ویزا کانادا

ویزا کانادا

در این صفحه اطلاعات کاملی در مورد ویزا کانادا ، انواع ویزا کانادا ، وقت سفارت کانادا ، مدارک ویزا کانادا ، قیمت ویزا کانادا ، پیکاپ پاسپورت کانادا ، وسایر اطلاعات مربوط به آن، همچون هزینه ویزا کانادا ، مراحل اخذ ویزا کانادا ، انگشت نگاری ویزا کانادا ، آدرس دفاتر VFS جهت انگشت نگاری ویزا کانادا و هر آنچه بخواهید در مورد دریافت ویزا کانادا بدانید را، به همراه قیمت ها در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در سایر صفحات مرتبط، در مورد هر نوع ویزا ، تورهای مسافرتی ، هتل ها و جاذبه های گردشگری نیز اطلاعات کاملی برایتان آماده کرده ایم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

ویزا کانادا

در این مطلب می خواهیم در مورد انواع ویزا کانادا ، قیمت ویزا کانادا ، مدارک، وقت سفارت و اصطلاحاتی که در این زمینه وجود دارد، مانند، پیکاپ پاسپورت کانادا ، فرم سفارت کانادا و انگشت نگاری با شما صحبت کنیم.

در این صفحه و در قسمت های مختلف آن، شرایط اخذ ویزا و مدارک مورد نیاز، هزینه ها و شرایط کلی آن و هر آنچه که باید در این موارد بدانید را، برایتان آماده کرده ایم. شما می توانید این مطلب را کامل بخوانید و به قسمت های مختلف این صفحه بروید و اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید.

ضمن اینکه می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در تماس باشید تا اطلاعات کامل و به روز در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند. پس با ما همراه باشید. ابتدا باید انواع ویزا که کشور کانادا در سفارتخانه ها و کنسولگری هایش در اقصی نقاط دنیا صادر می کند را معرفی کنیم.

انواع ویزا

در این بخش از مطلب، می خواهیم انواع ویزایی که کشور کانادا صادر می کند را، به شما معرفی کنیم.

انواع ویزا کانادا شامل ویزا توریستی ، ویزا دانشجویی ، ویزا کار کانادا ، ویزا والدین، ویزا سرمایه گذاری، ویزا کارآفرین، ویزا متخصصان مشاغل، ویزا تکفل ، ویزا پرستار خانواده و ویزا تجارت خلاقانه هستند.

ابتدا و قبل از هر اقدامی، باید قصد خود را از سفر به کانادا مشخص کنید و سپس با توجه به مدارک مورد نیاز هریک از انواع ویزا و همچنین شرایط شخصی و مدارکی که دارید، انتخاب کنید که، واجد شرایط دریافت کدامیک از انواع ویزا هستید.

همکاران ما می توانند، در انتخاب نوع ویزا، بررسی مدارکتان و ترجمه و آماده سازی آنها و همچنین پر کردن فرمهای مربوطه و گرفتن وقت سفارت و انجام مراحل انگشت نگاری و سایر اقدامات لازم، هم در کنار شما باشند و هم راهنمای شما.

ویزا کانادا
ویزا کانادا و اخذ ویزا کانادا

ویزا توریستی کانادا

این بخش از توضیحات در مورد ویزای توریستی است. این ویزا، ویزایی است که برای اشخصاصی صادر می شود که قصدشان از سفر به کانادا، تفریح و سیاحت است. در حال حاضر، کشور کانادا، ویزای توریستی خود را اغلب به صورت بلند مدت پنج ساله صادر می کند.

اصطلاحا به این ویزا، ویزا مولتی کانادا می گویند. به این مفهوم که شما می توانید با این ویزا، تا زمانیکه از اعتبار تاریخی برخوردار است، چندین بار وارد خاک کانادا شوید. طبق قوانین، می توانید در هر بار وردتان، تا شش ماه در کانادا بمانید.

پس از اتمام این شش ماه، باید حتی برای مدت کوتاهی، از خاک این کشور خارج شده و سپس مجددا می توانید، به کانادا باز گردید و شش ماه بعدی سفر خود را سپری کنید. برای خروج، حتما لازم نیست به ایران بازگردید و یا مدت طولانی از خروج شما گذشته باشد. شما می توانید به یکی از کشورهایی که با همان ویزا اجازه ورود دارید بروید، یا ویزای یکی از کشورهای اطراف را بگیرید و به آنجا بروید.

ضمن اینکه در مواردی و طبق قوانینی موردی و خاص، امکان تمدید مدت شش ماه وجود دارد که البته این مورد را در مورد ویزا کانادا و یا هر ویزای دیگری به شما پیشنهاد نمی کنیم. اما مثلا در زمان شیوع بیماری کرونا، در مواردی این مدت، تمدید می شد.

مدارک ویزای توریستی

اقسام مختلف ویزا و مراحل صدور ویزا کانادا ، در کشورهای مختلف و البته در کانادا، نیازمند ارائه مدارکی است که طبق قوانین کشورهای مختلف و البته بسته به نوع ویزایی که درخواست می دهید، متفاوت است. برای اخذ ویزا کانادا نیز، نیازمند ارائه مدارکی هستید که در اینجا، اجمالا آنها را نام می برم.

طبق قوانین کشور کانادا، سفارتخانه ها و کنسولگری های این کشور، برای ویزا توریستی، مدارکی را از شما درخواست می کنند که شما باید آن مدارک را تهیه کنید و پس از ترجمه، به سفارت ارائه نمایید.

چیزی که مهم است در این مورد، این است که، پس از بسته شدن سفارت کانادا در تهران، مدراک در کشوری ثالث و در سفارت کانادا در آن کشور بررسی خواهند شد. مردم ایران، اکثرا کشور ترکیه را برای ارائه مدارک خود و انجام فرایند انگشت نگاری ویزا انتخاب می کنند.

اما این مدارک عبارتند از همان سه مدرک معروف مالی، ملکی و شغلی. مدارک مالی شامل پرینت حساب شما به زبان انگلیسی با مهر بانک و نامه تمکل مالی شما می باشد. مدارک ملکی شما، شامل سند ملکی است که به نام شخص درخواست دهنده یا همسر و فرزندان او می باشد. و مدارک شغلی شامل نامه اشتغال بکار و فیش حقوقی و پرینت بیمه تامین اجتماعی می باشد.

نکته حائز اهمیت در دریافت ویزا کانادا ، ارائه سابقه سفر شماست. این مورد در پاسپورت شما و همچنین پاسپورتهای منقضی شده شما قابل ارائه می باشد. هرچه این سابقه بیشتر باشد بهتر است. همچنین سفر به اروپا با ویزا شنگن بسیار مهم است که شانس شما را در موفقیتتان بالا خواهد برد.

دریافت ویزا کانادا
اخذ ویزا کانادا
وقت سفارت

هر مسافری، برای اینکه بتواند وارد خاک کانادا شود، باید از قبل، ویزای خود را تهیه نماید. برای اینکار، ابتدا باید مدارک خود را کامل کرده و سپس وقت سفارت را، با آپلود کردن مدراک روی سایت سفارت، دریافت نماید.

این وقت سفارت، همان وقت انگشت نگاری یا وقت مصاحبه نیز نامیده می شود. پس در این مورد دقت داشته باشید که، ابتدا از آماده بودن مدارکتان و تهیه و ترجمه تمام آنها، اطمینان حاصل کنید، سپس، کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید که عموما به کشور ترکیه سفر می کنند.

سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که برای سفر، چه از لحاظ عدم حضورتان در محل کارتان و چه از لحاظ در دسترس بود پرواز و هتل و کشور مقصد، مشکلی نداشته باشید. اینها مواردی هستند که می توانند، باعث عدم حضور یا حضور با استرس و عدم آمادگی شما در سفارت باشند.

ایمیل معتبر و در دسترسی داشته باشید، زیرا تمام کارها از طریق آن انجام می شود و حتما به تاریخها و تطابق آنها با تاریخهای شمسی دقت کنید. شما وقت و هزینه صرف دریافت ویزا کانادا خواهید کرد، بنابراین، باید دقت داشته باشید تا آنها را به هدر ندهید.

سایر ویزاها

همانگونه که قبلا هم در توضیحات ذکر کردم، کشور کانادا انواع مختلفی از ویزا را با شرایط و ضوابط و قوانین و مدارک مختلفی را، بسته به قصد سفر شما، صادر می نماید که باید از قبل، هدفتان را از سفر تعیین کنید و طبق آن، قوانین را بدانید و بر مبنای آنها، مدارک مورد نیاز را تهیه نمایید.

باید بدانید که هرکدام از انواع ویزا، شرایط خاص خودش را دارد. حتی ممکن است ویزای یکسانی را درخواست کنید اما، فرایندی متفاوتی را در اخذ آن سپری کنید. مثلا ممکن است شخصی ویزای همراه دریافت نماید.

یکی از طریق همراه فرزند خود در دوران تحصیل، یکی بعنوان همراه والدین خود در دریافت ویزا مخصوص متخصصین. پس ابتدا شرایط را به درستی بسنجید، سپس قوانین را به درستی مطالعه کنید و بر مبنای آن، اقدام کنید. ضمن اینکه ما در تمام مراحل، راهنما و پشتیبان شما خواهیم بود.

فرم سفارت

طبق قوانینی که کانادا دارد، شما نوع ویزای خود را همانگونه که توضیح دادم، انتخاب می کنید. در زمانی که بخواهید که مدارک را برای تعیین وقت انگشت نگاری، روی سایت آپلود کنید، فرمی نیز وجود دارد که باید، آنرا پر کنید که این فرم، در جزئیاتی، بسته به نوع ویزایی که درخواست می دهید، متفاوت است.

اما در هر صورت، در زمان آپلود کردن مدارکتان، باید آنرا پر کنید. بهترین کار این است که، از قبل این فرم را که به زبان انگلیسی است، تهیه کنید و یکبار به دقت برای هر نفر از مسافران پر کنید تا در زمان پر کردن فرم روی سایت، به مشکل بر نخورید.

اگر هم سختتان بود که به زبان انگلیسی آنرا پر کنید، ترجمه شده ی تمام فرم ها وجود دارد که می توانید آنرا تهیه کرده و پر کنید. در زمان آپلود مدارک نیز از کسی که به زبان انگلیسی مسلط است، بخواهید که در کنار شما باشد و کمکتان کند.

البته بهتر است کسی این کار را انجام دهد که قبلا تجربه پر کردن فرم و آپلود مدارک را داشته باشد تا مراحل انجام کارتان در اخذ ویزا کانادا با مشکل مواجه نشوید.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کوش آداسی تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور ترکیه بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست