اطلاعات کامل هتل هالیدی این بر دبی

هتل هالیدی این بر دبی 4* Holiday Inn Bur Dubai

این مطلب در مورد هتل هالیدی این بر دبی با نام لاتین Holiday Inn Bur Dubai Hotel ، نوشته شده است. در ادامه نیز توضیحاتی در مورد، قیمت هتل هالیدی این بر دبی و مشخصات هتل هالیدی این بر دبی آمده است. همچنین می توانید برای رزرو هتل هالیدی این بر دبی و سایر هتل های دبی، و البته سایر هتل های خارجی با ما در تماس باشید.

ابتدا باید بدانید که در کشور امارات و البته در شهر دبی، چند هتل با این نام وجود دارد. هتل هایی که تفاوت در نام آنها، به پسوندی که در انتهای نام هالیدی این اضافه شده، خلاصه می شود. پسوندی که این هتل ها را از یکدیگر جدا می کند، نام منطقه ای است که هتل در آن قرار گرفته است.

این هتل ها عبارتند از، هتل هالیدی این بر دبی ، فستیوال سیتی، فرودگاه، صافا پارک، اینترنت سیتی، البرشا و جمیرا. این چند هتل، در شهر توریستی دبی واقع شده اند. هر کدام درجه ها و کیفیت های مختلفی دارند. البته که قیمتهای متفاوتی هم دارند، تا بتوانید، با توجه به سلیقه و بودجۀ خود، یکی را برای اقامت در دبی انتخاب نمائید.

التبه مجموعه هتل های هالید ی این، یکسری هتل های بین المللی، با این نام هستند که در سرتاسر جهان، شعبه دارند. نام اصلی این مجموعه هتل ها، همین نام است و با پسوندی از نام منطقه، شهر یا کشوری که در آن قرار گرفته اند، از یکدیگر متمایز می شوند.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
لابی هتل هالیدی این بردبی Holiday Inn Bur Dubai Hotel

گره هتلداری IHG

این هتل، بعنوان یکی از اعضای گروه هتلداری آی اچ جی می باشد. گروه هتلداری IHG ، یک برند جهانی و یک گروه بزرگ هتلداری بین المللی است که هتلهایی را در سرتاسر جهان، اداره و مدیریت می کند. هتل های مختلفی در زیرمجموعۀ این گروه هتلداری وجود دارد. هتل هایی با نامها و اسامی مختلف، اما مهمترین هتل های این گروه، همان هتل های هالیدی این هستند.

در زیرمجموعۀ هتلهایی که در این گروه قرار دارند، هتل هایی با کیفیت ها و درجه های مختلف، و البته با تنوع قیمتی بسیار زیاد مشاهده خواهید کرد. احتمالا، در سرتاسر جهان، و البته در شهرها و کشورهایی که از لحاظ صنعت توریسم، پیشرفته هستند و گردشگران زیادی را پذیرائی می کنند، حتما حداقل یک هتل از گروه IHG در آن وجود دارد.

این مجموعه، یک مجموعۀ معتبر و بزرگ بین المللی است. بسیاری از هتل هایی که در این مجموعه وارد شده اند، با توجه به پیشینه و کیفیتی که دارند، شاید برای جذب مسافر و پر کردن اتاقهایشان، نیازی به بودن نامشان در این مجموعه نداشته باشند. اما با توجه به اعتبار این برند، ترجیح می دهند عضوی از این برند معتبر باشند.

یکی از مشخصات هتل هالیدی این بر دبی ، عضویت در این گروه هتلداری معتبر است. عضویت در این مجموعه، نیازمند دارا بودن یکسری استانداردها و شرایط است که این هتل، خائز این شرایط و خصوصیات بوده است. این استانداردها، علاوه بر اینکه برای عضویت، باید وجود داشته باشند، بلکه، دائم و در دوره های مختلف، توسط این گروه بررسی می شود تا به اعتبار این برند معتبر، خدشه ای وارد نشود.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
رستوران هتل هالیدی این بردبی Holiday Inn Bur Dubai Hotel

هتل های AVID

یک نکتۀ مهم در مورد گروه IHG وجود دارد و آن این است که، علاوه بر هتل های لوکس، با کیفیت بالا و حتی گاهی گران قیمت، هتل های AVID نیز، در این گروه عضو هستند. این مورد نشان از یک اعتبار زیاد و یک انعطاف پذیری بالا و یک پیشرفت مضاعف در این گروه دارد.

در مورد هتل های AVID باید گفت، معنی تحت اللفظی این کلمه یعنی هتل های مشتاق. هتل های AVID ، هتل هایی هستند که، با حذف یکسری از امکانات، سعی کرده اند، نرخ اضافی و قیمت های بالای اقامت را برای مسافران از بین ببرند.

البته حذف این امکانات، به مفهوم از بین بردن راحتی و آسایش یا سختی در زمان اقامت به دلیل نبودن امکانات نیست. در این هتل ها، تمامی امکانات ضروری برای اقامت در نظر گرفته شده است. اما، امکاناتی که وجودشان ضرورتی ندارد، در این هتل ها، حذف شده اند.

فکر کنید مسافرانی هستند که، می خواهند سفر بروند، اما می خواهند سفری اقتصادی و ارزان داشته باشند. یا جهانگردانی که ارزان به کل دنیا سفر می کنند. یا کسانی که برای کار، یا قرار ملاقات به جایی سفر می کنند. این افراد، فقط جایی را برای اقامت و خواب شب نیاز دارند. سایر امکانات هتل برایشان اهمیتی ندارد و استفاده ای هم نمی کنند. اما هتل ها، نرخشان با توجه به درجه و امکاناتشان تعیین می شود. زمانیکه هتلی این امکانات را ندارد، نرخ پائینتری هم برای اقامت خود دارد.

هتل های مشتاق!

اما در تمام این هتل ها، امکانات ضروری اقامت، مانند اتاقهای تمیز و با اندازۀ مناسب، تخت خواب، ملافه های تمیز، وسایل بهداشتی و سایر لوازم و اسباب مورد نیاز اقامت وجود دارد. اما امکانات اضافی که می تواند نرخها را افزایش دهد را حذف کرده اند. برای مثال می توانیم از استخر، سونا، ماساژ و اسپا نام ببریم. یا زمین های بازی و سالن بدنسازی.

این امکانات برای ماندن در هتلی ضروری نیستند، حتی اگر این امکانات در هتلی وجود داشته باشند، ممکن است مسافرانی استفاده نکنند. گرچه وجودشان اقامت را دلچسب و مفرح می کند، اما وجود این امکانات در هتلها، نرخها را افزایش می دهند. هتل های AVID ، با حذف اینگونه امکانات سعی در کاهش نزخها و اقتصادی کردن اقامت مسافران دارند.

البته باید باز تاکید کنم، حذف این امکانات، به این مفهوم نیست که در زمان اقامت مشکلی وجود دارد، یا کمبودی را احساس خواهید کرد. یا حتی خدمات کاملی دریافت نمی کنید. بلکه لوازم ضروری اقامت شما فراهم شده است و خدمات کامل نیز ارائه می گردد.

گروه IHG در زیرمجموعۀ خود، هتل های AVID را نیز دارد. یعنی طیف گسترده ای از هتل ها، با درجه های مختلف، کیفیت های متفاوت و البته قیمت های بسیار متنوع. یعنی شما با هر سلیقه و بودجه ای که سفر کنید، با هر قصد و نیتی که به مسافرت بروید و مهمتر از آن، هر کجای دنیا که مقصد سفرتان باشد، از بین هتل های این برند، می توانید یکی را برای اقامت خود انتخاب نمائید.

و هتل هالیدی این بر دبی ، یکی از هتل هایی است، که در این گروه معتبر عضو است. این به مفهوم اعتبار و کیفیت این هتل است.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
استخر هتل هالیدی این بردبی

منطقه بر دبی

این هتل یکی از هتل های 4 ستاره دبی است که در منطقۀ بر دبی واقع شده است. در پسوند نام این هتل، کلمۀ بر دبی را می بینیم. بر دبی، نام منطقه ای از شهر دبی است که این هتل در آن قرار گرفته است.

منطقۀ بر دبی، در ابتدای خیابان شیخ زائد قرار گرفته است. این منطقه، چسبیده به منطقۀ دیره دبی است که توسط نهر دبی یا خور دبی از یکدیگر جدا شده اند. در مورد این منطقه، نکته این است که، تمام سفارتخانه ها و کنسولگری های کشورهای مختلف که در شهر دبی واقع شده اند، در این منطقه قرار دارد.

بیشتر مسافرانی که این منطقه را برای اقامت خود انتخاب می کنند، عمدتا قصد رفتن به یکی از این سفارتخانه ها و کنسولگری ها را دارند. علاوه بر آن، قرار گرفتن این منطقه در ابتدای اتوبان شیخ زائد و دسترسی آسان و سریع به تمام مناطق دبی نیز، از دلایل انتخاب این منطقه برای اقامت است.

دسترسی سریع به ساحل جمیرا، رفت و آمد آسان به منطقۀ دیره، دسترسی آسان به منطقۀ جمیرا و مارینا نیز، از دیگر دلایل اقامت در بر دبی است. ضمن اینکه این منطقه، یکی از نزدیکترین مناطق به منطقۀ تجارت جهانی دبی، یا نمایشگاه بین المللی دبی است.

از طرف دیگر، وجود مراکز خرید مهم و معتبر در این منطقه، مانند مرکز خرید برجمن، که ایستگاه مترو برجمن نیز در کنار آن است، از جذابیت های آن محسوب می شود. ایستگاه مترو نیز، که از بر دبی به تمام نقاط دور و نزدیک دبی می رود، دسترسی شما را به گوشه گوشۀ شهر دبی، به سرعت و سهولت فراهم می کند.

توضیحات هتل

حال کمی از مشخصات هتل هالیدی این بر دبی صحبت خواهم کرد. این هتل، دارای 210 عدد اتاق است که همگی با استفاده از وسایل و تجهیزات به روز، پیشرفته، سالم و تمیز آماده شده اند تا اقامت راحتی را برای شما رقم بزنند.

اتاقهای هتل هالیدی این بر دبی ، کاملا هنرمندانه طراحی و چیدمان شده اند. در آنها حس راحتی و آرامش را مانند منزل شخصی خود تجربه خواهید کرد. سایر امکانات هتل نیز، مانند امکانات اتاقها، بطور کامل در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا، در طول اقامت خود، از وقتتان به بهترین شکل استفاده کنید و لذت کامل را از تک تک لحظه های سفر خود ببرید.

رستورانها و کافۀ هتل نیز، انواع غذاها و نوشیدنی ها را، در وعده های غذایی مختلف، با بهترین کیفیت و از مواد اولیۀ تازه، تمیز و سالم تهیه می کنند. امکانات ورزشی و تفریحی هتل نیز، مانند استخر در پشت بام یا سالن بدنسازی، در طول روز در اختیار شما خواهند بود.

یک بار نیز در کنار استخر قرار دارد تا در طول حضورتان در محوطه استخر، چه شنا کنید و چه حمام آفتاب بگیرید، هر زمان که خواستید، چیزی بنوشید یا اگر گرسنه بودید، یک میان وعدۀ لذیذ سفارش دهید.

رستوران، کافه و بار

اولین رستوران این هتل، رستوران الانوار است. این رستوران در لابی هتل و مانند یک دهلیز در زیر یک گنبد شیشه ای قرار گرفته است. ساعت کار آن از 6:30 صبح تا 11 شب است و تمام وعده های غذایی را سرو می کند.

صبحانه در آن بصورت بوفه یا منوی انتخابی تا ساعت 10:30 صبح سرو می شود. برای نهار و شام، انواع غذاهای بین المللی شامل پیش غذا، غذای اصلی و دسر، به دوصورت منوی انتخابی یا بوفه، بهمراه نوشیدنی های مختلف و متنوع سرو می شوند.

کافه هتل، در لابی قرار دارد و از 6:30 صبح تا 10:30 شب، انواع کیک ها، بستنی ها و نوشیدنی های گرم، آبمویوه ها و حتی انواع ساندویچ را سرو می کند.

 بار دو گینه (TWO GUINEAS) نیز در لابی و در نزدیکی ورودی اصلی هتل قرار گفته است و از ساعت 12 ظهر تا 2 بامداد از شما پذیرایی خواهد کرد. در این بار، انواع نوشیدنی ها و کوکتل ها و همچنین وعده های غذایی سبک سرو می شود و محیطی با سبک میخانه های سنتی انگلیسی دارد.

نکتۀ جالب در مورد آن، زنده بودن فضای آن است، زیرا در این بار، با استفاده از شش تلویزیون بزرگی که در آن قرار دارد، مسابقات زنده ورزشی بصورت زنده پخش می شوند و علاقمندان، بصورت گروهی به تماشای مسابقات می پردازند.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
اتاق در هتل هالیدی این بردبی Holiday Inn Bur Dubai Hotel
امکانات هتل

از امکانات هتل هالیدی این بردبی می توان به، رستوران، بار، بار در کنار استخر، کافه، کلاپ شبانه، با سرو انواع غذاها و نوشیدنی ها، بوفه مخصوص کودکان، وعده های غذایی ویژه بچه ها، امکان سفارش غذاهای خاص، امکان سرو صبحانه در اتاق ، میوه و میان وعده ها اشاره کرد.

امکانات تفریحی و ورزشی هتل نیز شامل، استخر پشت بام، ارائۀ حوله در کنار استخر، صندلی راحتی در کنار استخر و چترهای آفتاب گیر، باشگاه پرورش اندام، اتاق ماساژ، سونا، جکوزی، اسپا، استخر مخصوص کودکان، بدمینتون، دارت، بازی و سرگرمی و پازل برای کودکان، کانال های تلویزیونی ویژه کودکان، خدمات فروش تورها و گشت های شهری و بلیط های ورودیه و اینترنت بی سیم رایگان در لابی و اتاق ها می باشد.

 پارکینگ اختصاصی و رایگان، امکانات ویژه معلولین مانند ویلچر، سرویس بهداشتی مخصوص و مجهز و نوشته های با خط بریل، صرافی، پذیرش 24 ساعته، خانه داری هر روزه، خشکشویی، فکس و کپی، مرکز تجاری، امکانات برگزاری جلسه و سمینار، منطقه مخصوص سیگار، اتاق های سیگار ممنوع، آسانسور، گاوصندوق، فروشگاه، سیستمهای تهویه مطبوع و خدمات اجاره اتومبیل از دیگر امکانات این هتل می باشد.

با توجه به مشخصات هتل هالیدی این بر دبی و با توجه به وجود امکانات کامل و البته خدمات با کیفیت بالا، می توان گفت، قیمت هتل هالیدی این بر دبی ، به نسبت قیمتی مناسب است. شما با اقامت در این هتل، علاوه بر اینکه دسترسی مناسبی به نقاط مختلف شهر خواهید داشت، از خدمات با کیفیتی نیز بهره مند می شوید.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
اتاق های هتل هالیدی این بردبی Holiday Inn Bur Dubai Hotel
اتاق های هتل

در مورد اتاق های هتل هالیدی این بر دبی باید بدانید که این هتل، دارای 210 اتاق است. اتاقها با اندازه ای مناسب، دارای تخت خوابهایی راحت با ملافه های تمیز، مبلمان، تلویزیون، گاوصندوق، سیستمهای تهویه، وسایل تهیۀ قهوه و چای، سشوار و سایر امکانات ضروری برای اقامت هستند.

اتاقهای این هتل به دو نوع کلی اتاقهای میهمان (guest room) و سوئیت ها تقسیم بندی می شوند. اتاقها و سوئیت ها، با توجه به اندازه، نوع تخت و نوع سیگار آزاد و سیگار ممنوع به انواع مختلفی تقسیم بندی شده اند که آنها را شرح خواهیم داد.

در مورد قیمت هتل هالیدی این بر دبی باید گفت، شاید تفاوت چندانی در قیمت اتاقهای میهمان نباشد، اما در زمان رزرو هتل هالیدی این بر دبی ، باید با توجه به تعداد نفرات و نوع تخت خوابها و ظرفیت اتاق ها رزرو انجام پذیرد.

انواع اتاق ها

اتاقهای استاندارد که با یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت تک نفره و با ظرفیت حداکثر 3 نفر می باشد.

اتاقهای دلوکس با یک تخت بزرگ دو نفره یا دو تخت تک نفره با ظرفیت تا 3 نفر می باشد.

اتاقهای اکسکاتیو بزرگ که یک تخت دو نفره دارد و ظرفیت آن تا 3 نفر می باشد. این اتاق، دو نوع سیگار ممنوع و سیگار آزاد دارد.

سوئیتهای اکسکاتیو با یک تخت دو نفره و ظرفیت 2 تا 4 نفر می باشد. این سوئیت ها، دو نوع سیگار ممنوع و سیگار آزاد دارند.

اتاق لیزور بزرگ (Leisure King Room)، با یک تخت دو نفره و با ظرفیت تا 3 نفر می باشد. این اتاقها نیز در دو نوع سیگار ممنوع و سیگار آزاد قابل رزرو کردن می باشند.

اتاق دو نفره توئین با دو تخت تک نفره و با ظرفیت 2 نفر که در دو نوع سیگار ممنوع و سیگار آزاد می باشند.

اتاق بزرگ مخصوص میهمانان معلول با یک تخت دو نفره که سیگار ممنوع نیز می باشد.

قوانین

زمان تحویل اتاقها ساعت 15 و زمان تخلیه، ساعت 12 به وقت محلی خواهد بود. در این هتل، امکان همراه بردن حیوانات خانگی خود را ندارید.

محاسبۀ سن کودک و بزرگسال تا سن 12 سالگی است و این هتل هیچگونه امکاناتی را از جمله گهواره یا تخت اضافه را، چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان، بصورت رایگان در نظر نگرفته است. نرخ کودکان یا بزرگسالانی که تخت اضافه رزرو می کنند، طبق برد هتل محاسبه خواهد شد.

در آخر

آدرس هتل هالیدی این بردبی : دبی، بردبی، منطقه الحمریا، خیابان خالد ابن ولید، خیابان 20.

شما مسافران محترم می توانید برای رزرو هتل هالیدی این بردبی یا خرید تور دبی یا بلیط دبی یا سایر تورهای خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI
هتل هالیدی این بردبی HOLIDAY INN BUR DUBAI

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
اطلاعات کامل هتل نصیرالملک شیراز
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات کامل هتل ماربل بای پالم وینگز کوش آداسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید