تورهای کوش آداسی بهار

این مطلب در مورد تور کوش آداسی بهار ، یا قیمت تور کوش آداسی بهار نوشته شده است. در مورد رزرو تور کوش آداسی بهار و تور لحظه آخری کوش آداسی بهار همچنین تور ارزان کوش آداسی بهار مطالب کاملی را خواهید دید. پس در ادامه همراه من باشید.

ضمنا در این سایت مطالبی مرتبط با این مطلب، در مورد تور کوش آداسی ویژه بهار و سایر تورهای کوش آداسی و همچنین دیگر تورهای ترکیه  در سایر مسیرها وجود دارد که می توانید به آنها نیز سری بزنید و اولا مسیر و مقصد سفرتان را انتخاب کنید و پس از آن، اگر به کوش آداسی سفر کردید، اطلاعات هتلهای کوش آداسی و همچنین جاذبه های گردشگری کوش آداسی را مطالعه کنید تا هم هتل خود را به درستی و دقت انتخاب کنید، هم بتوانید با آشنایی با دیدنی های این شهر، برنامۀ درست و کاملی برای سفرتان داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور کوش آداسی بهار را برایتان انجام دهیم.

تور کوش آداسی ویژه بهار
هتلاتاقدرجه و خدماتدو تختهیک تختهبچه با تخت
SURTEL HOTELstd3*BB5.990.0006.890.0005.490.000
DABAKLARstdHB*47.490.0009.990.0007.190.000
RAMADA by wyndhamsup sea viewALL*59.990.00013.990.0007.790.000
LE BLUEsea viewUALL*510.990.00014.990.0007.990.000
FANTASIAstd sea viewUALL*510.990.00014.990.0007.990.000
RAMADA RESORTsupALL*510.990.00015.990.0007.990.000
PALM WINGS EPHESUSstd sea viewUALL*511.990.00015.990.0007.990.000
OTIUM SEALIGHTstd5*ALL11.990.00016.590.0008.990.000
SEVEN SEASstd5*UALL12.990.00017.590.0009.290.000
PINE BAY HOLIDAYstdUALL*513.290.00017.990.0009.490.000
AQUA FANTASYstd5*UALL13.490.00018.290.0009.490.0000
خدمات تور کوش آداسی بهار

بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر به ازمیر، 7 شب و 8 روز اقامت در هتل با خدمات طبق پکیج، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان.

نرخ کودک بدون تخت 6.990.000 تومان و نرخ کودک زیر دو سال 995.000 تومان می باشد.

قوانین

مسئولیت کنترل پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

مسافرین می توانند با ارائۀ کارت واکسن دیجیتال که نشان دهندۀ دریافت واکسن های معتبر و مورد تایید سازمان بهداشت جهانی می باشد، که طبق آن دو دوز واکسن را دریافت کرده و از دوز دوم آن 14 روز گذشته باشد، بدون ارائۀ تست منفی کرونا به کوش آداسی سفر کنند.

برای کسانیکه هنوز واکسن نزده اند، ارائۀ تست منفی کرونا، تا 48 ساعت قبل از سفر الزامی است.

در زمان عقد قرارداد پرداخت 70% مبلغ تور الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

کوش آداسی

در این صفحه در مورد تور لحظه آخری کوش آداسی بهار و یا تور ارزان کوش آداسی بهار ، اطلاعات کاملی وجود دارد که با مطالعۀ آن می توانید برای سفرتان تصمیم درست و دقیقی بگیرید. همچنین در مورد قیمت تور کوش آداسی بهار و رزرو آن و یا رزرو تورهای دیگر، با ما در تماس باشید. اما در ادامه در مورد شهر ساحلی و بندری کوش آداسی بیشتر توضیح خواهم داد.

این منطقه یکی دیگر از مناطق توریستی در کشور ترکیه است که در این مطلب،  قرار است در مورد آن توضیحاتی را بدهیم تا بیشتر با آن آشنا شوید. این توضیحات از این بابت است که اگر قصد سفر به ترکیه را داشتید، بتوانید از بین تورهای ترکیه انتخاب درستی داشته باشید و اگر این تورها را انتخاب کردید، با اطلاعات کامل به این شهر سفر کنید.

در میان سواحل منطقۀ اژه از مناطق تشکیل دهندۀ کشور ترکیه، ساحلی از خلیج با نام کوش آداسی وجود دارد. منطقه ای که با نام ساحلش هم نام است. منطقه ای که گویی از سنگهای جدا شده از افسوس تشکیل شده است.

این شهر، دهکده ای ساحلی، با آبهای فیروزه ای و ماسه های طلایی، دهکده ای با بنادر و قایق های ماهی گیری و همچنین دهکده ای ماهی گیری و مکانی تفریحی و توریستی، سرشار از زیبایی و آرامش است. حتما باید به کوش آداسی سفر کنید تا منظورم را به درستی درک کنید.

تورهای کوش آداسی
زیبایی های کوش آداسی

چرا کوش آداسی؟

این منطقه به لطف دریایی تمیز، طبیعتی زیبا و بی نظیر، بندرها و اسکله های تفریحی و ماهی گیری و البته مجاورت با شهرهای باستانی و کهن در کشور ترکیه، از محبوبترین شهرهای توریستی در کشور ترکیه می باشد.

در سده های گذشته کوش آداسی، از بنادر و شهرهای مشهور دوران خود بوده است. موقعیت استراتژیک این شهر بندری باعث می شده، حکومتها و قدرتهای مختلف در صدد تصرف آن برآیند.

این دست به دست شدن و اعتبار و تردد بسیار در این شهر، باعث شده این بندر، از سابقۀ تاریخی خوبی برخوردار گردد. جاذبه های تاریخی این شهر، در کنار طبیعت زیبا و هتل های متنوع و عالی، باعث شده اند تا مسافران و گردشگران بسیاری تورهای کوش آداسی بهار را از بین تورهای ترکیه برای خود انتخاب کنند.

حتی زمانی این شهر، محل زندگی دزدان دریایی بوده و در طی سالهایی نیز به دلیل اینکه مسافران و تجار و سیاحان بسیاری به این شهر سفر می کرده یا از آن گذر می کرده اند. کاروانسرایی با نام اوکوز محمت پاشا در سال 1618 در این شهر و در زمان عثمانی ساخته شده است.

دیدنی ها

کاروانسرای اوکوز محمت پاشا که در گذشته کاروانسرا بوده است اما امروزه این کاروانسرا به هتلی برای اقامت مسافران تبدیل شده تا کسانی که قصد اقامت در حال و هوای گذشته را دارند به این هتل بروند.

منطقۀ گوردسینا یا جزیرۀ کبوتر که دارای یک خانه به شکل قلعه است و با یک راه اختصاصی به سرزمین اصلی متصل شده است. این معماری زیبا از دوران بیزانس باقی مانده و در دوران عثمانی نیز بازسازی شده است.

این خانه قلعه در بین بومیان، به نام قلعه دزدان دریایی نیز نامیده می شود. این نامگذاری به دلیل آن است که زمانی برای مقابله با دزدان دریایی، برای استقرار سربازان از آن استفاده می شده است. نام کوش آداسی، در زبان این منطقه به معنی قلعه پرنداگان است. دلیل انتخاب این نام، همین قلعه کبوتر بوده که از دیرباز در این منطقه بوده است.

تورهای کوش آداسی
جزیرۀ کبوتر

سایر جاذبه ها

در تورهای کوش آداسی باید، در زمان اقامتتان در این شهر بندری زیبا، از تمام دیدنی های کوش آداسی استفاده کنید. گاهی قدم بزنید، به ساحل طلایی آن بروید. در آبهای فیروزه ای دریای مدیترانه شنا کنید و از بناها و ساختمانهای قدیمی و حتی از خرابه های آنها بازدید کنید.

از بناها و مناطق قدیمی و کهن کوش آداسی می توان به شهر باستانی پیگلا (Pygela) که دارای آبهای شفابخش است دیدن کنید. جالب است بدانید که این شهر توسط آگاممونون از پادشاهان آرگوس بنا نهاده شده است.

شهرهای دیگر، شهر قدیمی آنا، شهر باستانی پانونیون و شهر الیزا، معروف به حمام های رومی از شهرهای قدیمی و دیدنی کوش آداسی می باشند. شهرهای باستانی تئوس (Teos) ، پیرنه (Priene) ، میلت (Milet)  ، آفرودیسس (Aphrodisias) و دیدیما (Didyma) سایر شهرهای کهن و قدیمی در کوش آداسی می باشد.

زیارتگاه مسیحیان با نام افسوس از دیدنی ترین جاذبه هایی است که در سفر به کوش آداسی می توانید تنها با 30 دقیقه رانندگی به بازدید از آن بروید.

جاذبه های طبیعی

در انتخابتان از بین تورهای ترکیه ، می توانید تور لحظه آخری کوش آداسی بهار یا تور ارزان کوش آداسی بهار را انتخاب کنید. با خرید آنها و سفر به این منطقۀ توریستی از کشور ترکیه، در بین جاذبه های گردشگری ترکیه ، به منطقه ای جذاب برای گردشگران خواهید رسید. چه از لحاظ تاریخی و معماری، و چه از لحاظ طبیعی. برای عاشقان طبیعت و طبیعت گردی، پارک ملی دیلک را پیشنهاد می کنم. این پارک یک شبه جزیرۀ زیبا، برای پیاده روی و عکاسی است. این منطقه دارای تالابها و باتلاقهایی است که علاوه بر زیبایی، هیجان را نیز به گردشتان اضافه خواهد کرد.

این شبه جزیره، زیستگاه طبیعی بیش از 200 گونه از پرندگان و گونه های در معرض انقراض و همچنین زیستگاه گیاهان بومی بسیاری می باشد. رویارویی دریا با این پارک، مناظر جذابی را در برابر چشمانتان قرار خواهد داد.

سواحل کوش آداسی نیز بسیار زیبا و جذاب هستند که قطعا در برنامه های سفرتان، به سواحل نیز بروید. ساحل کوستور (kustur) در مجاورت شهر باستانی پیگلا و ساحل یشیل (yesil) از سواحل دیدنی و مشهور کوش آداسی می باشند. ساحل کادینلار (kadinlar) که به دلیل اینکه در گذشته، تنها زنان امکان استفاده از آن را داشته اند، به ساحل زنان مشهور است. این ساحل نیز به مرکز شهر است. ساحل دیگر، ساحل سوگی (Sevgi) به طول 12 کیلومتر است. این ساحل برای پیاده روی و دوچرخه سواری بسیار مناسب و جالب توجه است.

تورهای کوش آداسی
سواحل طلایی کوش آداسی

سایر توضیحات

در گذشته، شهر بندری کوش آداسی، بعنوان یک بندر مهم و استراتژیک، برای ارتباط تجاری منطقۀ خود با اروپا، از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. حتی پل ارتباطی خاور دور با اروپا نیز بوده است.

اما این روزها، کوش آداسی، با دارا بودن پیشینه و جاذبه های تاریخی، و همچنین با سواحل زیبای خود، بعنوان یک منطقۀ ساحلی توریستی شناخته می شود. هتل های کوش آداسی نیز، برای اقامت شما، قیمت ها و کیفیت های مختلف و متنوعی را در اختیارتان خواهند گذاشت تا اقامتی بی نظیر و دلخواه را تجربه کنید.

کوش آداسی یکی از شهرهای شهر آیدین می باشد که در منطقۀ اژه از مناطق کشور ترکیه واقع شده است. فاصلۀ این شهر تا شهر ازمیر یا بهتر بگویم فرودگاه ازمیر ، حدود 80 کیلومتر است. این تورها، معمولا با پرواز به فرودگاه ازمیر انجام می گیرد.

آب و هوا

در مورد اکثر مواردی که در این شهر وجود دارد و آنچه که می تواند در انتظار شما باشد توضیح داده شد. اما در مورد شرایط جوی و آب و هوای آن نیز باید توضیحاتی را بیان کنم. در کل کشور ترکیه، آب و هوایی کمی خنک تر از ایران دارد. البته با توجه به وجود دریاهایی که اطراف این کشور را احاطه کرده است، میزان بارندگی در آن به نسبت زیاد است که این مورد نیز می تواند یکی از لذتهای این سفر باشد.

از طرف دیگر، در این صفحه، در مورد مشخصات تور کوش آداسی بهار صحبت می کنیم. یعنی سفری که در فصل بهار اتفاق خواهد افتاد. در کل کشور ترکیه در این فصل آب و هوایی خنک تر از اکثر مناطق ایران دارد. مخصوصا مناطق مرکزی و جنوبی ایران. اما شاید بتوان آب و هوای شهر بندری کوش آداسی را با شمال کشور خودمان مقایسه کنیم. یعنی آب و هوای شهرهای حاشیۀ دریای خزر که در بهار و مخصوصا در فروردین، کمی سرد است و می توان به راحتی در خیابان قدم زد اما برای رفتن به دریا شاید امکان آن وجود نداشته باشد.

اما در کل فصل بهار در این شهر، بسیار دلچسب و جذاب است و این سفر، قطعا سفری لذت بخش خواهد بود. هر چه از زمستان به سمت تابستان حرکت کنیم، آب و هوا مطبوع تر خواهد شد و امکان شنا در دریا، بیشتر فراهم خواهد شد. البته هستند هتلهایی که استخر روباز آب گرم هم دارند تا بتوانید در محیطی لذت بخش، شنا کنید و اوقات خوبی در سفرتان تجربه کنید.

در آخر

و در آخر، من به شما قول می دهم، این سفر می تواند یکی از بهترین سفرهایی باشد که تا به حال رفته اید. و دلیلی که برای این حرف دارم این است که، این شهر می تواند با آب و هوای خود در فصل بهار، برای شما و همراهانتان بسیار لذت بخش و جذاب باشد. و با توجه به سواحل و دریایی که دارد، شما را از لذت تفریحات آبی و ساحلی سرشار کند. و با توجه به قدمت تاریخی که دارد، دیدنی های بسیار زیبایی برای اکثر روزهای سفرتان وجود دارد که نباید بازدید از آنها را از دست بدهید.

برای اطلاع از قیمت تور کوش آداسی بهار و یا رزرو تور کوش آداسی بهار و یا خرید تور لحظه آخری کوش آداسی بهار و یا هر سوالی با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور کوش آداسی بهار را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل آکرا باروت آنتالیا
نوشتهٔ بعدی
تور استانبول تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید