تور ترکیه بهار

در این صفحه در مورد تمام تور ترکیه بهار صحبت خواهیم کرد. همچنین می توانید قیمت تور ترکیه بهار و تور لحظه آخری ترکیه بهار یا تور ارزان ترکیه بهار را مشاهده کنید. برای رزرو تور ترکیه بهار نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

ما در سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی ، و در دیگر صفحات سایت، اطلاعات کاملی از سایر تورهای ترکیه و همچنین تورهای بهاری ترکیه را آماده کرده ایم که همگی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در دسترس شما قرار دارند. پس به سایر صفحات سایت سر بزنید و از اطلاعات آنها نیز استفاده کنید. برای مثال، اطلاعات کاملی از جاذبه های گردشگری ترکیه و هتل های ترکیه نیز در دسترس شما هستند.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره و تماس را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا راهنمایی های لازم را برای خرید تورهایتان انجام دهیم و یا کار رزرو تور ترکیه بهار را، در هر مسیری که مایل بودید، برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

تورهای بهاری ترکیه

در این صفحه در مورد تور ترکیه بهار ، که شامل تورهای بهاری استانبول ، تورهای بهاری آنتالیا ، تورهای بهاری کوش آداسی ، تورهای بهاری کاپادوکیا ، تورهای بهاری آلانیا ، تورهای بهاری ازمیر و سایر تورها در فصل بهار در کشور ترکیه می باشد.

برای مسافرانی که قصد سفر به ترکیه در فصل بهار را دارند، تورهای مختلفی وجود دارد که با توجه به آب و هوای خوب این کشور، یکی از فصول عالی و لذت بخش است. ضمن اینکه علاوه بر تورهای ترکیه ویژه بهار ، تورهای نوروزی ترکیه نیز از تورهای پرطرفدار در بین تورهای نوروزی خارجی می باشد.

ما در اینجا در مورد تمام سوالات شما در بارۀ قیمت تور ترکیه بهار ، تور لحظه آخری ترکیه بهار و تور ارزان ترکیه بهار صحبت خواهیم کرد. ضمن اینکه شرایط رزرو تور ترکیه بهار نیز، از طریق همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی برای شما فراهم شده است.

تور ترکیه بهار
تور ارزان ترکیه بهار

به کجا برویم؟

اما نکته ای که باید در ابتدا در نظر داشته باشیم این است که، اگر قصد سفر به ترکیه در فصل بهار را داشتیم، به کجای این کشور بزرگ و توریستی برویم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که، در سفر به ترکیه، با توجه به آب و هوای مطبوع و چهار فصل این کشور، شرایط جوی در آن، بسیار شبیه مناطق شمالی و مرکزی کشور خودمان در فصل بهار است.

پس برای سفر به این کشور، مشکل خاصی با تطابق آب و هوایی نخواهید داشت. ضمن اینکه با توجه به اختلاف ساعت اندک آن با ساعت رسمی ایران، از لحاظ تطابق زمانی نیز با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

پس در مورد رزرو تور ترکیه بهار ، چند مورد را در نظر بگیرید. اول اینکه چندمین سفر شماست و قبلا کدام شهرهای ترکیه را دیده اید یا به آنها سفر کرده اید. اگر اولین سفر شماست بهتر است با آنتالیا یا استانبول شروع کنید. کوش آداسی و آلانیا تقریبا شرایطی مشابه با آنتالیا را دارند، اما دیدن و سفر کردن به هریک از آنها، خالی از لطف نخواهد بود. سایر مسیرها مانند کاپادوکیا، ازمیر، وان، مارماریس، آنکارا و ارزروم نیز برای سفرتان مناسب خواهد بود.

تصمیم گیری

در مورد تصمیم گیری برای اینکه به کجا سفر کنید، چند مورد را در نظر داشته باشید.این موارد شامل هزینه های سفر، تعداد نفرات، سفرهای قبلی و شرایط همراهان شماست که در مورد هرکدام، توضیح خواهم داد. اولین مورد و مهمترین مورد این است که بدانید و تعیین کنید که چه بودجه ای برای سفرتان در نظر دارید. مثلا شما یک خوانواده هستید و باید در نظر داشته باشید که برای کل سفر چه مبلغی از طرف خانواده در نظر گرفته شده است. این هزینه شامل هزینۀ خرید تور یا اگر با وسیلۀ نقلیۀ شخصی سفر می کنید شامل هزینه های اجارۀ محل اقامت در مقصد است و هزینه های بین راه برای رسیدن به مقصد و یا اگر در مقصد محل اقامت دارید، هزینۀ رسیدن تا مقصد را باید در نظر داشته باشید.

در کل هزینۀ اولیۀ سفر یا هزینۀ اصلی برای یک سفر، هزینۀ رفتن و رسیدن به مقصد و همچنین هزینۀ برگشت شما به خانه است. علاوه بر آن، هزینه های اقامت شما در مقصد یا مقاصد سفر نیز جزو هزینه های اصلی سفرتان محسوب می شوند. برخی از هزینه ها نیز وجود دارند که می توانند جزو هزینه های شما در مقصد باشند و یا روی هزینه های اصلی سفر محاسبه شوند.

برای مثال، هزینۀ گشتن در مقصد و بازدید از جاذبه های گردشگری مقصد، می تواند جزو هزینه های اولیۀ سفر محاسبه شوند. مثلا وقتی شما یک تور اروپا می خرید، هزینه های گشت های شهری و بازدیدها، روی هزینه های اولیه محاسبه شده است. اما مثلا در ممکن است در سفر به گرجستان، بخواهید خودتان در شهر بگردید و از دیدنی ها بازدید کنید و خودتان در مقصد برای روزهای سفر برنامه ریزی و هزینه می کنید.

یا هزینه های خورد و خوراک شما در مثلا شهر استانبول، بجز وعدۀ صبحانه که روی تور شما محاسبه شده است، به عهدۀ خودتان است و برای نهار و شام باید خودتان برنامه ریزی و هزینه کنید. اما در تور آنتالیا، تمام هزینه های خورد و خوراک شما، از قبل روی تورتان محاسبه شده و شما هیچ هزینه ای بابت تمام وعده های غذایی نخواهید داشت و تمام وعده ها را در هتل و رستوران هتل، صرف خواهید کرد. حتی میان وعده و نوشیدنی نیز، بصورت رایگان در دسترس شما خواهد بود.

پس اولین نکته، این است که بدانید که از شروع تا خاتمۀ سفر، چقدر می خواهید هزینه کنید و این بودجه، تا حد زیادی می تواند در تعیین مقصد سفرتان تاثیرگذار باشد. پس در زمان خرید تورها، و همچنین در زمان رزرو تور ترکیه بهار ، به این موارد دقت داشته باشید. چه بخواهید تور لحظه آخری ترکیه بهار را انتخاب کنید و چه تورهای معمولی در ترکیه یا هر مقصد دیگری، حتما باید در تعیین بودجۀ سفر، به قیمت تور ترکیه بهار توجه کرده و آنرا با مقدار بودجۀ خود مقایسه نمایید.

سایر نکات

از دیگر مواردی که در تصمیم گیری مهم است، تعداد نفرات شماست. آیا شما قصد دارید فقط با خانوادۀ کوچک خود سفر کنید یا از دوستان و اقوام کسی همراه شما خواهد بود. مثلا قصد دارید با همسرتان یک سفر دو نفره بروید، یا فرزند یا فرزندانی دارید و می خواهید با آنها به سفر بروید. در حالت دیگر، جدا از خانوادۀ دو یا چند نفرۀ شما، همراهانی نیز با شما به سفر خواهند آمد. مثلا از بین دوستان و اقوام شما، افراد یا خانواده هایی هستند که با شما هم سفر می شوند و سفری گروهی را برنامه ریزی می کنید.

اینکه تعداد شما چند نفر است، در انتخاب مقصد، انتخاب وسیلۀ سفر، تعداد شبهای اقامت و کارهای شما در مقصد سفر بسیار تاثیرگذار خواهد بود. از طرف دیگر، هرچه تعداد نفرات بیشتر می شود، مقاصد محدودتر می شوند. از طرف دیگر، ممکن است بودجه های متفاوتی در نظر داشته باشید که باید از نظر بودجه، مقصدی را انتخاب کنید که با بودجۀ تمام همسفران همخوانی داشته باشد.

از طرف دیگر، اینکه شما و همراهان شما قبلا به کجاها سفر کرده اید، در انتخاب مقصد موثر است. آیا در بین شما کسی هست که طبق سفری در گذشته و تجربه ای شیرین، به شما همان مقصد قبلی را پیشنهاد می کند و مایل است شما و سایر همراهانتان نیز، آن تجربه های لذت بخش را تجربه کنید. یا اینکه همه موافق هستند تا مقصدی جدید را تجربه کنید و به کشفیات جدیدی دست پیدا کنید.

از طرف دیگر مورد دیگری که در انتخاب مقصد موثر است این است که شرایط شما و همراهانتان چگونه است. آیا شرایط سفر به چه مقاصدی را دارید. مثلا ممکن است یکی از همراهان جوان شما مشغول خدمت مقدس سربازی باشد و نتواند از کشور خارج شود. در این حالت اگر شما حتما بخواهید که او با شما هم سفر باشد، مجبورید به سفری داخلی بروید. یا اصلا شما ویزای شینگن داشته باشید و تعدای از همراهان شما، شرایط دریافت ویزای اروپا را نداشته باشند، در این حالت شما برای سفر خارجی، باید به مقصدی بروید که یا ویزا نخواهد و یا بتوانید به راحتی ویزای آنرا دریافت کنید.

بنابراین، تمام موارد گفته شده، در انتخاب مقصد سفر و تعداد روزهای سفرتان موثر است که باید قبل از سفر و در زمان برنامه ریزی سفر، به آن دقت کرده و مقصد خود را به درستی انتخاب کنید.

قیمت تور ترکیه بهار
تور لحظه آخری ترکیه بهار

تفریح و خرید

در مورد کسانی که قصدشان از سفر، علاوه بر تفریح، خرید نیز می باشد، شهر استانبول، مقصد بسیار مناسبی می باشد. شهر زیبا و تاریخی استانبول، با توجه به اینکه سالیان طولانی پایتخت این کشور کهن بوده است، از لحاظ آثار تاریخی، دیدنی ها و جاذبه ها، شهری بسیار مناسب می باشد، بنابراین تورهای استانبول تورهای مناسبی خواهند بود.

ضمن اینکه، این شهر، با توجه به طبیعت خاصی که دارد و همچنین موقعیت جغرافیایی خود، در مرز دو قارۀ آسیا و اروپا واقع شده است. همانطور که می دانید، بخشی از این شهر در قاره اروپا قرار گرفته و بخش اعظم آن، در قاره آسیا. ضمن اینکه تنگه بسفر در این شهر است و توسط دریا نیز احاطه شده است. تمام این موارد، باعث شده علاوه بر بعد تاریخی و معماری های کهن، از لحاظ طبیعی و جغرافیایی نیز، برای گردشگران جذاب و دیدنی باشد.

علاوه بر تمام اینها، شهر استانبول، برای گردشگرانی که علاوه بر بازدید از جاذبه های تاریخی و کهن شهر، و همچنین استفاده از طبیعت آن، قصد خرید نیز دارند، بسیار جذاب و البته به صرفه است. زیرا اغلب تولیدکنندگان بزرگ و کوچک بین المللی و ترک در این شهر، شعبه هایی دارند و پوشاک خود را عرضه می کنند.

همچنین قیمت ها به گونه ای است که، بسیاری از هموطنانمان، خریدهای فصلی پوشاک مورد نیازشان را از استانبول انجام می دهند. در ضمن، در بیشتر مواقع سال، به مناسبتهای مختلف، تخفیفات بسیار خوبی، در اکثر فروشگاهها وجود دارد که می توانید با آنها، خرید های بصرفه تری را داشته باشید.

دریا و ساحل

اما اگر در سفر به ترکیه قصد دارید علاوه بر هر اتفاقی، به ساحل بروید و در دریا شنا کنید و یا حمام آفتاب بگیرید، نقاط بسیاری برای این کار وجود دارد. شما می توانید به شهر ساحلی آنتالیا بروید، یا به کوش آداسی سفر کنید و یا حتی به آلانیا در نزدیکی آنتالیا بروید.

بنابر این می توانید از تور آنتالیا بهار ، تور کوش آداسی بهار و یا تورهای آلانیا ویژه بهار ، یکی را انتخاب کرده و به ترکیه سفر کنید. اگر هیچ کدام این شهرهای ساحلی را نرفته اید ، پیشنهاد من این است که با آنتالیا شروع کنید، سپس به کوش آداسی و بعد به آلانیا بروید.

دلیل این تقدم و تاخر، بهتر یا بدتر بودن آنها نیست. می توانم بگویم که همگی تقریبا در یک سطح و با امکانات و شرایط مشابه هستند. اما تنها به دلیل محبوبیت آنها، بین هموطنانمان، پیشنهاد می کنم که طبق آنچه که همه می پسندند و علاقه داشته اند این سفرها را انجام دهید.

در آخر

و در آخر، اگر قصد رزرو تور ترکیه بهار را داشید، ابتدا به قیمت تور ترکیه بهار توجه کنید و از بین تمام مسیرهایی که در این کشور وجود دارد، یکی را انتخاب نمایید. پس از انتخاب مقصد، به تور ارزان ترکیه بهار یا تور لحظه آخری ترکیه بهار نیز توجه داشته باشید تا بتوانید خرید درست و به صرفه ای داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ترکیه بهار را برایتان انجام دهیم

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کوش آداسی تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور ترکیه تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید