تور بانکوک زمستان

در این صفحه قصد دارم تا در مورد تور زمستانی بانکوک و شرایط رزرو تور بانکوک زمستان صحبت کنم. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور بانکوک زمستان آمده و سعی شده تا قیمتها بر اساس تور ارزان بانکوک زمستان باشد تا خرید به صرفه ای داشته باشید. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور بانکوک زمستان کامل شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعات و قیمتها قرار داده شده که شاید برایتان مفید باشد. مثلا در صفحۀ تورهای بانکوک ، اطلاعات و قیمتهای سفر به این شهر، در سایر فصول قرار داده شده و یا در صفحۀ تورهای تایلند ، اطلاعات سفر در سایر شهرهای تایلند قرار دارد. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات و پکیجها، برای تمام مقاصد گردشگری خارجی وجود دارد که می توانید از اطلاعات آنها نیز استفاده کنید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با کارشناسان و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور بانکوک زمستان را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور بانکوک زمستان
شما یک شناسه معتبر جدول را که از طریق افزونه "Tablenator - Advanced Table for WordPress & WP Bakery Page Builder" رندر شود انتخاب نکرده اید!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور بانکوک زمستان
تور ارزان بانکوک زمستان

توضیحات کلی

در این قسمت از این صفحه، اطلاعاتی در مورد شرایط کلی سفر به کشور تایلند در فصل زمستان صحبت خواهم کرد. البته که تخصصی در مورد شهر بانکوک و تور زمستانی بانکوک توضیحاتی خواهم داد که امیدوارم برایتان مفید باشد. در پکیج این صفحه نیز، قیمت تور بانکوک زمستان درج شده که سعی می شود قیمتها بر اساس ارزانترین تور بانکوک و همواره به روز باشد تا بتوانید خرید به صرفه ای نیز داشته باشید.

همچنین توضیحاتی در مورد جغرافیا و آب و هوا و دیدنی های این شهر خواهم داد که بتوانید شرایط و دمای هوا در فصل زمستان را درک کنید و از طرف دیگر، اگر به این شهر سفر کردید، از دیدنی های آن آگاه باشید و همچنین در مورد ویزا نیز توضیح خواهم داد. البته در صفحۀ ویزای تایلند ، اطلاعات ویزای این کشور به صورت کامل قرار داده شده است.

ضمنا در صفحۀ هتل های بانکوک ، اطلاعات هتل های این شهر قرار داده شده که می توانید از اطلاعات آن صفحه برای انتخاب هتل خود بهره ببرید و یا در صفحۀ جاذبه های گردشگری بانکوک ، مشخصات دیدنی های این شهر وجود دارد تا با این شهر بیشتر آشنا شوید و برای تمام روزهای سفرتان برنامه ریزی درست و کاملی داشته باشید.

ویزای تایلند

در مورد ویزای کشور تایلند، باید بدانید که این ویزا، به راحتی صادر می شود. مدارک ویزای تایلند نیز شامل اصل پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس رنگی و زمینه سفید 4*6 و جدید پاسپورتی و گردش شش ماهۀ حساب با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان می باشد. گذرنامۀ شما از تاریخ سفر، باید حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشد.

شما این مدارک را به همراه 50 یورو هزینۀ ویزا، به آژانس مسافرتی که از طریق آن اقدام به رزرو تور بانکوک زمستان کرده اید، تحویل می دهید و بین سه تا هفت روز کاری بعد، ویزای شما صادر شده و به صورت یک برچسب، در یکی از صفحات پاسپورت شما چسبانده می شود.

اخذ این ویزا، کار سختی نیست و معمولا به راحتی انجام می شود. بنابراین اصلا جای نگرانی ندارد و فقط کافی است مدارک خود را تحویل آژانس مسافرتی دهید و آنها برای ویزای شما اقدام کنند.

رزرو تور ارزان بانکوک زمستان
رزرو تور بانکوک زمستان

جغرافیای بانکوک

در این قسمت توضیحاتی در مورد جغرافیای شهر بانکوک صحبت می کنم. برای توضیح در این مورد، باید ابتدا به جغرافیای تایلند بپردازم. کشور تایلند در جنوب شرق قارۀ آسیا و در شمال خط استوا واقع شده است. اطراف این کشور را نیز دریاها و اقیانوسها احاطه کرده اند. شهر بانکوک نیز در فاصلۀ حدود بیست کیلومتری خلیج پاتایا قرار گرفته و رودخانۀ چائو فرایا از این شهر گذشته و به خلیج پاتایا می ریزد.

این جغرافیا که شرح داده شد، باعث شده تا آب و هوای این شهر، آب و هوای گرم و استوایی باشد. بارانهای استوایی، بارانهایی است موسمی و شدید. این آب و هوا باعث ایجاد طبیعتی سرسبز و زیبا خواهد شد. از طرف دیگر، با توجه به اینکه در این صفحه مشخصات تور زمستانی بانکوک ذکر می شود، باید گفت زمستان در کشور تایلند و شهر بانکوک، با توجه به آب و هوای استوایی و گرم و مرطوب، جزو بهترین فصول سفر است.

در فصل زمستان، هوای بانکوک، چیزی شبیه به آب و هوای کیش یا قشم در زمستان را دارد. آب و هوایی بهاری، عالی و دلچسب که حتما این هوا در کنار طبیعت زیبا و جاذبه های گردشگری شگفت انگیز بانکوک، باعث خواهد شد سفری لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه کنید.

در آخر

و در نهایت باید بدانید که سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از شرایط و مشخصات تور زمستانی بانکوک ارائه شود تا برای سفر به این شهر، با اطلاعات کامل اقدام کنید. همچنین در پکیج این صفحه، قیمت تور بانکوک زمستان قرار داده شده که سعی شده قیمتها بر اساس تور ارزان بانکوک زمستان باشد تا خرید به صرفه ای داشته باشید.

و پس از تمام توضیحات، باز اگر سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور بانکوک زمستان را برایتان انجم دهیم.

قیمت تور ارزان بانکوک زمستان
قیمت تور بانکوک زمستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تایلند زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور تایلند بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید