هتل ونوس اصفهان 3*  VENUS HOTEL ISFAHAN

این مقاله در مورد هتل ونوس اصفهان ، با نام لاتین venus hotel isfahan ، رزرو هتل ونوس اصفهان ، قیمت هتل ونوس اصفهان ، مشخصات هتل ونوس اصفهان و همچنین در مطالب مرتبط در مورد سایر هتل های اصفهان و دیگر شهرها در مورد هتل های داخلی اطلاعات کاملی برایتان آماده کرده ایم.

اگر بخواهیم در مورد مشخصات هتل ونوس اصفهان صحبت کنم باید بگویم که این هتل از هتل های 3 ستاره اصفهان است. ساخت این هتل در سال 89 به پایان رسید و از همان سال به بهره برداری رسید. امکاناتی که برای این هتل فراهم شده است، باعث شده مسافران بسیاری در این هتل اقامت داشته باشند.

ساختمان هتل دارای 8  طبقه می باشد که در این طبقات 58 اتاق و سوئیت، که از امکاناتی کامل پر شده اند، پذیرای شما خواهند بود. امکانات و وسایلی برای آسایش و رفاه مسافران و میهمانان در این هتل گردآوری شده است در حد یک هتل 3 ستاره بسیار مناسب و کامل می باشد.

در این هتل ، انواع اتاقها ، با ظرفیت های مختلفی آماده شده که مسافران بتوانند با هر تعداد همراه که داشتند ، در این هتل به راحتی اتاق ، سوئیت ، یا چند اتاق را برای خود و همراهانشان رزرو کنند و البته با توجه به اینکه قیمت هتل ونوس اصفهان بسیار مناسب می باشد ، این اقامت به صرفه هم خواهد بود.

سایر اطلاعات مورد نیاز:

زمانیکه قصد رزرو هتل ونوس اصفهان را دارید باید در اطلاعات کاملی از قیمت ، کیفیت ، مشخصات ، امکانات و خدمات این هتل داشته باشید. ابتدا باید در مورد موقعیت و مکان هتل صحبت کنیم. این هتل در جایی قرار گرفته که دسترسی شما را به جاذبه های توریستی اصفهان، مانند نقش جهان و بناها و بازارهایش و پل های مشهور آن، براحتی فراهم می کند.

نزدیکی هتل به این مراکز دیدنی و تفریحی باعث شده که وقت بیشتری برای لذت بردن از سفرتان به اصفهان داشته باشید تا اینکه این وقت را در مسیرها طی کنید. از دیگر مواردی که در مورد این هتل باید بدانید این است که  سیستمهای ایمنی در این هتل پیشرفته و با کیفیت و استاندارد بالا طراحی شده است، تا آسایش و آرامش شما را فراهم گرداند.

ویژگی های دیگری که برای این هتل می توان نام برد ، پرسنل حرفه ای و کارآزموده این هتل است که با میهمان نوازی خود و با برخورد مناسب، همچنین با خدمات با استاندارد ، سرو غذاهای خوشمزه و سالم و با کیفیت مناسب ، نظر میهمانان و مسافران خود را جلب می کند.

رزرو هتل ونوس اصفهان
لابی و محیط هتل ونوس اصفهان

در مورد امکانات:

اگر بخواهیم در مورد مشخصات هتل ونوس اصفهان صحبت کنیم ، باید به امکاناتی همچون صندوق امانات ، صرافی ، فکس و کپی ، سیستم اعلام حریق ، خدمات کرایه خودرو ، خشکشویی ، باربری ، پذیرش 24 ساعته ، سیستمهای تهویه مطبوع ، نمازخانه و خدمات تاکسی در دسترس اشاره کرد.

پارکینگ اختصاصی رایگان ، تلویزیون در لابی ، آسانسور ، اتاقهای مخصوص چمدانهای مسافران برای قبل از تحویل و بعد از تخلیه اتاقها ، کارکنان حرفه ای و سرویسهای بهداشتی فرنگی در لابی و طبقات از دیگر امکانات این هتل می باشند.

از امکانات اتاقهای این هتل نیز می توان به خانه داری هرروزه ، سرویسهای هرروزۀ اتاقها و سوئیتها ، تلویزیون ، سیستم تهویه مطبوع و سیستمهای گرمایش و سرمایش ، مینی بار با هزینه ، کمد و دراور ، لوازم بهداشتی مخصوص اتاق که هر روزه شارژ می شوند ، خدمات بیدار باش مخصوص مسافران و سایر امکانات ضروری و عادی اشاره کرد.

غذا و تفریحات:

کافی شاپ هتل با منویی کامل از شما پذیرایی خواهد کرد و رستوران هتل نیز تمام وعده های غذایی را با کیفیتی مناسب از مواد اولیه سالم و تازه ، تهیه می کند و لحظات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

امکانات ورزشی  در این هتل نیز شامل استخر ، سونا و جکوزی و همچنین اتاق مخصوص ماساژ بهمراه ماساژور حرفه ای می باشد که زمانهای آزاد شما را پر خواهند کرد. venus hotel isfahan

اینترنت بی سیم رایگان نیز با سرعتی مناسب در اتاقها و سوئیتها و همچین در لابی و محیطهای عمومی هتل در دسترس شماست تا اگر برای کارتان و یا برای سرگرمی خواستید به فضای مجازی دسترسی داشته باشید، هیچ کمبودی را احساس نکنید.

انواع اتاق ها:

اتاقهای 2 تخته با یک تخت دونفره یا دو تخت یکنفره با ظرفیت دو نفر. در اصطلاح این اتاقها دبل یا تویین نامیده می شوند. (double ,twin)

اتاقهای 3 تخته با یک تخت دونفره و یک تخت تک نفره و یا سه تخت یک نفره و با ظرفیت سه نفر.

اتاقهای 4 تخته که یا یک تخت دونفره و دو تخت تک نفره و یا با چهار تخت یک نفره و با ظرفیت چهار نفر آماده شده تا پذیرای شما باشد.

سوئیتهای یک خواب با یک تخت دو نفره و یک تخت تکنفره و با ظرفیت سه نفر نیز برای اقامت شما آماده شده است.

پس اگر قصد رزرو هتل ونوس اصفهان را داشتید، بدانید که می توانید انواع اتاقهای دو تخته ، سه تخته ، چهارتخته و سوئیت را برای اقامت خود رزرو کنید.

قیمت هتل ونوس اصفهان
استخر هتل ونوس اصفهان

مشخصات هتل ونوس اصفهان
ماساژ هتل ونوس اصفهان

آدرس و موقعیت:

آدرس venus hotel isfahan : اصفهان ، خیابان آمادگاه

طبق قوانین و مقرراتی که در این هتل وضع شده است، زمان تحویل اتاقها، ساعت 14 و زمان تخلیه تخلیه اتاقها، ساعت 12 می باشد.

موقعیت مناسب ، میهمان نوازی ، خدمات و امکانات کافی و با کیفیت ، طراحی و چیدمان مناسب و رضایت بخش و همچنین سایر خدمات ورزشی و تفریحی و در عین حال قیمت هتل ونوس اصفهان ، باعث شده که تا مسافران بسیاری بخواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند.

فاصله هتل تا …

از دیگر ویژگی هایی که در مورد مشخصات هتل ونوس اصفهان باید بدانید ، فاصلۀ هتل تا مراکز خرید و جاذبه های توریستی و گردشگری اصفهان می باشد.

فاصله تا میدان نقش جهان اصفهان ، با اتومبیل 9 دقیقه  و پیاده 14 دقیقه می باشد.

فاصله تا بازار بزرگ اصفهان ، با اتومبیل 6 دقیقه و پیاده 20 دقیقه می باشد.

فاصله تا کاخ چهل ستون اصفهان ، با اتومبیل 3 دقیقه و پیاده 19 دقیقه می باشد.

فاصله تا سی و سه پل اصفهان ، با اتومبیل 6 دقیقه و پیاده 16 دقیقه می باشد.

فاصله تا کاخ هشت بهشت اصفهان ، با اتومبیل 9 دقیقه و پیاده 10 دقیقه می باشد.

فاصله تا پل خواجو اصفهان ، با اتومبیل 7 دقیقه و پیاده 29 دقیقه می باشد.

فاصله تا نمایشگاه بین المللی اصفهان ، با اتومبیل 14 دقیقه می باشد.

فاصله تا باغ پرندگان اصفهان ، با اتومبیل 19 دقیقه می باشد.

فاصله تا پایانه مسافربری  اصفهان ، با اتومبیل 19 دقیقه می باشد.

فاصله تا مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان ، با اتومبیل 21 دقیقه می باشد.

فاصله تا فرودگاه شهر اصفهان ، با اتومبیل 32 دقیقه می باشد.

فاصله تا کوه صفه اصفهان ، با اتومبیل 29 دقیقه می باشد.

فاصله تا باغ گلهای اصفهان ، با اتومبیل 10 دقیقه و پیاده 45 دقیقه می باشد.

فاصله تا برج کبوتر خانه اصفهان ، با اتومبیل 13 دقیقه می باشد.

فاصله تا منارجنبان اصفهان ، با اتومبیل 20 دقیقه می باشد.

هتل ونوس اصفهان
اتاقهای هتل ونوس اصفهان
تماس بگیرید:

شما می توانید برای مشاوره ، رزرو هتل ونوس اصفهان ، اطلاع از قیمت هتل ونوس اصفهان ، مشخصات هتل ونوس اصفهان و دریافت اطلاعات تور اصفهان و بلیط اصفهان و یا سایر تورهای داخلی با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
رزرو هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
مشخصات هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان
قیمت هتل ونوس اصفهان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل پارمیدا مشهد
نوشتهٔ بعدی
هتل بزرگ چمران شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید