تور باکو تابستان

در این صفحه در مورد تور تابستانی باکو و البته شرایط رزرو تور باکو تابستان صحبت خواهم کرد. ضمن اینکه در پکیج این صفحه نیز قیمت تور باکو تابستان آمده است که سعی می کنم قیمت ها را بر اساس تور ارزان باکو تابستان به روز کنم. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور باکو تابستان کامل شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جالب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای آذربایجان ، قیمت و شرایط سفر به این کشور آمده است و یا در صفحۀ تورهای باکو ، اطلاعات و پکیج های تمام فصول سال درج شده است. و یا در صفحۀ تورهای خارجی ، توضیحات و قیمت سفر به تمام مقاصد گردشگری خارجی ارائه شده است.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور باکو تابستان را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور باکو تابستان
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000
خدمات تور تابستانی باکو

ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور باکو تابستان
تور تابستانی باکو

توضیحات

در این صفحه قصد دارم در مورد تور تابستانی باکو توضیحاتی ارائه دهم تا با شرایط سفر به شهر باکو در فصل تابستان آشنا شوید. ضمنا تضویحاتی در مورد جغرافیای شهر باکو و شرایط جوی آن در فصل تابستان صحبت خواهم کرد. همچنین توضیحاتی در مورد جاذبه های گردشگری باکو خواهم داد تا بتوانید از آنها آگاه شوید و بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

علاوه بر آن در مورد ویزای آذربایجان صحبت خواهم کرد و در مورد تور ارزان باکو تابستان توضیح خواهم داد و خواهم گفت که این سفر چه شرایطی دارد و در فصل تابستان و در سفر به باکو با چه روبرو خواهید بود. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد این سفر کامل شود و بتوانید برای روزهای سفرتان به درستی برنامه ریزی کنید تا از این سفر لذت بیشتری ببرید.

ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور باکو تابستان آمده است که می توانید آنها را ببینید و برای مقایسۀ قیمت ها از آن استفاده کنید. و اگر با وجود توضیحات و سر زدن به دیگر صفحات سایت باز سوالی داشتید حتما با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و به سوالاتتان پاسخ دهیم و یا کار رزرو تور باکو تابستان را به ما بسپارید.

ویزای باکو

در این قسمت از این صفحه در مورد ویزای آذربایجان صحبت خواهم کرد. البته با توجه به اینکه عمدۀ مسافرانی که به کشور آذربایجان سفر می کنند، راهی شهر باکو می شوند، ویزای این کشور نیز به اصطلاح با نام ویزای باکو شهرت پیدا کرده است. این موضوع در مورد ویزای کشور امارات نیز صادق است و بسیاری آنرا ویزای دبی می نامند.

اما باید بدانید که برای سفر به هر کشوری که تابعیت و اقامت آنرا ندارید، باید اجازۀ ورود بگیرید، این اجازۀ ورود همان ویزا در اصطلاح جهانی و بین المللی آن است. اما کشورها قوانین داخلی مختلفی در مورد صدور و نیاز به اخذ ویزا دارند. برای برخی از مدتی قبل باید مدارکی ارائه کنید تا پس از بررسی ویزا صادر شود. برای برخی با ارائۀ اصل یا اسکن پاسپورت ویزا صادر می شود.

برخی دیگر در فرودگاه ویزای فرودگاهی صادر می کنند. بعضی از کشورها نیز توافق کرده اند که لزوم اخذ ویزا نداشته باشند و فقط با درج مهر ورود در گذرنامه می توانید وارد شوید. اما کشور آذربایجان، برای مسافران ایرانی ویزای فرودگاهی صادر می کند و به راحتی و در کمترین زمان، در مرز ورودی، می توانید ویزا دریافت کرده و وارد خاک این کشور شوید.

قیمت تور باکو تابستان
تور ارزان باکو تابستان

انواع ویزای باکو

در این قسمت از انواع ویزای باکو صحبت خواهم کرد. انواع ویزای این کشور شامل ویزای سینگل باکو ، ویزای مولتی باکو و ویزای ترانزیت باکو می شود. مسافران با ملیت هایی که برای سفر به این کشور نیاز دارند حتما ویزا دریافت کنند، باید یکی از این نوع ویزاها را اخذ نمایند.

مسافرانی ایرانی نیز که به کشور آذربایجان و شهر باکو سفر می کنند، ویزای سینگل باکو را اخذ می کنند که به صورت فرودگاهی صادر می شود و اعتبار آن از تاریخ صدور 90 روز یا سه ماه می باشد و مدت زمان اقامت مجاز آن، 30 روز یا یکماه از تاریخ ورود شما به این کشور می باشد.

این ویزا در فرودگاه شهر باکو و به محض ورود شما صادر می شود و به صورت مهر ورود در گذرنامۀ شما درج می شود. هزینۀ این ویزا 25 دلار است و تنها اصل گذرنامه و کپی آنرا لازم دارید. این ویزا ظرف سه دقیقه صادر می شود و از سال 2017 تا امروز صدور آن برای مسافران ایرانی مجاز شده است.

اما برای دریافت این ویزا دو روش دیگر نیز وجود دارد. اول اینکه به سفارت آذربایجان در تهران یا دفتر کنسولگری این کشور در تبریز بروید و با ارائۀ مدارک لازم و پرداخت 20 دلار هزینۀ ویزا، ویزای باکو را بگیرید. روش دیگر این است که این ویزا را به صورت الکترونیکی درخواست دهید، اما باید هزینۀ آنرا از طریق کارت بانکی بین المللی پرداخت کنید که هزینۀ ویزای نرمال 20 دلار و هزینۀ ویزای فوری 50 دلار است.

ویزای مولتی باکو برای کسانی صادر می شود که بخواهند در طول سال چندین بار به این کشور سفر کنند و نخواهند برای هر بار ورود ویزا بگیرند. این ویزا یکسال اعتبار دارد و با این ویزا می توانید نامحدود و بدون دردسر به این کشور سفر کنید و هزینۀ آن 350 دلار است.

ویزای ترانزیت باکو نیز برای کسانی است که بخواهند فقط در میان سفرشان و برای رسیدن به مقصد از این کشور عبور کنند. مانند راننده های ترانزیت یا پرسنل کشتی های تجاری یا پروازها که برای حرکت از مبدا و رسیدن به مقصد باید از کشور آذربایجان عبور کنند. این ویزا یکماه اعتبار دارد و ظرف مدت نهایتا 5 روز باید از این کشور عبور کنید.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه اطلاعات کاملی از تور تابستانی باکو ارائه شود تا هم اطلاعاتتان در این زمینه کامل شود و هم بتوانید در پکیج این صفحه قیمت تور باکو تابستان را ببینید و برای مقایسه از آن استفاده کنید و هم اینکه با آشنایی با این شهر و دیدنی های آن، بتوانید برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار رزرو تور باکو تابستان را برایتان انجام دهند.

قیمت تور تابستانی باکو
قیمت تور باکو تابستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور گرجستان تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید