خانه مریم مقدس کوش آداسی     House of the Holy Mary Kusadasi

خانه مریم مقدس کوش آداسی با نام لاتین House of the Holy Mary Kusadasi یا House of Virgin Mary Kusadasi یکی دیگر از جاذبه های توریستی کوش آداسی به شمار می رود. که از نام های دیگر آن می توان به خانه حضرت مریم و یا خانه مریم باکره کوش آداسی اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دیگر جاذبه های گردشگری ترکیه به بخش جاذبه ها مراجعه کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

یک راهبه به نام آنا کاترینا امریچ در اواخر قرن 18 میلادی این ادعا را داشت که مریم مقدس آخرین روزهای عمر خود را در مجاورت افسوس در خانه مریم باکره کوش آداسی گذارنده است. بر همین اساس تحقیقاتی دقیق‌تر تحت تاثیر این ادعا صورت گرفت. این خانه یک زیارتگاه برای پیروان کاتولیک است که در کوهستان واقع شده است. همچنین دارای فاصله ای ۷ کیلومتری از سلجوق در ترکیه می باشد.

برای کسب اطللاعات بیشتر در مورد تورهای کوش آداسی و دیگر تورهای ترکیه با همکاران ما تماس بگیرید و یا در سایت به بخش تورها مراجعه کنید.

خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی

بیشتر بدانید

خانه حضرت مریم در قرن ۱۸ و ۱۹ تحت تاثیر گزارشی از یک راهبه کاتولیک به نام آنا کاترینا امریچ کشف شد. برخی معتقد هستند که مریم مقدس هرگز به افسوس نیامده. و کلیسای کاتولیک هم هرگز به نفع یا مخالف با اصالت این خانه نظری نداشته است. با این وجود از زمان کشف این خانه افراد زیادی برای زیارت به آن جا رفته اند.

راهبه کاتولیک آنا کاترینا امریچ در 3 اکتبر 2004 توسط پاپ جان پل دوم به دلیل ضرب و شتم شدید کشته شد. افرادی که به زیارت این خانه مقدس می آیند. معتقدند که مریم مقدس مادر عیسی مسیح توسط سنت جان به این خانه سنگی منتقل شده. و آخرین روزهای عمر خود را در آن خانه گذرانده است.

برای کسب اطلاعاتی در مورد هتل های کوش آداسی و دیگر هتل های ترکیه می توانید. در سایت به بخش هتل ها مراجعه کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران و مشاوران ما تماس بگیرید.

خانه مریم مقدس کوش آداسی
دیوار آرزوها خانه مریم مقدس کوش آداسی

فضای داخلی و دیوار آرزوها

خانه مریم مقدس کوش آداسی دارای بخش های مختلفی می باشد که در ادامه اطلاعاتی درباره آن ها ارائه می دهیم. قبل از رسیدن به زیارتگاه از یک استخر که برای انجام غسل تعمیدی بوده است عبور می کنند. زیارتگاه خود بزرگ نبوده و شبیه به اتاقی برای عبادت کردن و نماز خواندن می باشد. همچنین دارای منظره ای رو به باغ می باشد.

این خانه از قرن ۱۹ تا به الان حفظ شده و مورد بازسازی قرار نگرفته است. در این زیارتگاه یک مجسمه از مریم مقدس قرار گرفته و محرابی در مقابل آن نیز قرار دارد. در سمت راست اتاقی کوچکتر قرار دارد که به شکل سنتی چیده شده است. این اتاق برای استراحت مریم مقدس بوده سنت ماریان معتقد است که نوعی آب جاری در این اتاق در جریان است. که در نهایت به چشمه نوشیدنی موجود در خارج از ساختمان می ریزد.

در خارج از این زیارتگاه دیواری به اسم دیوار آرزوها قرار دارد. که برخی با گره زدن پارچه به این دیوار خواستار برآورده شدن آرزوهایشان هستند. در کنار این دیوار انواع گل و میوه پرورش داده می شود. همچنین یک چشمه آب یا چاه در نزدیکی خانه واقع شده است. که برخی معتقدند آب این چاه شفابخش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی کوش آداسی و دیگر جاذبه های گردشگری ترکیه می توانید به بخش جاذبه ها در سایت مراجعه کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

House of the Holy Mary Kusadasi
خانه مریم مقدس کوش آداسی

مقاله آنا کاترینا امریچ

در آغاز قرن ۱۹ آنا کاترینا امریچ که یک راهبه در آلمان بود. مقاله ای را درباره آخرین روزهای مریم مقدس در House of Virgin Mary Kusadasi منتشر کرد. همچنین مطالبی درباره جزئیات آخرین روزهای زندگی عیسی و مادرش حضرت مریم در مقاله خود نوشت. این راهبه در آلمان به عنوان یک عارف شناخته می شد. و با تعدادی از چهره های معروف دیدار داشت.

یکی از افرادی که به ملاقات آنا رفت نویسنده معروفی به نام برنتانو بود. او به مدت ۵ سال در آلمان ماند تا هر روز آنا را ببیند و گفته های او را در رابطه با خانه حضرت مریم کوش آداسی یادداشت کند. پس از مرگ آنا کاترینا، برنتانو کتابی از مطالب او که به صورت یادداشت جمع آوری شده بود را منتشر کرد. یکی از روایت های آنا کاترینا امریچ درباره خانه ای بود که رسول یوحنا در افسوس برای مریم، مادر عیسی مسیح ساخته بود. جایی که تا آخر عمر در آن زندگی کرده بود.

مریم در خود افسوس زندگی نمی کرد بلکه در کشوری نزدیک به آن بود. محل زندگی مریم در تپه ای در سمت چپ جاده اورشلیم بود که حدود سه ساعت و نیم از افسوس فاصله داشت. این تپه از طریق یک شیب شدید به سمت افسوس راه داشت. همچنین او در مورد جزئیات خانه توضیحاتی داد. این بنا با سنگ هایی مستطیل شکل ساخته شده بود. این کتاب در سال 1852 در مونیخ آلمان منتشر شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای کوش آداسی و رزرو هتل های کوش آداسی می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. و یا به بخش تورها و هتل ها در سایت مراجعه نمایید.

House of the Holy Mary Kusadasi
مجسمه خانه مریم مقدس کوش آداسی
کشف و بازسازی خانه در ترکیه

در ۱۸ اکتبر ۱۸۸۱ با توجه به توصیفاتی که در کتاب توسط برنتانو بر اساس گفته های آنا کاترینا امریچ آورده شده بود. یک کشیش فرانسوی به نام ابی جولیان گویت ساختمان سنگی کوچکی را در کوهی مشرف به دریای اژه و ویرانه های باستان افسوس در ترکیه کشف کرد. او معتقد بود این همان خانه مریم باکره کوش آداسی یا خانه حضرت مریم کوش آداسی می باشد که توسط امریچ توصیف شده. و جایی است که مریم مقدس سال های آخر عمر خود را در آن گذرانده.

کشف این خانه توسط کشیش فرانسوی زیاد مورد توجه مردم قرار نگرفت. اما بعد از گذشت ده سال افرادی دیگر در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۱۸۹۱ این بنا را کشف کردند. بر اساس کشفیات آن ها این خانه از زمان قدیم توسط مردم روستا که از مسیحیان اولیه افسوس بودند مورد احترام بوده است. خواهر ماری دو ماندات گریسنی توسط کلیسای کاتولیک به عنوان بنیانگذار House of the Holy Mary Kusadasi منصوب شد. و مسئولیت ترمیم و حفظ خانه و مناطق اطراف آن را از سال 1891 تا زمان مرگش در سال 1915 بر عهده داشت.

این کشف یک سنت مسیحی را به نام سنت افسوس از قرن ۱۲ احیا و تقویت کرد. این سنت با سنت بیت المقدس که قدمت بیشتری را داراست در رقابت است. به دلیل قدیمی بودن خانه بخش هایی از آن تخریب شده بود که مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. قسمت های ترمیم شده این بنا به رنگ قرمز می باشد.

درآخر

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی کوش آداسی و دیگر جاذبه های گردشگری ترکیه می توانید به بخش جاذبه ها در سایت مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد House of Virgin Mary Kusadasi به سایت ما مراجعه کنید و همچنین برای رزرو تورهای کوش آداسی و تورهای ترکیه یا سایر تورهای خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های ۳۳ و ۲۶۷۱۲۷۳۱ تماس بگیرید.

House of the Holy Mary Kusadasi
House of the Holy Mary Kusadasi
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
خانه مریم مقدس کوش آداسی
House of the Holy Mary Kusadasi
House of the Holy Mary Kusadasi

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل گرند اکسلسیور البرشا دبی
نوشتهٔ بعدی
هتل میراکل ریزورت آنتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید