هتل فیرمونت پالم دبی

هتل فیرمونت پالم دبی 5*  Fairmont The Palm Hotel Dubai

این مطلب در مورد هتل فیرمونت پالم دبی با نام لاتین fairmont the palm hotel dubai نوشته شده است. همچنین اطلاعاتی در مورد قیمت هتل فیرمونت پالم دبی و مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی آماده شده است. در ضمن می توانید، برای رزرو هتل فیرمونت پالم دبی و یا سایر هتل های دبی ، به سایر قسمت های سایت مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای دیدن جاذبه های گردشگری دبی و جاذبه های گردشگری سایر کشورها به قسمت های دیگر سایت مراجعه کنید.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
محوطه و استخر هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm hotel dubai

Fairmont Group

این هتل ، مانند هتل فیرمونت دبی ، زیرمجموعۀ گروه هلتداری فیرمونت است. این گروه در گوشه و کنار دنیا، البته در شهرهای مهم و گردشگر پذیر ، دارای بیش از هفتاد هتل است. این هتل ها در سطح بالا و با استانداردهای بالا و با کیفیتی بسیار مطلوب، به ارائۀ خدمات به میهمانان خود می پردازند.

هتل فیرمونت پالم دبی و هتل فیرمونت دبی نیز دو هتلی هستند که در دبی ، جزو این مجموعۀ هتلداری هستند. هر دوی این هتل ها ، هتلهای 5 ستاره بوده و از استانداردهای آن طبعیت می کنند. در اکثر کشورها و مخصوصا در آمریکای شمالی ، این گروه فعالیت بیشتری دارد و هتلهای بیشتری با این نام در این منطقه ایجاد شده است.

آنچه باعث شهرت این مجموعه شده است و البته آنچه که در معرفی خود بیان میدارند این است که این گروه در شهرهای نوپا هتل های خود را تاسیس می کنند. افتخار این مجموعه این است که شهرهای نوپا ، گرد این هتل پا گرفته اند و حیات خود را آغاز کرده اند و در نهایت به پیشرفت رسیده اند.

نکتۀ دیگر اینکه، اگر در مناطقی که هتل های این مجموعه فعالیت دارند، قصد اقامت داشته باشید، اگر بخواهید در جایی اقامت داشته باشید که در مرکز فرهنگ و آداب و رسوم آن شهر باشید، و یا اینکه بخواهید در محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهر، لحظات آرام و ساکتی را بگذرانید، قطعا از میان هتل های این مجموعه، موردی برای شما وجود دارد.

فلسفۀ این مجموعه

فلسفۀ کاری این مجموعه اینگونه بیان می شود. مجموعۀ فیرمونت اینگونه تعریف می شود. ارزش بالایی که به ماندگارترین خاطراتتان اضافه خواهیم کرد. تمام تلاششان این است که، برای شما تجربه ای فراموش نشدنی ایجاد نمایند. از قبل از سفر، آن زمان که تصمیم می گیرید و خود را در محیطی رؤیایی می بیند. تا زمانیکه به هتل می روید و در کنارتان قرار می گیرند. تا زمان بدرقه و بازگشت به خانه. تمام خاطراتی را که با خود به خانه خواهید برد. حتما تجربه ای با ارزش و فراموش نشدنی خواهد بود.

آنها می گویند، آنچه که از تجربۀ یک قرن فعالیت بدست آورده ایم، رسم میهمان نوازی است. این رسم، شخصیتی شده که ما را معرفی می کند. تمام تلاش ما این است که در طول اقامت، شما بهترین لذت را تجربه کنید. و این میهمان نوازی باید به شکلی هوشمندانه اجرا شود.

در میهمان نوازی هوشمندانه، توجه ما به جزئیات است، جزئیاتی از احساسات و سلیقۀ شخصی هر میهمان که بطور مجزا مورد توجه قرار گیرد. و در آخر، تمام تلاش ما این است که، تک تک لحظه های سفرتان را به خاطراتی با ارزش برایتان تبدیل کنیم.

از مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی ، وجود این پشتوانۀ قوی است که باعث وجود استاندارهای بالایی در میهمان نوازی شده است.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
محوطه هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm hotel dubai

مکان هتل در پالم جمیرا

شهر دبی از مناطق زیادی تشکیل شده است و هر منطقه، شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد. اما این هتل در منطقۀ پالم جمیرا واقع شده است. در ساحل خلیج فارس در شهر دبی، چندین جزیرۀ مصنوعی ساخته شده است. سه تای این جزایر به شکل نخل می باشند که به آنها پالم گفته می شود.

مهمترین این نخلها، نخل جمیرا یا پالم جمیرا است. چند هتل که بهترین معروفترن هتل های دبی هستند، در این جزیرۀ مصنوعی ساخته شده اند. یکی از ویژگی ها و مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی ، قرار گرفتن در پالم جمیرا است.

از هتل های پالم جمیرا، علاوه بر این هتل، می توان به هتل جمیرا زئبیل سرای ، هتل ریکسوس پالم ، هتل رویال سنترال پالم ، هتل سوفیتل پالم ، هتل آتلانتیس ، هتل کمپینسکی پالم و چند هتل دیگر اشاره کرد.

حال اگر قصد خرید تور دبی را دارید، و می خواهید علاوه بر اینکه در هتلی مجلل اقامت دارید، بهای مناسبی را نیز پرداخت نمائید. و از طرف دیگر می خواهید اقامت در پالم جمیرا را تجربه کنید و به ساحل جمیرا دسترسی آسان و سریعی داشته باشید، این هتل جزو مناسبترین گزینه های شماست. پس مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات کافی بدست آورید.

در عین حال، علاوه بر تمام مزایای گفته شده، از این هتل، دسترسی آسانی به خیابان جی بی آر یا همان جمیرا بیچ رود خواهید داشت. قدم زدن در این خیابان سنگ فرش شده، عبور خودروهای لوکس و گران قیمت و شور و نشاط این خیابان در شبهای دبی، حتما شما را به وجد خواهد آورد.

دسترسی به مارینا

علاوه بر موارد مذکور و دسترسی هتل به پالم جمیرا و جذابیت هایی که در آن برای شما وجود خواهد داشت، با اقامت هتل فیرمونت پالم دبی ، شما در نزدیکی منطقۀ مارینای دبی قرار خواهید گرفت.

این منطقه، خلیجی است مصنوعی، که بعنوان لنگرگاه قایقهای تفریحی و توریستی و قایقهای تندرو و جت اسکی ها، استفاده می شود. علاوه بر این لنگرگاه زیبا ، دور تا دور آنرا، ساختمانهای بلند و برجهای زیبا فرا گرفته است.

این ساختمانها ممکن است کاربری تجاری یا مسکونی داشته باشند. هتل یا دفتر کار باشند. رستوران یا کافه. بله دیدن این منطقه از شهر دبی ، برای مسافران و گردشگرانی که به این شهر مدرن سفر می کنند، حتما یکی از برنامه های جالب سفرشان خواهد بود.

باید بدانید که برخی از ساختمانهای این منطقه، جزو بلندترین ساختمانها در سرتاسر جهان می باشند.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
رستوران هتل فیرمونت پالم دبی

اطلاعات هتل

اولین موضوع در مورد امکانات هتل فیرمونت پالم دبی این است که، این هتل دارای ساحل اختصاصی است. پس میهمانان آن می توانند، در فضایی خصوصی از ساحل به شنا و تفریح و آفتاب گرفتن بپردازند.

سایر امکانات تفریحی آن نیز شامل 4 استخر روباز ، 10 رستوران ، یک بار و یک مینی بار می باشد که همگی در طی اقامتتان آماده پذیرایی از شما خواهند بود. رستورانهای این هتل، انواع فضاهای عالی را برای سلیقه های مختلف در بر می گیرند. ضمن اینکه منوی آنها، طیف وسیعی از غذاهای مختلف را از سرتاسر جهان، با بهترین کیفیت برای شما فراهم خواهند کرد.

دربارۀ تنوع غذایی آنها باید گفت که، از مزه های عربی گرفته تا غذاهای اروپایی و حتی طعم ها آمریکای جنوبی، همه و همه در منوی متنوع رستورانهای این هتل، آماده سرو شدن هستند. حتما امتحان کنید، زیرا مطمئنم که ذائقۀ شما به چالش کشیده خواهد شد. این جزو اصلی ترین مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی می باشد.

در این هتل، تعداد 391 انواع اتاق و سوئیت وجود دارد که همگی دارای بالکن اختصاص هستند. نمایی که از پنجره ها و بالکن اتاق یا سوئیت خود خواهید دید، منظره ای از شهر دبی، مارینا و ساحل خلیج فارس و یا نخل جمیرا است.

فضای هتل

زمانیکه تصمیم به رزرو هتل فیرمونت پالم دبی می گیرید، بایستی قبل از ورود به هتل، یکسری اطلاعات را بدست آورید و از قیمت هتل فیرمونت پالم دبی و مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی آگاهی یابید. این اطلاعات کمک می کند تا در زمان ورود به هتل شگفت زده نشوید.

مثلا در مورد اتاقها و وسایل آنها که بسیار لوکس و به روز است. یا اطلاعاتی مانند تعداد رستورانها و استخرها. یا حتی ساختمان هتل و فضای عمومی این هتل. در مورد فضای عمومی بهتر است بدانید که در این هتل،  فضای عمومی حدود 3 هزار مترمربع فضای عمومی به عناوین مختلف در دسترس شما خواهد بود.

فضایی که شامل استخرها، رستورانها ، سالنهای کنفرانس و جلسات و سمینارها، سالن عروسی و جشن و قسمتهای ورزشی و تفریحی هتل. تمام این فضا به تفریح و استراحت و لذت شما اختصاص داده شده است.

و در کنار آن، ساحل اختصاصی، بهمراه امکانات و وسایل ورزشهای آبی، در اختیار شماست تا اقامت خاطره انگیزی را برایتان رقم بزند. ضمن تمام موارد گفته شده، برای راحتی شما، سرویسهای رایگان برای رفتن و برگشتن، به نقاط مختلف شهر دبی، مهیا شده است.

امکانات

یکی از مشخصات هتل فیرمونت پالم دبی ، وجود امکانات زیادی است که برای میهمانان خود آماده کرده است. این امکانات شامل ساحل اختصاصی، ده رستوران، بار، مینی بار، کافی شاپ، چهار استخر روباز، باشگاه بدنسازی و کلاسهای ویژه، محوطه یوگا و کلاسهای یوگا، اتاق ماساژ با ماساژور حرفه ای و آبگرم و اسپا می باشد.

صندلی های راحتی و چترهای آفتابگیر در کنار ساحل و استخر، وجود حوله های تمیز در کنار ساحل و استخر، سوای خشک و بخار، جکوزی، حمام ترکی و بخار، بار کنار استخر، استخر بچه ها، وسایل بازی استخر و امکانات، تجهیزات و وسایل ورزشهای آبی از دیگر امکانات هتل فیرموت پالم دبی هستند.

از امکانات دیگری مانند، باغ، تراس، مبلمان بیرونی، کلوپ بازی برای بچه ها، دوچرخه بصورت رایگان، اجاره موتورسیکلت، زمین مخصوص بازی، فضای بازی بیرونی مخصوص کودکان، غذاهای مخصوص کودکان، کانالهای تلویزیون برای کودکان و سرویس نگهداری و پرستاری و خدمات ویژۀ آنان و آموزش گلف ( در بیرون از هتل ) بعنوان امکانات این هتل می توان نام برد.

امکاناتی همچون اینترنت بی سیم رایگان در تمام قسمت های عمومی و اتاقها، پارکینگ رایگان، میز ارائۀ گشتهای شهری و بلیط ها و ورودیه ها، کلاس آشپزی، اجرای مراسمات شاد و زنده و سالن آرایش نیز در این هتل وجود دارد. همچنین پذیرش 24 ساعته، خانه داری هر روزه، اتاقهای سیگار ممنوع و خدمات و امکانات خاص معلولین وجود دارد.

در این هتل امکان سرو صبحانه در اتاق وجود دارد و انواع نوشیدنی سرد و گرم، انواع کیک و انواع میان وعده نیز سرو می شود. در هتل دستگاه خودپرداز، صرافی، کفاشی، خشکشویی، فکس و کپی، مرکز تجاری، فروشگاه، سیستمهای تهویه مطبوع، گاوصندوق و امکانات برگزاری جلسه و سمینار نیز در اختیار شماست.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
سوئیت های هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm hotel dubai
 انواع اتاقها

در این هتل، اتاقها ، سوئیتها و اقامتگاههای گوناگونی وجود دارد که قیمت هتل فیرمونت پالم دبی ، برای هریک از آنان، بسته به نوع و ظرفیت متفاوت می باشد. این اتاقها به چهار دستۀ کلی تقسیم می شوند که هرکدام شامل چندین اتاق و سوئیت هستند.

1- اتاقهای میهمان. 2- سوئیتها و اتاقهای خاص. 3- اتاق و سوئیت با خدمات فیرمونت گلد. 4- خانه ها.

باید بدانید که تمام اتاقهای این هتل دارای بالکن اختصاصی هستند و هرکدام از این چهار نوع، ممکن است دارای چندین نوع اتاق و سوئیت و اقامتگاه باشند که هرکدام بطور مجزا توضیح داده خواهند شد.

اتاقهای میهمان guest rooms

اتاقهای میهمان از سه نوع مختلف اتاق تشکیل شده است. شاید ارزانترین قیمت هتل فیرمونت پالم دبی را بتوان در این اتاقها مشاهده کرد.

A- اتاقهای فیرمونت با متراژ 48 تا 52 متر مربع و با یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره هستند. منظرۀ بیرونی آنها پالم جمیرا است و ظرفیتشان با توجه به اندازه و نوع تختها، 2 تا 4 نفر می باشد. این اتاقها در دو نوع سیگار ممنوع و سیگار آزاد است و بصورت مرتبط با اتاق کناری نیز قابل رزرو می باشد.

B- اتاقهای فیرمونت ویو با متراژی حدود 48 تا 52 متر مربع و با یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره می باشند. تفاوت این اتاق با اتاق فیرمونت در طراحی اتاق به سبک عربی است و البته منظرۀ بیرونی آن که باغهای پالم جمیرا و خلیج فارس است. این اتاقها نیز قابلیت رزرو بصورت مرتبط را دارند.

C- اتاقهای فیرمونت دلوکس دارای متراژی بین 48 تا 52 متر مربع و با یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره هستند. ظرفیتشان 2 تا 4 نفر بوده و نماهای متفاوتی از ساحل مارینا، پالم جمیرا، خلیج فارس یا استخرهای هتل دارند. طراحی آنها به سبک عربی است و می تواند سیگار آزاد یا سیگار ممنوع رزرو شود.

تمامی این نوع از اتاقها با مبلمانی شیک و به روز ، تمیز و زیبا مجهز شده اند و تمام امکانات لازم و ضروری را بهمراه تلویزیون و میز کار و صندلی را دارا می باشند.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
سوئیت های هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm hotel dubai
سوئیت ها

در زمان رزرو هتل فیرمونت پالم دبی ، عدۀ بسیاری این نوع از سوئیتها را انتخاب می کنند. دلیل این انتخاب خاص بودن آنهاست. این نوع شامل 5 نوع سوئیت است.

A- اولین نوع آنها، سوئیت یک خواب (one bedroom suite) است. مساحت آن 139 متر و ظرفیتشان دو نفر می باشد که تا 4 نفر می توان آنرا افزایش داد. اتاق خواب دارای یک تخت 2 نفره و جدا از اتاق نشیمن می باشد. از این سوئیتها منظره ای از ساحل مارینا یا خلیج فارس و یا باغهای هتل و پالم جمیرا دیده می شود. این سوئیتها نیز قابلیت رزرو بصورت مرتبط با اتاق کناری را دارند.

B- دومین نوع آنها، سوئیت کرنر یک خوابه (corner one bedroom suite) است. مساحتشان 201 متر و ظرفیتشان 2 تا 4 نفر است. اتاق خواب بصورت مجزا از اتاق نشیمن و دارای یک تخت 2 نفره می باشد. این نوع سوئیتها، در فضاهایی خاص از گوشه های هتل قرار گرفته اند و دارای تراسی بزرگ و منظره ای باز از خلیج فارس، ساحل مارینا، باغهای هتل و پالم جمیرا هستند. این سوئیتها در خود علاوه بر کاناپه های راحت و میزکار، میزنهار خوری نیز دارند. ضمن اینکه در زمان رزرو هتل فیرمونت پالم دبی ، می توانید آنها را بصورت مرتبط با اتاقهای فیرمونت ویو با یک تخت 2 نفره رزرو نمائید.

البته باید بدانیدکه قیمت هتل فیرمونت پالم دبی ، بسته به اینکه کدامیک از این سوئیتها را انتخاب نمائید متفاوت خواهد بود.

سایر سوئیت ها

C- سومین نوع سوئیتها، سوئیت اتاق خواب دلوکس (deluxe bedroom suite) است. این سوئیت ها مساحتی در حدود 178 متر دارند و ظرفیتشان 2 تا 4 نفر است. اتاق خواب که از اتاق نشیمن جدا شده است، دارای یک تخت 2 نفره است و در اتاق نشیمن، میزکار و میز نهارخوری قرار دارد. در ضمن امکان رزرو این سوئیت ها بصورت مرتبط با اتاقهای فیرمونت دلوکس وجود دارد.

این سوئیت ها چند ویژگی دارند. اول اینکه با توجه به اینکه در طبقات بالاتر هتل قرار گرفته اند، و از بالکن بزرگی نیز برخوردار هستند، منظرۀ بهتری از ساحل مارینا یا خلیج فارس را مشاهده خواهید کرد. از طرف دیگر، در آنها یخچال و مایکروفر نیز برای راحتی شما قرار داده شده است.

D- چهارمین نوع آنها سوئیت های سیگنیچر (Signature Suite) هستند. مساحت آنها 103 متر و ظرفیتشان 2 تا 4 نفر است. اتاق خواب دارای یک تخت 2 نفره است و از اتاق نشیمن مجزا شده است. سرویسهای بهداشتی میهمان نیز جداست و دارای یک تراس اختصاصی ، بزرگ و مبله با نمایی از ساحل مارینا، باغهای هتل و یا خلیج فارس است. این سوئیت ها را نیز می توان بصورت مرتبط با اتاقهای کناری رزرو نمود.

E- پنجمین و آخرین نوع این سوئیتها، سوئیت پرزیدنتال (presidential suite) می باشد. مساحت آن 390 متر مربع و ظرفیتش بین 2 تا 4 نفر است. اتاق خواب و اتاق نشیمن مجزا هستند و در اتاق خواب یک تخت 2 نفره قرار دارد. اتاق نشیمن نیز علاوه مبلمان و میزکار و میز قهوه، دارای سرویسهای بهداشتی ویژۀ میهمان است. بالکن بزرگ این سوئیت ها نیز نمایی وسیع از ساحل مارینا را دارد.

امکان رزرو این سوئیتها را بصورت مرتبط با اتاقهای کنارشان خواهید داشت.

هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm dubai
اتاقهای هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm hotel dubai
فیرمونت طلایی fairmont gold

سومین دسته از اتاقها، سوئیت ها یا اقامتگاههایی که معرفی خواهم کرد، فیرمونت طلایی است. در مورد اصطلاح fairmont gold باید بدانید که، جدا از اینکه اتاقهایی که در ادامۀ نامشان این اصطلاح وجود دارد، تفاوتهایی با اتاقهای مشابه خود دارند، خدماتی نیز بیش از خدمات عادی هتل در مورد این اتاقها وجود خواهد داشت.پ

در اصل شاید بتوان گفت خدمات فیرمونت طلایی بیشتر به نوع رزرو ، یا بهتر بگوییم رزرو خدمات طلایی هتل فیرمونت پالم بستگی دارد. پس از رزرو هتل فیرمونت دبی و درخواست خدمات طلایی، شما خدماتی بیش از خدمات عادی هتل دریافت خواهید کرد.

این نوع اتاقها شامل 5 نوع مختلف اتاق یا سوئیت است که در ادامه به شرح هریک از آنها خواهم پرداخت. اما در ابتدا باید در مورد خدمات فیرمونت گلد توضیحاتی بدهم.

شما در مشاهدۀ قیمت هتل فیرمونت پالم دبی ، در بین اتاقهای معمولی و همان اتاقها با خدمات طلایی ، اختلاف قیمت را مشاهده خواهید نمود.

خدمات فیرمونت طلایی چیست؟

این خدمات از زمان ورود میهمانان شروع شده و تا آخرین لحظۀ خروج از هتل ادامه دارد. در زمان ورود، پذیرش اختصاصی خواهید داشت. در این پذیرش، علاوه بر پذیرایی از شما، برنامه های غذایی، سفارش غذاهای خاص در وعده های مختلف، هماهنگی برنامۀ استفاده از خدمات و امکانات مختلف هتل و برنامۀ ایاب و ذهاب شما با لیموزین، طبق درخواست و سفارش شما هماهنگ می شود.

در هنگام ورود به سالن پذیرش مخصوص خدمات طلایی برده می شوید. در این سالن نمایی زیبا و جذاب از خلیج فارس را خواهید داشت. سپس برنامۀ صبحانه شما بین ساعات 6 تا 11 صبح با صبحانه هایی با مزه های عربی و اروپایی هماهنگ می شود. میان وعده ها و نوشیدنی های سرد و گرم نیز، در محیطی خاص خدمات طلایی، در بین ساعات 17 تا 19 انجام می پذیرد. fairmont the palm hotel dubai

فقط به یاد داشته باشید که در سالن عصرانه، نمی توانید با لباس ساحل یا شلوار کوتاه حضور پیدا کنید. حتما بایستی با لباس اسپرت یا رسمی به آنجا بروید. با رزرو این خدمات، شرایطی فراهم خواهد آمد که از تمام لحظات حضورتان در هتل استفاده نمائید.

اتاقهای فیرمونت گلد

A- اتاق فیرمونت گلد (Fairmont gold room) با مساحتی بین 48 تا 52 متر و با یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره می باشد. ظرفیت این اتاقها تا 3 نفر می باشد و دارای یک بالکن بزرگ با منظره ای از پالم جمیرا می باشد. این اتاقها نیز قابلیت رزرو بصورت مرتبط را دارند.

B- اتاق فیرمونت ویو طلایی (Fairmont gold view room) با مساحتی حدود 48 تا 52 متر و با یک تخت 2 نفره یا 2 تخت تکنفره است. ظرفیتشان تا 3 نفر می باشد و از باکلن آنها، خلیج فارس و ساحل دیده می شود.

سوئیت های طلایی

C- سوئیت طلایی فیرمونت (Fairmont gold suite) با مساحت 139 متر و با یک تخت 2 نفره و با ظرفیت 2 تا 3 نفر می باشد.  اتاق خواب از اتاق نشیمن جداست و امکاناتشان کامل است. از بالکن بزرگ این سوئیت ها، منظرۀ استخرهای هتل، ساحل و خلیج فارس و یا ساحل مارینا دیده می شود.

D- سوئیت طلایی کرنر فیرمونت (Fairmont gold corner suite) با مساحت 201 متر و با یک تخت 2 نفره و با ظرفیتی بین 2 تا 4 نفر می باشد. اتاق خواب و اتاق نشیمن جدا بهمراه مبلمان و وسایل کامل از امکانات این سوئیتهاست. از بالکن این سوئیت منظره ای از خلیج فارس، ساحل مارینا، پالم جمیرا یا باغهای هتل را خواهید دید. امکانات رزور این سوئیت، بصورت مرتبط با اتاق فیرمونت ویو وجود دارد.

E- آخرین نوع آنها سوئیت دلوکس طلایی فیرمونت (Fairmont gold deluxe suite) است. مساحتی حدود 178 متر دارد و ظرفیتی تا 3 نفر را دارا می باشد. اتاق خواب و نشیمن جدا هستند و یک آشپزخانه با یخچال و مایکروفر در اختیار شماست. از آنجایی که در طبقات بالا قرار گرفته است و دارای بالکنی بزرگ است، نمایی وسیع از خلیج فارس یا ساحل مارینا را خواهید داشت.

در زمان رزرو باید بدانید که قیمت هتل فیرمونت پالم دبی ، بسته به نوع اتاق و امکانات متفاوت خواهد بود.

اقامتگاهها residence

اقامتگاههای هتل نیز سه نوع مختلف هستند که بایستی در زمان رزرو هتل فیرمونت پالم دبی به نوع اتاق ،سوئیت یا اقامتگاهی که می خواهید رزرو نمائید دقت کنید. البته تعداد نفرات و بودجه شما در این مورد بسیار موثر است.

A- اولین نوع آپارتمان تک خواب (One Bedroom Apartment) است. مساحتش 130 تا 145 متر بوده و در اتاق خواب یک تخت 2 نفره قرار دارد و ظرفیتشان 2 تا 4 نفر است. اتاق نشیمن دارای مبلمان کامل و راحت و میز نهارخوری 6 نفره می باشد. از بالکن و پنجره های بلند آن می توان خلیج فارس یا ساحل مارینا را دید. امکانات کامل، 2 سری سرویس بهداشتی و تلویزیون، بهمراه میزکار در فضایی مخصوص در اختیار شما خواهد بود.

B- خانه 2 خواب با نمای شهر (Two Bedroom Home – City View) که مساحتی بین 180 تا 205 متر دارد. در هر اتاق یک تخت 2 نفره قرار دارد و ظرفیتش 4 تا 6 نفر می باشد. علاوه بر مبلمان و میزکار و میز نهارخوری دو تلویزیون و دو سرویس بهداشتی مجزا، آشپزخانه ای مجهز با تمام امکانات در اختیار شماست. بالکن بزرگ آن نیز منظرۀ شهر و برج خلیفه را دارد.

C- خانه 2 خواب با نمای ساحل مارینا (Two Bedroom Home Marina View) که مساحتی بین 200 تا 220 متر دارد. دارای 2 اتاق خواب است که هر یک یک تخت 2 نفره دارند. ظرفیتی بین 4 تا 6 نفر دارد و از بالکن بزرگ آن، نمای از خلیج فارس یا ساحل مارینا را خواید دید. تمام امکانات و تجهیزات در این آپارتمانها آماده است و آشپزخانۀ مجهز آن نیز در اختیار شماست.

قوانین و مقررات

طبق قوانین هتل زمان تحویل اتاقها ساعت 15 و زمان تخلیه، ساعت 12 به وقت محلی می باشد. تا 17 سالگی کودک و بالای آن بزرگسال محسوب می شود. برای کودکان تا سن 3 سالگی گهواره رایگان است. هر نوع تخت اضافه و برای هر سنی با هزینه خواهد بود.

از دیگر مشخصات هتل فیرموت پالم دبی این است که، اگر کودکی بالای 4 سال سن داشته باشد، حتما باید تخت اضافه رزرو نماید. نرخ تخت اضافه بزرگسالان و کودکان متفاوت می باشد. میهمانان اجازه ندارند حیوانات خانگی خود را همراه ببرند.

آدرس fairmont the palm hotel dubai : دبی ، پالم جمیرا

شما مسافران محترم می توانید برای رزرو هتل فیرمونت پالم دبی یا رزرو هتل دبی و یا خرید تور دبی یا بلیط دبی و یا اطلاع از قیمت هتل فیرمونت پالم دبی و یا سایر تورهای خارجی با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
هتل فیرمونت پالم دبی fairmont the palm dubai
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی
fairmont the palm dubai هتل فیرمونت پالم دبی

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل رویال شیراز
نوشتهٔ بعدی
هتل برج سفید تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید