اطلاعات کامل هتل گرند اکسلسیور دیره

هتل گرند اکسلسیور دیره   4* Grand Excelsior Deira

این مطلب در مورد هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، با نام لاتین Grand Excelsior Hotel Deira Dubai ، نوشته شده است. همچنین اطلاعاتی، در مورد قیمت هتل گرند اکسلسیور دیره دبی و مشخصات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی نیز، در ادامه مطلب، آمده است. ضمنا می توانید، برای رزرو هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی، تماس بگیرید.

این هتل از هتل های 4 ستاره دبی است که در بین هتل های دبی ، جزو هتلهای محبوب و با کیفیت محسوب می شود. در میان هتل های خارجی که در کشورهای توریستی وجود دارند، همواره هتل هایی هستند که، مشهور و معروف می شوند و مسافران بسیاری علاقه دارند، در آنها اقامت داشته باشند.

این هتل که هتل شرایتون دیره سابق ، شناخته می شود، همواره در بین مسافران ایرانی که به مقصد دبی سفر می کردند، طرفداران بسیاری داشته. از عواملی که باعث می شده تا مورد توجه باشد، می توان به، موقعیت مناسب، کیفیت، قیمت مناسب و البته برخورد خوب پرسنل آن اشاره کرد. البته وجود کاباره تهران نیز در هتل شرایتون دیره دبی ، از مهمترین عوامل رزرو این هتل، توسط مسافران ایرانی بوده است.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
استخر هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira Dubai

هولدینگ MOBH

در شهر دبی، هولدینگ محمد عمر بن حیدر با نام لاتین Mohammad Omar Bin Haider Holding Group، و با نشان اختصاری MOBH ، وجود دارد که این هولدینگ، در زمینه های هتلداری، تجارت، آموزش، بیمه، خدمات پزشکی، مهندسی، تعمیر و نگهداری، تولید و حمل و نقل فعالیت می کند. هتل های گرند اکسلسیور، جمعا 3 هتل در شهر دبی هستند که زیر مجموعۀ این هولدینگ می باشند.

هتل های گرند اکسلسیور، در سه منطقۀ دیره، البرشا و بر دبی قرار گرفته اند، تنها تعدادی از هتلها و اقامت گاههایی هستند که به این مجموعه تعلق دارند. اما این سه هتل که متعلق به مجموعۀ MOBH می باشند، هر سه نامشان یکی است و با پسوند نام منطقه ای که در آن قرار گرفته اند، از یکدیگر متمایز می شوند.

ما در این صفحه به بیان مشخصات گرند اکسلسیور دیره دبی خواهیم پرداخت. توضیحات دو هتل گرند اکسلسیور البرشا دبی و هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، در مطالبی جداگانه و مختص هر کدام، در این سایت آمده است که می توانید با رجوع به آن مطالب، اطلاعات آنها را نیز بدست آورید.

اما قبل از اینکه در مورد خود هتل صحبت کنیم، بهتر است در مورد منطقه ای که هتل در آن قرار گرفته است مطالب مختصری را بیان کنیم. منطقۀ دیره، منطقه ای است که این هتل در آن قرار گرفته است.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
ایستگاه مترو نزدیک هتل گرند اکسلسیور دیره  Grand Excelsior Hotel Deira Dubai

منطقۀ دیره

منطقۀ دیره را شاید بتوان مهمترین منطقه، در قلب شهر مدرن و پیشرفتۀ دبی نامید. این منطقه، به دلیل قدمت آن، جزو مهمترین مناطق دبی به حساب می آید. شاید ایجاد و احداث مناطق جدید در این شهر، توجه بسیاری را به آنها جلب کند، اما هرگز، در سفر به دبی، و البته در زندگی مردمان و ساکنان این شهر، نمی توان از منطقۀ دیره دبی و از جریان زندگی و کار در آن چشم پوشی کرد.

این منطقۀ کهن، قلب شهر امروزی و مدرن دبی است. در پشت ساختمانهای شیک و سر به فلک کشیدۀ آن، زندگی و کار مردمان عادی دبی جریان دارد. بازارهای محلی و مردمان عادی این شهر را در پس کوچه های این محله می توان یافت.

محله ای که علاوه بر تمام اینها، بسیاری از مراکز خرید دبی و مراکز تجاری دبی و جاذبه های توریستی دبی ، در آن واقع شده است که، حتی اگر در سفرتان به دبی، در سایر مناطق این شهر اقامت دارید، باید حتما زمانی را برای رفتن و دیدن این منطقه اختصاص دهید.

بافت سنتی تر در این منطقه نیز، در میان مناطق شیک و پر زرق و برق دبی، جالب توجه است. ایستگاه های مترو، در این منطقه، رفت و آمد و تردد شما به قسمت های مختلف این منطقه و البته تمام قسمت های شهر، به سهولت و سرعت فراهم می سازد.

پس در جریان سفرتان به دبی، یا هتلی را در این منطقه برای اقامت انتخاب کنید، یا زمانی را برای دیدن این منطقه و جذابیت هایش اختصاص دهید. اما در مورد این هتل، باید گفت، قرار گرفتنش در این منطقه از دبی، یکی از مهمترین مشخصات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی می باشد.

توضیحات هتل

این هتل که همان هتل شرایتون دیره سابق است، از جذابیت فراوانی را در بین مسافران تورهای دبی ، برخوردار است. دلیل این جذابیت همانطور که گفته شد به عوامل متعددی از جمله، موقعیت آن، قیمت مناسب آن، رفتار حرفه ای پرسنل، غذاهای خوشمزه و با کیفیت، اتاقهای راحت و در نهایت وجود کاباره تهران در آن، بر می گردد.

در تمامی تبلیغاتی که در مورد این هتل صورت می گیرد، یک شعار همیشگی، توسط مدیریت و پرسنل هتل، بیان می شود. همگی آنها به اتفاق و با اعتقاد قلبی به سخنانشان می گویند، خدمات حرفه ای و استقبال گرم را اینجا تجربه کنید. اعلام این موضوع و پایبندی به آن، و از همه مهمتر، عمل به آن، باعث شده تا، میهمانان این هتل، احساس رضایتمندی بالایی را نسبت به آن داشته باشند.

قرار گرفتن هتل در منطقۀ دیره، باعث شده تا علاوه بر لذت بردن از اقامت در منطقه ای با قدمت بالا، از مرکز خرید، مراکز تجاری و جاذبه هایی که در آن قرار دارد، استفاده کرده و برنامه های گردشی و تفریحی خوبی را در طول اقامت خود در دبی داشته باشید. ضمن آنکه وجود سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر، شما را به سرعت و سهولت، به مقاصدتان خواهد رساند. این سفرهای درون شهری، با تاکسی های مدل بالا و با کیفیت و یا با مترو انجام خواهد شد.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
اتاق جلسات هتل گرند اکسلسیور دیره  Grand Excelsior Hotel Deira Dubai

در ادامه …

وجود امکانات و خدمات کامل در هتل نیز، باعث می شود، در زمانهایی که در هتل هستید، احساس آرامش داشته باشید و هیچ کمبودی را مشاهده نکنید. امکاناتی مانند 8 رستوران، بار و کافی شاپ که انواع غذاها و نوشیدنی ها و میان وعده ها را، در تمام طول شبانه روز سرو می کنند.

امکانات تفریحی و ورزشی مانند استخر، سونا و جکوزی، بهمران باشگاه بدنسازی و اتاق ماساژ، تفریح، ورزش و سرگرمی شما را امکانپذیر می کنند. و اتاقهایی راحت، با امکانات کامل، که بهترین شکل ممکن طراحی و تجهیز شده اند تا، اقامت بی نقصی را تجربه کنید.

به کارگیری پرسنل آموزش دیده، حرفه ای و با تجربه نیز، شرایطی را فراهم آورده که، کارها در هتل، به بهترین نحو انجام پذیرد و احتمال بروز خطا و اشتباه، به پائینترین حد ممکن خود برسد.

تمام موارد گفته شده، از دلایلی است که مسافران در سفر به دبی، از بین هتل های دبی که در تورهای دبی وجود دارند، این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند. در ادامه، به توضیح امکانات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

رستورانها

همانطور که قبلا شرح داده ام، این هتل، دارای هشت رستوران، کافی شاپ و بار است که، در قسمت های مختلف هتل قرار گرفته اند. ساعت های کاری مختلفی دارند، از منوهای متفاوت و متنوعی برخوردارند و انواع غذاها و مزه های مختلف منطقه یا بین المللی را سرو می کنند.

از ساعات اولیۀ صبح تا نیمه های شب، هر زمانی که بخواهید چیزی بخورید با بنوشید، فرقی ندارد صبحانه، نهار و یا شام، حتی در ساعاتی غیر از ساعت عادی سرو آنها، اگر احساس گرسنگی کردید، یک میان وعدۀ خوشمزه یا یک غذای سبک برایتان سرو خواهد شد.

وجود این تعداد رستوران باعث شده تا، تنوع گسترده ای از طعم ها و غذاهای منطقه ای و بین المللی سرو شود و ذائقه های مختلف را، راضی نگه دارند. ضمن اینکه ساعت کاری متفاوت باعث می شود، در سرتاسر طول شبانه روز، هر زمانی که خواسته باشید غذا یا میان وعده ای را صرف نمائید، یا هر زمانیکه هوس نوشیدنی به سرتان زد، می توانید به یکی از آنها رفته و از خدماتشان استفاده کنید.

در ادامه به شرح هریک از آنها بصورت جداگانه خواهم پرداخت.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران و کافی شاپ هتل گرند اکسلسیور دیره
کافه و رستوران

1- اولین کافه در این هتل، کافی شاپ le cafee در طبقه پنجم هتل است. این کافه، از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر، به سرو چای، قهوه و همچنین انواع میان وعده های سبک می پردازد.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران هتل گرند اکسلسیور دیره the terrace

2- دومین رستوران در این هتل، رستوران تراس (the terrace) در فضایی دهلیز مانند و با نور طبیعی است. این رستوران که با سبک مدیترانه ای طراحی شده، از ساعت 6:30 صبح تا 11 شب فعال است و انواع غذاهای بین المللی را، بصورت بوفه در تمام وعده های غذایی صبحانه، نهار و یا شام سرو می کند.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران هتل گرند اکسلسیور دیره stars studio

3- سومین رستوران، رستوران استارز استدیو یا استدیوی ستارگان (stars studio) است. این رستوران در اصل، یک کلاپ شبانه یا یک دیسکو است که با سبک آفریقایی طراحی شده و از ساعت 9 شب تا 3 صبح باز است. دی جی، در آن، آهنگ های مهیج و شاد می گذارد و می توانید از منوی بار، انواع نوشیدنی ها و میان وعده های سبک را سفارش دهید. لازم است بدانید که برای ورود به آن، باید ورودیه پرداخت شود.

هیجان در رستوران
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران های هتل گرند اکسلسیور دیره Lindbergh

4- رستوران بعدی و چهارمین رستوران در این هتل، سالن و رستوران لیندبرگ دیره (Lindbergh’s Restaurant & Lounge Deira) است. در این رستوران و بار، انواع وعده های غذایی و نوشیدنی سرو می شوند. تفریحات، ورزشها و سرگرمی های همچون بیلیارد نیز، وجود دارد که تمام میهمانان می توانند از آن استفاده کرده و اوقات خوشی را درکنار صرف غذا و نوشیدنی تجربه کنند.

تلویزیون هایی نیز در سالن قرار داده شده که امکان تماشای زندۀ برنامه ها و رقابت های ورزشی را فراهم می آورد. بسیاری در زمان پخش رویدادهای ورزشی مهم، در این رستوران گرد هم می آیند و بصورت گروهی و با هیجان تمام، از دیدن مسابقات لذت می برند. شما نیز می توانید، با خانواده و دوستانتان به این رستوران بروید و یا قرارهای کاری خود را در آن برگزار کنید.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران هتل گرند اکسلسیور دیره Pazaib

5- پنجمین بار-رستوران، بار پازائیب (Pazaib)، یک بار دیگر، در کنار سایر بارهای این هتل 4 ستاره است. ساعت کار آن، از ساعت 9 شب تا 3 صبح است و با سرو انواع نوشیدنی ها و کوکتل های بین المللی، از میهمانان خود پذیرائی می کند.

بارها و کاباره تهران
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران هتل گرند اکسلسیور دیره Tehroon

6- و اما ششمین بار-رستوران و البته مهمترین بار برای ما ایرانی ها در این هتل، بار تهرون یا کاباره تهران (Tehroon) است. این بار که یکی از دلایل استقبال مسافران ایرانی، از این هتل است، از ساعت 9 شب تا 3 صبح فعال است.

بسیاری از مسافران، حتی اگر در این هتل اقامت نداشته باشند، به این بار می روند و فضای دلچسب و دلنشین آنرا، بهمراه سفارش انواع نوشیدنی ها و میان وعده ها، تجربه می کنند.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
رستوران هتل گرند اکسلسیور دیره Ding Sheng

7- هفتمین بار-رستوران، بار دینگ شنگ (Ding Sheng) است. این یک بار به سبک چینی است که از ساعت 8 شب تا 3 صبح، باز است و در آن انواع میان وعده های سبک و لذید بهمراه انواع نوشیدنی، سرو می شود.در این بار-رستوران، سرگرمی کاراکوئه ارائه و اجرا می گردد که بسیار لذت بخش و جالب توجه است.

Karaoke که عمدتا در بارها و کلاپ ها ارائه می شود، به این شکل است که، میهمانان نوبت گرفته و آهنگ مورد علاقه خود را اعلام می کنند. یک میکروفن به شما داده می شود و سپس موسیقی بی کلام از آهنگ درخواستی پخش می شود و شما بر روی موسیقی شعر آهنگ را می خوانید.

آخرین بار
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
استخر-بار هتل گرند اکسلسیور دیره Pool Bar

8- اما هشتمین و آخرین بار-رستوران در هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، باری است که کنار استخر (Pool Bar) آن و در پشت بام هتل قرار گرفته است. این بار-رستوران، از ساعت 8 شب که شروع به کار می کند، تا 3 صبح باز است و با انواع میان وعده، نوشیدنی و قلیان از میهمانان خود، به بهترین شکل پذیرائی می کند.

حتما لازم به توضیح نیست که، با توجه به اینکه، این بار-رستوران، در پشت بام هتل قرار دارد، و از فضایی منحصر به فرد  و بسیار جذاب برخوردار است، شما می توانید عصرها، به استخر رفته و شنا کنید، یا حمام آفتاب بگیرید و در حین آن، نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش دهید، یا اگر احساس گرسنگی داشتید، یک میان وعدۀ سبک میل کنید. و حتی می توانید، قلیان با طعم های مختلف و البته قلیان عربی سفارش داده و لذت ببرید. حتی می توانید، جدا از استخر و ورزش، به پشت بام هتل، و به این استخر-بار بروید و از خدمات آن استفاده کنید.

امکانات هتل

برای رزرو هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، باید ابتدا از امکانات و مشخصات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی اطلاع کامل داشته باشید. سپس از قیمت هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، با توجه به نوع اتاقهای هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، مطلع شوید. تمام این اطلاعات در این مطلب گردآوری شده است.

از امکانات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی می توان به تعداد هشت رستوران، بار و کافی شاپ، کلاپ شبانه، سرو میوه، بوفۀ ویژۀ کودکان، سرو غذاهای مخصوص کودکان، سرویسهای نگهداری از کودکان و خدمات مخصوص آنها، سرو انواع میان وعده، سرو انواع نوشیدنی و امکان سرو صبحانه در اتاق اشاره کرد.

دیگر امکانات تفریحی، سرگرمی و ورزشی در این هتل شامل، استخر پشت بام با منظره ای پاناروما از منطقۀ دیره، صندلی راحتی در کنار استخر، تراس، سالن بدنسازی، ماساژ، آبگرم و اسپا، سونای خشک و بخار، جکوزی، میز بیلیارد، اینترنت وای فای رایگان در اتاق و لابی، اجرای موسیقی زنده و برنامه های شاد و مفرح شبانه و پخش رویدادهای زنده ورزشی می باشد.

پارکینگ اختصاصی و رایگان، دستگاه خودپرداز، صرافی، پذیرش 24 ساعته، خانه داری هر روزه، کفاشی، خشکشویی، فکس و کپی، مرکز تجاری، امکانات برگزاری جلسه، سمینار و جشن و میهمانی، منطقۀ مخصوص سیگار، خدمات ترانسفر فرودگاهی و شهری، فروشگاه، سیستم تهویه مطبوع، خدمات اجارۀ اتومبیل، اتاقهای ضد صدا، گاوصندوق، آسانسور، سالن آرایش و زیبایی با ارائۀ خدمات کامل و اتاق های سیگار ممنوع، از دیگر امکانات این هتل می باشند.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
اتاق های هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira Dubai
اتاق های هتل

انواع اتاق های هتل گرند اکسلسیور دیره در این قسمت، شرح داده خواهد شد. یکی دیگر از مشخصات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، وجود 6 نوع اتاق و سوئیت در آن است. این هتل، دو نوع اتاق و چهار نوع سوئیت، با متراژ، ظرفیت ها و قیمت های متفاوت و متنوع دارد تا بتواند پذیرایی درستی از شما به عمل آورد. در اینجا به شرح اتاقهای هتل خواهیم پرداخت.

اولین نوع اتاقها، اتاق های اکسکاتیو (Executive Rooms)، با متراژ 30 متر مربع می باشد. این اتاقها در دو نوع هستند. یا دارای یک تخت دو نفره با ظرفیت 2 نفر بزرگسال بهمراه 2 کودک می باشند. و یا دارای دو تخت تک نفره، با ظرفیت 2 نفر بزرگسال و یک کودک می باشد.

این اتاقها، دسترسی به سالن هتل دارند و عمدتا در طبقات بالا قرار گرفته اند. این اتاقها دارای کاناپه، یک میز کار با صندلی، امکانات تهیۀ قهوه و چای، مینی بار، گاوصندوق و اینترنت بی سیم رایگان می باشند. میهمانان در این نوع اتاق می توانند، از صبحانه، عصرانه و نوشیدنی های شبانه در سالن، استفاده کنند.

نوع دیگر اتاق ها، اتاقهای سوپریور (Superior Rooms)، با متراژ 28 تا 30 متر مربع است. این اتاقها نیز دو نوع دارند. یک نوع دارای یک تخت دو نفره بزرگ و با ظرفیت دو نفر بزرگسال و دو کودک است. و نوع دوم، دارای دو تخت تک نفره و با ظرفیت دو نفر بزرگسال و یک کودک می باشد. اتاقهای سوپریور، دارای فضای نشیمن مجزا شده بهمراه کاناپه، مینی بار، میز کار، گاوصندوق و وسایل تهیه قهوه و چای می باشد.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
اتاقهای هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira Dubai
سوئیت ها

در زمان رزرو هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، باید بدانید که سوئیتها، در این هتل، ظرفیتهای مختلفی دارند و قیمت هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، با توجه به نوع اتاق یا سوئیتی که انتخاب می کنید، یا تعداد نفرات شما متفاوت خواهد بود.

سوئیت بیزنس (Business Suite) با مساحت 52 متر مربع و با دسترسی به امکانات سالن هتل اولین نوع سوئیت های هتل است. این سوئیتها دارای یک تخت دو نفره با قسمت نشیمن است. مبلمان، کاناپه، میز کار با صندلی، اینترنت بی سیم رایگان، گاوصندوق، مینی بار و وسایل تهیه قهوه و چای امکاناتی است که در آنها قرار داده شده است. در صورت رزرو آنها، صبحانه، عصرانه و نوشیدنی شبانه، در سالن هتل، بصورت رایگان برایتان رزرو خواهد شد.

نوع دیگر سوئیت ها، سوئیت خانوادگی (Family Suite) با مساحت 57 متر مربع و با دسترسی به خدمات سالن هتل می باشد. این سوئیت ها، دارای یک تخت دو نفره و دو تخت تک نفره بوده و ظرفیت 2 نفر بزرگسال و 2 کودک را دارند. مبلمان در قسمت نشیمن، میز نهارخوری، میز کار با صندلی، مینی بار، گاوصندوق و وسایل تهیۀ قهوه و چای نیز در آنها قرار داده شده است.

سایر سوئیت ها

سومین نوع سوئیتها، سوئیت اکسکاتیو (Executive Suite) با مساحت 57 متر مربع و با دسترسی به امکانات سالن می باشد. این سوئیت ها، در طبقه فوقانی هتل قرار گرفته اند و دارای یک اتاق نشیمن با مبلمان، یک میز کار با صندلی، میز نهارخوری، مینی بار، گاوصندوق، وسایل تهیۀ قهوه و چای و اینترنت بی سیم رایگان می باشند.

در آنها، یک تخت دو نفره قرار داده شده است و ظرفیتشان تا مجموع 5 نفر می باشد که شامل 2 نفر بزرگسال و 3 کودک می شود. با رزرو آنها، به خدمات سالن هتل، شامل صبحانه، عصرانه و نوشیدنی شبانه دسترسی پیدا می کنید.

و آخرین نوع آنها، رویال سوئیت (royal suite) است که 97 متر مربع مساحت دارد و با رزرو آن به خدمات سالن هتل دسترسی پیدا خواهید کرد. این سوئیت ها دارای یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره هستند. اتاق نشیمن بزرگ و قسمت نهار خوری مجزا هستند، و امکاناتشان شامل، مینی بار، میز نهارخوری، میز کار با صندلی، مبلمان و وسایل تهیۀ قهوه و چای می باشد. ظرفیت سوئیت های رویال، دو نفر می باشد.

جهت رزرو هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، باید از قیمت هتل گرند اکسلسیور دیره دبی مطلع باشید. این اطلاعات در پکیج های دبی وجود دارد که در صفحات تورهای خارجی قابل مشاهده است. ضمن اینکه می توانید با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید.

و در آخر

طبق قوانین هتل، زمان تحویل اتاقها، ساعت 15 و زمان تخلیۀ آنها، ساعت 12 به وقت محلی می باشد. برای کودکان تا سن دو سالگی، گهواره بصورت رایگان ارائه می شود. رزرو هر نوع تخت اضافه، برای تمام سنین، چه کودک و چه بزرگسال با پرداخت هزینه میسر خواهد بود. ممکن است نرخ کودکان و بزرگسالان در رزرو هتل یا تخت های اضافه، متفاوت باشد. سن کودکان تا 12 سال بوده و بیشتر از آن، بزرگسال محسوب می شود. در این هتل، اجازه همراه بردن حیوانات خانگی خود را ندارید.

آدرس هتل گرند اکسلسیور دیره دبی : دبی، دیره، خیابان المطینه.

شما مسافران محترم تور دبی می توانید، برای اطلاع از  قیمت هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، مشخصات هتل گرند اکسلسیور دیره دبی و یا جهت رزرو هتل گرند اکسلسیور دیره دبی ، رزرو هتل های دبی یا خرید بلیط دبی ، اخذ ویزای دبی و یا رزرو سایر هتل های خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira
هتل گرند اکسلسیور دیره Grand Excelsior Hotel Deira

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
اطلاعات کامل هتل آدالیا الیت لارا آنتالیا
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات کامل هتل دبلیو استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید