تورهای اروپا

در این قسمت در مورد تورهای اروپا و مدارک تورهای اروپا توضیحات کاملی وجود دارد. ضمن اینکه در مورد شرایط رزرو تورهای اروپا مطالب مفیدی ارائه شده است.شما می توانید قیمت تورهای اروپا را ببینید و برای خرید آنها یا تورهای ارزان اروپا ، از طریق ما اقدام کنید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه در مورد سایر تورهای خارجی اطلاعات سایر تورها نیز موجود است. همچنین می توانید در صفحۀ ویزا ، در مورد انواع ویزا و شرایط اخذ آنها و مدارکشان، اطلاعاتتان را کامل کنید.

و اینکه هر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تورهای اروپا

پاریس
699€دو تخته
 • فرانسه
 • 4 شب و 5 روز
 • + نرخ پرواز
زوریخ
799€دو تخته
 • سوئیس
 • 4 شب و 5 روز
 • + نرخ پرواز
فرانسه
1290€12.990.000T
 • 7 شب پاریس
 • رنسانس4*
 • پرواز ایران ایر
سوئیس
990€14.990.000T
 • 5شب زوریخ
 • هتل4*
 • پرواز ترکیش
اسپانیا
2190€14.990.000T
 • 4شب جزایر قناری
 • 4شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
اسپانیا
1190€13.990.000T
 • 7شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
انگلستان
2090€15.990.000T
 • 7شب لندن
 • هتل 4*
 • پرواز ایران ایر
اسپانیا
1490€13.900.000T
 • 3شب مادرید
 • 4شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
فرانسه-سوئیس
1690€14.990.000T
 • 4شب پاریس
 • 4شب زوریخ
 • با قطار سریع السیر
 • پرواز ترکیش
فرانسه-اسپانیا
1990€+ نرخ پرواز
 • 4شب پاریس
 • 4شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش

خدمات تورها:

بلیط رفت و برگشت با پروازهای بین المللی، اقامت در هتل های 4 یا 5 ستاره طبق پکیج به همراه صبحانه، ویزا، بیمه مسافرتی، گشتهای شهری و روزانه طبق برنامۀ سفر، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری.

ارائۀ ضمانتنامۀ برگشت از سفر، الزامی است و مبلغ آن، پس از بررسی مدارک و تعداد نفرات تعیین خواهد شد که بصورت ضمانتنامۀ بانکی اخذ خواهد شد. تمام مدارک مسافران، تا زمان بازگشت از سفر، نزد آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی، امانت باقی خواهد ماند.

تمام هزینه های تست های PCR در رفت و برگشت، هزینه های سفارت و ترجمه مدارک و عوارض خروج از کشور به عهدۀ مسافر می باشد. در صورت ریجکتی ویزا، هزینه های دارالترجمه و ورودی سفارت، عودت داده نخواهد شد.

واکسن های مورد تایید، آسترازنیکا، فایزر، مدرنا یا جانسون می باشند.

مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

شرایط تورها و سفر، با توجه به قوانین مقصد در خصوص بیماری کرونا، ممکن است تغییراتی داشته باشد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور اروپا ویژه زمستان

تور اروپا ویژه زمستان

بدون دیدگاه
تورهای اروپا ویژه زمستان در این صفحه در مورد تورهای اروپا ویژه زمستان و قیمت تور زمستان اروپا اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمنا در مورد شرایط رزرو تور زمستان…

توضیحات کامل

در این قسمت توضیحاتی که به نظرم ضروری است که از آنها اطلاع داشته باشید را آورده ام. توضیحاتی در مورد مدارک تورهای اروپا و شرایط اخذ ویزا و مدت زمان لازم برای دریافت ویزا و شرایط و ضوابطی که در این زمینه وجود دارد را آورده ام که بتوانید با مطالعۀ آنها، اطلاعاتتان را کامل کنید و به راحتی بتوانید برای سفری متفاوت از سایر تورهای خارجی آماده شوید.

همچنین به شما خواهیم گفت با چه شرایطی می توانید به سفر اروپایی بروید و پیش زمینه های این سفر چیست. ضمن اینکه شما باید بدانید که در شروع کار برای اخذ ویزا، شرایطی متفاوت از سایر تورهایی که در آسیا برگزار می شود را تجربه خواهید کرد.

دلیل این تفاوت بیشتر در شرایط و ضوابط اخذ ویزای اروپا می باشد. به دلیل اینکه کشورهای اروپایی، برای مسافرانی با ملیت ایرانی، شرایط بسیار سختی را برای دادن ویزا ایجاد کرده اند و قوانین سختگیرانه ای را تدوین کرده اند که این مورد، شرایطی خاص را برای تورهای اروپایی ایجاد کرده است. البته این شرایط برای اخذ ویزای کانادا، استرالیا و آمریکا نیز وجود دارد. اما در این قسمت فقط در مورد مشخصات تورهای اروپا صحبت خواهیم کرد.

مدارک تورهای اروپا

رزرو تورهای اروپا

مدارک لازم

در مورد سفر به اروپا ، باید بدانید که نیاز به ویزای شنگن خواهید داشت. این ویزا شما را مجاز می کند که به هرکدام از کشورهای حوزه شنگن در قارۀ اروپا سفر کنید. در این شرایط می توانید کشورهای مشمول قانون شنگن را یک کشور در نظر بگیرید که از هرکدامشان که ویزا را دریافت کنید، می توانید به سایر مناطق آن نیز سفر کنید.

قوانینی که برای صدور این ویزا برای مسافران ایرانی وجود دارد، متاسفانه بسیار سخت و پیچیده است. بررسی دقیقی روی مدارک شما انجام می گیرد که باید تمام شرایط لازم برای اخذ این ویزا را داشته باشید تا نهایتا بتوانید برای یک سفر یک یا دو هفته ای توریستی، ویزا دریافت کنید و به این سفر بروید.

در مورد قوانینی که گفته شد، باید بگویم که در سالهای اخیر، با توجه به اعتبار پاسپورت ایران که متاسفانه از اعتبار پایینی در بین کشورهای اروپایی برخوردار است، باید حتما برای سفر به اروپا ، ویزای شنگن دریافت کنید که با توجه به قوانین، این ویزا به سختی صادر می شود و از طرف دیگر یک سری مدارک را باید داشته باشید تا بتوانید به این سفر بروید.

این مدارک شامل مدارک مالی، ملکی و شغلی شماست. بعلاوه مدارک شناسایی و پاسپورت شما نیز برای اخذ این ویزا لازم است. همراهان شما، فقط نیاز به مدارک شناسایی دارند و نیاز به مدارک دیگری نخواهند داشت اگر مدارک شخص اول خانواده، معتبر و کافی باشد. در غیر اینصورت اگر آنها نیز مدارک مجزا برای خود داشته باشند، در گرفتن ویزا، شانس بیشتری خواهید داشت.

توضیحات

در مورد شرایط و قوانین سختگیرانۀ اخذ ویزا صحبت شد. اما دلیل این سختگیری و دقت در بررسی مدارک باید گفت، شاید دلیل اصلی آن، اعتبار پاسپورت یک کشور در بین کشورهای دیگر باشد. کشورهایی هستند که از نظر اعتبار خودشان و پاسپورت شهروندانشان، از اعتبار بالایی در بین سایر کشورها برخوردار هستند.

شهروندان این کشورها اگر بخواهند به کشورهای دیگر سفر کنند، یا طبق قوانین بین کشورها، یا نیاز به ویزا ندارند و یا اینکه مراحل صدور ویزا، بدون سختگیری ، به سرعت و بدون نیاز به مدارک اضافی انجام می گیرد.

اما کشورهای دیگری نیز هستند مانند کشور عزیزمان که شهروندانش، برای سفرهای اینچنینی، علاوه بر اینکه نیاز به ویزا دارند، در فرایند صدور ویزا نیز با قوانین سختگیرانه ای مواجه هستند که ممکن است عدۀ بسیاری اصلا نتوانند مدارک لازم را فراهم کنند و یا ممکن است حتی با دارا بودن مدارک، بارها ویزایشان ریجکت شود که این مورد، بسیار سخت و ناراحت کننده است.

بنابراین، برای خرید تورهای اروپا و دریافت ویزای شنگن، حتما با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید و قبل از هر اقدامی، سعی کنید مدراکتان را کامل کنید و بعد برای اخذ ویزا اقدام کنید.

تورهای اروپا

قیمت تورهای اروپا

قارۀ سبز

اما پس از این مطالب غم انگیز، حالا وقت آن رسیده که از خود تورهای اروپا و سفر به این قارۀ سبز و زیبا نیز، مطالبی را بیان کنم. در کل تورهایی که برای سفر به اروپا تدارک دیده شده است، تورهایی بسیار با کیفیت و عالی از لحاظ کیفیت برگزاری تور هستند. در کل این تورها برای مسافران بسیار خاطره انگیز و جذاب خواهند بود.

بخشی از دلیل این جذابیت را شاید بتوان در فرایند صدور ویزا دانست که با توجه به سختی های آن، پس از اینکه مجاز به این سفر می شوید، برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. دلیل دیگر در کیفیت تورها و گشتها و برنامه های سفر است که توسط ما یا دیگر گردانندگان تور، اجرا می شود.

و اما دلیل اصلی آن، در زیبایی و دیدنی هایی است که در مقصد سفرتان در انتظار شماست. شهرهایی که بسیاری از آنان پر هستند از جاذبه های طبیعی و توریستی که برای هر انسانی که اولین بار آنها را از نزدیک می بیند، می تواند جذاب و دلچسب باشد.

مثلا دیدن برج ایفل از نزدیک و یا عکاسی در کنار برج کج پیزا، یا قدم زدن در شهر تاریخی پراگ، و بسیاری زیبایی ها و جذابیتهایی که نام بردن از تک تک آنها، نیاز به نوشتن هزاران کلمه و جمله دارد.

در ادامه

در ادامۀ این مطلب باید بگویم که، برای رزرو تورهای ارپا ، از قبل باید ویزا دریافت کنید که فرایند خرید تورهای اروپا ، از مرحلۀ آماده سازی مدارک و اخذ ویزا شروع می شود. شما در ابتدا از بین تمام تورهای تک شهری یا ترکیبی که وجود دارد، با توجه به بودجه ای که برای سفرتان در نظر گرفته اید و با توجه به تعداد نفراتتان و با توجه به قیمت تورهای اروپا ، ابتدا مسیر و مقصد سفرتان را انتخاب خواهید کرد.

پس از انتخاب مقصد، اقدام به تهیۀ مدارک لازم برای خود و همراهانتان می کنید و سپس مراحل تعیین وقت سفارت و انگشت نگاری را طی می کنید. پس از طی کردن این مراحل و صدور ویزا، در تاریخ هایی که از قبل تعین شده است، سفرتان آغاز می شود و طبق برنامۀ سفر، به سفر می روید.

این فرایند از ابتدا تا انتها، حداقل به یک ماه و نیم زمان نیاز دارد که باید آنرا در نظر بگیرید و برای جمع آوری مدراک تورهای اروپا و اخذ ویزا و در نهایت انجام سفر، به آن دقت داشته باشید. و در صورت نیاز به هر راهنمایی، می توانید روی مشاورۀ ما نیز حساب کنید.

در انتها

در آخر باید گفت، با توجه به تمام سختگیری ها و قوانینی که در زمینۀ تورهای اروپا وجود دارد، و با توجه به قیمت تورهای اروپا که به نسبت سایر تورها کمی بالاتر و متفاوت تر است، بهتر است که رزرو تورهای اروپا و دریافت ویزا را با همراهی کارشناسان این زمینه انجام دهید تا از اطلاف وقت و هزینه جلوگیری نمایید.

با توجه به اینکه هزینه های ترجمۀ مدارک و هزینه های سفارت که برگشت پذیر نیستند، حتما از مشاوران و کارشناسان ما بصورت رایگان کمک بگیرید که در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. باید بدانیدکه مدارک تورهای اروپا و ترجمۀ آنها، با توجه به کشوری که می خواهید از آن ویزا بگیرید، در زمینۀ زبان ترجمه و در زمینۀ مراحل بعدی ترجمه، ممکن است متفاوت باشد. پس در این مورد نیز دقت لازم را داشته باشید.

در ضمن می توانید برای خرید تور اروپا و تهیۀ مدارک، روی همکاری و راهنمایی ما حساب کنید. پس می توانید با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

5/5
فهرست