هلدینگ محمد عمر بن حیدر

هلدینگ MOBH

این مطلب در مورد گروه هلدینگ محمد عمر بن حیدر با نام لاتین Mohammad Omar Bin Haider Holding Group و با علامت اختصاری MOBH نوشته شده است. هلدینگ MOBH یک گروه است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارد.

در شهر دبی، هلدینگ محمد عمر بن حیدر ، در زمینه های هتلداری، تجارت، آموزش، بیمه، خدمات پزشکی، مهندسی، تعمیر و نگهداری، تولید و حمل و نقل فعالیت می کند. هتل های گرند اکسلسیور، جمعا 3 هتل در شهر دبی هستند که زیر مجموعۀ این هلدینگ می باشند.

هتل های گرند اکسلسیور، در سه منطقۀ دیره، البرشا و بر دبی قرار گرفته اند. سه هتلی که متعلق به مجموعۀ MOBH می باشند. نام هر سه این هتلها یکی است و با پسوند نام منطقه ای که در آن قرار گرفته اند، از یکدیگر متمایز می شوند.

گروه هلدینگ محمد عمر بن حیدر با علامت اختصاری MOBH ، یک هلدینگ است که، در زمینه هتلداری فعالیت دارد. هتل گرند اکسلسیور دیره ، هتل گرند اکسلسیور البرشا و هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، هتل هایی هستند که متعلق به هلدینگ MOBH می باشند.

توضیحات

هلدینگ MOBH بیش از 80 سال سابقه فعالیت دارد و بعنوان اولین گروههای تجاری-خانوادگی در کشور امارات شناخته می شود. در حال حاضر این گروه دارای بیش از 60 شرکت، در حرفه های مختلف و در بیش از 32 کشور و در 4 قاره فعال است.

این گروه همواره در نظر دارد، زمینۀ فعالیت ها و دامنۀ همکاری هایش را گسترش دهد. گروه هلدینگ MOBH در مجموعه شرکتها و مجموعه های خود، حدود 5000 نفر کارمند از بیش از 20 ملیت مختلف دارد و هر روزه نیز در حال پیشرفت و گسترش می باشد.

این گروه، در طی سالهای فعالیت خود، پروژه های مختلفی را، در زمینه های مختلف فعالیت خود، اجرا کرده که اگر در رزومۀ کاری آن، جستجویی انجام دهید، حتما در زمینه های مختلف و متنوع فعالیت آن، پروژه های موفقیت آمیزی را اجرا کرده و به ثمر رسانده است.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.
نوشتهٔ پیشین
گروه هتلداری نیهال
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات کامل کتابخانه سلسوس افسوس کوش آداسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید