هتل شانگری لا استانبول ۵* Shangri La Hotel Istanbul

این مطلب در مورد هتل شانگری لا استانبول ( Shangri La Hotel Istanbul )، همچنین اطلاعاتی در مورد قیمت هتل شانگری لا استانبول ، نحوۀ رزرو هتل شانگری لا استانبول و مشخصات هتل شانگری لا استانبول مطالبی آمده است. همچنین در مطالب مرتبط ، اطلاعاتی در مورد هتل های استانبول و سایر هتل های ترکیه و تور های استانبول وجود دارد که می توانید آنها را نیز مطالعه کنید.

این هتل در بین هتل های 5 ستاره ای که در شهر استانبول وجود دارد جزو بهترینها می باشد. همچنین باید بدانید که این هتل از هتل های لوکس و خاص استانبول و با طراحی منحصر به فرد محسوب می شود.

اطلاعات کلی که در مورد مشخصات هتل شانگری لا استانبول وجود دارد این است که ، ساخت آن در سال 2013 میلادی به اتمام رسید و در همان سال نیز افتتاح شد. از همان سال به بعد میهمانان و مسافران بسیاری در این هتل اقامت داشته اند و از امکانات و خدمات آن استفاده کرده اند. Shangri La Hotel Istanbul

هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا از هتل های پنج ستاره استانبول می باشد.

اطلاعات کلی

منطقه ای که هتل در آن واقع شده است، در نزدیکی منطقۀ بشیکتاش است. جایی بین موزۀ نیروی دریایی و کاخ دولما باهیچه. این منطقه ، با توجه به وجود مراکز خرید ، پاساژها و فروشگاهها، منطقه ای مهم برای گردشگران و مسافران تورهای استانبول می باشد.

نزدیکی هتل شانگری لا استانبول به منطقۀ بشیکتاش و مراکز خرید ، مراکز تجاری و فروشگاههای این منطقه ، باعث شده تا مسافرانی که برای خرید و یا تفریح به استانبول سفر می کنند ، همگی علاقمند به خرید کردن هستند. پس این هتل موقعیت مناسبی برای تمامی گردشگران دارد.

از دیگر مراکزی که در نزدیکی این هتل قرار گرفته اند می توان به ، میدان تکسیم ، گالری های هنری ، کلیساها ، مساجد ، موزه نیروی دریایی ترکیه، کاخ دولما باهیچه و پارکها و فضاهای سبز زیادی اشاره کرد که باعث شده است تا مسافران بسیاری ، این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند.

رستوران IST TOO

رستورانهای هتل شانگری لا استانبول شامل رستورانهای IST TOO و شانگ پالاس می باشد. IST مخفف کلمه استانبول است و TOO به معنی هم ، نیز ، بعلاوه می باشد. شاید در کل این نام معنی استانبول هم ، استانبول نیز و یا بعلاوۀ استانبول را داشته باشد. در این رستوران نمای تنگۀ بسفر را در برابرتان خواهید داشت.

رستوران IST TOO با انواع غذاهای بین المللی ، مدیترانه ای ، ترکی و ژاپنی و همچنین انواع رشته فرنگی ، سوشی ، ماکارونی و غذاهای دریایی از شما پذیرایی خواهد کرد. انواع غذاهای ترکی نیز ، از نانهای سنتی ، گوشت و کباب در این رستوران سرو می شوند.نکتۀ مهم برای علاقمندان به قلیان این است که در تراس این رستوران از ظهر تا نیمه شب ، قلیان سرو می شود.

محل این رستوران در لابی هتل است و از 6:30 صبح تا ساعت یک بامداد ، در وعده های غذایی مختلف و با منویی متنوع، از شما پذیرایی خواهد کرد. غذاهای این رستوران نیز با مواد غذایی تازه و با کیفیت تهیه می شوند تا از تک تک لحظاتتان در مدت اقامتتان در این هتل لذت ببرید.

هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا Shangri La Hotel Istanbul از هتل های پنج ستاره استانبول می باشد.ر

رستوران SHANG PALACE

رستوران شانگ پالاس ، دیگر رستوران این هتل است. شعار این رستوران که بر روی وب سایت هتل شانگری لا استانبول آمده، این است. هنر زیبای آشپزی چینی . رستورانی که اوج هنرنمایی را در سرو انواع غذاهای چینی، به رخ تمام میهمانان خود خواهد کشید.

این رستوران ، دارای شش سرآشپز ماهر چینی است که انواع غذاهای چینی را بهترین کیفیت ، برای شما سرو خواهند کرد. رستوران شانگ پالاس با دارا بودن انواع اتاقها و غرفه های کوچک و بزرگ و خصوصی ، قابلیت پذیرائی از انواع میهمانی ها و مراسمات را ، با تعداد نفرات مختلف دارا می باشد.

ساعات کار این رستوران که در طبقۀ B1 واقع شده است، برای نهار ، از ساعت 12 تا 15 ظهر به وقت محلی می باشد. برای شام هم از ساعت 18 تا 23 رستوران باز است و می توانید از منوی رنگارنگ آن ، شام خود را انتخاب و صرف کنید.

LOBBY LOUNGE

در لابی هتل یک محوطۀ عالی و دنج ایجاد شده که برای صرف میان وعده و انواع نوشیدنی و چای و قهوه ، در حین استراحت، آماده شده است. این مجموعه که در لابی قرار دارد لابی لانگ نامیده می شود و دو منو دارد. یکی برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم و دیگری برای انواع میان وعده ها و سالادها و شیرینی ها و کیکها.

این محوطه با مدلی تلفیقی از سبک ترکی و اروپایی طراحی شده است. شما می توانید در بین ساعات 9 صبح تا 11 شب ، یک قرار ملاقات را برگزار کنید و یا بهمراه خانواده و دوستان ، زمانی را به استراحت بپردازید و از انواع نوشیدنی ها و خوراکی های آن استفاده کنید و لذت ببرید.

زمان ویژۀ چای عصرانه ، بین ساعات 14:30 تا 17:30 می باشد. از دیگر مشخصات هتل شانگری لا استانبول این است که، اگر سیگار می کشید، در این محوطه از هتل، نمی توانید سیگار بکشید.

LE BAR

جای دیگری که می توانید در آن اوقاتی را صرف کرده و از نوشیدنی ها و میان وعده هایش لذت ببرید بار هتل است. این بار انواع نوشیدنی ها و کوکتل های بین المللی و ترکیبی را با میان وعده ها و تنقلات مختلف، سرو می کند که لذت بیشتری از اقامتتان در این هتل را برایتان رقم خواهد زد.

ساعت کار این بار ، از ساعت 5 عصر تا 1 بامداد ، به وقت محلی می باشد. Shangri La Hotel Istanbul

پس از رزرو هتل شانگری لا استانبول ، می توانید از این رستورانها و بارها استفاده کنید.

هتل شانگری لا استانبول

هتل شانگری لا از هتل های پنج ستاره استانبول می باشد.

سایر توضیحات

پس از رزرو هتل شانگری لا استانبول ، باید در مورد این هتل اطلاعات بیشتری داشته باشید. این هتل امکانات بسیاری برای تفریحات و سرگرمی شما فراهم کرده است. امکاناتی همچون استخر ، حمام ترکی و بخار ، سونا و جکوزی و اتاق ماساژ با ماساژور حرفه ای از امکانات این هتل می باشد. خدمات اسپا و آبگرم نیز در این هتل برایتان فراهم شده است.

سالن همایش و اجتماعات این هتل نیز می تواند میزبان همایش ها و جلسات شما باشد. در اتاقها و سوئیت های این هتل نیز امکانات و تجهیزات کامل و خوبی دارد که برای پذیرایی از شما آماده شده است.

این هتل دارای اتاق ها و سوئت های متنوع و گوناگونی است که به شکی عالی طراحی و آماده شده است. همچنین اینترنت بی سیم رایگان نیز در لابی و اتاقها برای استفادل شما فراهم شده است.

امکانات هتل

پس از مشاهدۀ قیمت هتل شانگری لا استانبول و سپس رزرو هتل شانگری لا استانبول ، باید از امکانات آن مطلع شوید. این امکانات شامل خشکشویی ، مربی شخصی ، خدمات و امکانات برای میهمانان معلول ، کلاس های بدنسازی ، ماساژ ، استخر سرپوشیده ، سونا و جکوزی و اسپا و آبگرم می باشد. Shangri La Hotel Istanbul

بوفۀ مخصوص کودکان ، وعده های غذایی مخصوص کودکان ، سالن ورزش ، چند رستوران و بار ، پذیرش ۲۴ ساعته ، فکس و کپی ، چاپگر ، سالن های اجتماعات برای برگزاری جلسات و سمینارها و خدمات فروش بلیط برای تورها و گشتهای شهری و ورودی ها از دیگر امکانات این هتل می باشند.

سایر امکانات نیز شامل ، صرافی ، دستگاه خودپرداز ، انبار مخصوص چمدانهای مسافران برای قبل از تحویل اتاق و بعد از تخلیه ، خدمات سرویس اتاقها ، منطقۀ مخصوص سیگار کشیدن ، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی ، اتاقهای ضد صدا و سیستم تهویۀ هوا می باشد.

در زیر انواع اتاقهای این هتل را مشاهده کنید. قیمت هتل شانگری لا استانبول ، بر اساس نوع اتاقها و سوئیت ها متفاوت خواهد بود.

اتاقهای دلوکس

اتاقهای دلوکس با نمای محوطۀ داخلی هتل و با پنجره های بلند و یک بالکن به سبک فرانسوی دارای متراژی حدود 50 مترمربع هستند. این اتاقها در طبقات اول تا پنجم قرار گرفته اند.

اتاقهای دلوکس با نمای شهر. این اتاقها نیز پنجره های بلند قدی دارند و در طبقات اول تا پنجم و با متراژ 42 تا 60 متری ساخته شده اند. Shangri La Hotel Istanbul

اتاقهای دلوکس با نمای تنگۀ بسفر. این اتاقها در طبقات اول تا چهارم قرار دارد و متراژشان همان 42 تا 60 مترمربع می باشد. از پنجره های قدی و بلند این اتاق ها ، می توانید نمایی از تنگۀ بسفر را مشاهده کنید.

اتاقهای پریمیر

اتاقهای پریمیر ، اتاقهایی است با متراژی حدود 42 تا 60 مترمربع. این اتاقها با پنجره های قدی ، نمایی از تنگۀ زیبای بسفر را دارا می باشند.

اتاقهای تراس دار رو به تنگۀ بسفر با همان متراژ که حدود 42 تا 60 متر می باشد. این اتاقها نیز نمای تنگۀ بسفر را دارند با این تفاوت که علاوه بر پنجره های بلند، بالکن اختصاصی نیز دارد. از داخل این بالکنها می توانید این نمای زیبا را ببینید و از سپری کردن وقت خود ، روبروی این چشم انداز زیبا لذت ببرید.

تمامی این اتاقها دارای امکانات کامل و لوکس و تمیز هستند. این وسایل کاملا به روز بوده و بسیار راحت و تمیز می باشد.

هتل شانگری لا استانبول

هتل شانگری لا از هتل های پنج ستاره استانبول می باشد.

سوئیت ها

از مشخصات هتل شانگری لا استانبول انواع اتاقها و سوئیت هایی است که در طبقات مختلف این هتل ، با امکانات متنوع وجود دارد. البته باید بدانید که قیمت هتل شانگری لا استانبول با توجه به نوع اتاقها و سوئیت ها متفاوت است.

جونیور سوئیت بالکنی ، با متراژ 42 تا 60 مترمربع که در طبقه پنجم هتل قرار گرفته است. این سوئیت ها تراس اختصاصی دارند و امکاناتشان نیز کامل و لوکس است.

اکسکاتیو سوئیت ها که در طبقات اول تا چهارم قرار گرفته است، متراژی حدود 80 مترمربع دارد. این سوئیت ها دارای یک اتاق نشیمن جداگانه هستند و بخشی از تنگه از پنجره های آن پیداست. اساس و مبلمان این سوئیت ها بسیار کامل و مناسب و راحت فراهم شده تا اقامت آرامی را تجربه کنید.

اکسکاتیو سوئیت ها با نمای بسفر ، از مجموعۀ سوئیتهای اکسکاتیو این هتل هستند که نمای تنگۀ بسفر را دارند. این سوئیت ها با متراژ 100 مترمربع، دارای یک اتاق نشیمن جدا و دو بالکن اختصاصی و مجزا هستند که یکی نمای شهر و دیگری نمای تنگۀ بسفر را دارند. این سوئیت ها منحصرا رد طبقۀ پنجم هتل واقع شده اند.

سایر سوئیت ها

سوئیت های دلوکس رو به بسفر ، از دیگر سوئیت های رو به تنگه است که متراژشان از 85 تا 110 مترمربع می باشد. این سوئیت ها دوبلکس هستند. در طبقۀ پایین اتاق نشیمن و نهار خوری با یک تراس رو به تنگۀ بسفر ، کاخ دولماباهچه و شهر قدیمی وجود دارد و در طبقۀ بالا اتاق خواب با سرویسهای بهداشتی قرار دارند.

انواع دیگری از سوئیت های دلوکس رو به بسفر در طبقات سوم و چهارم قرار دارد. این سوئیت ها متراژ 110 مترمربع دارند و با پنجره هایی بلند ، نمایی پاناروما از تنگۀ بسفر را در برابرتان قرار میدهد. این سوئیت ها نیز دارای اتاق نشیمن و اتاق خواب جدا هستند. این سوئیت ها نیز امکانات کامل و لوکس و راحتی دارند.

سوئیتهای بارباروس با طراحی بسیار جذاب و با متراژ 180 مترمربع برای اقامتی رویایی آماده شده است. این سوئیتها که در طبقۀ ششم این هتل قرار دارند ، دارای یک قسمت نشیمن و یک قسمت مخصوص نهار خوری هستند. از دیگر ویژگی هایشان این است که دارای دو بالکن ، یکی با نمای شهر و دیگری با نمای تنگۀ بسفر می باشند.

با اقامت در این سوئیت ها از چند امتیاز ویژه برخوردار خواهید شد. اول اینکه برای هر با اقامت در این سوئیتها سرو یک صبحانه ویژۀ ترکی در اتاق شما انجام خواهد شد. و دیگر اینکه می توانید ترانسفر برگشت به فرودگاه یا یک گشت شهری را با یک خودروی رویز رویس لاکچری داشته باشید.

برای رزرو هتل شانگری لا استانبول ، می توانید یکی از انواع اتاقها و سوئیت ها را برای اقامت خود، انتخاب کنید.

هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا Shangri La Hotel Istanbul از هتل های پنج ستاره استانبول می باشد.
آخرین سوئیت مجلل

آخرین نوع از سوئیتهای این هتل سوئیت های شانگری لا هستند. متراژشان 366 مترمربع است و دارای دو اتاق خواب مجزا، یک اتاق نشیمن و یک اتاق پذیرائی مجلل می باشد. همچنین این سوئیت ها به سبک عثمانی و آسیایی ، بسیار زیبا و جذاب طراحی شده اند.

از 3 بالکن اختصاصی این سوئیت ها می توانید دو منظرۀ شگفت انگیز و زیبا را مشاهده کنید. اولی تنگۀ بسفر است و دومی نمای به اصطلاح هفت تپه است. هفت تپه در استانبول که رویشان هفت مسجد در رمان عثمانی ساخته شده است. تمامی این مساجد معروف، در سطح شهر استانبول ، از بالکن این سوئیتها دیده می شوند.

هر اتاق خواب یک حمام مستر دارد و یک حمام میهمان نیز در آنها تعبیه شده است. با اقامت در این سوئیت ها ، یکبار در طول هر اقامت ، صبحانه ای مجلل در سوئیتتان برایتان سرو خواهد شد و همچنین از ترانسفر برگشت فرودگاهی و یا یک گشت شهری با خودروی لوکس رویز رویس استفاده خواهید کرد.

توضیحات تکمیلی

پس از مشاهدۀ قیمت هتل شانگری لا استانبول و سپس رزرو هتل شانگری لا استانبول ، می توانید از امکانات هتل بهره مند شوید . البته باید از مشخصات هتل شانگری لا استانبول ، بطور کامل اطلاع داشته باشید تا در سفرتان برای استفاده از این امکانات برنامه ریزی کنید.

طبق قوانین این هتل ، سن کودکان تا هفت سال می باشد و بالای این سن بزرگسال محسوب می شود. کودکان شما که زیر چهار سال دارند ، می توانند از تخت بصورت رایگان استفاده کنند. ارائۀ تخت اضافه با توجه به ظرفیت و نوع اتاقها می باشد و در صورت امکان ، تخت اضافه ارائه خواهد شد.

زمان تحویل اتاقها ساعت ۱۵ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ به وقت محلی می باشد.

و در نهایت

شما می توانید در این هتل حیوانات خانگی خود را همراه ببرید اما این مورد ممکن است با پرداخت هزینه اقامت آنها انجام شود.

آدرس Shangri La Hotel Istanbul : ترکیه ، استانبول ، بشیکتاش ، شماره واحد ۱ ، کوچه هیر تین ایشکلیشی ، محله سیناپناساما

شما میتوانید برای ، رزرو هتل شانگری لا استانبول ، مشاهدۀ قیمت هتل شانگری لا اسانبول و مشخصات هتل شانگری لا اسانبول و یا مشاهدۀ تور استانبول و بلیط استانبول یا تور ترکیه ، به سایت ما مراجعه کنید و یا با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک‌ شهزاد پارسی با شماره های 33 و ۲۶۷۱۲۷۳۱ تماس بگیرید.

هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول
هتل شانگری لا استانبول

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل دمارمارا تکسیم استانبول
نوشتهٔ بعدی
هتل آکرا باروت آنتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید