آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور   AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR

از جاذبه های توریستی کوالالامپور می توانیم به هیجان انگیز ترین آکواریوم معروف و بزرگ به نام آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور اشاره کنیم. در زبان لاتین  AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR  نامبرده می شود. این  آکواریوم  که در مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد به عنوان بزرگ ترین آکواریوم جنوب شرقی آسیا محسوب می شود.

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور از زیباترین جاذبه های گردشگری مالزی  دارای بیش از 150گونه آبزی دریایی که از جمله شگفت انگیزترین آن ها می توان به کوسه های بزرگ (معروف به ببرکوسه ترسناک ) ، مارهای کشنده دریایی ، ماهی های مرجانی روشن ، دریانورد ها ، پرتوهای روشن و … می باشد.

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

موقعیت مکانی

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور در منطقه مثلث طلایی کوالالامپور و در پایین مرکز همایش کوالالامپور واقع شده است . ساخت این آکواریوم در سال 2003 آغاز شد که در آگوست 2005 به طور رسمی مورد بازدید گردشگران قرار گرفت. این جاذبۀ توریستی کوالالامپور ، با متراژ 5600 متر مربع که در دو طرف آن تونل 90 متری  پر آب قرار دارد و بین این تونل راهرویی برای تماشای بازدیدکنندگان تهیه شده است.

AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR  شامل راهنماهایی می باشند که اطلاعاتی درباره طرز برخورد و شناخت آبزیان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند تا بتوانند با این موجودات ارتباط برقرار کنند. در اطراف این مجموعه هتل های موجود درکی ال سی سی معمولا اولین انتخاب مسافران کوالالامپور می باشد. زیرا در مرکز شهر واقع شده و دارای دسترسی راحت به تمام نقاط کوالالامپور را دارا می باشد.

انواع هتل های زنجیره ای در این مکان یافت می شوند که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. این منطقه به عنوان کد پستی برج های دو قلوی پتروناس مشهور است اما شما همچنین می توانید از نقاط دیدنی محلی از جمله این آکواریوم دیدن کنید. حمل و نقل عمومی که در اطراف محوطه قرار دارد بازدید از سایر نقاط را آسان کرده است.

نگاهی به منطقه کی ال سی سی کوالالامپور

همانطور که از نامش پیداست ، تنها راه توصیفی کی ال سی سی کوالالامپور  این است که بگوییم در قلب کوالالامپور قراردارد. کی ال سی سی مرکز تجاری و تفریحی است که برخی از نقاط دیدنی محبوب از جمله آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور در نزدیکی آن قرار دارد. همچنین به مقصد گردشگری محبوب تبدیل شده است.

کی ال سی سی کوالالامپور توسط افراد متخصص  به عنوان شهری در درون یک شهر توصیف شده است. تعداد بی شماری از جاذبه های جالب را ارائه می دهد که با دیدن آن ها متعجب و شگفت زده خواهید شد. همچنین به دلیل دارا بودن انواع هتل ها و رستوران ها و مراکز خرید فوق العاده نظر گردشگران را بسیار به خود جلب کرده است. کی ال سی سی با بسیاری از اتوبوس ها و قطارهایی که در مسیرهای مختلف درون منطقه قرار دارند قابل دسترسی است.

غواصی در آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

فعالیت های موجود

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور یک آکواریوم خیلی مجهز که  با رفتن به آنجا ساعت ها غرق در شگفتی و جست و جوی این مکان می شوید. هر چقدر بیشتر جلو روید با پدیده های زیبای بسیاری روبرو خواهید شد که به خودی خود بسی هیجان انگیز است. پس از چند ساعت گذر زمان به مکان 5000 موجود دریایی  به ظاهر عجیب مانند آراپیماهای عظیم ، گروه های غول پیکر ، نیزه ماهی و …  می رسید. برخی این مکان را تله توریستی عنوان کرده اند.

فراتر از مخازن بزرگ ،  گالن های آب پراز خرچنگ و مرجان وموجودات دریایی مرموز و گاه خطرناک ، یکی از مهم ترین دیدنی های کشور  با جاذبه های عمیق و پیچیده است. این آکواریوم دیدنی ، نه تنها بازدیدکنندگان را زیر هزاران گالن آب دریا قرار می دهد بلکه این مکان قرار است بازدیدکنندگان را از طریق مناظر آبی مختلف ، از ارتفاعات و جنگل های پر آب مالزی به قسمت های مختلف آمازون ببرد.

 همچنین در این بخش بازدیدکنندگان می توانند از استخر لمسی دی ان ای استفاده کنند که آنجا می توانند بافت مرجان های زنده و ستاره ماهی ها را لمس کنند. ایا تا به حال خوابیدن با کوسه ها را امتحان کرده اید؟ هرچند این سوال باعث ترس خیلی از افراد می شود ولی فعالیتی است در AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR  که بدون هیچ ترسی با توجه به آموزش هایی که داده شده انجام می گیرد. این برنامه برای کودکان بین 6 تا 13 سال مناسب است.

قسمت های داخلی

یکی از مکان های عجیب و درعین حال شگفت انگیز آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مخزن غول پیکر است که مسافران آن یک تونل 90 متری را طی خواهند کرد. به سمت جریانی حرکت می کنید که میزبان موش بزرگ غول پیکر و گوزن های کوچک پنجه دزد دریایی آسیایی می باشد. در داخل تونل شما با ببر کوسه های شنی ، لکه های بزرگ محاصره خواهید شد.

همچنین حتما از نمایشگاه هایی که چرخه زندگی پروانه ها را نشان می هد بازدید کنید.از بهترین قسمت های آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور بخش غواصی با کوسه ها می باشد . این قسمت یک محیط ایمن است زیرا کوسه ها بیش از 5 سال است که در آن قرار دارند و اهلی شده اند.

بازدیدکنندگانی که مایل به غواصی نیستند می توانند در داخل مخزنی ، افراد در حال غواصی را مشاهده کنند که خود تجربه متفاوتی را به ارمغان می آورد. هرچند این غواصی ترسناک به نظر می آید اما  این دنیای زیبا در زیر آب نه تنها یک جاذبه کودک محور است بلکه در همه سنین لذت بخش است. کسانی که اینکار را انجام دهند قطعا پشیمان نخواهند شد.

شاهد فعالیت های مختلف شبانه توسط کوسه ها و دیگر موجودات دریایی هستیم. کودکان از فعالیت های ماجراجویانه در آن بسیار لذت می برندکه این فعالیت ها شامل . آزمایش علوم ، شناخت موجودات آبزی، آشنایی با تغذیه موجودات و …. می باشد. همچنین این مجموعه دارای تالار خصوصی ، استفاده 4 ساعته از سالن ها ، فضای مناسب برای خوردن انواع نوشیدنی ها و غذا و … می باشد.

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
دانستنی های دیگر

حدود 71 درصد از سطح زمین در آب پوشانده شده است  و اقیانوس ها حدود 96.5 درصد از کل کره زمین را تشکیل می دهند. اقیانوس ها حاوی حیات وحش فوق العاده ای هستند که اکنون به دلیل ناکارآمدی ما انسان ها رنج می برند. ماهیگیری بیش از حد ، آلودگی زیست محیطی ، تغییرات آب و هوایی باعث اختلال در اقیانوس های جهان شده است.

 آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور برای حفاظت از این منابع با ارزش با ارائه راه حل های موجود به سالم سازی اقیانوس ها کمک می کند. اگر در مورد حیوانات و نمایش هایی که در این مجموعه برگزار می شود کنجکاو هستید اکنون فرصتی است که حقایق جالب مختلفی را از طریق راهنماهای تور اختصاصی به دست آورید. این تور به زبان انگلیسی انجام می شود و متخصصان تور موظفند در پایان هر جلسه به هرگونه سوال مربوط آکواریوم پاسخ دهند.

همچنین در این مجموعه ، برنامه آموزشی فوق العاده را برای شما عزیزان در نظر گرفته اند. نمایشگاه به گونه ای طراحی شده است که شما را به یک مسافرت در طولانی ترین تونل زیر آب دعوت می کند. ابتکار اینگونه نمایشگاه ها از سال ها پیش معرف شده بود که امروزه با دیدن این مجموعه به زیبایی های طبیعت بیشتر پی خواهیم برد.

آدرس آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور : مرکز همایش کوالالامپور ، جالان پینانگ، مرکز شهر کوالالامپور، 50088، سرزمین فدرال کوالالامپور، مالزی

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد هتل های کوالالامپور یا هتل های مالزی و همچنین جاذبه های توریستی مالزی و جاذبه توریستی کوالالامپور و رزرو تورهای خارجی و بلیط کوالالامپور و یا تورهای کوالالامپور ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR
AQUARIA KLCC KUALA LAMPUR
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور
آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل اچ 2 بانکوک    
نوشتهٔ بعدی
قلعه کورنوالیس پنانگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید