هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا 5*    Titanic Beach Lara Hotel Antalya

این مطلب در مورد هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با نام لاتبن Titanic Beach Lara Hotel Antalya نوشته شده است. همچنین اطلاعات کاملی در مورد قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا وجود دارد. در مطالب مرتبط نیز اطلاعاتی در مورد سایر هتل های آنتالیا و سایر هتل های ترکیه وجود دارد.

Titanic Beach Lara Hotel Antalya یکی از هتل های ۵ ستاره شهر آنتالیا و کشور ترکیه است. در طول سال گردشگران و مسافرین زیادی که علاقه مند به دیدن جاذبه های کشور ترکیه هستند ، تور ترکیه و تور آنتالیا را برای سفر خود انتخاب میکنند.

هتل تایتانیک بیچ لارا یکی از هتل های پنج ستاره آنتالیا است. و در منطقه لارا آنتالیا قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این هتل زیبا ، ساحل لارا است که در حقیقت هتل تایتانیک بیچ لارا در آن واقع شده است. این هتل یکی از هتل های لوکس و خاص آنتالیا به شمار می آید.

این هتل بسیار زیبا معماری خاصی دارد. معماری آن به صورتی است که هتل به شکل یک کشتی تفریحی بزرگ است. معماری هتل در حقیقت از کشتی تفریحی تایتانیک الهام گرفته است. درواقع میتوان گفت که یکی از بهترین هتل های آنتالیا است.

این هتل همیشه مورد توجه گردشگرانی بوده که تور آنتالیا را برای سفر و اقامت خود انتخاب میکنند. به این دلیل که هتل در ساحل زیبای لارا قرار دارد و گردشگران جذب این هتل زیبا میشوند. برای اطلاع بیشتر از مشخصات هتل لاتگ بیچ لارا آنتالیا با ما همراه باشید.

هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتایلا Titanic Beach Lara Hotel Antalya

در مورد هتل

علاوه بر این که باید از قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا اطلاع داشته باشید. باید از تاریخچه این هتل زیبا هم اطلاع داشته باشید. این هتل دارای یک ساحل شنی اختصاصی است. یکی از ویژگی هایی که این هتل را جذاب میکند این است که در ساحل مدیترانه قرار گرفته است.

سواحل مدیترانه در این هتل به طول ۱۶۵ متر است و وسعت آن بالغ بر ۴۵۰ متر مربع است. که همین مساحت زیاد آن را به یکی از لوکس ترین و بزرگترین هتل های آنتالیا تبدیل کرده است. یکی از مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا این است که که شبیه به یک کشتی کروز است. و دارای ۹ طبقه است که میهمانان عزیز با استفاده از آسانسور میتوانند به تمامی طبقات دسترسی داشته باشند.

جالب است درباره تاریخچه هتل بدانید که سالها پیش ساخته شده است. درواقع این هتل در سال ۲۰۰۳ میلادی افتتاح شد و مورد استفاده مردم قرار گرفت. و در سال ۲۰۱۴ مورد باز سازی و تعمیر قرار گرفت. زمینی که هتل در آن قرار دارد به وسعت ۲۵ هزار متر مربع است.

همچنین هتل های KERVANSARAY LARA ، MIRACLE RESORT ، LIBERTY HOTELS LARA ، SHERWOOD BREEZES RESORT ، BOTANIK EXCLUSIVE RESORT نیز در نزدیکی هتل قرار دارند.

امکانات هتل

علاوه بر قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا ، ویژگی هایی که این هتل زیبا را از سایر هتل های آنتالیا جدا میکند عبارتند از : پاسخگویی ۲۴ ساعته پرسنل برای تحویل اتاق ، دستگاه خود پرداز و  امکان تبدیل ارز ، راهنمای گردشگری ، شاتل فرودگاه تا هتل ، صندوق امانات. اینترنت رایگان که در تمام محوطه ها وجود داشته و برای میهمانان قابل دسترسی است.

از دیگر امکانات هتل میتوان به پارکینگ آن اشاره کرد. که برای میهمانانی که در این هتل اقامت دارند قابل دسترس است. و برای استفاده از آن نیازی به رزرو قبلی نیست. سرویس دهی هتل هم به صورت  ALL میباشد. امکاناتی نظیر خدمات مربوط به افراد ناتوان ، آرایشگاه مردانه و زنانه ، استند سوغاتی ، اجاره ماشین و فروشگاه های خوراکی در آن وجود دارند.

امکانات شست و شوی هتل ، خدمات متفاوتی ارائه میشود. این خدمات نظیر واکس کفش ، اتوشویی و خشک شویی است که همه ی این امکانات با هزینه مجزایی قابل انجام هستند. نظافت هتل روزانه به صورت رایگان انجام میشود. یه کافینت کوچک و یک سالن کنفرانس در این هتل است. و در دسترس میهمانانی عزیزی که برای سفر کاری این هتل را انتخاب کرده اند ، قرار داده شده است. برای اطلاع از مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و خدمات بیشتر هتل با ما همراه باشید.

در ادامه …

خدمات SPA در هتل شامل یک سنتی به سبک ترکی ، خدمات زیبایی و مراقبت از پوست ، ماساژ ، سونا خشک و سونا بخار ، باشگاه بدنسازی که به صورت رایگان در اختیار میهمانان است. هتل دارای خدمات تفریحی روزانه نظیر بولینگ ، بیلیارد ، زمین بازی ، بازی های یارانه ای ، پارک آبی ، غواصی ، قایق سواری و بستکتبال ، والیبال و تنیس است.

این هتل در مجموع ۵ استخر دارد که ۳ استخر روباز هستند و ۲ استخر دیگر سرپوشیده هستند. این هتل لوکس برای تفریحات کودکان و نوجوانان هم برنامه ریزی کرده است. برای کودکان استخر مخصوصی قرار داده شده است که شامل ۴ سرسره آبی است. همچنین باشگاه کودکان هم جزو خدمات ورزشی این هتل است. خدمات نگهداری از کودکان نیز با هزینه مازاد ارائه میشود.

همچنین این هتل دارای خدمات تفریحی شبانه نیز است. این تفریحات شبانه شامل : کنسرت ، دیسکو ، جشن های شبانه و اجراهای زنده است. برای رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را برای اقامت در این هتل زیبا راهنمایی نمایند.

Titanic Beach Lara Hotel Antalya
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا Titanic Beach Lara Hotel Antalya

اتاق های هتل

در کل ساختمان هتل ۹ طبقه دارد و در مجموع ۵۸۶ اتاق و سوئیت را شامل میشود. که این هتل زیبا برای دسترسی راحت میهمانان به اتاق ها ، آسانسور  قرار داده و میهمانان با استفاده از آن میتوانند به راحتی به اتاقی که اقامت دارند برسند. برای اطلاع بیشتر از مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با ما همراه باشید.

تمامی اتاقهای هتل تایتانیک دارای نورگیر طبیعی ، مبلمان راحت ، بالکن اختصاصی رو به دریا هستند. و در همه اتاق ها امکاناتی نظیر تلوزیون ماهواره ای ، تلفن ، حمام ، اینترنت رایگان وجود دارد. اتاق های زیبا هتل چشم اندازی رو به دریا دارند و بسیار بزرگ هستند. چشم انداز اتاق ها ساحل شنی و دریای مدیترانه است. و همه ی اتاق ها دارای بالکن اختصاصی روبه دریا هستند. برای رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با ما تماس بگیرید.

اگر بخواهید در مورد رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا تصمیم درستی بگیرید. باید در مورد انواع اتاقهای هتل و مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا ، اطلاعات کاملی داشته باشید. همچنین ، باید بدانید که قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با توجه به نوع این اتاقها متفاوت است.

اتاق های استاندارد

اتاق های استاندارد Standard Room  اولین نوع از اتاق های هتل هستند. این اتاق ۲ نوع دارد که امکانات و ویژگی های آن ها با یکدیگر مشابه است. با این تفاوت که منظره و نمای ان ها با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع از مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا همراه ما باشید.

مساحت این اتاق ها ۲۶ متر مربع است. این اتاق های استاندارد در چشم انداز با یکدیگر تفاوت دارند. اتاق چشم انداز آنها میتواند منظره باغ یا دریا باشد. که میهمانان عزیز میتوانند چشم انداز اتاق را تعین کنند تا سفری لذت بخش را تجربه کنند. ۴۹۸ اتاق استاندارد در هتل است.

گاهی اوقات میهمانان عزیزی که به آنتالیا سفر میکند به صورت دوستانه و خانوادگی هستند. و گاهی اوقات برای سفر کاری به آنتالیا سفر میکنند و هتل های آنتالیا را برای اقامت خود انتخاب میکنند. هتل تایتانیک بیچ لارا برای آنها اتاق های استاندارد را با توجه به شرایط آنها برای آن ها رزرو میکند. میهمانان میتوانند انتخاب کنند که در اتاق آنها یک تخت دونفره به همراه یک مبل تخت خواب شو باشد یا دو تخت تک نفره به همراه یک مبل تخت خواب شو قرار داشته باشد.

امکانت اتاق : این اتاق حمامی با تمامی امکانات نظیر لوازم آرایشی رایگان ، دستشویی ، توالت ، دستمال توالت ، دوش ، حوله ، دمپایی و سشوار است. امکاناتی که درون اتاق هستند شامل کمد ، مینی بار ، تهویه هوا ، صندوق امانات ، فرش ، جایگاه لپ تاپ ، کتری برقی ، کاناپه ، میز مطالعه ، تلوزیون ماهواره ای ، تلفن ، بالکن ، سرویس بیدار شدن از خواب و سیستم گرمایش است. همچنین در مورد این اتاق باید بدانید که سیگار کشیدن در این اتاق ها ممنوع است. و پارکینگ اختصاصی در دسترس میهمانان است.

اتاق خانوادگی

اتاق خانوادگی Family Room دومین نوع از اتاق های هتل تایتانیک است. متراژ این اتاق ۳۹ متر مربع است. که در واقع یک خانه دو طبقه در یک باغ است که در کنار استخر اقیانوسی و استخر کودکان است. ظرفیت این اتاق ، ۳ بزرگسال به همراه یک کودک است.

در این اتاق های خانوادگی یک تخت دونفره به همراه یک مبل تخت خواب شو یا بک تخت دو نفره به همراه یک تخت کودک قرار دارد. میهمانان عزیز میتوانند در صورتی که خانوادگی سفر میکنند. اتاق های خانوادگی را برای اقامتشان انتخاب کنند. و سفری بی نظیر و لذت بخش را تجربه کنند.

امکانات اتاق : کمد ، تهویه هوای مطبوع ، مینی بار ، صندوق امانات ، جایگاه لپ تاپ ، کتری برقی ، کاناپه ، تلوزیون ماهواره ای ، مبل تخت خواب شو ، تلفن ، میزمطالعه و سرویس بیدار شدن از خواب همچنین حمام اتاق امکاناتی نظیر توال ، دستمال توالت ، سشوار، دمپایی ، لوازم آرایشی رایگان ، دوش و حوله دارد.

نکته قابل ذکر برای اتاق خانوادگی این است که سیگار کشیدن در این اتاق ها ممنوع است. میهمانان عزیز میتوانند از پارکینگ به صورت رایگان استفاده کنند و نیازی به رزرو نیست و پارکینگ در دسترس میباشد. همچنین منظره این اتاق زیبا باغ هتل است. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و اتاق خانوادگی هتل با ما تماس بگیرید.

Titanic Beach Lara Hotel Antalya
اتاق هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا

سوئیت جونیور

سوئیت جونیور  Junior Suite سومین نوع از اتاق های هتل تایتانیک بیچ لارا است. درواقع بزرگترین اتاق های هتل متعلق به سوئیت های جونیور است. متراژ این اتاق ها از ۶۵ متر مربع تا ۸۵ متر مربع است. میهمانان عزیز میتوانند با اقامت در این هتل سفری خاطره انگیز را تجربه کنند.

در سوئیت جونیور برای راحتی میهمانان یک تخت دو نفره بزرگ و یک مبل تخت خواب شو قرار داده شده است. همچنین ظرفیت این اتاق لوکس ۴ بزرگسال به همراه یک کودک میباشد. برای رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با ما تماس بگیرید.

امکانات اتاق : حمام این سوئیت امکاناتی نظیر لوازم آرایش رایگان ، توالت و دستمال توالت ، حوله ، دمپایی ، سشوار است. سایر امکانات سوئیت شامل مینی بار ، سیستم تهویه هوا مطبوع ، جایگاه لپ تاپ ، کمد ، کتری برقی ، میز مطالعه ، محل نشیمن ، تلوزیون ماهواره ای ، تلفن ‌،‌ سرویس بیدار شدن از خواب ، مبل تخت خواب شو ، بالکن و … است.

همچنین باید بدانید که کشیدن سیگار در این سوئیت ها ممنوع است. و میهمانان عزیز میتوانند از پارکینگ به صورت رایگان استفاده کنند. و نیازی نیست که رزرو کنند و پارکینگ در دسترس آن ها است. اینترنت رایگان نیز در دسترس میهمانان است و میتوانند از آن استفاده کنند. برای اطلاع از قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا میتوانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

رستوران های هتل

Titanic Beach Lara Hotel Antalya در مجموع ۸ رستوران دارد. که از بهترین کیفیت برخوردار هستند و بسیار زیبا و لوکس طراحی شده اند.

رستوران PARKOFRA : که یکی از رستوران های اصلی هتل است. این رستوران زیبا به صورت بوفه صبحانه و ناهار و شام سرو میکند.

رستوران CAPRICE‌ : این رستوران به صورت سلف سرویس خدمات ارائه میدهد. و کیک ، کلوچه ، و ساندویچ برای میهمانان عزیز سرو میکند.

رستوران PASTRY CORNER : این رستوران هم به صورت سلف سرویس برای میهمانان عزیز سرو میکند. غذاهای بی نظیری همچون سیب زمینی سرخ کرده و کیک و کلوچه سرو میکند.

۴ رستوران آلاکارته هم در هتل وجود دارد. که در آنها غذاهای ترکی ، ایتالیایی ، چینی ، لبنانی و دریایی سرو میشود که میهمانان میتوانند با غذا خوردن در این رستوران ها لحظات شادی را تجربه کنند. همچنین یک اسنک رستوران هم وجود دارد که در حقیقت فست فود برای میهمانان عزیز سرو میکند. شما همراهان عزیز میتوانید برای اطلاع از رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا با ما تماس حاصل نمایید.

Titanic Beach Lara Hotel Antalya
کافه هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا Titanic Beach Lara Hotel Antalya
کافی شاپ ها

 کافه MARE PIER : این کافه زیبا در طول روز انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو میکنند.

کافه CORDELIA : این کافه در لابی قرار دارد. در کافه لابی هم انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی بسیار خوشمزه سرو میشود.

کافه CAPRICE : این کافه نیز در لابی قرار دارد. و با سرو نوشیدنی های محلی و بین المللی در خدمت میهمانان عزیز است.

کافه ARMONIA : ای کافه در کنار استخر واقع شده است و با سرو انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی در طول روز میزبان میهمانان است.

کافه SOLARIS : این کافه در کنار استخر قرار دارد و در طول روز انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی را سرو میکند.

کافه SUBMARINE : این کاقه در واقع متعلق به دیسکو است. و شب ها در نایت کلاب انواع نوشیدنی ها را سرو میکند.

کافه VITAMIN : این کافه در طول روز در کنار استخر آبمیوه سرو میکند.

کافه QUEENSOWN BOWLING‌ : این کافه متعلق به باشگاه بولینگ است و به صورت ۲۴ ساعته نوشیدنی سرو میکند.

کافه ساحلی : در طول روز انواع نوشیدنی ها را برای میهانان عزیز رو میکند. شما گردشگران عزیز اگر مایل هستید تا درباره قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا اطلاعات کسب کنید با ما تماس بگیرید.

فاصله هتل با جاذبه های آنتالیا

فاصله هتل تا برخی از دیدنی های آنتالیا

پارک باترفلای آنتالیا : ۵ کبلومتر. مرکز خرید آنتالیا پریمیوم لارا : ۸ کیلومتر. پارک ساحلی لارا :۴.۴ کیلومتر. مرکز خرید ترا سیتی : ۹.۳ کیلومتر. مرکز خرید مال او آنتالیا : ۹.۷ کیلومتر. بنای هادرینز گیت : ۹ کیلومتر. پارک پروانه آنتالیا : ۱.۵ کیلومتر. آبشار دودن : ۶.۹ کیلومتر ـ بازار آنتالیا : ۹.۷ کیلومتر. مرکز خرید لورا :۱۰ کیلومتر. کلوپ ملی گلف : ۱۱ کیلومتر.

دروازه هادریان : ۱۳ کیلومتر. برج ساعت آنتالیا : ۱۴ کیلومتر. شهر قدیمی مارینا : ۱۴.۵ کیلومتر‌. موزه آنتالیا : ۱۶.۴ کیلومتر. پارک کورسونلو :۱۶.۷ کیلومتر. آکوالند آنتالیا : ۱۸ کیلومتر. آکواریوم آنتالیا : ۱۸ کیلومتر. Titanic Beach Lara Hotel Antalya

قوانین و مقررات

در اینجا برای رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا باید در مورد قیمت هتل تایتانییک بیچ لارا آنتالیا و مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا اطلاعات کاملی داشته باشید.

طبق قوانین هتل ساعت تحویل اتاق ساعت ۲ بعد از ظهر و تخلیه اتاق ساعت ۱۲ ظهر میباشد.

امکان پیش پرداخت بستگی به نوع اسکان دارد.

کودکان 12سال به بالا در این هتل بزرگسال محسوب می شوند.

در این هتل ظرفیت تخت خواب وجود ندارد.

در صورت نیاز میتوانید از تخت خواب اضافی رایگان استفاده کنید.

کلیه تخت خواب های اضافی در دسترس هستند.

ورود حیوانات خانگی در هتل مجاز نیست.

آدرس Titanic Beach Lara Hotel Antalya : ترکیه ـ آنتالیا ـ  منطقه لارا

شما مسافران محترم می توانید برای رزرو هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و یا اطلاع از قیمت هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و مشخصات هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا و همچنین برای رزرو تورهای ترکیه یا تور آنتالیا با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
Titanic Beach Lara
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
Titanic Beach Lara Hotel Antalya
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل شایگان کیش
نوشتهٔ بعدی
تور مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید