اطلاعات کامل هتل گرند اکسلسیور بر دبی

هتل گرند اکسلسیور بر دبی 4* Grand Excelsior Bur Dubai

این مطلب در مورد هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، با نام لاتین Grand Excelsior Hotel Bur Dubai ، نوشته شده است. همچنین در آن، توضیحاتی در مورد قیمت هتل گرند اکسلسیور بر دبی و مشخصات هتل گرند اکسلسیور بر دبی آمده است. ضمنا می توانید برای رزرو هتل گرند اکسلسیور بر دبی و رزرو سایر هتل های دبی و خرید تورهای دبی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در تماس باشید.

در سایت فلای دریم ، در مورد تمامی هتل های دبی ، جاذبه های توریستی دبی و همچنین در مورد هتل های خارجی و جاذبه های گردشگری خارجی در سایر کشورها، اطلاعات کاملی وجود دارد که می توانید آنها را نیز مطالعه کنید.

اما در ادامۀ مطلب، باید در مورد این هتل خاص صحبت کنیم. هتلی که از بین هتل های 4 ستاره دبی ، هتلی محبوب و با کیفیتی بسیار بالا محسوب می شود. با ما همراه باشید تا اگر قصد رزرو هتل گرند اکسلسیور بر دبی را دارید، از امکانات و مشخصات و شرایط آن مطلع شوید. ضمنا برای اطلاع از قیمت ها، با ما تماس بگیرید.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
لابی هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

هلدینگ MOBH

تمامی هتل های گرند اکسلسیور ، در شهر دبی، زیر مجموعۀ یک هلدینگ با نام محمد عمر بن حیدر با علامت اختصاری MOBH هستند. فعالیت آن در زمینه های، بیمه، تجارت، آموزش، خدمات پزشکی، مهندسی، تعمیر و نگهداری، حمل و نقل و تولید می باشد. علاوه بر انیها در صنعت هتلداری نیز با داشتن چند هتل، فعال است.

باید بدانید که در مناطق دیره، بر دبی و البرشا سه هتل با نام گرند اکسلسیور و پسوندی از نام منطقه ای که در آن قرار گرفته اند، زیرمجموعه ای از هلدینگ MOBH هستند. علاوه بر این سه هتل، چند هتل و اقامتگاه دیگر نیز، زیرمجموعۀ آن می باشند. ما در اینجا به معرفی هتل گرند اکسلسیور بر دبی می پردازیم و معرفی هتل گرند اکسلسیور دیره و هتل گریند اکسلسیور البرشا ، در صفحات مربوط به هر کدام از آنها، بطور جداگانه آمده است.

منطقۀ بر دبی

ابتدا بایستی از منطقه ای که این هتل در آن قرار گرفته است صحبت کنیم. منطقۀ بر دبی منطقه ای است که از یک طرف به هم مرز با نهر دبی یا خور دبی است، و از طرف دیگر در ابتدای خیابان شیخ زائد و منطقۀ جمیرا قرار گرفته است.

این منطقه به نوعی منطقه دیپلماتیک دبی می باشد، زیرا سفارتخانه ها و کنسولگری های کشورهای خارجی، در این منطقه از دبی قرار گرفته اند. به همین دلیل است که مسافرانی، این منطقه را برای اقامت خود انتخاب می کنند. بودن در این منطقه، رفت و آمد به کنسولگری ها را به سرعت و سهولت فراهم می کند.

از طرف دیگر، نهر دبی، بسیار دیدنی و جالب توجه است و از منطقۀ بر دبی، دسترسی خوبی به آن خواهید داشت. وجود مراکز خرید نیز در این منطقه، برای مسافران جذاب است. همچنین، بافت منطقه و دسترسی آسان به سایر مناطق دبی نیز باعث خواهد شد تا، اقامت در این منطقه، لذت بخش و جذاب باشد. نزدیک بودن هتل به ایستگاه مترو دسترسی شما را به مراکز خرید دبی ، مراکز تجاری دبی و جاذبه های توریستی دبی راحت و سریع می کند.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
رستورانهای هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

توضیحات هتل

نما و ساختمان این هتل نیز، همانند هتل هم نامش در منطقۀ البرشا، نمایی شیشه ای است. فرم ساختمانهای هر دو هتل تقریبا یکسان است و در طبقۀ همکف، که لابی هتل نیز هست، یک دهلیز در میانۀ ساختمان ایجاد شده و تا سقف بالا رفته است. دور تا دور این دهلیز، اتاقهای هتل قرار گرفته اند و آسانسور شیشه ای، شما را در بین طبقات جابجا خواهد کرد.

این فضای دهلیز شکل، ابهت و جذابیت خاصی به این هتل داده است و آسانسورهای شیشه ای، در حین حرکت، زیبایی این فضا را بیشتر نمایان خواهد کرد. نمای بیرونی شیشه ای ساختمان هتل نیز، جالب توجه است. گرچه بیشتر از زیبایی بیرونی که این پنجره ها ایجاد می کنند، از طریق این پنجره ها و از داخل اتاقها، هم منظره ای بی نظیر را مشاهده خواهید کرد، هم نور کافی و طبیعی را در داخل آنها خواهید داشت.

تعداد 282 اتاق و سوئیت، در 7 طبقه ساختمان هتل قرار گرفته اند. اتاقهای هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، با سبک عربی و با استفاده از وسایل مدرن، تجهیز شده اند. نوع طراحی و آماده سازی اتاقها به شکلی است که، در ایجاد فضایی آرامش بخش، با نهایت دقت شده است. ضمن اینکه کوشش شده تا، از تمام فضای اتاقها، استفاده شود و حس راحتی را همچون منزل شخصی برای میهمانان فراهم آورد.

علاوه بر امکانات اتاقها و سوئیتها، سوئیتهای پرمیوم، دارای بالکن اختصاصی هستند. نمای آنها متفاوت است. بعضی رو به شهر، بعضی رو به خیابان شیخ زائد و برخی روبه برج خلیفه دبی هستند.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
بار هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

در ادامه

ضمن اینکه، برای کسانیکه بصورت خانوادگی و گروهی سفر می کنند، این امکان وجود دارد تا، اتاقهایی را بصورت مرتبط با یکدیگر رزرو نمایند. این اتاقها، هریک بصورت مجزا از امکانات کامل برخوردار است. اما بوسیلۀ یک درب داخلی با یکدیگر ارتباط دارند. تا علاوه بر اینکه، فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد، هم استقلال هر اتاق بصورت مجزا حفظ می شود، و هم اینکه، هر وقت که تمایل داشتید، در کنار دیگر همسفرانتان هستید.

از مشخصات هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، می توان به وجود 1800 متر مربع فضا، برای برگزاری جلسات، سمینار و یا میهمانی و جشن اشاره کرد. این فضا، ظرفیت تا 800 نفر را دارد. ضمن اینکه، کارکنان حرفه ای و مجرب هتل، به بهترین شکل، از میهمانان شما پذیرائی خواهند کرد، بهترین غذا ها را آماده خواهند نمود و بهترین خدمات را ارائه می کنند.

در این هتل، 10 رستوران، کافه و بار وجود دارد که در طبقات و قسمت های مختلف هتل قرار گرفته اند. آنها از منوهای مختلف و متنوعی برخوردارند و تمام وعده های غذایی را، از صبحانه تا شام، سرو کرده و با بهترین کیفیت، در اختیار شما قرار می دهند. در آنها، انواع غذاهای بین المللی، عربی، چینی و هندی تهیه و سرو می شود. با انواع نوشیدنی ها نیز، چه سرد و چه گرم، از شما پذیرائی خواهد شد.

هر ساعت از شبانه روز که، بخواهید چیزی بخورید یا بنوشید، دست خالی باز نمی گردید. غذاهای هتل نیز، از مواد اولیۀ تازه، با کیفیت و سالم تهیه شده و توسط آشپزهای حرفه ای آماده می شوند تا لذت سفرتان دوچندان گردد.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
رستوران-بار هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

رستوران، بار و کافه

شاید از بارزترین مشخصات هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، تعداد رستورانهای آن باشد. یا حتی امکانات کامل و به روزی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت. حتی می توان به مناسب بودن قیمت هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، بعنوان یکی از ویژگی های این هتل اشاره کرد. در هر صورت باید بدانید که رزرو هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، یک انتخاب خوب منطقی در سفر به دبی، محسوب می شود.

رستوران داکلند (Docklands)، در لابی قرار دارد و ساعت کار آن، 6:30 صبح تا 11 شب می باشد. در منوی آن، انواع غذاهای بین المللی، عربی، ژاپنی، هند و ایتالیایی وجود دارد و تمام وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام را بصورت بوفه سرو می کند.

رستوران چیپسی چاینیز (Gypsy Chinese کولی چینی) یک رستوران چینی است که با سبزیجات خاص، معطر، کمیاب و عجیب چینی، و با استفاده از ادویه های خاص، که همگی از چین تهیه و ارسال می گردد، گوشت و غذاهای دریایی را طعم دار کرده و می پزند. آشپزها، با موادی که گفته شد، ترکیبی رنگارنگ و اشتها آور خلق کرده و سرو می کنند. حتی اگر گیاه خوار باشید، می توانید، از منوی متنوع آن، غذایی لذیذ انتخار کرده میل کنید. غذاهای این رستوران، با سبکهای چینی و هندی تهیه و سرو می شوند.ضمن اینکه، می توانید انواع نوشیدنی را نیز در این رستوران، سفارش دهید.

سایر رستورانها

رستوران کانتینا 1810 (Cantina 1810)، یک رستوران-بار، به سبک مکزیکی است. سال 1810 سالی است که استقلال مکزیک اعلام شد و به همین جهت در ادامۀ نام آن قرار داده شده است. منوی آن، از انواع غذاهای مکزیکی و انواع نوشیدنی تشکیل شده و میتوانید برای صرف نهار یا شام به این رستوران بروید و ضمن صرف غذا، از موسیقی زنده نیز لذت ببرید.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
استخر پشت بام هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

رستوران آنگان (Aangan به زبان هندی به معنی حیاط)، برای نهار یا شام، پذیرای شماست. در منوی آن، عمدتا، غذاهای هندی یافت میشود که بصورت بوفه سرم میگردند. چای و انواع نوشیدنی نیز، در منوی آن قرار دارد.

رستوران دان بی (Dan Bi) رستورانی با منویی متنوع از، انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی است.

رستوران مهندی (Mehendi)، یک رستوران با منوی باز و به سبک هندی است.

رستوران بعدی، رستوران وراندا کافه اکسکاتیو لانگ (Veranda Cafe Executive Lounge سالن بزرگ کافه وراندا که کلمه Veranda به معنی ایوان است. سالن بزرگ کافه ایوان) است. صبحانه، نهار و شام، در آن به دو صورت بوفه و منوی باز، با انواع غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم بین المللی، سرو میشوند.

یک بار-رستوران نیز در تراسی که پشت بام هتل و نزدیک استخر هتل قرار دارد، به سرو انواع میان وعده ها و نوشیدنی ها میپردازد. شنا کنید، آفتاب بگیرید، به سونا بروید، از جکوزی یا اسپا لذت ببرید، در سالن بدنسازی ورزش کنید، ماساژ بگیرید، و در حین آنها یا پس از آن، نوشیدنی مورد علاقه خود را بنوشید و میان وعده ای سبک، میل کنید. لذت این موارد زمانی کامل می شود که بدانید، منظره ای زیبا از شهر آسمان خراشهای دبی، در برابر چشمانتان است.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
کافه و بار

کافه داوو (Dhow Cafe) که یک فست فود–کافی شاپ است و در لابی هتل می باشد. در کافه داوو، انواع ساندویچ، نوشیدنی های گرم و سرد، انواع کیک ها و انواع میان وعده ها سرو می شود. امام خوشمزه ترین خوراکی های آن، بستنی، کیک و شیرینی های آن است که، از امتحان کردن آنها پشیمان نخواهید شد.

بار دوگاوت (Dugout حفره) بعنوان یک بار حرفه ای و با انواع نوشیدنی ها، از ساعت 12 ظهر تا 3 صبح، از میهمانان خود پذیرائی می کند. در این بار، نمایشگر بزرگی وجود دارد که، برنامه های زندۀ ورزشی را پخش می کند و علاقمندان در آن، بصورت گروهی، علاوه بر صرف انواع نوشیدنی، هیجان مسابقات را تجربه می کنند. میز بلیلیارد نیز، برای بازی و سرگرمی شما، وجود دارد.

کافه–بار هوکاه پانی (Hookah Pani که کلمه Hookah به معنی قلیان است)، یک بار یا کافه در پشت بام هتل است. در فضایی با ظرفیت 140 نفر، انواع نوشیدنی های سرد و گرم، بهمراه قلیان، با طعم های مختلف، مواردی است که می توانید سفارش دهید و استفاده کنید.

امکانات

از امکانات هتل گرند اکسلسیور بردبی می توان به 10 رستوران، بار، کافه، کلاپ شبانه، انواع میوه، انواع نوشیدنی، بوفه و بوفه مخصوص کودکان، وعده های غذایی مخصوص کودکان، امکان سفارش غذاهای خاص، سرو انواع میان وعده و امکان سرو صبحانه در اتاق اشاره کرد.

امکانات تفریحی، ورزشی هتل شامل، استخر روباز در پشت بام، سونای خشک و بخار، جکوزی، اسپا، اتاق و خدمات ماساژ، حمام ترکی، باشگاه بدنسازی با وسایل کامل و اینترنت بی سیم رایگان در اتاقها و لابی می باشد.

امکانات مخصوص معلولین مانند ویلچر و سرویسهای بهداشتی مخصوص، پارکینگ اختصاصی و رایگان، سالن آرایش و زیبایی با خدمات کامل، دستگاه عابر بانک، صرافی، پذیرش 24 ساعته، خانه داری هر روزه، کفاشی، خشکشویی، فکس و کپی، مرکز تجاری، امکان برگزاری جلسه، سمینار، میهمانی و جشن، منطقۀ مخصوص سیگار، فروشگاه، خدمات اجاره اتومبیل، اتاق های ضد صدا، گاو صندوق، آسانسور و اتاق های سیگار ممنوع، دیگر امکانات این هتل می باشند.

در زمان رزرو هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، حتما دقت داشته باشید که قیمت هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، با توجه به نوع اتاقهایی که رزرو می کنید متفاوت است. البته تعداد نفرات شما، در تعیین میزان قیمت تاثیر بسزایی دارد. در ادامه،  توضیحات هر کدام از اتاقها و ظرفیتشان، بصورت مجزا آمده که در تصیم گیری شما، برای رزرو، بسیار موثر است.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
سوئیت های هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
اتاق ها

اتاق های هتل گرند اکسلسیور بر دبی شامل 7 نوع مختلف اتاق و سوئیت است. در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

اولین نوع آنها، اتاقهای دلوکس (deluxe room)، با متراژ 40 متر مربع، با یک تخت دو نفر یا دو تخت تک نفره هستند. مبلمان و یک میز کار با صندلی، در فضای نشیمن قرار داده شده و امکانات تهیۀ قهوه و چای، اتو و میز اتو، گاوصندوق و مینی بار نیز در آنها وجود دارد. حمام آنها بزرگ، دارای وان و تمام وسایل بهداشتی لازم بهمراه سشوار می باشد.

ظرفیت این اتاقها، دو نفر بزرگسال به همراه دو کودک تا 12 سال است و همگی دارای نور طبیعی و منظرۀ شهر دبی هستند. امکان رزرو اتاقهای دلوکس با سوئیتهای اکسکاتیو به صورت مرتبط وجود دارد.

پریمیوم و پریمیوم کانکت

دومین نوع اتاقها، اتاقهای پریمیوم کانکت روم دو خوابه ((Premium Connecting Rooms (2 Bedroom) هستند. مساحت آنها، 135 متر مربع است و از یک سوئیت یک خواب و یک اتاق خواب اصلی تشکیل شده است. این دو قسمت توسط یک درب از یکدیگر جدا می شوند و هر کدام، درب خروجی مستقل دارند.

اتاق خواب اصلی، یک تخت دونفره و سوئیت، یک تخت دو نفره و دو تخت تک نفره دارند، که مجموعا تا 8 نفر می توانند در آنها اقامت داشته باشند. این هشت نفر شامل 7 نفر بزرگسال و یک کودک تا 12 سال می شود.

در فضایی که برای نشیمن در نظر گرفته شده است، مبلمان راحت، یک میز کار با صندلی و یک میز نهارخوری قرار داده شده است. سایر امکاناتی که در آنها وجود دارد شامل، وسایل تهیۀ قهوه و چای، گاو صندوق و مینی بار می باشد. حمام این سوئیت دارای جکوزی وان است که جزو امکانات لوکس به شمار می آید.

سومین نوع اتاقها، اتاق پریمیوم (Premium Room) با متراژ 65 متر مربع و با ظرفیت تا 4 نفر، شامل 2 بزرگسال و 2 کودک می باشد. قسمت نشیمن و خواب در این اتاقها، یکپارچه است اما، با طراحی مناسب، مجزا از یکدیگر به نظر می رسند.

امکاناتش شامل مینی بار، گاو صندوق، وسایل تهیه چای و قهوه و اتو و میز اتو می باشد، و حمام دارای جکوزی وان، سشوار و تمام وسایل بهداشتی می باشد. این اتاقها که عموما در طبقات بالاتر هتل قرار گرفته اند، منظره ای از خیابان شیخ زائد و برج خلیفه را، در پنجره های قدی خود دارند.

دو خواب و خانوادگی

اتاق اکسکاتیو کانکت دوخوابه ((Executive Connecting Rooms (2 Bedroom)، چهارمین نوع اتاقهای این هتل با مساحت 120 متر مربع هستند. این اتاقها نیز شامل، یک اتاق خواب اصلی و یک سوئیت یک خواب، میباشد. بین دو قسمت، یک درب مرتبط وجود دارد و هرکدام نیز، درب خروجی مجزا دارند.

در اتاق خواب اصلی یک تخت دو نفره و در قسمت سوئیت نیز، یک تخت دونفره یا دو تخت یکنفره وجود دارد و ظرفیتشان تا 6 نفر میباشد، که شامل 5 بزرگسال و یک کودک می شود. امکاناتشان شامل جکوزی وان، گاوصندوق، وسایل تهیۀ قهوه و چای، سشوار و مینی بار میباشد.

پنجمین نوع اتاقها، اتاقهای خانوادگی (Family Room) است. مساحت آنها، 53 مترمربع است و دارای یک تخت دونفره و دو تخت تکنفره هستند. ظرفیتشان، 4 نفر بزرگسال بوده و منظرۀ شهر را خواهید داشت.

در قسمت نشیمن که بصورتی دنج طراحی و مجزا شده، مبلمان و یک میز با صندلی قرار داده شده است. گاو صندوق، وسایل تهیۀ  قهوه و  چای، اتو و میز آن، مینی بار، سشوار و حمام جادار و تمیز با وان از امکاناتشان می باشد. امکان رزرو سوئیت خانوادگی با سوئیت پرمیوم بصورت مرتبط نیز، وجود دارد.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
اتاق های هتل گرند اکسلسیور بر دبی  Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
سوئیت ها

ششمین نوع اتاقه، سوئیتهای اکسکاتیو (Executive Suite)، متراژ 80 مترمربع، با یک تخت دو نفره و با ظرفیت 2 نفر بزرگسال و 2 کودک زیر 12 سال می باشد. این سوئیتها یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن دارند و در قسمت نشیمن، مبلمان و میز نهارخوری شش نفره وجود دارد.

در اتاق خواب، چند کاناپه، یک میز کار با صندلی و تلویزیون نیز قرار داده شده تا امکانات کاملی در اختیارتان باشد و در حمام نیز، جکوزی وان، وسایل بهداشتی و سشوار وجود دارد. سایر امکاناتشان شامل، گاو صندوق، وسایل تهیه چای و قهوه، اتو و میز آن و مینی بار می باشد. ضمنا، امکان رزرو این سوئیتها، با اتاقهای دلوکس وجود دارد.

و هفتمین و آخرین نوع از اتاقهای هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، سوئیت پرمیوم (Premium Suite) است. مساحت آن 100 متر مربع بوده و دارای بالکنی اختصاصی است که منظره ای از شهر در برابرتان خواهد بود. در اتاق خواب آن، یک تخت دو نفره قرار داده شده است و ظرفیتش دو بزرگسال و دو کودک تا 12 سال است.

قسمت نشیمن دارای مبلمان و میز نهارخوری شش نفره است و امکاناتی همچون جکوزی وان، گاو صندوق، امکانات تهیۀ قهوه و چای، اتو و میز آن، سشوار و مینی بار نیز در آن وجود دارد. برای تعداد نفرات بیشتر، امکان رزرو این سوئیتها با اتاقهای خانوادگی، بصورت مرتبط وجود دارد.

و در آخر

طبق قوانین، زمان تحویل اتاق، ساعت 15 و زمان تخلیۀ آنها، بین ساعت 6 صبح تا 12 ظهر، به وقت محلی می باشد. میهمانان این هتل نمی توانند حیوانات خانگی خود را همراه ببرند.

طبق قوانین، تا 12 سالگی کودک و بالاتر از آن بزرگسال محسوب می شود. برای نوزادان تا سن یک سالگی، گهواره رایگان وجود دارد و از یک سال به بالا، رزرو تخت اضافه با پرداخت هزینه، انجام می شود. البته، هزینه ها برای سنین کودک و بزرگسال، ممکن است تفاوتهایی داشته باشد.

آدرس هتل گرند اکسلسیور بر دبی : دبی، منطقه بردبی، خیابان کویت.

شما مسافران محترم تور دبی می توانید برای اطلاع از قیمت هتل گرند اکسلسیور بر دبی و مشخصات هتل گرند اکسلسیور بر دبی ، به سایت فلای دریم مراجعه کنید. همچنین می توانید برای رزرو هتل گرند اکسلسیور بر دبی و یا رزرو هتل های دبی و یا خرید بلیط دبی و یا دریافت ویزای دبی ، و حتی رزرو سایر تورهای خارجی ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai
هتل گرند اکسلسیور بر دبی Grand Excelsior Hotel Bur Dubai

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
اطلاعات کامل هتل شرایتون سیتی سنتر استانبول
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات کامل هتل جواد مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید