هتل ارکید دبی      3*        Orchid Hotel Dubai

این مطلب در مورد هتل ارکید دبی با نام لاتین Orchid Hotel Dubai نوشته شده است. همچنین اطلاعات کاملی در مورد شرایط رزرو هتل ارکید دبی و قیمت هتل ارکید دبی وجود دارد. در ضمن می توانید در مورد مشخصات هتل ارکید دبی و امکانات آن ، مطالب مفیدی را مطالعه کنید.

این هتل از هتل های 3 ستاره دبی است که در میان هتل های دبی ، از کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی برخوردار است. علاوه بر آن، با توجه به اینکه در منطقۀ دیره قرار دارد، برای افرادی که می خواهند مسافرتی اقتصادی و در عین حال با دسترسی مناسب به نقاط مختلف شهر داشته باشند، هتلی مناسب محسوب می شود.

در تورهای دبی ، هتلهای بسیاری ارائه می شوند. اما هتل هایی که در منطقه دیره واقع شده اند، همواره از مقبولیت بیشتری برخوردار می باشند. دلیل این انتخاب این است که، این منطقه، با توجه به اینکه از قدیمی ترین و سنتی ترین مناطق شهر دبی است. دارای جذابیت های فراوانی است که مسافران و گردشگران را به خود جذب می کند. علاوه بر آن، مراکز خرید، مراکز تجاری و جاذبه های توریستی فراوانی نیز دارد.

علاوه بر تمام این جذابیت ها و دیدنی ها، با توجه به سیستم حمل و نقل عمومی شهر دبی، مخصوصا وجود مترو و ایستگاههای متعدد در این منطقه، شما دسترسی بسیار آسان و ارزانی به تمام قسمت های شهر خواهید داشت. ضمن اینکه تاکسی نیز همواره برای رفت و آمد در دسترس شماست.

نکتۀ جالبتر اینکه، از طریق خور دبی یا نهر دبی، می توانید با استفاده از تاکسی آبی ، به برخی از نقاط شهر تردد داشته باشید. ضمن اینکه خود این تاکسی آبی، جزو جاذبه های توریستی دبی می باشد.

هتل ارکید دبی
کلاپ شبانه هتل ارکید دبی Orchid Hotel Dubai

منطقه دیره

قبل از اینکه در مورد مشخصات هتل ارکید دبی صحبت کنیم، کمی در مورد شهر دبی و منطقۀ دیره صحبت خواهیم کرد. این منطقه را شاید بتوان قلب دبی نامید. از آن جهت این نام را انتخاب کرده ام که یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین مناطق در شهر دبی، همین منطقۀ دیره است.

اگر منطقۀ دیره پیاده روی کنید، و اگر به پس کوچه های آن سری بزنید، در ورای ساختمانهای زیبا و آسمان خراش ها و خودروهای لوکس، خانه ها و بافت های شهری و مردمان و زندگی هایی را خواهید دید. که گویی هیچ سنخیتی با آن تبلیغات و عکس های خوش آب و رنگ ندارند.

این تفاوت، شما را شگفت زده خواهد کرد. و البته که جذاب و دیدنی است. نه اینکه بگویم این ظاهری که به زیبایی آن عکس ها و آن ساختمانها نیست زیباست. یا بخواهم این شهر مدرن را در ذهن شما خراب کنم. بلکه منظورم از این گفته این است که، در پشت آن عکس ها، زندگی در شهر و البته در قسمتهای مهمی از شهر، به شکلی دیگر در جریان است.

مشاهدۀ این زندگی، این مردمان و آن معماری و آن کوچه های قدیمی و آن بازارهای شهری، هم جذاب است، هم دیدنی است. و البته که بخشی از آن شهر مدرن، این قسمتهای سنتی و زیباست. پس در سفر به دبی، حتما به این قسمتهای شهر نیز سری بزنید و در کنار پالم جمیرا و خیابان جی بی آر و برج خلیفه، این قسمتها را نیز ببینید.

orchid hotel dubai
استخر هتل ارکید دبی Orchid Hotel Dubai

گروه نیهال NIHAL

گروهی ایجاد شده است که تحت نام گروه هتلداری نیهال فعالیت می نماید. این گروه مجموعه ای از هتل ها را در زیرمجموعۀ خود دارد. این هتلها شامل، هتل گلدن تولیپ البرشا 4 ستاره، هتل گلدن تولیپ نیهال 4 ستاره، هتل نیهال دیره 4 ستاره، هتل پالم بیچ بردبی 3 ستاره، هتل آپارتمان نیهال رسیدنسی 1 ستاره و همین هتل ارکید 3 ستاره می باشد.

شعار اصلی گروه هتلداری نیهال، میهمان نوازی است. و با این شعار، در عمل تمام توان خود را در ارائه خدمات عالی و پذیرائی با کیفیت از مسافران خود، در تمامی این هتلها، به کار می بندد. تمام تلاش این گروه در هتل های زیرمجموعۀ خود این است که مسافران خاطرات خوبی را از اقامت در این هتلها داشته باشند.

این رضایت مشتری باعث خواهد شد تا اگر کسی مجدد قصد سفر به دبی را داشت، یکی از این هتل ها را برای اقامت خود انتخاب نماید. در نتیجه امکان رضایتمندی شما از رزرو هتل ارکید دبی بالا خواهد بود.

توضیحات

در قسمت ارائۀ توضیحات در مورد هتل ارکید دبی را شروع می کنم. اول اینکه باید بدانید، هتل ها در هر جای دنیا، با توجه به کیفیت و امکانات خود، به درجه ها یا ستاره های مختلف تقسیم بندی می شوند. عوامل متعددی در این تقسیم بندی و امتیاز دهی تاثیر دارند.

این هتل نیز ، با توجه به امکانات و شرایطی که دارد، توانسته سه ستاره را کسب نماید. با توجه به کیفیتی که دارد و خدماتی که ارائه می کند و مهمتر از آن با توجه به قیمتی که دارد، می توان آنرا هتلی مناسب برای سفری اقتصادی معرفی نمود.

گرچه سلیقه و شخصیت هر فرد باعث می شود، تعاریف متفاوتی از کیفیت یا تمیزی یا خوبی و بدی در مورد هتل ها وجود داشته باشد. اما نظر مسافرانی که در این هتل اقامت داشته اند، با توجه به مجموعۀ عواملی که می تواند باعث رضایت یا عدم رضایتشان شود و با توجه به امتیازاتی که به این هتل داده اند. نشان می دهد، معمولا مسافران نظر خوبی در مورد این هتل داشته اند.

قطعا باید بدانید که هتل های با کیفیت بالاتر از این هتل و امکانات بیشتر و بهتر بسیار زیادند. اما، مسافران باید، به نسبت قیمت هتل ارکید دبی ، در مقابل پولی که برای اقامت در هتل های دیگر باید پرداخت می کردند، این مقایسه را انجام دهند.

در مورد قیمت هتل ارکید دبی نیز باید گفت، نسبتأ قیمت مناسبی را پرداخت خواهید کرد. در قبال آن نیز خدمات مناسبی ارائه می گردد. در ضمن تمام این موارد باید در نظر داشته باشید که، هتل در جایی واقع شده است که ، دسترسی شما را به نقاط مختلف شهر از طریق مترو، به سهولت و پائینترین قیمت فراهم خواهد نمود.

orchid hotel dubai
رستوران هتل ارکید دبی Orchid Hotel Dubai
در مورد هتل

اگر قصد رزرو هتل ارکید دبی را داشته باشید، قطعا باید از امکانات، مشخصات و خدمات آن اطلاعات کافی داشته باشید. در مورد این هتل باید گفت که، برای اینکه رضایتمندی بیشتری را برای میهمانان خود ایجاد نماید، اخیرا دست به بازسازی ساختمان Orchid Hotel Dubai زده است.

در این بازسازی فضایی جالب و زیبا در لابی ایجاد شده است. شما به محض ورود به هتل ، با این قسمت روبرو خواهید شد که قطعا توجه شما را جلب خواهد کرد. از طرف دیگر، چیدمان اتاقها بسیار گرم و دلچسب تغییر کرده اند تا در طول اقامتتان، احساس لذت و راحتی داشته باشید.

از دیگر مشخصات هتل ارکید دبی ، وجود امکاناتی همچون استخر و سونا یا میز بیلیارد است که برای تفریح و آرامش و رفع خستگی شما، آماده شده اند. و در تمام روزهای اقامت خود می توانید از آنها استفاده کنید. رستوران هتل نیز با منویی متنوع که توسط آشپزی ماهر، از مواد اولیۀ تازه و با کیفیت تهیه شده، به پذیرایی از شما خواهد پرداخت.

برای گشت و گذار و بازدید از شهر و جاذبه هایش، تاکسی های شهر دبی، همواره در دسترس هستند. ایستگاه مترو نیز در نزدیکی هتل است که برای رفت و آمد سریع، آسان و ارزان به تمام نقاط شهر، می توانید از آن استفاده کنید. علاوه بر تمام اینها، خود هتل سرویس های رفت و برگشت رایگان به بعضی از نقاط شهر دبی در نظر گرفته است که میهمانان در این هتل می توانند از آن استفاده کنند.

امکانات

از امکانات هتل ارکید دبی ، می توان به رستوران با منویی متنوع، بار، کلاپ شبانه، یک استخر روباز در پشت بام هتل، سونای خشک و بخار، آبگرم و اسپا، میز بیلیارد، اینترنت بی سیم رایگان در لابی هتل و اتاقهای آن، خدمات اجارۀ اتومبیل، صرافی و آسانسور اشاره کرد.

خدمات خانه داری هر روزه، پذیرش 24 ساعته، اتاقهای سیگار ممنوع، سیستمهای تهویه مطبوع، مینی بار در اتاقها، مرکز تجاری از دیگر امکانات موجود در Orchid Hotel Dubai هستند.

گفته شد که رستوران این هتل، با استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و تازه، منویی متنوع را ترتیب داده است تا در تمام وعده های غذایی، بتوانید غذاهایی متنوع، با کیفیت و خوشمزه را میل نمائید. اما علاوه بر آن، در این رستوران با استفاده از بازار فروش صید روزانه و محلی، انواع غذاهای دریایی و محلی نیز در منو وجود دارد که پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید.

هتل ارکید دبی
اتاق های هتل ارکید دبی Orchid Hotel Dubai
اتاق ها

سایر توضیحات و مشخصات هتل ارکید دبی ، در مورد اتاقهای آن است. این هتل دارای 84 اتاق است که در انواع و اندازه ها و ظرفیت های مختلف و متنوع، با استفاده از وسایلی استاندارد و مناسب، برای راحتی شما، به شکلی مطلوب، آماده شده است.

انواع اتاقهایی که در زمان رزرو هتل ارکید دبی می توانید انتخاب نمایید، شامل دو نوع اتاق است. و به شرحی است که در زیر آورده ام.

نوع اول از اتاق ها در Orchid Hotel Dubai ، اتاق های استاندارد دو نفره یا standard duble room است. این اتاقها دارای یک تخت 2 نفره یا دو تخت تکنفره و با ظرفیت 2 نفر می باشند.

و نوع دوم از اتاق ها، اتاقهای استاندارد سه نفره یا atandard triple room است. این اتاقها دارای یک تخت 2 نفره با یک تخت یک نفره یا دارای 3 تخت تکنفره هستند. ظرفیت این اتاقها 3 نفر می باشد.

تمامی اتاقها دارای حمام اختصاصی، تلویزیون ال سی دی، اینترنت رایگان، مینی بار، خدمات خانه داری هر روزه و تمام امکانات و وسایل ضروری می باشند. تخت ها راحت و سالم و با ملافه های تمیز در اختیارتان خواهد بود.

و البته که می دانید قیمت هتل ارکید دبی ، بسته به نوع اتاق و تعداد نفراتتان متفاوت خواهد بود.

آخرین مطالب

طبق قوانین هتل زمان تحویل اتاقها ساعت 14 تا 18 و زمان تخلیه اتاقها ساعت 12 به وقت محلی می باشد.

آدرس هتل ارکید دبی : شهر دبی، منطقه دیره، خیابان الرقه نزدیک میدان ساعت.

شما مسافران می توانید برای رزرو هتل ارکید دبی یا اطلاع از قیمت هتل ارکید دبی و خرید تور دبی یا بلیط دبی یا سایر تورهای خارجی با همکاران ما در آژانس مسافرت سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل ارکید دبی orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
هتل ارکید دبی orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
orchid hotel dubai
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی
هتل ارکید دبی orchid hotel dubai

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل آرامش کیش
نوشتهٔ بعدی
هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید