هتل فیرمونت دبی   5*      Fairmont Hotel Dubai

این مطلب در مورد هتل فیرمونت دبی با نام لاتین Fairmont Hotel Dubai نوشته شده است. همچنین اطلاعات کاملی در مورد قیمت هتل فیرمونت دبی و مشخصات هتل فیرمونت دبی وجود دارد. از طرف دیگر می توانید برای رزرو هتل فیرمونت دبی با ما در تماس باشید.

Fairmont Hotel Dubai از مجموعه هتل های 5 ستاره دبی می باشد که با هتل فیر مونت پالم دبی تفاوت دارد. این هتل که در world trade center dubai قرار گرفته، بسیار مدرن و لوکس ساخته شده است. اما فیر مونت پالم ، با طراحی بسیار متفاوت و با ظاهری اساطیری، منحصر به فرد و سنتی، در پالم جمیرا قرار دارد.

در این مقاله توضیحات و مشخصات هتل فیرمونت دبی ، مشخصات، امکانات و انواع اتاقها داده شده است. اما توضیحات فیر مونت پالم در جای دیگری آمده است. البته در مورد سایر هتل های دبی و دیگر هتل های خارجی ، نیز در این سایت اطلاعات کاملی وجود دارد.

از دیگر مشخصات هتل فیرمونت دبی ، قرارگرفتن آن در منطقه تجارت جهانی دبی ، دسترسی به این مرکز را به سهولت فراهم می کند. از طرف دیگر تعداد زیادی رستوران با کیفیت و مرکز خرید تماشایی در آن وجود دارد که زمان شما در طول سفرتان به شهر دبی را پر خواهند کرد.

fairmont hotel dubai
لابی هتل فیرمونت دبی

توضیحات

از دیگر سو می توانید با استفاده ار تاکسی و یا مترو ، به قسمت های دیگر شهر، مانند مراکز خرید دبی ، مراکز تجاری دبی و تمام جاذبه های توریستی دبی دسترسی آسان ساده و سریعی داشته باشید. مهمتر از تمام اینها ، قیمت هتل فیرمونت دبی می باشد که در بین هتل های 5 ستاره دبی، از قیمتی مناسب، در کنار کیفیتی عالی، امکاناتی کامل و سالم و تمیز، برخوردار است.

این هتل دارای 349 اتاق و سوئیت با اندازه ها و امکانات و ظرفیت های متفاوت است. تمامی این اقامتگاهها، دارای پنجره هایی قدی، با نمای شهر یا خلیج فارس است. امکانات اتاقها نیز بسیار تمیز و سالم می باشند که بصورتی مدرن و شیک طراحی و آماده پذیرایی از میهامانان شده اند. قیمت هتل فیرمونت دبی نیز با توجه به نوع اتاقها متفاوت خواهد بود.

از دیگر مشخصات هتل فیرمونت دبی می توان به امکانات عمومی آن اشاره کرد. این هتل در پشت بام خود دو استخر تمیز و عالی دارد که هم برای شنا و هم برای آفتاب گرفتن بسیار مناسب و عالی هستند. برای قسمت اسپا نیز، هفت اتاق در نظر گرفته شده است تا خستگی روزهای کاری خود را آنها مرتفع کنید و لذت اقامتتان در این هتل چند برابر گردد.

سایر مشخصات

مجموعۀ بدنسازی نیز، با امکاناتی کامل، در اختیار شما خواهد بود تا از برنامه های تمرین خود عقب نمانید. علاوه بر تمام اینها، رستورانهای هتل با کیفیت های عالی و فضاهای منحصر به فرد و مثال زدنی آماده است تا از شما و میهمانان شما، به بهترین شکل ممکن پذیرایی نماید.

Fairmont Hotel Dubai دارای چندین رستوران، بار و کافی شاپ است که می توانید در طول روز، برای تمام وعده های غذایی یا میان وعده ها، در آنها انواع غذاها، میان وعده ها و نوشیدنی ها را سفارش داده و از فضای آنها لذت ببرید. در ادامه در مورد رستورانهای آن، توضیحات کاملی آمده است.

هتل فیرمونت دبی
استخر هتل فیرمونت دبی

رستوران نویر ( NOIRE )

دلیل نامگذاری این رستوران به این نام، فضا و طراحی آن است. رستوران نویر، در طبقه نهم هتل واقع شده و فضای آن تاریک و بدون هیچ نوری می باشد. لباس کارکنان آن نیز با رنگهای سیاه و سفید دوخته شده تا همه چیز برای ایجاد تجربه ای متفاوت ، آماده شده باشد.

تعجب نکنید و فقط امتحان کنید. شما با عینک دید در شب وارد رستوران نویر خواهید شد. جایی که چشمانات دیگر جایی را نخواهد دید. این تجربۀ متفاوت باعث خواهد شد تا تمام حواس شما به یک چیز جلب شود، بله، طعم، بو و مزۀ غذا.

در این فضای تاریک، زمانی که چشمانتان جایی را نمی ببیند، تمام حواستان متوجه مزه و بوی غذا خواهد بود. علاوه بر آن، این رستوران در طی 2 سال متوالی، برنده جایزۀ غذای خوب بوده است. این مورد نشان می دهد کیفیت و طعم غذایی که در این رستوران صرف خواهید کرد، جدای شرایطی که برای میهمانان ایجاد شده است، بی نظیر و مثال زدنی است.

در زمان رزرو هتل فیرمونت دبی ، حتما برای رفتن به رستورانهای آن برنامه ریزی نمائید. fairmont hotel dubai

رستوران – کافه سوشی ( CAFÉ SUSHI )

کافه – رستوران سوشی، با طراحی ترکیبی که از المانهای سنتی و مدرن، آماده شده است نیز، برای لذت شما آماده شده است. کیفیت و تازگی مواد اولیه که در پخت غذاهای آن استفاده می شود، نشان از احترامی است که برای میهمانان خود قائل هستند.

همانطور که از نام آن پیداست، باید اصلی ترین غذای آن سوشی باشد. بله ، سوشی های این رستوران، بسیار لذیذ و خوشمزه است. پس از رزرو هتل فیرمونت دبی ، حتما به رستورانهای آن سری بزنید و هر کدام از وعده های غذاییتان را در یکی از آنها ، صرف کنید.

fairmont hotel dubai
رستورانهای هتل فیرمونت دبی

کافه – رستوران پرونتو ( PRONTO )

در این کافه – رستوران، علاوه بر انواع فست فودها، انواع میان وعده ها و کیک ها و شیرینی ها ، بهمراه قهوه و چای سرو می شود. شما می توانید برای صرف وعده های غذایی مختلف به این رستوران بروید و از فست فودهای آن لذت ببرید. یا برای یک میان وعده به آنجا بروید. یا حتی قرارهای ملاقات و جلسات کاری خود را بهمراه صرف کیک و قهوه در آن برگزار کنید.

ظهرها در این رستوران انواع ساندویچ، با کیفیت و تنوع بالا، بهمراه سالاد سرآشپز و مرغ سوخاری و بریان سرو می شود. البته باید به یاد داشته باشید، در هر ساعتی از روز که احساس گرسنگی کردید ، یا به چیزی برای خورد احتیاج داشتید ، می توانید به این کافه – رستوران سری بزنید. حتما غذا یا میان وعده ای خوشمزه برایتان آماده خواهند کرد.

با توجه به قیمت هتل فیرمونت دبی ، که نسبت به هتل های همرده اش مناسب است ، باید بدانید که قیمت غذا در رستورانهای آن نیز قیمتی مناسب خواهد بود.

رستوران کسکید ( CASCADES )

مهمترین اصل در سرو غذای این رستوران ، نوآوری است. غذاهای این رستوران از مواد اولیه تازه و با کیفیت تهیه می شوند و با نوآوری و خلاقیت آشپزهای آن ، طبخ می شوند تا تجربه ای متفاوت از صرف غذا در یک رستوران را برای میهمانانشان رقم بزنند.

مکانی که رستوران در آن واقع شده است ، فضایی است دهلیزی که بسیار عالی و خاص طراحی شده است. ظاهر این فضا، خود تجربه ای متفاوت در صرف غذا خواهد بود. ضمن اینکه شما در این رستوران تنوع غذایی بسیاری خواهید دید. انواع غذاهای عربی و بین المللی، انواع کبابها و سالادهی مختلف و متنوع در این رستوران برای نهار شما آماده و سرو می شوند. Fairmont Hotel Dubai

هتل فیرمونت دبی
بار هتل فیرمونت دبی

رستوران دوکوز ( DOKUZ )

رستوران دوکوز رستورانی است که در فضای باز از شما پذیرایی خواهد کرد. اگر خواستید طعم غذاهای ترکیه ای را بچشید، این رستوران گزینه ای بسیار عالی است تا طعم ها و غذاها و کبابهای ترکیه را در شهر دبی بچشید.

فضای این رستوران با دکوراسیون شیشه ای طراحی و آماده شده است که این موضوع نیز دیدنی و جالب توجه است.

در کل از مشخصات هتل فیرمونت دبی می توان به انواع مختلف و متنوع رستورانهای آن اشاره کرد. این تنوع باعث خواهد شد که تنوع غذایی بسیار بالایی در اختیار شما باشد تا بتوانید در تمام وعده های غذایی و در تمام روزهای اقامت خود ، از تنوع مزه ها و طعم ها و فضاهای آن استفاده کنید.

 کلاپ شبانه و بار

از دیگر امکانات آن ، می توان به 2 کلاپ شبانه این هتل اشاره کرد. باید بدانید که این دو کلاپ، از بهترین و مشهورترین کلاپ های شهر دبی می باشند. بار هتل، با سرو انواع نوشیدنی ها، برای پذیرایی از شما و همراهان و میهمانانتان آماده است.

تراپی روم ( TROPHY ROOM )

در Fairmont Hotel Dubai رستورانهایی وجود دارد که منحصر به فرد و خاص هستند. مانند رستوران نویر. یا غذاهایی سرو می شوند که بسیار عالی و خوشمزه هستند. یا فضاها و طراحی هایی صورت گرفته که شما را شگفت زده خواهند کرد. اما تراپی روم که یک بار ورزشی است، توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

این بار ، در لابی هتل قرار گرفته است. نکتۀ جالب در مورد این بار این است که، تعداد زیادی از افراد مشهور و معروف، پس از کسب موفیت ها و پیروزی ها، در این بار، جشن و میهمانی خود را برگزار کرده اند. علاوه بر آن، در زمان برگزاری مسابقات ورزشی، عدۀ بسیاری، قرار دیدن مسابقات را، در این بار می گذارند. باید بدانید که در این محیط عالی و دوستانه، در زمان پخش زنده یک مسابقه ، هیجان به اوج خواهد رسید.

در این بار، انواع نوشیدنی، انواع غذاها و میان وعده ها سرو می شوند. منوی غذایی آن، از انواع غذاهای اوپایی، انگلیسی و بین المللی تشکیل شده است. و با توجه به اینکه این یک بار کلاسیک است، نوع پذیرایی و تم و طراحی آن نیز متاثر از آن است.

و اما اگر شما هم مایل بودید در طول اقامت خود در دبی، به این بار بروید و هیجان تماشای یک مسابقه را در کنار دیگران تجربه کنید، باید بدانید که می توانید از طریق یازده تلویزیونی که در این بار وجود دارد، مسابقات مختلف را ببینید و با استفاده از هدفونهایی که وجود دارد، زبان گزارشگر خود را انتخاب کنید.

هتل فیرمونت دبی
خدمات طلایی در هتل فیرمونت دبی
 امکانات

از امکانات هتل فیرمونت دبی می توان به رستورانها، کافه – رستورانها و بارهای آن اشاره کرد. دیگر امکانات نیز شامل 2 استخر، صندلی برای آفتاب گرفتن، تراس، کلاپ شبانه، برنامۀ تماشای رویدادهای زنده ورزشی، اجرای برنامه زنده و شاد، کافی شاپ، سرو نوشیدنی های متنوع و مختلف، سرو میان وعده و میوه، امکان سرو صبحانه در اتاق می باشد.

اینترنت بی سیم پرسرعت و رایگان در لابی هتل و اتاقها ، امکاناتی برای معلولین مانند ویلچر و سرویس بهداشتی مخصوص، پارکینگ اختصاصی و رایگان، مرکز پرورش اندام، سونای خشک و بخار، جکوزی، اسپا، خدمات آرایش و زیبایی، حوله در کنار استخر، عابر بانک و صرافی از دیگر امکانات و مشخصات هتل فیرمونت دبی می باشد.

سایر امکانات نیز شامل، پذیرش 24 ساعته، ارائۀ گشت های شهری و تورهای مختلف، نگهداری کودکان و خدمات مخصوصشان، ودعده ها غذایی برای بچه ها، نظافت هر روزه، کفاشی، خشک شویی، فکس و فتوکپی، سالن جلسه و سمینار و خدمات مخصوص، دستگاه فروش نوشیدنی ها و تنقلات، منطقه سیگار کشیدن، اتاقهای سیگار ممنوع، سیستم تهویه، گاوصندوق، آسانسور و اجاره اتومبیل می باشد.

باید بدانید که قیمت هتل فیرمونت دبی ، با توجه به تمام خدمات و امکانات آن، بسیار مناسب است. از مشخصات هتل فیرمونت دبی ، می توان به ارائه همین خدمات و امکانات اشاره کرد.

اتاق ها

از دیگر مشخصات هتل فیرمونت دبی میتوان به وجود انواع اتاقها و سوئیت ها، با اندازه ها و خدمات مختلف اشاره کرد که در این قسمت به توضیح اتاقها خواهیم پرداخت.

اتاق میهمان شامل یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره با ظرفیت تا سه نفر می باشد که در طبقات 21 تا 32 هتل قرار گرفته اند. این اتقاها دارای یک قسمت نشیمن جداگانه می باشند و با استفاده از وسایلی به روز و زیبا مجهز شده اند. در این اتاقها امکانات تهیه قهوه و چای نیز وجود دارد. منظره این اتاقها، از شهر دبی یا استخر هتل می باشد.

اتاق فیر مونت ویو که اتاقی با یک تخت 2 نفره با ظرفیت تا 4 نفر می باشد و در طبقات 21 تا 32 هتل قرار گرفته اند. این اتاقها نیز قسمت مخصوص نشیمن جداگانه دارند و میز کار و امکانات تهیه قهوه و چای در آنها قرار داده شده است. منظرۀ آنها، از شهر دبی یا خلیج فارس است.

هتل فیرمونت دبی
سوئیت های هتل فیرمونت دبی
سوئیت ها

اولین آنها سوئیت یک خواب با یک تخت 2 نفره و با ظرفیت تا 4 نفر می باشد که در طبقات 10 تا 32 هتل قرار گرفته اند. این سوئیتها یک اتاق نشیمن و یک میز کار با منظرۀ شهر دبی را دارند.

نوع دوم سوئیت دو خواب با یک تخت 2 نفره در هریک از اتاقها و با ظرفیت 4 تا 8 نفر است که در طبقات 10 تا 20 هتل قرار گرفته اند. همچنین دارای یک اتاق نشیمن ، میز نهارخوری و با منظرۀ استخر هتل می باشند.

سومین نوع سوئیت دو خواب بزرگ با دو اتاق خواب بزرگ و ظرفیت 4 تا 6 نفر می باشد که در طبقات 10 تا 20 هتل قرار گرفته اند. این سوئیتها یک اتاق نشیمن با مبلمان و میز نهارخوری و منظره ای از شهر یا استخر هتل را دارا می باشند.

چهارمین سوئیت، سوئیت دلوکس دو خواب، با ظرفیت 4 تا 6 نفر است که در طبقات 10 تا 19 واقع شده اند. این سوئیت ها داراری 2 اتاق خواب اصلی با سرویس بهداشتی مجزا، بهمراه اتاق نشیمن مبله، بار، میز نهارخوری و سرویس بهداشتی میهمان می باشند. پنجره های بزرگ و بلند آن ، منظره ای از شهر را در برابر شما قرار می دهند. Fairmont Hotel Dubai

قیمت هتل فیرمونت دبی در زمان رزرو بسته به نوع اتاق یا سوئیت، تعداد نفرات و خدماتی که سفارش می دهید، متفاوت خواهد بود.

سوئیت های لوکس تر

پنجمین نوع سوئیت ها، پرزیدنتال سوئیت با دو خواب و با ظرفیت 4 نفر می باشد که در پنت هاوس هتل و در طبقه 34 آن قرار دارد. این سوئیت که با مبلمان و وسایلی شیک و به روز و عالی پر شده، در هر اتاق خود یک تخت 2 نفره دارد. منظرۀ آن، شهر دبی از ارتفاع است و از لوکس ترین  زیباترین سوئیتهای دبی می باشد.

ششمین سوئیت، رویال سوئیت است که دارای سه خواب و با ظرفیت 6 تا 10 نفر می باشد و در طبقه 34 هتل قرار گرفته است. این سوئیت دارای چهار سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق نهارخوری مجزا و 2 اتاق نشیمن می باشد. دو اتاق خواب آن دارای یک تخت 2 نفره و اتاق آخر 2 تخت تکنفره دارد. این سوئیت علاوه و بر مبلمان و وسایل کامل، دارای بار با انواع نوشیدنی و امکانات تهیه چای و قهوه می باشد. منظره ای که در این سوئیت خواهید دید، نمای شهر می باشد.

سایر سوئیتها

هفتمین و آخرین نوع سوئیتهای این هتل، امپریال سوئیت است که دارای سه خواب با ظرفیت 6 تا 10 نفر می باشد و در پنت هاوس هتل در 2 طبقه و با تراس اختصاصی ساخته شده است. در دو تا اتاق از خوابهای آن یک تخت 2 نفره و در اتاق آخر ، 2 تخت تکنفره قرار داده شده. این سوئیت بزرگترین سوئیت در پنت هاوس هتل است و از تراس آن در پائیز و زمستان، برای نشیمن و نهارخوری استفاده می شود.

منظره ای که از پنجره و تراس آن خواهید دید، شهر دوبی و در سمت خلیج، جزایر مصنوعی که به صورت نقشه زمین ساخته شده خواهد بود. با انتخاب این سوئیتها در رزرو هتل فیرمونت دبی ، از خدمات طلایی هتل بهره مند خواهید شد.

اتاقها با خدمات طلایی

در مورد خدمات طلایی که در مجموعه هتل های فیر مونت وجود دارد، باید بدانید که، در زمان رزرو هتل فیرمونت دبی ، اگر اتاقها و سوئیت ها را با خدمات طلایی رزرو کنید. از بدو ورود تا زمان خاتمه اقامتتان، از خدمات و تشریفات ویژه ای برخوردار خواهید بود.

در زمان رزرو ، این عنوان در کنار نام اتاقها نوشته شده است و قیمت هتل فیرمونت دبی با توجه به رزرو این خدمات متفاوت خواهد بود. شما پس از ورود به هتل، مجزا از دیگر میهمانان هتل، به طبقه سی و سه هتل خواهید رفت. این طبقه مکان پذیرش مسافرانی است که خدمات طلایی را رزرو کرده اند. اولین مورد پذیرش سریع این دسته از میهمانان هتل است.

جدا از آن ، خدمات ، برنامه ها و پذیرائی های ویژه نیز برای آنها در نظر گرفته شده است. پس از پذیرش، شام شما رزرو می شود و خدمات ترانسفر شما، با لیموزین انجام خواهد شد. یک فضای آرام و عالی، مخصوص شما وجود دارد که در آن، از ساعت 16 تا 18 ، با انواع نوشیدنی های سرد و گرم، نوشیدنی های ترکیبی و خانگی ، با بهترین کیفیت از شما پذیرائی خواهد شد.

صبحانۀ شما نیز متفاوت خواهد بود. از ساعت 6:30 تا 11 ، صبحانه های عربی و بین المللی که متفاوت از صبحانۀ سایر میهمانان می باشد، سرو خواهد شد.

هتل فیرمونت دبی
سوئیت های هتل فیرمونت دبی
اتاق های فیرمونت گلد

اولین نوع از اتاقهای Fairmont Hotel Dubai ، اتاق فیر مونت طلایی با یک تخت 2 نفره و با ظرفیت سه نفر می باشد که در طبقه 30 هتل قرار گرفته. منظرۀ آنها، شهر یا استخر هتل می باشد.

دومین نوع، سوئیت جونیور فیر مونت طلایی با یک خواب دارای یک تخت 2 نفره و با ظرفیت سه نفر می باشد که در طبقات 21 تا 32 واقع شده اند. نشیمن، فضایی دنج است که به اتاق خواب منتهی می شود. در این سوئیت ها، مبلمان به روز با فرش هایی زیبا روی کفی سرامیکی قرار گرفته اند و از پنجره های آن، منظرۀ شهر را خواهید دید.

سومین سوئیت، سوئیت یک خواب فیر مونت طلایی، با یک تخت 2 نفره، با ظرفیت چهار نفر است که در در طبقات 17 تا 20 قرار گرفته اند. در این سوئیت ها نیز قسمت نشیمن جدا از اتاق خواب است و منظرۀ پیش رویتان ، نمای شهر خواهد بود.

آخرین اتاقها

نوع چهارم، سوئیت دو خواب فیر مونت طلایی، با یک تخت 2 نفره در هر خواب، و با ظرفیت 4 تا 6 نفر می باشد که در طبقه 20 هتل قرار گرفته است. اتاق نشیمن مبله، دارای میز نهارخوری و امکاناتی لوکس و کامل است و در قسمت نشیمن و اتاقها هر یک، تلویزیون مجزا وجود دارد. از پنجره های این سوئیتها نیز، منظرۀ شهر را خواهید دید.

نوع آخر، سوئیت دلوکس دو خواب فیر مونت طلایی، با یک تخت 2 نفره در هر خواب، با ظرفیت 4 تا 6 نفر می باشد که در طبقه 20 هتل واقع شده است. این سوئیت ها نیز قسمت نشیمن جدا از اتاقهای خواب است و هریک تلویزیون مخصوص خود را دارند. امکاناتشان نیز کامل و به روز و شیک است و منظرۀ آن نیز رو به شهر می باشد.

قوانین و مقررات

پس از مشاهدۀ قیمت هتل فیرمونت دبی ، حتما از امکانات و شرایط هتل، اطلاعات کاملی را بدست آورید تا به درستی تصمیم بگیرید.

طبق قوانین هتل، زمان تحویل اتاقها ، ساعت 15 و زمان تخلیه اتاقها ساعت 12 به وقت محلی می باشد.

میهمانان در این هتل اجازه همراه بردن حیوانات خانگی خود را ندارند .

در این هتل تا سن 18 سال را کودک و بعد از آنرا بزرگسال حساب می کنند. برای میهمانان تا 3 سال، کلیۀ هزینه ها مانند هزینه اقامت ، تخت و یا گهواره، بصورت رایگان خواهد بود. نرخ کودک 3 تا 18 سال متفاوت از بزرگسالان است اما جزو نفرات حساب می شوند و باید برایشان تخت رزرو کرد.

در آخر

آدرس Fairmont Hotel Dubai : دوبی ، خیابان شیخ زائد ، منطقه ورد ترید سنتر ( مرکز تجارت جهانی )

شما مسافران محترم می توانید جهت خرید تور دبی یا برای رزرو هتل فیرمونت دبی ، اطلاع از قیمت هتل فیرمونت دبی ، ویزای دبی ، رزرو هتل های دبی یا سایر تورهای خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل فیرمونت دبی

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل مریان آلانیا
نوشتهٔ بعدی
هتل رامادا بای ویندهام دی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید