پناهگاه حقیقت پاتایا        The Sanctuary Of Truth Pattaya

پناهگاه حقیقت پاتایا یکی از جاذبه های توریستی پاتایا می باشد که به زبان لاتین The Sanctuary Of Truth Pattaya نامبرده می شود. این پناهگاه با چشم انداز های زیبا احاطه شده و بازدیدکنندگان را به تماشای این مکان زیبا تشویق می کند. این پناهگاه واقع در جاده نکلوا از معروف ترین و با شکوه ترین جاذبه های گردشگری تایلند می باشد.این پناهگاه از چوب مرغوبی مانند مای دنگ و چوب درخت ساج توسط اقای لک طراحی شده است . در داخل ساختمان مجسمه های چوبی دست ساز در همه جا قرار گرفته اند.

معبد حقیقت پاتایا باشکوه ترین جاذبه های توریستی پاتایا است و بازدیدکنندگان بسیاری را ترغیب به دیدن این مکان کرده است. همچنین در این سایت می توانید در مورد هتل های پاتایا و هتل های تایلند اطلاعات مفیدی کسب کنید. تور پاتایا درباره مکان های تفریحی این شهر اطلاعات خوبی ارائه می دهد. مسافرانی که تمام نقاط لنکاوی را به خوبی می شناسند حتما از این بنا دیدن کرده اند.

THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
پناهگاه حقیقت پاتایا

تاریخچه

این ساختمان چهار ضلعی که به آن معبد حقیقت پاتایا هم گفته می شود با فضای داخلی حداکثر 2115 متر مربع  بیش از 20 سال در دست ساخت است. ایده اصلی برای ساختن این معبد این است که مردم به انجام کار خوب بپردازند و می خواهدزیبایی هایی تایلند را به نمایش گذارد. اگر از دور به این معبد نگاه کنید خواهید دید که اطراف آن دریا قرار دارد و منظره زیبایی را به ارمغان آورده است. در سال 1981 یک تاجر تایلندی تصمیم گرفت که این معبد را بنا کند. این تاجر همچنین تامین مالی یک موزه در بانکوک را به عهده گرفت.

پناهگاه حقیقت پاتایا ساخته شده از چوب (بدون هیچ گونه میخ فلزی) و ترکیبی از معبد و قلعه است که براساس دوره آیوتایا و باور های بودایی و هند بنا شده است. این سازه از چندین نوع چوب مختلف ساخته شده است که قدیمی ترین چوب استفاده شده در این معبد پیش بینی می شود که 600 سال دوام داشته باشد. دلیل استفاده از چوب برای ساخت این معبد این است که تیم معماری با تجربه ارزش و زیبایی چوب را طولانی می دانستند.

نگاهی به استان چونبوری

با استفاده از خدمات ارائه شده در تور تایلند شما می توانید از مناطق مختلف آن دیدن کنید و لذت ببرید. استان چونبوری در 60 کیلومتری پاتایا قرار دارد. همچنین این استان در 100 کیلومتری بانکوک قرار گرفته است. از جمله ساکنین این استان که از بودایی ها تشکیل شده است و زبان رسمی آن ها تایلندی می باشد.

آب و هوای چونبوری که از جاذبه های توریستی تایلند محسوب می شود خشک و مرطوب است. زمستان های این منطقه تقریبا کم باران و گرم می باشد. سوغاتی هایی که نظر گردشگران را به خود جذب کرده است شامل پارچه های ابریشمی، صنایع دستی و خوراکی های محلی آنجا می باشد.

توضیحات

مجسمه چهار چهره براهما در پشت بام معبد حقیقت پاتایا برای نشان دادن احترام به پدر، مادر، معلم و پادشاه را نشان می دهد. تالار شمالی این پناهگاه نشانگر رهایی از افکار منفی و جمع آوری تفکرات مثبت و انتظار بازگشت چیزی را نداشتن است. همچنین این تالار نمایانگر انسان دوستی و امر به معروف می باشد. تالار جنوبی نمایانگر سیارات و خورشید و ماه که عقیده دارند بر نحوه زندگی تاثیر گذار است و می گفتند که همه چیز به یک دیگر احتیاج  دارند.

خورشید نمایانگر وضعیت، ماه نمایانگر حس، مریخ نمایانگر شعور، عطارد نمایانگر مهربانی، مشتری نمایانگر خرد، زهره نمایانگر ثروت، زحل نمایانگر رنج می باشد. تالار غربی داستان چهار عنصر زمین و آب و باد و آتش را نشان می دهد که سرچشمه همه چیز در روی زمین است و مجسمه براهما، ویشنو و شیوا، خدایی که این چهار عنصر را فتح می کند.

 تالار شرقی دارای نمایشگاه مجسمه های پدر، مادر، عشق، رحمت می باشد که همه چیز را از نسل به نسل دیگر به نمایش می گذارد. در بالاترین نقطه پناهگاه حقیقت پاتایا که 100 متر ارتفاع دارد چشم انداز چشمگیری را از خلیج تایلند به نمایش می گذارد. تالار مرکزی دارای تاج و تختی بزرگ است که نشانگر پوچی جهان و آزادی می باشد. در ادامه شما می توانید با اطلاعات موجود از تور پاتایا استفاده کنید.

پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
در ادامه

تور تایلند دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که اوقات خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. جاذبه های گردشگری پاتایا بیانگر قدمت و شکوه این شهر می باشد. این معبد در شمال شهر پاتایا در امتداد ساحل واقع شده است. هنگام بازدید از این پناهگاه جلوه های مذهبی مربوط به شرق و همچنین سبک های معماری چندهزار ساله نظر شما را جلب خواهدکرد. تمام طبقات معبد از تخته های بزرگ چوب ساخته شده است.

از جمله فعالیت های تفریحی در اطراف  پناهگاه حقیقت پاتایا می توانیم به فیل سواری ، گشت و گذار ، سفر با قایق به دور خط ساحلی ، هنر و نمایش سنتی ، نمایش هنر رزمی و رقص  و نمایش دلفین اشاره کنیم. همچنین شما می توانید علاوه بر لذت بردن از انجام فعالیت ها سوغاتی های زیبایی را برای عزیزانتون خریداری کنید.

قبل از ورود به معبد حقیقت پاتایا منظره ای وجود دارد که چشم انداز بی نظیری  رو به دریا و این پناهگاه بزرگ دارد. در اطراف این معبد باغ های بزرگ و زیبا، کارگاه حکاکی با چوب، فروشگاه وجود دارد. یک راهنمای گردشگری برای شما در نظر گرفته می شود که حدود 20 دقیقه در مورد معبد برایتان توضیح می دهد. بازدیدکنندگان هنگام ورود باید از کلاه ایمنی استفاده کنند زیرا این پناهگاه هنوز به تعمیرات نیاز دارد.

و آخرین اطلاعات

به شما پیشنهاد می کنیم که در طول بازدید حتما به محوطه بیرون از پناهگاه رفته و از فیل سواری لذت ببرید. همچنین شما می توانید اسب در اختیار بگیرید و در محوطه مشخص شده به اسب سواری بپردازید. ازفعالیت های تفریحی این منطقه می توانیم به قایق سواری اشاره کنیم که لحظات خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این منطقه،  مکان خیلی خوبی برای گرفتن عکس های یادگاری می باشد.

همچنین می توانید با کالسکه ای که در اختیارتان قرار می گیرد به گشت و گذار بروید و از منظره اطراف لذت ببرید. معبد حقیقت پاتایا دارای مناظر بسیار قشنگی می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. با اینکه هنوز تعمیرات آن به پایان نرسیده است و در حال به روزرسانی می باشد اما شکوه و عظمت آن در ساحل وکنار دریا منحصر به فرد می باشد.   

آدرس پناهگاه حقیقت پاتایا : تایلند، پاتایا، استان چونبوری ، منطقه بنگ لامونگ، جاده نکلوا، روستای شماره 5

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی پاتایا و رزرو خدمات گردشگری ، خرید تورهای داخلی و همچنین تورهای خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی با شماره های 33 و  26712731 تماس حاصل فرمائید.

پناهگاه حقیقت پاتایا
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
پناهگاه حقیقت پاتایا
THE SANCTUARY OF TRUTH PATTAYA
پناهگاه حقیقت پاتایا

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل تاج محل تهران
نوشتهٔ بعدی
هتل رادیسون بلو بسفروس استانبول 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید