تورهای ترکیه ویژه تابستان

در این مطلب در مورد تورهای ترکیه ویژه تابستان صحبت شده است. همچنین اطلاعات کاملی در مورد مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان و قیمت تور ترکیه ویژه تابستان وجود دارد. با توجه به این موضوع در این صفحه، می توانید برای خرید تور ترکیه ویژه تابستان به قیمتها توجه کنید و در نهایت اقدام به رزرو تور ترکیه ویژه تابستان نمایید.

در ضمن، در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعاتی از تورهای ترکیه ، هتل های ترکیه و جاذبه های گردشگری ترکیه موجود است که می توانید با مشاهدۀ آن صفحات، اطلاعاتتان را در آن زمینه ها نیز، کامل کنید.

پس همراه ما باشید تا به اطلاعاتی در مورد سایر تورهای خارجی یا تورهای داخلی و یا هر زمینه ای از گردشگری و سفر، دست پیدا کنید. ضمن اینکه اگر سوالی داشتید و یا خواستید اقدام به رزرو تورها نمایید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

تور کوش آداسی ویژه تابستان

تور کوش آداسی ویژه تابستان

بدون دیدگاه
تور کوش آداسی ویژه تابستان در این صفحه در مورد تور کوش آداسی ویژه تابستان و تور لحظه آخری کوش آداسی ویژه تابستان و همچنین تور ارزان کوش آداسی ویژه…
تورهای آنتالیا تابستان 99

تورهای آنتالیا ویژه تابستان

بدون دیدگاه
تورهای آنتالیا ویژه تابستان در این صفحه قصد داریم تا در مورد تورهای آنتالیا ویژه تابستان ، قیمت تور آنتالیا ویژه تابستان ، رزرو تور آنتالیا ویژه تابستان و خرید تور آنتالیا…
تورهای استانبول تابستان

تورهای استانبول ویژه تابستان

بدون دیدگاه
تورهای استانبول ویژه تابستان این مطلب در مورد تورهای استانبول ویژه تابستان می باشد. همچنین در مورد تورهای لحظه آخری استانبول ویژه تابستان و تورهای ارزان استانبول ویژه تابستان می توانید مطالبی را…

در مورد تورهای تابستانی ترکیه

در این قسمت لازم است در مورد تورهای ترکیه ویژه تابستان اطلاعاتی را اضافه کنم تا بتوانید فصل مناسب سفرتان را به کشور ترکیه انتخاب نمایید و از طرف دیگر، بتوانید مسیر سفرتان را به درستی تعیین کنید.

اینکه در کدام فصل از سال، به کدام شهر از ترکیه بروید بهتر است و لذت بیشتری خواهید برد. قبل از اینکه به مطالعۀ مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان بپردازید و یا بخواهید که قیمت تور ترکیه ویژه تابستان را بدانید، باید در مورد این بدانید که در کدام فصل به کجای کشور ترکیه باید رفت. یا بهتر بگویم اینکه از بین تورهای ترکیه ویژه تابستان ، به کدام شهر بروید بهتر است.

مسیرهای گردشگری و شهرهای زیادی هستند که در این کشور بعنوان مقصد سفر در بین مسافران از سرتاسر جهان شناخته می شوند. هر ساله نیز مسافران و گردشگران بسیاری از تمام دنیا به این کشور می روند و جاذبه های طبیعی و توریستی آن دیدن می کنند.

تورهای ترکیه ویژه تابستان

تور ترکیه ویژه تابستان

چرا ترکیه

این کشور با توجه به قدمت و سابقۀ تاریخی که دارد، در بین مسافران بسیار محبوب و جالب توجه می باشد. نوع گردشگری در فرهنگ های مختلف و کشورهای مختلف متفاوت است. که این مورد مدت زمان سفر و هدف از سفر را در بین افراد مختلف متفاوت و متمایز می کند.

مثلا شکل گردشگری در ایران با گردشگری مسافران اروپایی یا مسافران چینی یا ژاپنی، بسیار متفاوت است. اساسا مسافران ایرانی، معمولا تورهای تک شهری یا نهایتا دو شهری را انتخاب می کنند. اما مسافران اروپایی یا چینی و ژاپنی، معمولا تورهای گروهی و بلند مدت تری را که شامل سفر به کل شهرهای توریستی یک کشور هست را انتخاب می کنند و به سفر می روند.

آنها معمولا حداقل ده روز یا بیشتر به ترکیه می روند و با اتوبوسهای توریستی و بصورت گروهی، تمام قسمت ها و شهرهای دیدنی ترکیه را می بینند و در هر شهری با توجه به زمان لازم برای بازدید، یک یا نهایتا سه شب در آن شهر می مانند و سپس به شهر بعدی می روند. ما برای مسافران ایرانی، معمولا این شکل گردشگری را انجام نمی دهیم.

کدام شهر

در مورد اینکه باید با توجه به نوع گردشگری در ایران، مسافران عزیز، در فصل تابستان به کدام شهرها می توانند بروند و یا کدام شهرها در تابستان برای سفر، شهری بهتر و مناسبتر هستند، در این قسمت توضیح داده خواهد شد.

برای توضیح این مورد در مورد مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان ، باید قبل از هر چیز، در مورد موقعیت جغرافیایی این کشور و آب و هوای آن صحبت کنیم. موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه باعث شده است تا در فصول گرم سال و مخصوصا در تابستان، آب و هوای خیلی گرمی نداشته باشد و در زمستان و فصول سرد هم، آب و هوای خیلی سرد و کشنده ای نداشته باشد.

بنابراین، در تمام فصول سال آب و هوای اکثر نقاط این کشور، برای سفر نسبتا مناسب و باب طبع می باشد. پس زیاد تفاوتی ندارد که در چه فصلی به ترکیه سفر می کنید، در تمام طول سال، شهرهایی مانند استانبول، آنکارا، کاپادوکیا، ازمیر و وان، برای سفر مناسب هستند. اما برای شهرهای ساحلی مانند آنتالیا، کوش آداسی و آلانیا، بهتر است در فصول گرم یا اواخر بهار و یا اوایل پاییز سفر کنید.

زیرا در این شهرها، می خواهید به ساحل بروید، آفتاب بگیرید و شنا کنید، یا تفریحات آبی انجام دهید که بسیار مهم است که هوا مناسب این فعالیتها باشد. گرچه می توانید در فصول سرد به این گونه شهرها سفر کنید اما برای لذت بیشتر بهتر است در فصول گرمتر به آنها سفر کنید.

مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان

قیمت تور ترکیه ویژه تابستان

توضیحات

بسیاری از مسافرانی که از ایران به ترکیه سفر می کنند، بیشتر برای خرید پوشاک به این کشور می روند. این افراد و این گردشگران، بیشتر به شهر استانبول می روند و اقدام به خرید سالانۀ پوشاک مورد نیازشان می کنند و یا اینکه این افراد، فروشندگان پوشاک هستند و برای فروشگاهشان اقدام به خرید می کنند. برای این افراد تفاوت چندانی ندارد که در چه فصلی به ترکیه بروند.

برای این افراد استفاده از تورهای ترکیه ویژه تابستان ، یا خرید تورهای ترکیه در هر فصلی تفاوت چندانی ندارد. اما در برخی موارد که احتمال وجود تخفیف های بیشتر وجود داشته باشد، برای سفرشان مناسبتر است. مثلا در زمان تغییر فصل و یا اعیاد ملی ترکیه و همچنین در زمان کریسمس و جشن سال نو میلادی که تخفیفتات بیشتری وجود دارد، برای سفرشان مناسبتر خواهد بود.

جدا از بحث خرید، کشور ترکیه، برای تفریح نیز بسیار مناسب خواهد بود. پس اگر اقدام به رزرو تور ترکیه ویژه تابستان نمایند یا در هر فصل و زمان دیگری نیز که اقدام به سفر نمایند، تفاوتی ندارد اما تابستان به دلیل تعطیلی هایی که در مدارس وجود دارد، محبوبیت بیشتری دارد. وجود شهرهای توریستی ساحلی نیز باعث شده که این فصل، در بین مسافران از اقبال بیشتری برخوردار باشد.

چرا تابستان

در توضیحات در مورد مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان ، زمانیکه مسافران به ما مراجعه می کنند و می خواهند که اقدام به خرید تور ترکیه ویژه تابستان نمایند، متوجه شده ام که این افراد بیشتر به دلیل اینکه در مابقی طول سال درگیر تحصیلات فرزندانشان هستند، بیشتر دوست دارند در تابستان به سفر بروند. از طرف دیگر می خواهند بیشتر به جاهایی سفر کنند که اولا آب و هوای معتدلتری داشته باشد یا اینکه حتما دریا داشته باشد.

تمام این موارد که در بالا گفتم، مسافران را به سمت سفر به یکی از شهرهای ترکیه و در نهایت ررزو تور ترکیه ویژه تابستان می کشاند. آب و هوایی معتدل و وجود شهرهای ساحلی زیاد و توریستی باعث شده تا کشور ترکیه و تورهای تابستانی ترکیه در بین مسافران بسیار محبوب باشد.

شهر کاپادوکیا نیز با بافت تاریخی و بسیار جذاب از خانه های سنگی در دل کوه و وجود هتلهایی با همین سبک، به همراه جشنوارۀ بالن سواری نیز، جزو تورهای محبوب در بین تورها در این فصل می باشد. بنابراین، مسافران بسیاری اقدام به مشاهدۀ قیمت تور ترکیه ویژه تابستان و همچنی مطالعۀ مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان می کنند. تا از بین آنها یکی را برای سفرشان انتخاب نمایند.

در نهایت

در آخر، اگر قصد دارید تا در تابستان به کشور ترکیه سفر کنید، ابتدا مشخصات تور ترکیه ویژه تابستان و همچنین قیمت تور ترکیه ویژه تابستان را بررسی کرده و سپس اقدام به رزرو تور ترکیه ویژه تابستان نمایید. ضمنا می توانید برای خرید تور ترکیه ویژه تابستان با ما تماس بگیرید.

و اگر سوالی داشتید با همکارارن و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در برنامه ریزی سفرتان باشیم.

5/5

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای ترکیه ویژه بهار
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست