هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی 4*  Canopy By Hilton Dubai Al Seef

این مطلب در مورد هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی با نام لاتین Canopy By Hilton Dubai Al Seef ، نوشته شده است. همچنین در مورد مشخصات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی و قیمت هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی نیز اطلاعات کاملی در نوشته وجود دارد. ضمن اینکه برای رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

در سایر قسمت های سایت نیز اطلاعات کاملی در مورد سایر هتلهای دبی ، هتلهای خارجی در سایر کشورها، و همچنین تورهای دبی وجود دارد که می توانید مطالعه کنید.

ابتدا لازم است بدانید که این هتل زیرمجموعه ای از گروه هیلتون هونور (hilton honors)، می باشد. در گذشته نام آن هتل زعبیل هاوس السیف دبی بوده که با تغییرات کلی که در شرایط و مدیریت آن اتفاق افتاده است، به گروه هیلتون پیوسته و نام آن نیز تغییر پیدا کرده است.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef

hilton honors

ابتدا باید در مورد گروه هتلداری هیلتون بگویم که این گروه در تمام پنج قاره جهان یعنی در سرتاسر آمریکای شمالی و جنوبی، در اکثر کشورهای اروپایی، در آفریقا در کشور آفریقای جنوبی، در آسیا و در خاور میانه و در استرالیا و نیوزلند، هتلهای معروف و مشهور بسیاری را در زیرمجموعۀ خود دارد.

در این مجموعه علاوه بر اینکه شما می توانید از طریق آژانسهای مسافرتی یا سایتهای رزرو هتل و یا سایت خود هتل، هتل خود را رزرو نمایید، می توانید از طریق سایت هیلتون هونور نیز هتلهای را که در زیرمجموعۀ آن قرار دارد را رزرو کنید.

با این شکل از زررو علاوه بر اینکه اعلام کرده اند پایینترین قیمت ها را پرداخت خواهید کرد، امتیازاتی را نیز برای شما قائل شده اند. این امتیازات شامل برخورداری از تخفیفات، اینترنت رایگان و عضویت می شود، که با دریافت امتیاز بر اساس پرداختی، می توانید تخفیف بگیرید یا اقامت رایگان دریافت کنید.

اما علاوه بر تمام اینها، مهمترین نکته در رزرو هتلهای زیرمجموعۀ هیلتون، این است که، این هتلها باید یکسری از استانداردهای مضاعف را رعایت نمایند. این قوانین و استانداردهای داخلی، باعث شده تا هتلهایی که در این گروه قرار می گیرند، از کیفیت بالاتر و خدمات بهتری نسبت به درجۀ خود برخوردار باشند.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
رستوران هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی

در مورد هتل

در مورد هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی باید گفت که این هتل، قبل از اینکه تغییراتی در مدیریت و مجموعۀ خود ایجاد نماید، از چهار هتل سه و چهار ستاره تشکیل شده بود که همگی در انتهای نام خود، کلمۀ زعبیل هاوس را داشتند.

این هتل نیز هتل زعبیل هاوس السیف دبی با نام لاتین Zabeel House Al Seef Dubai بود. قسمت اول نام سه تا از این چهار هتل، از گروه زعبیل و در انتهای نام آنها، به منطقۀ هتل، یا شرایط و خصوصیت آنها اشاره می شد.

این 4 هتل، زعبیل هاوس مینی (زعبیل هاوس کوچک)، زعبیل هاوس السیف ، زعبیل هاوس جمیرا گرین (زعبیل هاوس سبز) و السیف هریتیج (شمشیر سنتی) بودند که امروزه نامها و مدیریت و گروههایی که در آن قرار گرفته اند تغییر کرده است.

هتل زعبیل هاوس مینی به هامپتون بای هیلتون دبی السیف، تغییر نام داده و به گروه هیلتون پیوسته و هتلهای جمیرا و هریتیج با نامهای قبلی فعالیت دارند. اما هتل هریتیج نیز به این گروه هتلداری پیوسته است.

در مورد هتل زعبیل هاوس السیف دبی ، با نام لاتین Zabeel House Al Seef Dubai ، و همچنین در مورد قیمت هتل زعبیل هاوس السیف دبی ، مشخصات هتل زعبیل هاوس السیف دبی و شرایط رزرو هتل زعبیل هاوس السیف دبی ، نیاز به توضیح نیست که این اسامی در حال حاضر با نام جدید جایگزین شده است.

منطقه بردبی

از مشخصات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، این است که در منطقۀ بردبی قرار دارد. در مورد این منطقه باید بدانید که، اکثر سفارتخانه ها و کنسولگری های کشورهای اروپایی و آمریکایی که در شهر دبی هستند، در این منطقه قرار گرفته است.

بیشتر مسافرانی که در تورهای دبی هتلهای این منطقه را برای اقامت خود انتخاب می کنند، برای نزدیکی به سفارتخانه ها و سهولت رفت و آمد خود، از هتل های این منطقه یکی را برای اقامت خود رزرو می نمایند.

علاوه برا اینها این منطقه بین منطقۀ دیره و جمیرا قرار دارد. سهولت رفت و آمد به تمام نقاط شهر نیز از دیگر مزایای اقامت در این منطقه است. نزدیکی منطقه به خور دبی ، یا همان نهر دبی، و سهولت دسترسی به ساحل جمیرا، وجود ایستگاه مترو و در دسترس بودن تاکسی، از خصوصیات این منطقه از شهر دبی است.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
کافه هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef

در مورد هتل

در مورد خود این هتل باید بدانید که این هتل، از هتل های 4 ستاره دبی است و از لحاظ کیفیت و قیمت، در سطحی است که کاملا با هتلهای هم درجۀ خود، در رقابت قرار دارد. شما با رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، هم خدماتی کامل و با کیفیت بالا را دریافت خواهید کرد، و هم قیمت مناسبی را پرداخت می کنید.

در نام هتل، Canopy By Hilton Dubai Al Seef ، کلمۀ canopy به معنی خیمه می باشد. این مفهوم در فرهنگ عرب و بادیه نشینان و شرایط اقلیمی و آب و هوایی این منطقه، بسیار جالب توجه و تاثیر گذار است.

امروزه شهر دبی، بسیار پیشرفت کرده و به ساختمانها و معماری و آسمان خراشهایش مشهور و معروف است. اما اگر در هتلی به سبک معماری عربی و سنتی پرداخته شود، یا با استفاده از نمادهایی از معماری یا وسایل، به درستی استفاده شده و یادآوری سنتها و فرهنگ گذشتۀ منطقه القا شود، قطعا گردشگران بسیاری، عالقمند خواهند بود در اینگونه هتل ها، اقامت داشته باشند.

اما این هتل پا را فراتر گذاشته و از سبکی خاص و منحصر به فرد در طراحی و چیدمان و اجرا استفاده کرده است. با استفاده از نوع خاص وسایل و با استفاده از نمادها و المانها بر روی دیوارها، حالتی خاص بوجود آورده که قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

رستورانها

در مورد سرو غذا و نوشیدنی، شعار هتل این است. بخورید، بنوشید، لبخند بزنید. مجموعۀ هتل معتقد است که همواره، یک مزۀ عالی، یک میان وعدۀ سبک و یا یک نوشیدنی جذاب، در انتظارتان خواهد بود. از صبحانه، تا میان وعده ها، یا یک فنجان قهوه، و حتی نهار و شام، همگی باعث لذت شما خواهند شد.

این هتل دارای چهار رستوران، بار و کافی شاپ است که در سرتاسر روز، تمام وعده های غذایی و در تمامی ساعات، آماده هستند تا از شما پذیرائی کنند. پس با اطلاع از قیمت هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی و سپس رزرو آن، می توانید از تمام امکانات و خدمات آن بهرهمند شوید.

صبحانه کانوپی Canopy Breakfast

اولین رستوران هتل، که اولین وعدۀ غذایی خود را در آن خواهید خورد، کانوپی نام دارد. انوع کیکهای محلی، پیتزاهای مخصوص صبحانه، غذاهای محلی، میوه و آبمیوه، همگی برای صبحانه شما آماده شده اند.

حتی اگر نمی خواهید به رستوران بروید، می توانید سفارش دهید تا صبحانه را در اتاق سرو کنند. یا حتی اگر قصد دارید به جایی بروید و عجله دارید، سفارش دهید یا صبحانه تان را بسته بندی کرده و تحویلتان دهند.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
استخر هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef

CHAPTRS

رستوران دیگر این هتل، رستوران فصل ها است. نام لاتین آن CHAPTRS می باشد که این رستوران یک بار – فود است که در گذشته نیز، قبل از تغییر نام هتل، با همین نام و همین کیفیت، کار می کرد.

در این رستوران، انواع نوشیدنی های گرم و سرد، بهمراه انواع غذاها و میان وعده ها، تهیه و سرو می شوند. این رستوران در لابی هتل قرار گرفته است و اطراف آن قفسه های کتاب، پر است از کتابهایی که می توانید از آنها استفاده کرده و وقت بگذرانید.

در ضمن، می توانید با خانواده به این رستوران بروید و غذا و نوشیدنی میل کنید، یا یک قرار کاری، یا دوستانه را برگزار کنید. در ضمن ساعت کاری آن، همه روزه از 9 صبح تا 9 شب می باشد.

SKAFOS

رستوران اسکافوس، با توجه به اینکه در ساحل خور دبی، قرار گرفته است، بجز صرف غذا، برای تماشای آن و لذت بردن از جذابیتهای نهر دبی بی نظیر است. در این رستوران، انواع غذاهای سنتی از یونان، ایتالیا و اسپانیا، با استفاده از مواد غذایی تازه و سالم سرو می شوند

در این رستوران قلیان نیز سرو می شود و ساعت کار آن، از 12 ظهر تا 11 شب است. در زمان رزرو ، باید از مشخصات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، اطلاعات کامل داشته باشید تا هم به درستی انتخاب کنید و هم در زمان اقامت از تمام امکانات بهرهمند شوید.

SOL SKY BAR

در مورد سول اسکای بار، باید بدانید که این بار، یک بار-فود در کنار استخر است. شاید بتوان آنر استخر-بار نامید. اما هرچه هست، در آن می توانید پس از شنا، انواع نوشیدنی ها و میان وعده ها را میل کرده و از لحظاتتان لذت ببرید.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
اتاق هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی
اقامت در هتل

در زمان رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، می توانید از بین حدود 200 اتاق و سوئیت آن، یکی را برای اقامت خود انتخاب کنید. تمام اتاقها، دارای مبلمانی، شیک و مدرن و سالم هستند و به سبکی درست طراحی و چیدمان شده اند. امکانات کاملی نیز در تمام آنها قرار دارد. پس در ابتدا درست آنها را بررسی نمایید تا انتخاب درستی را انجام دهید.

اتاقها

از مشخصات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، این است که اتاقهای آن، در چند نوع مختلف است. و هرکدام از انواع اتاقها، با توجه به منظره ای که از آن قابل مشاهده است، به دو یا سه نوع دیگر تقسیم می شوند.

این اتاقها شامل، اتاق خانوادگی (FAMILY ROOM)، اتاق پریمویم بزرگ (KING PREMIUM ROOM)، اتاق بزرگ (KING ROOM) و اتاق توئین (TWIN ROOM) است.

اتاق خانوادگی FAMILY ROOM

این اتاقها، دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند و ظرفیتشان 4 نفر می باشد. این اتاقها از امکاناتی نظیر، مبلمان، یخچال، وسایل تهیه چای و قهوه، اینترنت وای فای رایگان، تلویزیون 47 اینچ، اتو و میز اتو، گاوصندوق، میزکار و سایر امکانات ضروری بهرهمند هستند.

در اصل می توان گفت، این نوع اتاق، یک اتاق بزرگ و یک اتاق توئین است که بصورت مرتبط در اختیار شما قرار می گیرد.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
سوئیت هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
اتاق بزرگ پریمیوم KING PREMIUM ROOM

این نوع اتاق، در سه نوع مختلف است. دو نوع آن که روبه شهر و یا رو به نهر دبی هستند، 44 متر مربع مساحت دارند و نوع دیگر آن، 40 متر مربع مساحت دارد. هر سه نوع آنها، دارای یک تخت دو نفره و یک تخت اضافی یک نفره و چرخدار هستند و ظرفیتشان تا سه نفر بزرگسال می باشد.

مبلمان شیک و مدرن، تخت خوابهای راحت و تمیز، میز کار، یخچال، اتو و میز اتو، گاوصندوق و وسایل تهیه چای و قهوه، بهمراه سایر امکانات در این نوع از اتاقها، در دسترس شماست.

اتاقهای پریمیوم بزرگ با نمای شهر یا نهر دبی، دارای پنجره های قدی و بلند هستند که منظرۀ بیرون را بخوبی ببینید. در مورد قیمت هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، باید گفت، در بین هتل های هم سطح از مناسبترین قیمتها برخوردار می باشد.

اتاق بزرگ KING ROOM

اتاقهای بزرگ در این هتل، سه نوع هستند که دو نوع از آنها، منظرۀ شهر دبی یا خور دبی را دارند. این اتاقها نیز دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره و چرخدار هستند و ظرفیتشان تا 3 نفر بزرگسال می باشد.

علاوه بر تخت خوابهای راحت و تمیز، مبلمانی شیک و مدرن، میز کار، وسایل تهیۀ چای و قهوه، اتو و میز آن، یخچال، تلویزیون، گاوصندوق و سایر امکانات لازم را دارا می باشند.

اتاق توئین TWIN ROOM

این نوع از اتاق، دو نوع دارد. یکی معمولی و یکی رو به شهردبی. این اتاقها دارای دو تخت یک نفره هستند و ظرفیتشان 2 نفر می باشد. امکاناتی که در این اتاقها قرار گرفته است، مانند سایر اتاقها بوده و تنها تفاوت آنها در این است که تخت خوابها یک نفره هستند.

حتما می دانید که قیمت هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، با توجه به نوع اتاقهای آن، و تعداد نفرات مسافران، متفاوت خواهد بود.

سوئیت ها

آنچه در مورد سوئیتهای این هتل باید گفت این است که این هتل، دو نوع سوئیت دارد. سوئیت یک خواب بزرگ و سوئیت یک خواب بزرگ با نمای نهر دبی. سوئیت یک خواب بزرگ (KING ONE BEDROOM SUITE)، با متراژ 52 متر مربع و سوئیت یک خواب بزرگ با نمای خور دبی (KING ONE BEDROOM SUITE WITH CREEK VIEW)، با مساحت 65 متر مربع می باشد.

هر دو نوع، دارای اتاق خواب و نشیمن جداگانه هستند. هر دو دارای تخت های راحت و تمیز، با مبلمانی شیک و مدرن، تلویزیون، گاوصندوق، وسایل تهیه قهوه و چای، اتو، یخچال و سایر امکانات ضروری هستند.

در این سوئیت ها یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره و چرخدار قرار داده شده تا 3 نفر بتوانند در آن اقامت داشته باشند.

پس در زمان رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، به نوع اتاقها دقت داشته باشید تا با توجه به تعداد نفراتتان، انتخاب درستی انجام دهید.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
اتاق هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی
Accessible Rooms

و اما از مهمترین مشخصات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، این است که نوع خاصی از اتاق با نام اتاق بزرگ اکسسیبل (KING ACCESSIBLE ROOM)، برای میهمانان معلول، آماده شده است.

این نوع از اتاق، دارای امکانات خاصی مانند ویلچر، دستگیره ها و سرویس های بهداشتی مخصوص، برای معلولان می باشد تا اقامت راحت و بی دردسری داشته باشند. در این اتاقها یک تخت دو نفره قرار دارد و ظرفیتشان 2 نفر می باشد.

پس در مورد اتاقهای هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، اطلاعات کاملی داده شد تا در زمان رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

ضمن اینکه هتل، در منطقه بردبی قرار دارد و با مترو یا تاکسی، به راحتی می توانید به فرودگاه دبی ، مراکز خرید دبی ، مراکز تجاری دبی و کلیه ی جاذبه های توریستی دبی دسترسی پیدا کنید.

امکانات

از امکانات هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی ، می توان به چهار رستوران، بار، کافی شاپ، امکان سرو صبحانه در اتاق، وعده های غذایی مخصوص کودکان، میان وعده، نوشدنی های مختلف و امکان سفارش غذاهای خاص اشاره کرد.

امکانات ورزشی و تفریحی هتل شامل استخر روباز، بار-فود کنار استخر، صندلی ها و چترهای کنار استخر، ارائۀ حوله تمیز کنار استخر، مبلمان بیرونی، دوچرخه رایگان، کتابخانه، میز بیلیارد، اینترنت بی سیم رایگان در لابی، محوطه و اتاقها، سالن و تجهیزات پروش اندام، سونای خشک و بخار، کانالهای تلویزنونی برای بچه ها و سرویس نگهداری از کودکان می باشد.

سایر امکانات در هتل و اتاقها نیز شامل، وسایل تهیۀ چای و قهوه، امکانات مخصوص میهمانان معلول، پارکینگ اختصاصی و رایگان، پذیرش 24 ساعته، خارنه داری هر روزه، کفاشی، خشک شویی، فتوکپی و فکس، امکانات برگزاری جلسه و سمینار، منطقه مخصوص سیگار، اتاقهای سیگار ممنوع، فروشگاه، صرافی و آسانسور می شود.

قوانین

طبق قوانین هتل، زمان تحویل اتاقها، ساعت 15 و زمان تخلیه، ساعت 12 به وقت محلی می باشد. این هتل برای کودکان تا سن 12 سالگی در صورتیکه  تخت اضافه رزرو نکنید، هزینه ای ندارید و در صورتیکه تخت اضافه برای هر سنی رزرو نمائید، با پرداخت هزینه خواهد بود.

مسافران نمی توانند حیوانات خانگی را همراه ببرند.

آدرس هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی : دبی منطقه بردبی تقاطع خیابان السیف و خیابان خلیفه بن زائد ساختمان آ

شما می توانید برای رزرو هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی یا رزرو تور دبی و بلیط دبی با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef
هتل کانوپی بای هیلتون السیف دبی Canopy By Hilton Dubai Al Seef

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل دریایی ترنج کیش
نوشتهٔ بعدی
پارک دلفین کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید