تور دبی پاییز

در این مطلب قصد دارم در مورد تور ارزان دبی پاییز صحبت کنم. در مورد شرایط رزرو تور دبی پاییز و البته قیمت تور دبی پاییز نیز اطلاعات کاملی در اختیارتان خواهم گذارد. این اطلاعات برای این است که زمانیکه می خواهید از تور دبی ویژه پاییز مطلع شوید، بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید و برای این سفر به درستی برنامه ریزی کنید. بنابراین، به ادامۀ مطلب در مورد تور دبی پاییز توجه کنید.

در مطالب مرتبط با این مطلب، در صفحۀ تور دبی اطلاعات و قیمتهای پکیجهای دبی در سایر فصول قرار داده شده و در صفحۀ هتل های دبی ، اطلاعات هتلها در این شهر قرار داده شده و در صفحۀ ویزای دبی ، اطلاعات و شرایط و قیمت ویزای امارات قرار داده شده که می توانید به آن صفحات رفته و از اطلاعات آنها نیز استفاده کنید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور دبی پاییز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور دبی پاییز
رزرو تور دبی پاییز

در مورد دبی

در این قسمت قصد دارم در مورد شهر دبی و ویژگی های آن و البته در مورد سفر پاییزی دبی صحبت کنم. در مورد قیمت تور دبی پاییز نیز در پکیج آن، قیمتها آمده است. در مورد شرایط رزرو تور دبی پاییز باید بدانید که برای انجام این سفر، به ویزا احتیاج خواهید داشت. بنابراین، می توانید کار اخذ ویزا را نیز از ما بخواهید.

حتما می دانید که برای سفر به کشور امارات، باید ویزا بگیرید که ما این کار را برای شما انجام می دهیم. از طرف دیگر، خدمات رزرو هتل و پرواز را نیز می توانیم تک تک و یا در قالب یک تور برایتان انجام داده و یک پکیج کامل را در اختیارتان بگذاریم تا سفری خوب و لذت بخش را تجربه کنید.

و اگر سوال و یا درخواستی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ارزان دبی پاییز را برایتان انجام دهیم.

ویزای دبی

قبل از هر مورد دیگری، باید بدانید که شما برای ورود به خاک کشور امارات، باید ویزای امارات را دریافت کنید. البته این ویزا، به اصطلاح ویزای دبی نیز نامیده می شود. این ویزا به راحتی در ظرف مدت سه تا هفت روز کاری صادر می شود. اما برای دریافت این ویزا، نمی توانید به سفارت یا کنسولگری امارات در ایران مراجعه کنید. و نمی توانید این ویزا را بصورت آنلاین درخواست دهید.

این ویزا از طریق ایمیگریشن در کشور امارات صادر می شود. شما باید درخواست دریافت ویزای امارات را به یک آژانس مسافرتی بدهید. آژانس های مسافرتی درخواست شما را به کارگزار خود در کشور امارات و یا شهر دبی فرستاده و او کار صدور ویزای شما را انجام می دهد.

مدارکی که برای اخذ این ویزا لازم دارید، اسکن صفحۀ اول پاسپورت، اسکن شناسنامه و کارت ملی به همراه یک قطعه عکس 4*3 می باشد. البته هزینۀ این ویزا نیز به صورت درهم امارات محاسبه و دریافت می شود که در زمان درخواست ویزا، باید آنرا پرداخت نمایید. لازم است بدانید که، مدت زمان اعتبار پاسپورت برای صدور ویزا و سفر به دبی، مدت شش ماه از تاریخ سفر می باشد.

ویزای دبی نیز به صورت یک برگ کاغذ می باشد که باید آنرا کپی نمایید و به همراه سایر مدارک همراه خود ببرید. در فرودگاههای ایران، برای اینکه اجازۀ پرواز به سمت امارات را بدهند، حتما ویزای شما را مشاهده خواهند کرد و در خاک امارات نیز، ویزای شما چک شده و سپس اجازۀ ورود شما صادر می شود.

در آخر

شما می توانید برای مشاهدۀ تورها و برنامه های سفر، برای سایر مسیرهای خارجی، به صفحۀ تورهای خارجی مراجعه کنید و اطلاعات، پیکجها و قیمت ها را در سایر مقاصد خارجی مشاهده کنید و اگر قصد سفر داخلی را دارید، به صفحۀ تورهای داخلی بروید و قیمتها و توضیحات مقاصد داخلی را مشاهده و مطالعه نمایید.

و در آخر، اگر قصد رزرو تور دبی پاییز را دارید، یا می خواهید از قیمت تور دبی ویژه پاییز مطلع شوید، کافی است به قیمتها توجه کنید و با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان پاییز
نوشتهٔ بعدی
تور مشهد زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست