موزه هنر در بهشت پاتایا   Art In Paradise Pattaya

موزه هنر در بهشت  یکی از جاذبه های گردشگری پاتایا که به عنوان اولین موزه به شکل سه بعدی در تایلند شناخته شده و در پاتایا قرار دارد. استان  چون بوری در سال2012 با مساحتی 5800 متر  مربع شروع به ساخت این موزه کرد و این در حالیست که به عنوان بزرگترین موزه سه بعدی جهان ساخته شده است. این موزه توسط آقای چین جائه یول و 11 شریک دیگر تاسیس شده است. همه آثارهای  خلق شده توسط نقاشان به سبک سه بعدی به نمایش کشیده شده اند.

موزه هنر در بهشت  دارای آثار هنری گوناگون در طرح و اندازه متفاوت می باشد که بخش های مختلف آن را به اختصار بیان میکنیم. بخش دیوراما مربوط به هنر کشف عروسک ها ، شبیه سازی شیوه زندگی تایلندی که توسط مجسمه سازان کره ای ساخته شده است. بخش آکوا مربوط به دنیای زیر آب است که نقاشی های سه بعدی از موجودات دریایی از جمله نهنگ و پری دریایی  را به نمایش گذاشته است.

بخش سافاری مربوط به جنگل آمازون می باشد که انواع حیوانات به صورت سه بعدی طراحی شده و محیط شگفت انگیزی را ایجاد کرده اند. آثارهای بسیاری با بهره مندی از هنر کلاسیک در این موزه چشم نواز است. بزرگترین و و دیدنی ترین بخش موزه هنر در بهشت مربوط به آثار معماری باستانی آیوتایا است که متشکل از فضای شگفت انگیز از رودخانه و تخته سنگ ها می باشد.

موزه هنر در بهشت  تاریخچه ای از مصر را به روش نقاشی سه بعدی به تصویر کشیده است. آثار زیبای فانوس که به سنت تایلند بر میگردد در این موزه نمایان است . از دیگر آثار این مجموعه میتوانیم به هنر های فانتزی موجود که زاده تخیل  انسان هستند اشاره کنیم. بخش دیگر موزه شما را به سوی قلمرو دایناسورها می برد و با فضای سه بعدی موجود  قدرت و بزرگی آن ها به وضوح رویت است.

آدرس موزه هنر در بهشت پاتایا: روستای شماره 9 34/78 جاده پاتایاسایونگ ، منطقه بانگ لامونگ ، چون بوری 20150، تایلند

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی پاتایا و رزرو خدمات گردشگری ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی با شماره های 26712731و33 تماس حاصل فرمائید.

Art In Paradise Pattaya
موزه هنر دربهشت پاتایا
موزه هنر دربهشت پاتایا
موزه هنر دربهشت پاتایا
موزه هنر دربهشت پاتایا
Art In Paradise Pattaya

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل پارس مشهد
نوشتهٔ بعدی
آرامگاه باباکوهی شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید