هتل کارتون استانبول   4*          Cartoon Hotel Istanbul

این مطلب در مورد هتل کارتون استانبول با نام لاتین cartoon hotel istanbul می باشد. در این مقاله در مورد قیمت هتل کارتون استانبول و مشخصات هتل کارتون استانبول اطلاعات کاملی وجود دارد. همچنین می توانید برای رزرو هتل کارتون استانبول و یا سایر تورهای استانبول و تورهای ترکیه سایت را مشاهده کنید و با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید.

هتل کارتون استانبول ، هتلی است که در واقع دکوراسیونی کارتونی دارد و این هتل کارتونی جذاب اقامتی بی نظیر و فراموش نشدنی را برای گردشگرانی که تور ترکیه و تور استانبول را انتخاب میکنند، فراهم میسازد.

منظره ی هتل کارتون استانبول نوار پانوراما ای است که از میدان تکسیم مشخص است و جلوه ای بی نظیر به هتل کارتون میدهد. رستورانی در مجاور هتل کارتون وجود دارد ه در واقع در شیشه محصور شده است و زیبایی این هتل را دوچندان میکند.

موقعیت مکانی هتل کارتون استانبول دقیقا در مرکز شهر استانبول است که این مورد برای رزرو هتل کارتون استانبول بسیار حائز اهمیت است. و در منطقه ای قدیمی به نام بیگلو قرار دارد و این موقعیت مکانی هتل کارتون استانبول سبب شده که میهمانان و توریست هایی که تور استانبول را انتخاب کرده اند ، دسترسی آسانی به جاذبه های شهر استانبول و فرودگاه آتاتورک داشته باشند.

هتل کارتون استانبول
لابی هتل کارتون استانبول

خدمات رفاهی

صبحانه و استفاده از بوفه ی صبحانه در هتل کارتون رایگان میباشد و میهمانان عزیز نگرانی برای کارهای لازم مانند تحویل اتاق نداشته باشند چون پرسنل هتل کارتون سریعا به کارهای میهمانان عزیز رسیدگی میکنند. میهمانان عزیز برای تحویل گرفتن اتاق در هتل کارتون میتوانند از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد اقدام کنند و برای خروج از هتل و تحویل دادن اتاق از ساعت ۱۲ الی ۱ ظهر زمان دارند.

در صورت جا به جایی پرواز مشکلی برای میهمانان به وجود نمی آید زیرا میتوانند وسایل خود را در صندوق امانات هتل قرار دهند و به گردش در شهر استانبول بپردازند. لازم به ذکر است که ورود و نگهداری حیوانات خانگی در هتل ممنوع است و همچنین کشیدن سیگار هم در هتل کارتون ممنوع است و برای کشیدن سیگار محوطه ای جداگانه در نظر گرفته شده است.

خدماتی که رایگان است ، بر قیمت هتل کارتون استانبول در زمان رزرو آن تاثیری ندارد. اما امکانات و خدماتی نیز وجود دارد که در صورت استفاده ، زمانیکه اقامتتان به اتمام رسید، باید بهای آنها را بپردازید.

امکانات

سرویس روزانه و بار _ پذیرش ۲۴ ساعته _ گاوصندوق _ تجهیزات برای افراد معلولیت جسمی _ آسانسور _ تهویه ی هوای مطبوع _ انبار چمدان _ اتاق خانوادگی اجاره ی خودرو _ خدمات خشک شویی _اتاق کنفرانس از امکانات و مشخصات هتل کارتون استانبول می باشد.

میهمانان عزیز میتوانند از اینترنت بی سیم رایگان در تمام محوطه ی هتل و اتاق ها استفاده کنند. همچنین پس از رزرو هتل کارتون استانبول و اقامت در آن، باید از پارکینگ عمومی محلی که در نزدیک هتل است استفاده کنند و این پارکینگ اختصاصی آن نیاز به رزرو دارد.

هتل کارتون استانبول
رستوران هتل کارتون استانبول

رستوران

رستوران آیشا که در واقع رستورانی است که دیوار و سقف و حتی آسانسور آن از شیشه تشکیل شده است و صرف غذا در این ستوران که یکی از بهترین رستوران های استانبول است میتواند تجربه ای متفاوت برای میهمانان عزیز رقم بزند. در رستوران آیشا انواع غذاهای عربی ، مدیترانه ای ، خارمیانه و به خصوص غذاهای لبنانی که در استانبول وجود دارند سرو میشوند.

امکانات در اتاق ها

از دیگر امکانات و مشخصات هتل کارتون استانبول می توان به امکاناتی که در اتاقهای آن است اشاره کرد. شما بابت بیشتر این خدمات ، در زمان رزرو هتل کارتون استانبول ،هزینه ها را پرداخت می کنید. فقط برخی از آنها در اتاق وجود دارد که اگر استفاده کنید شامل هزینه می شود و مابقی رایگان می باشند.

تمامی اتاق های هتل امکاناتی دارند که بین آن ها مشترک است. تمامی اتاق ها سیستم تهویه هوای مطبوع دارند و همچنین تمامی اتاق ها دارای گاوصندوق هستند که میهمانان وسایل ارزشمند خود را در گاوصندوق قرار دهند. داخل اتاق ها تلوزیون بی سیم ماهواره ای صفحه تخت وجود دارد.

وسایل لازم برای اتو و کتری برقی ، تلفن و یک میز در اتاق قرار داده شده است. در حمام تمامی اتاق ها حوله و سشوار قرار دارد و پس از نظافت روزانه ی هر اتاق ، وسایل بهداشتی و آرایشی مورد نیاز شارژ میشود.

لازم به ذکر است که در بعضی از اتاق ها کشیدن سیگار منعی ندارد ولی در بعضی از اتاق ها سیگار کشیدن ممنوع است و بهتر است میهمانان گرامی قبل از رزرو اتاق در این مورد اطلاع دهند تا اتاق مورد نظر خود را تحویل بگیرند.

cartoon hotel istanbul
اتاق های هتل کارتون استانبول

انواع اتاق ها

باید بدانید که در cartoon hotel istanbul انواع مختلفی از اتاقها وجود دارد. که با توجه به متراژ ، نمای اتاق، امکانات و تعداد نفراتی که می توانند در آن اقامت داشته باشند ، قیمت های متفاوتی دارند.

اتاقهای دبل

اتاق دو نفره یا دبل (Double Room)

متراژ این اتاق ۲۰ متر مربع است و امکان قرار گرفتن یک تخت بزرگ دونفره و یا دو تخت یک نفره است و در واقع در اتاق دو بزرگسال میتوانند اقامت داشته باشند.

در حمام اختصاصی این اتاق ، لوازم آرایشی رایگان ـ توالت ـ دوش ـ سشوار  وجود دارد.

امکانت اتاق شامل مینی بار ـ تلوزیون صفحه تخت ـ کانال ماهواره ای ـ تلفن ـ کتری برقی ـ کف چوب یا پارکت ـ گاوصندوق ـ تهویه هوا ـ سرویس بیدار شدن از خواب ـ میز ـ قفسه ی لباس ـ کمد ـ اینترنت رایگان می باشد.

منظره ای این اتاق نمای شهر است و سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع است. پارکینگ اختصاصی ندارد و استفاده از پارکینگ عمومی مجاور هتل برای میهمانان امکان پذیر است که هزینه ی آن روزی ۱۸ دلار است و رزرو برای آن لازم است. cartoon hotel istanbul

اتاه های اکسکاتیو دبل

اتاق اکسکاتیو دبل (Executive Double Room)

متراژ این اتاق ۳۰ متر مربع است و امکان قرار گرفتن یک تخت بزرگ دونفره را دارد و در واقع در اتاق دو بزرگسال و یک کودک میتوانند اقامت داشته باشند.

در حمام اختصاصی این اتاق ، لوازم بهداشتی رایگان ـ توالت ـ دوش ـ سشوار  وجود دارد.

امکانت اتاق شامل  مینی بار ـ تلوزیون صفحه تخت ـ کانال ماهواره ای ـ تلفن ـ کتری برقی ـ کف چوب یا پارکت ـ گاوصندوق ـ تهویه هوا ـ سرویس بیدار شدن از خواب ـ میز ـ نیمکت ـ قفسه ی لباس ـ کمد ـ اینترنت رایگان می باشد.

منظره ی این اتاق نمای شهر است و سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع است. پارکینگ اختصاصی ندارد و استفاده از پارکینگ عمومی مجاور هتل برای میهمانان امکان پذیر است که هزینه ی آن روزی ۱۸ دلار است و رزرو برای آن لازم است. cartoon hotel istanbul.

هتل کارتون استانبول
اتاقهای هتل کارتون استانبول
اتاقهای دبل بودجت

اتاق دبل بوجت (Budget Double Room)

در مورد این اتاقها باید گفت ، اتاقها و اقامتگاههایی که اصطلاح بودجه دارند، معمولا برای اقامتهای ارزان تر و اقتصادی تر آماده شده اند. این اتاقها شاید کوچکتر و با امکاناتی کمتر باشند تا قیمت مناسبتری داشته باشند. البته باید بدانید که تمام امکانات ضروری برای اقامت را دارا می باشند.

متراژ این اتاق ۱۷ متر مربع است و فقط امکان اقامت برای دو بزرگسال را دارد و ظرفیت آن حداثر دو نفر است و امکان اضافه شدن تخت اضافی ندارد. این اتاق یا به صورت یک تخت دونفره است یا به صورت دو تخت یک نفره.

تمامی امکانات این اتاق همانند اتاق های پیشین است و تفاوت چشمگیری با اتاق های قبلی ندارد و دارای اینترنت رایگان و حمام اختصاصی و تلوزیون ماهواره ای است.

حتما میدانید که امکانات و نوع اتاقها در قیمت هتل کارتون استانبول بسیار موثر است.

اتاقهای کانکت یا متصل

دو اتاق دبل متصل به هم (Two Connecting Double Rooms)

متراژ این اتاق ۶۰ متر مربع است و در حقیقت بزرگترین اتاق هتل کارتون را به خود اختصاص میدهد. و یک تخت دونفره ی بزرگ و دو تختک یک نفره در آن وجود دارد و در واقع امکان اقامت ۴ بزرگسال و یک کودک در این اتاق وجود دارد.

تمامی امکانات این اتاق همانند اتاق های پیشین است ولی با این تفاوت که دو اتاق به یکدیگر متصل هستند و به یکدیگر دسترسی دارند و همین تفاوت آن را از بقیه ی اتاق ها متمایز میسازد. این اتاق هم مجهز به اینترنت رایگان و سیستم تهویه مطبوع است.

وجود انواع اتاقها در هتل از مشخصات هتل کارتون استانبول می باشد. که این مورد در تنوع قیمت در هتل کارتون استانبول موثر است.

هتل کارتون استانبول
بار هتل کارتون استانبول
فاصله تا دیدنی ها

فاصله ی جاذبه های توریستی استانبول تا هتل کارتون استانبول

*فرودگاه آتاتورک : ۲۰ کیلومتر تا هتل کارتون فاصله دارد و در صورتی که از تاکسی استفاده کنید ۲۵ دقیقه فاصله وجود دارد و اگر از وسیله ی نقلیه استفاده کنید باید ۵۵ دقیقه زمان به آن اختصاص دهید.

*فرودگاه سابیها : این فرودگاه ۴۶ کیلومتر تا هتل فاصله دارد و در صورتی که از تاکسی استفاده کنید تنها ۵۰ دقیقه با آن فاصله وجود دارد.

*میدان تکسیم :این میدان زیبا تنها ۲ کیلومتر تا هتل کارتون فاصله دارد و در صورتی که پیاده روی کنید فقط ۳دقیقه بعد به میدان میرسید.

*کاخ دلما باغچه : ۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد و در صورت استفاده از تاکسی ۶ دقیقه زمان و در پیاده روی ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

*خیابان استقلال : بسیار نزدیک به cartoon hotel istanbul است و فقط لازم است ۲۰۰ قدم پیاده روی کنید.

*مسجد ایاصوفیه : تقریبا ۵ کیلومتر با هتل فاصله دارد و با تاکسی ۲۲ دقیقه زمان برای رسیدن به این جاذبه لازم است.

*مسجد آبی : این مسجد بی نظیر ۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد و با تاکسی ۲۳ دقیقه با آن فاصله دارید.

بازار بزرگ استانبول و بازار ادویه ی استانبول : این بازار ۵ دقیقه با محل اقامت شما فاصله دارد و در صورت پیاده روی تنها ۴۵ دقیقه با آن فاصله دارید و در صورت استفاده از تاکسی ۱۸ دقیقه با آن فاصله دارید.

*مسجد سلیمانیه : ۷ کیلومتر با هتل فاصله دارد و با تاکسی ۱۰ دقیقه ای به مسجد سلیمانیه میرسید و در صورت پیاده روی ۵۰ دقیقه باید قدم بزنید.

*میدان بایزید‌ : ۳کیلومتر با هتل فاصله دارد و با ۶۰ قیقه پیاده روی و۱۲ دقیقه با تاکسی به این میدان تاریخی میرسید.

قوانین و مقررات

طبق قوانین هتل ساعت تحویل اتاق ۲ بعد از ظهر و تخلیه ی اتاق ساعت ۱۲ تا ۱ میباشد.

امکان پیش پرداخت بستگی به نوع اسکان دارد.

کودکان بالای ۱۸ سال بزرگسال محسوب میشوند.

برای کودکان تا ۲ سال و ۳ سال به بالا میتوانید درخواست تخت خواب اضافی کنید که هزینه ی آن باید جداگانه پرداخت شود.

هزینه های اضافی به طور خودکار در کل هزینه ها محسابه نمیشوند و در طول مدت اقامت مجبور به پرداخت هستید.

حداکثر تعداد تخت خواب اضافی بستگی به نوع اتاق دارد که شما باید انتخاب کنید و کلیه ی تخت خواب های اضافی در دسترس هستند.

ورود حیوانات خانگی در هتل کارتون مجاز نیست.

آدرس هتل کارتون استانبول : ترکیه ، استانبول ، منطقه ی تکسیم

شما می توانید برای مشاوره ، رزرو هتل کارتون استانبول و یا اطلاع از قیمت هتل کارتون استانبول و مشخصات هتل کارتون استانبول و سایر هتل های استانبول و هتل های ترکیه و یا مشاهدۀ تورهای ترکیه ، تورهای استانبول و بلیط استانبول با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی با شماره های 33 و ۲۶۷۱۲۷۳۱ تماس بگیرید.

هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
هتل کارتون استانبول
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
cartoon hotel istanbul
هتل کارتون استانبول

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل لانگ بیچ ریزورت آلانیا
نوشتهٔ بعدی
تورهای 3 شب استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید