روز شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور باکو بهار کامل و به روز شود.

همچنین در صفحات مرتبط با این صحفه مواردی ذکر شده که ممکن است برایتان مفید و جذاب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای باکو ، اطلاعات سفر به این شهر در تمام سال قرار گرفته است. یا در صفحۀ تورهای آذربایجان ، قیمت و شرایط سفر به این کشور آمده است. همچنین در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات سفر به تمام مقاصد گردشگری خارج از ایران وجود دارد که می تواند برایتان مفید باشد.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو بهار را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور باکو بهار
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000
خدمات تور باکو بهار

ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور باکو بهار
تور ارزان باکو بهار

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد تور بهاری باکو صحبت کنم. در مورد مشخصات و شرایط این سفر در فصل بهار نیز توضیح خواهم داد. البته در مورد کشور آذربایجان، جغرافیای آن و آب و هوای این کشور و البته شهر باکو در این فصل نیز توضیح خواهم داد تا بدانید که در این فصل و در این سفر، با شرایطی روبرو هستید.

البته در مورد دیدنی ها و جاذبه های گردشگری این شهر نیز اطلاعاتی ارائه خواهم کرد تا با بتوانید با آشنایی با آنها، برای سفر چند روزۀ خود برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید تا هم لذت بیشتری از سفر ببرید و هم وقتتان و هم هزینه ای کرده اید به هدر نروند.

عالاوه بر آن در مورد ویزای آذربایجان نیز توضیح خواهم داد تا با شرایط، مدارک لازم، مدت زمان و هزینۀ دریافت آن آشنا شده و بدانید که برای دریافت آن چه اقداماتی لازم است و در نهایت با وجود توضیحات اگر نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو بهار را برایتان انجام دهیم.

ویزای آذربایجان

در این قسمت در مورد ویزای آذربایجان که با نام ویزای باکو نیز شناخته می شود توضیح خواهم داد. اول اینکه اصلا نگران ویزای ورود به این کشور نباشید زیرا به راحتی و در فرودگاه این ویزا در کمترین زمان ممکن برایتان صادر شده و می توانید وارد خاک این کشور شوید.

اما بجز این موضوع، لازم توضیحاتی در مورد انواع ویزای آذربایجان و شرایط اخذ آنها ارائه شود تا با آگاهی بیشتری نسبت به انجام این سفر اقدام کنید و بدانید که بجز ویزای فرودگاهی، انواع دیگری از ویزا نیز وجود دارد که می توانید با اخذ آنها نیز سفر کنید.

قبل از توضیح انواع ویزا، باید بدانید که بجز انواع مختلف ویزای باکو ، اکثر ویزاهای این کشور به صورت عادی و فوری صادر می شوند که هزینه های متفاوتی دارند. ویزای عادی با زمان طولانی تر و ویزای فوری با زمان کمتر و هزینۀ بیشتر صادر خواهد شد.

تور بهار باکو
قیمت تور باکو بهار

انواع ویزای آذربایجان

اما انواع ویزای آذربایجان شامل، ویزا عادی آذربایجان ، ویزای ویژۀ آذربایجان ، ویزای خدمت آذربایجان ، ویزای رسمی آذربایجان و ویزای سیاسی آذربایجان است که هر کدام قوانین و شرایط خاص خود را دارد که برای افراد با شرایط و پاسپورتهای مختلف و گوناگون صادر می شود.

اما در این قسمت لازم است فقط به توضیح در مورد ویزای عادی آذربایجان بپردازم، زیرا ویزای توریستی آذربایجان نوعی از ویزای عادی این کشور است. این ویزا برای کسانی که با اهداف توریستی، هنری و ورزشی، تجاری، پزشکی، تحصیلی و کاری به این کشور سفر می کنند صادر می شود. البته این ویزا برای افراد بدون تابعیت نیز ادر خواهد شد.

اما نوع دیگری از ویزا وجود دارد که ویزای ترانزیت آذربایجان نامیده می شود. این ویزا برای کسانی است که برای رسیدن به مقصد خود، باید از خاک آذربایجان عبور کنند. مثل راننده های باری، که با استفاده از این ویزا فقط برای عبور از این کشور، ویزا دریافت کرده و سفر خود را ادامه می دهند. این ویزا 30 روز اعتبار دارد و حداکثر مدت اقامت نیز، بسته به نوع وسیلۀ سفر، تا 5 روز می باشد.

ویزای عادی

اما ویزای عادی باکو به سه روش قابل دریافت است. به صورت لیبل، به صورت فردگاهی و به صورت الکترونیکی، که در مورد هرکدام توضیح خواهم داد. معمولا مدت زمان اعبتار ویزای توریستی آذربایجان، 90 روی یا سه ماه است که از بدو ورود مسافر، برای مدت 30 روز یا یکماه اقامت اعتبار دارد.

ویزای لیبل آذربایجان ، از طریق سفارت و کنسولگری آذربایجان در تهران و تبریز، با ارائۀ مدارک و پرداخت هزینۀ آن دریافت می شود. برای دریافت لیبل ویزا به این روش باید پاسپورت با و یک قطعه عکس 4*3 رنگی و زمینه سفید ارائه کنید که، پس از 7 تا 10 روز کاری این ویزا صادر می شود.

اما ویزای فرودگاهی آذربایجان ، همان ویزایی است که اکثر مسافران ایرانی که اقدام به رزرو تور باکو بهار می کنند، اخذ می کنند. با ورود به فرودگاه باکو، در همان فرودگاه و در کمترین زمان ممکن، ویزا را دریافت کرده و وارد خاک کشور آذربایجان خواهید شد.

اما نوع سوم این ویزا، ویزای الکترونیک آذربایجان است که شما با مراجعه به پورتال ویزای این کشور، درخواست خود را ثبت کرده و مدارک لازم را آپلود می کنید. سپس از طریق ایمیلی که داده اید لینک پرداخت ارسال شده را دنبال کرده و با استفاده از کارت اعتباری ارزی، هزینۀ ویزا را پرداخت کرده و ویزای شما صادر شده و به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

برای دریافت این ویزا، ابتدا در سامانه، تابعیت خود را وارد می کنید، سپس اسکن پاسپورتتان را آپلود کرده و یک آدرس ایمیل وارد می کنید. پس از آن لینک پرداخت برای شما ایمیل خواهد شد. از طریق آن لینک و با استفاده از کارت بانکی یا اعتباری ارزی، اقدام به پرداخت هزینۀ ویزا می کنید. پس از چند روز که برای بررسی و صدور ویزای شما لازم است، ویزای شما به همان ایمیل ارسال خواهد شد.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور بهاری باکو ارائه شود تا با دید باز و اطلاعات کامل به این سفر قدم بگذارید. در پکیج این صفحه نیز، قیمت تور باکو بهار آمده که سعی می شود قیمت ها، بر اساس تور ارزان باکو بهار آماده و به روز شوند.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار رزرو تور ارزان باکو بهار را برایتان انجام دهند.

قیمت تور ارزان باکو بهار
رزرو تور باکو بهار

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور مشهد بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید